Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

Nie wierze

Domki mają 3 pokoje: 2 pokoje jedno osobowe ( to prawda kiedyś w tych pokojach były po 2 osoby na piętrowym łużku teraz już to żadko spotykane) 1 pokój dwuosobowy tak zwany małżeński czasem mieszka tam jednak dwie koleżanki lub kumple bo są tam dwa pojedyńcze łużka. Co do pracy jak sie przyjmiesz to godziny (min 40) będziesz miał Ludzie zadajecie cały czas te same pytania to nużące

amin
@Nie wierze

a czy tak jest w oss

Byłam
@amin

Tak jest w Oss. Tylko w tym niby jedno osobowym pokoju mieszkają dwie osoby na piętrowym łóżku. Rzadko się zdarza aby była w nim 1 osoba. Ogólnie na domku jest 5-6 osób.

XX

WITAM CHCEM WIEDZIEĆ ILU OSOBOWE SĄ POKOJE I JAKIE WARUNKI SĄ NAPRAWDĘ MAM JECHAĆ ALE SIĘ WACHAM CZY FAKTYCZNIE JEST PRACA CZY SIĘ NIE SIEDZI W DOMKU BEZ PRACY PROSZĘ O INFORMACJĘ

ewulka

Czesc. Wyjezdzam za 2 tygodnie i chcialam sie dowiedziec co to jest solaris?. Jak mam zalatwic SOFI sama czy z koordynatorem I jak sie ma sprwawa z kontem w banku?.Za zyczliwe rady serdeczne dzieki.

maja
@ewulka

hej...Ja tam bylam dwa miesiace zjechalam do domy teraz na swieta nie bylo tam tak zle...jak nie masz nr sofi to na miejscu ci zalatwia ..przyjda do ciebie i pojedziesz z nimi zalatwic to raptem 10 minut..

maja
@ewulka

Nie wierze

Hehehe narzekacie że trzeba pracować a co byście chcieli stać i słupy podpierać. Ludzie ta firma może nie jest najwspanialsza ale płaci godziny też zapewnione masz są gorsze firmy pojedziesz i bedziesz tydzień siedzieć na tyłku a później dostaniesz solaris -200 euro bo domek nie jest darmowy ubezpieczenie też. A ci co narzekają znam te typy osób raz trafili dobrze i myślą że już zawsze tak będzie. Ludzie tu pracują całe kontrakty 6 mieś nie jeden wraca po pałzie dużo osób dostaje szanse nauki na nóż. Radze przyjechać spróbować zawsze możecie sie zwolnić nikt was nie zabije .

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
olksssss

hej wam byłam tam w sierpniu z chłopakiem. było strasznie już po dniu pracy miałam dosyć i płakałam bo chciałam do domu było strasznie polak polakowi wrogiem.stałam na podeście i w ciągu jednego dnia dotknełam i oberwałam z tłuszczu 260 tysięcy piersi kurczaka. wiem bo chłopak stał na skórach. na drugi dzień trafiłam na leje. zapiernicz jak nie szczęście ;/pracowało się przez 13 godzin a na nogach było się od 16. 2.30 pobódka 3 wyjście na autobus 4 wyjazd do pracy a za 10 piąta zaczynał się meksyk zachodziło sie do srodka a tam zamęt nie ład rozdawali białe stroje a właściwie samemu trzeba było sobie znaleźć nie wiadomo skąd. o % zaczynaliśmy pierwsza przerwa o 8 10 minut jej było następna o 12 niby 30 min a na prawde 15. następna o 15 10 minut a później już do 19 harówa i taśma coraz szybciej. zanim zajechaliśmy na bungale była 20 a zanim wszyscy się wykąpali było 23 a nawet północ. pierwsze nasze wrażenie po zajściu do domku było straszne w pokoju syf śmierdzialo kapuchą kołdry we krwi dosłownie jak by któraś traciła dziewictwo. masakra ludzie którzy tam pracowali sami mówili że nie pasujemy tu bo ty pracują tylko (usunięte przez administratora) ludzie... nie polecam po tygodniu pracy tam moja psychika padła byłam nie tą samą osobą. ale na szczęście w sobote wyjechaliśmy i byłom uśmiechnieta. ps to co mówią że wypłate bierze się po przeprocowanym tygodniu to prawa owszem ale kasa wpływa dopiero w piątek tydzień później

ramona

Pracuje w tej firmie dosyć długo i nie narzekam. Nigdy nie zostałam oszukana. Wręcz przeciwnie ściągnełam już wielu znajomych,którzy też sa zadowoleni. Ludzie którzy pisza ze to bo widocznie nie nadawali sie do pracy....!!!!!

