Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

Agata

Jedzie ktoś może w piątek ?

andzia

jedzie ktoś w sobotę ze śląska

andzia
@andzia

jedzie ktoś w sobotę ze śląska ja mam jechać ale trochę mam obawy

kasiinka

wszyscy tak pisza a moze tak jest ze jak komus zalezy na pracy to ja ma a nie ze jak sie obija a potem narzeka ja juz nie wiem co myslec

kasiinka

Witam czy ktos jedzie moze w ten piatek przez firme all works bo dostalam tam prace i te opinie troche przerazaja jestem ciekawa czy jest tam az tak zle

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
elzbieta

Ja tez jade do Oss, w zeszłym tygodniu pojechala moja kolezanka i dzwonila ze mam przyjezdzac. Jest ok . Wczesniej pracowałam na kurach i wiem , ze to ciezka praca

@elzbieta

no to widzę że jest nas coraz więcej to super bo oni przyjmują same kobiety a skąd jesteś jak można wiedzieć ja warmińsko mazurskie

@elzbieta

(usunięte przez administratora) a zapytaj się tej koleżanki czy jest internet na domkach i czy ta praca jednozmianowa czy na zmiany

elzbieta
@Monika

Hej jest internet na ośrodku, praca z tego co wiem to zmianowa. Do zobaczenia

wioletta

Aha i jeszcze jedno...tam jest tylko praca przy nożu?...nie stawiają wogóle na pakowaniu przykładowo???...to pytanie dla tych,co już tam byli i proszę odpiszcie...

Agata

Hej. Czy dostałaś juz jakis konkretny adre? Bo ja mam jechac jutro a jeszcze mi adresu nie podali. Pozdrawiam

wioletta

Mam pytanie do tych co mają wyjechać do Oss...wy też musieliście podać nr konta i skan dowodu osobistego na e-maila All Works???...ja to dzisiaj właśnie zrobiłam...i jeszcze nie wyjechałam,a przytrafiło mi się coś dziwnego tak uważam...dostałam jakąś pustą wiadomość bez niczego i nie wiem,czy to jakiś zbieg okoliczności,czy to ma jakieś powiązanie z tą agencją...ale nie była ona od All Works tylko jakiś dziwny to był adres...a w dodatku wypowiedziałam się tu na forum i ta wiadomość moja została skasowana...chociaż nic tam nie było takiego,żeby ją kasować...i szczerze mówiąc boję się trochę,bo wysłałam swoje dane,mam niby wyjechać w ten weekend...a wszystko to takie dziwne się wydaje...dlatego odpiszcie proszę,czy też wysyłaliście skan dowodu i podawaliście nr konta??? (usunięte przez administratora)

@wioletta

Wiola ja też mam wyjechać w sobote do Oos i też chcieli skan dowodu i konto to jak w każdym biurze i też się zastanawiam co mam zrobić bo różne są opinie

@Monika

No to trochę mnie pocieszyłaś hehe...ale i tak się cały czas waham...z początku byłam zadowolona z wyjazdu,bo wysyłałam już tyle CV do innych agencji i cisza,a tylko oni się odezwali i to nawet szybko...poczytałam trochę opini innych co tam byli i nawet pomyślałam,że najlepiej to jechać i przekonać się samej jak tak jest faktycznie...ale teraz się zastanawiam nad wyjazdem i nie wiem,co mam zrobić...bo tych złych opini jest naprawdę dużo,a czytałam też na innych forach te z poprzednich lat i te aktualne...i to samo,więcej jest tych złych,niż dobrych....a zapożyczyć się i jechać przykładowo na parę dni i przyjechać z niczym,to nie sztuka...Monia daj znać jak będziesz jechała...ja się cały czas jeszcze zastanawiam...Pozdrowionka

@wioletta

no do mnie też bardzo szybko sie odezwali. ja papiery wysłałam ale też jeszcze sie zastanawiam nad tym wyjazdem bo też sie naczytałam ale jak nie pojade to sie nie dowiem ale jechac i tak jak piszesz na kilka dni to mi sie nie podoba.

@Monika

Ja jeszcze mam drugi namiar na pracę,bo zapisywałam się między innymi na pakowanie ciast w chłodni z Axell i z tego co wiem,to w tamtym tygodniu ta oferta była jeszcze aktualna.Dzisiaj tam zadzwonię,to może się coś więcej dowiem...przynajmniej może będę wiedziała,czy mam jakąś jeszcze szansę dostania się tam...no a do tego Oss to powiem szczerze,że boję się tam jechać...chociaż byłam już 2 razy na kurczakach w Niemczech i wiem,jaka to jest praca...