Zuzkaaa

Witam mam jechać tam po nowym roku po przeczytaniu opini troche się boje aż tak tam jest źle jak piszą??? proszę o jakąś opinie

halina&tadek

czesc My z dziewczyna pracujemy w allworks i jest dobrze chcesz pracowac mozesz przyjechac jak myslisz ze bedziesz sciemniac zapomnij tu sie tak nie da jest ciezko alefirma placi sa godziny mamy swoj pokoik nam to odpowiada

m

to co piszą że jest tam dobrze to nie ludzie pracujący tam tylko koordynatorzy co wiecej pieniędzy dostają. Te zakład pracy to (usunięte przez administratora)Polak polakowi dołki kopie w pracy. im mniej pracujesz tym mniejsza stawka godzinna. Do pokoju jak mnie wprowadzali to walizka nie wiejchała takie małe pokoje i do tego2-osobowe. Proszę ludzie nie jedzcie tam to strata pieniędzy i zdrowia.

Nie wierze :p

Bez stawki 195 euro za 40h Na stawce 300 euro za 40h Te kwoty są na ręke po odliczeniu domku ubez i tp. Godzin zawsze można zrobić więcej jednak jest taki warunek jak cie wpiszą na sobote a ty sobie zalejesz pałe i nie pujdziesz to zapomnij że dadzą ci szanse dorobić godzi drugim razem

admin

A kolego mógł byś napisać jakie zarobki

Wiktoria

Ja pracuję tam dopiero miesiąc ale widzę że gdyby było tak źle to ludzie nie siedzieli by tam po 2 - 3 kontrakty jak moi współmieszkańcy. Myślę że wypowiadają się Ci co to myślą że przyjechali na wakacje a praca to dodatek do nich. Ja tam nie narzekam. W różnych formach pracowałem , wszędzie można się do czegoś przyczepić w Allworku też nie zawsze jest idealnie, praca jak praca, trzeba zapierniczać ale płacą na czas. Nie ma co narzekać.

dora

najgorsze jest to że jeżeli przepracujesz 3 tyg i zrezygnujesz to blokują wypłatę za 2 tydz nie chca wypłacić biuro z opola karze dzwonic do holandii a tam mówia ze to kara za zrezygnowanie z pracy ...nie normalne ...ja im nie popuszczę zgłaszam sprawe do sądu pracy taich osób jak ja jest dużo nie zamieżamy podarować im naszych ciężko zarobionych pieniędzy .nie polecam tego biura (usunięte przez administratora)

No to ja teraz też troszkę napisze też wyjechałam do pracy do Oss zajechałam zaprowadzono mnie do kempingu pokoj masakra pleśń dziura w ścianie 1 na 1 to tam gdzie mieszkam w polsce patologia ma lepsze mieszkania byłam tam tylko godzine i nie zostałam dłużej znajomi mnie stamtąd zabrali a jak przyjechali po mnie to za głowe sie złapali bynajmniej ja nie bede mieszkac w takim czymś zaraz na drugi dzien wykonałam tel i zaraz miałam prace i mieszkam o tysiac razy lepszym mieszkaniu i praca zajebista a nie tam w lesie jak niewolnik nigdy wiecej napisałabym więcej to co zobaczyłam na wejsciu kordynatorów jakich to sie domyślcie i tak byłam w niedziele i jeszcze mi powiedzieli ze oni nie wiedza kiedy pojde do pracy to rece opadaja życze tym co tam zostali i pracuja i płaca za to w czym tym mieszkaja barakach okna wypchane reklamówkami bo sie nie zamykaja

kiki

praca jest ciężka i tępo bardzo szybkie niektórzy ledwo nadążają nigdy nie wiadomo kiedy wyleci się z pracy w ciągu tyg z 16 osób które przyjechały zostało 6 jedni sami rezygnowali a inni wylecieli praktycznie za nic jest masakra

Kamil20

Witam , chcial bym wyjechac po nowym roku do pracy przy filetowaniu, Prosze o informacje jakie warunki tam panuja i jak jest z praca. Pozdrawiam

oss

Pracowałem w Oss i powiem tak, to co ludzie piszą to prawda, praca nie jest lekka, ale pracowałem w wielu zakładach w Polsce i wcale pod tym względem nie jest lepiej, z tym, że w Polsce pracujesz za 1200 zł na miesiąc, tutaj czasami wyciągałem tyle na tydzień. (usunięte przez administratora) Pewnie wiele negatywnych opinie pochodzi właśnie od tych osób, które tracą pracę z własnej głupoty. Ja nie mam zastrzeżeń co do tej firmy. Polecam.

zoska

Hej pracuje w Wassenar od 3 miesięcy. Balam się jechać po przeczytaniu komentarzy, ale zaryzykowałam i pojechałam. Nie zaluje jest dobrze, wyplaty na czas . Praca nie jest lekka, ale trzeba się przyzwyczaić . Najgorsze sa początki. Smialo można jechać.

azis

Witam Miszkam na Oss od 4 miesiecy i to prawda co inni pisza ze jest (usunięte przez administratora) w pracy ale ja przyjechałem pracować a nie płakać.(usunięte przez administratora)

OLO

Witam,tez wyjechałem przez firmę z Opola.Pani zapewniała mnie że będę w Oss-i byłem ale tylko 2 dni.Przyjechałem w niedzielę rano-z trudnościami mnie zakwaterowano(usunięte przez administratora).nie polecam jeszcze 1 miesiac aby odrobic na wyjazd...

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works