@wioletta

ja tam dziś dzwoniłam do Axell bo też czekam i jeszcze nic nie wiedzą bo maja małe zamówienia i nie wiadomo czy sie dostane a tu od razu przyjeli a tam juz czekam miesiac od kiedy złożyłam papiery i pojade jednak chyba do oss

Hah
@wioletta

Jedz lepiej do tej drugiej firmy,daj sobie spokoj z allworks[usunięte przez moderatora]

@Hah

Hej ja tez jade w sobote tez chcem sie przekonac sama. byłam w poprzedniej firmie i tez były negatywne opinie ale po przyjezdzie okazało sie ze jest całkiem inaczej niz pisza. Byłam tam ponad rok wiec warto przekonac sie samemu:) Pozdrawiam

konard

Ja już wracam drugi raz po przerwie. Kasa nie jest zla, robota , jak przy kurczakach. Poprzednio byłem w innych firmach w Holandii i było beznadziejnie, ale w alworks nie jest zle. Ja tez wracam w sobote do oss. do zobaczenia

@konard

Kondrat to jak wracasz to widocznie nie jest tam tak zle a to prawda że ludzi wyrzucaja po 4 dniach napisz prawde jak tam jest bo mam w sobote tam jechac a troche się boje

kamila

ludzie wlasnie mnie wyrzucili z wassnerau bylam 4 dni nie jedzcie tam pozalujecie

czes

jedzie ktos w tą sobote do oss

robak117@poczta.fm

Mam pytanie do kogos kto wlasnie wyjechal przez ta firme i w tej chwili jest w holandi prosze o opisanie tej firmy jak tam jest i jakie sa tam warunkie bo mam zamiar jechac. prosze o odpowiedz na emaila (usunięte przez administratora) z gory dziękuje tym co sie odezwa i prosze opisac jakie tam sa zarobki na czysto po odliczeniu wszystkiego

Lili

Pracuje dla all works od 3 miesiecy. Ta firma to zenada sprowadzaja ludzi z polski do holandii a po 3 dniach wiele osob wylatuje wystarczy ze dostaniesz numer sofi. Oni maja kase za to a ty powrot do Polski.

suzi

witam mam teraz jechać w sobotę czy tez ktoś jedzie?

Olek

Witam ja tam jade już drugi raz po przerwie. Uwazam, ze jest dobrze, Ludzie wylatują jak pija , do pracy nie chodza. Jeśli ktoś pracuje dobrze to wraca tak jak ja.

kura

Odradzam wszystkim wyjazd z tej firmy rotacja okropna zwalniają za nic, wystarczy że (usunięte przez administratora) nie spodoba się czyjaś buzia i już wylatuje. Typowy (usunięte przez administratora) i tyle, a co do zarobków to lipa jak nie wiem w pl można więcej zarobić.

lena

Hej.Ja tez jutro jade , tylko, ze ja wracam z urlopu. Jedz firma ok, wyplaty co tydzień . Praca nie lekka, ale jest dobrze. do zobaczenia

domenika78

viters - 2013-11-12 19:11:09 mam pytanie do Ciebie jak i innych wyjezdzajacych do pracy przez ta firme. Jak dlugo czekaliscie na wyjazd z tej firmy???

domenika78

viters - 2013-11-12 19:11:09 No Czesc...A nam kolejny raz przełozyli termin i kazali dzwonic w poniedzialek. Cos mi sie wydaje ze robia tam spora segregacje ludzi bo to ogloszenie jest aktualne od ponad 2 miesiecy i ciagle szukaja nowych osob i zmieniaja daty wyjazdow...Powiedz mi prosze czy masz doswiadczenie w pracy z drobiem??

viters
@domenika78

no ma doswiatczenie ale jade teraz w piatek i nic mi nie przekladaja ma jutro dzwonic do przewoznika

lojtek

hej jedzie ktos w tym tygodniu zamoscia

dudi

Tez jadę w sobotę, pozdrawiam

viters
@dudi

spoko to sie spotkamy napewno bo ja w piatek wyjezdzam z podkarpacia

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works