Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Mariusz Przygdodzki

Pozdrawiam wszystkich chłopaków z mojego roku i nie tylko. Muzyka i więzienie. Tylko Ulica.

Rolo

Witam. Czy to prawda, że planowane są zwolnienia pracowników ze względu na małe zamówienia?

Bela
@Rolo

Podobno już cześć zwolnili z jednego działu.

Bolek
@Bela

Z którego ?

@Bolek

Chodzą głosy, że jeśli nic nie ulegnie zmianie w najbliższym czasie firma będzie musiała zrezygnować z jednej zmiany,ma nie być nocek czyli ok 1/3 załogi byłaby na wylocie, ale co zrobią jeśli pojawią się zamówienia, to nie będzie miał kto pracować, więc raczej nikogo nie zwolnią przez najbliższe pół roku

ambtd
@Rolo

Tutaj się tego nie dowiesz. W firmie niestety też nie. I na pewno nikt z zarządu i kierownicy nic wcześniej nie wiedzieli ;) Typowe zachowanie. Nawet szkoda komentować....

ehhh
@Marek

marek ... ale ty jesteś głupi ... siejesz poty jakąs popeline ! ciebie powinni namierzyć i zwolnić

Daniel
@ehhh

Przecież Marek mówi, że to tylko plotka, że będą zwalniać. Na razie nikogo nie zwolnili, redukcji etatów nie ma więc w czym ludzie macie problem?

Niewazne
@ehhh

Namierzyć namierzyć .... Frajerskie nauki z zakładu? Donieść, sprzedać, dać naganę, zabrać premie itp... czy z domu to wyniosłeś?

@Niewazne

A jak teraz wyglada sytuacja w firmie? Przyjmuja nowych pracowników?

Pojedzone

Mile zaskoczenie po paczkach FIT zero kalori

ehhh
@Pojedzone

dziadujesz i liczysz na pączka za 1,50zł ... ??? hahahaha typowy polaczek , typowa złotówa najlepiej w kiblu jeszcze napisz o tym

Bolesław

Oszczędności wszędzie. Kryzys, nieprzedłużenie umów. Trzeba zacisnąć pasa

Zenon
@Bolesław

Umowy ci nie musza przedluzac... miales np do 8.03 i heja. Potrzebowali Cie do tego dnia i nie muszą przedluzyc. Ale szkoda ze nie przedlizaja porzadnym pracownikom - powinni zwolnic tych co robią ferment na działach i w firmie...

Polak

Każdy pracownik ma numer obozowy. Kadra kierownicza bez wykształcenia kierunkowego zatrudniona po znajomości. Maszyny z lat 80-tych i 90-tych. Nie serwisowane. Łatane aby tylko działaly. Hałas ponad 120 decybeli. Mgla olejowa. Brak wyciągow Temperatura ponad 50 stopni. Moje sugestie dla Haering Polska: Zmienić podejście do pracowników. To pracownicy nie niewolnicy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kadrę kierowniczą.

Robson
@Polak

Niestety, z tą kadrą to prawda. Większość edukację skończyła na szkole średniej. Dyro uważa, że tacy mniej migrują między zakładami i są związania z firmą, bo gdzie indziej gdzie są jakieś normy i wymagania odnośnie kadry kierowniczej nie mieliby szans na stanowisko. Nie interesują go ludzie wykształceni tylko wierni, oddani firmie i mogący sprzedać każdego w każdej chwili. Wiadome pozatym jest, że większość to pociotki i plecaki.

ciekawy
@Robson

A ten Dyro jeszcze jest bo jakiś czas temu fama szła ,że do zwolnienia ?

Kasiula1

bravo Polak!!!!!

Pracownik roku

Firma nawet już w terminie nie płaci pensji. Oczywiście żadnej informacji dlaczego są opóźnienia

@Pracownik roku

Proponuję zapoznać się z godzinami księgowań w bankach. Gwarantuję, że Pana bank nie robi księgowań dla zwykłych przelewów ani w sobotę ani w niedzielę. Niestety, rzadko, ale się zdarza.

Qwerty man

Proponuję przelewy robić wcześniej, jak było do tej pory, gdy termin wypłaty wypada w sobotę lub niedzielę. I tak nasze pieniądze otrzymujemy dużo później niż powinniśmy przy obecnym poziomie informatyzacji. Jak się człowiek spóźni do pracy pięć minut to każecie odpracowywać godzinę, co jest niezgodne z kodeksem pracy.

lolcattt

Moje sugestie dla Haering Polska: Znajdźcie sobie dobrego prawnika

GM out
@lolcattt

Mają ale czy dobrego ? A co odwazysz się sądzić watpie !

Onaaa

Witam na jakim dziale kobiety są w tej chwili potrzebne orientuje się ktoś do kogo najlepiej sie u dac i jak to załatwić. pracuje na qs i chciałabym zmienić dział na operatora ewentualnie pomocnika zegary rysunek znam z góry dziękuję za podpowiedź

PPP
@Onaaa

Musisz pogadać z kierownikiem bananem.... Lub z dyrektorem produkcji. A co na Qs aż tak źle?

January
@Onaaa

Na OD2 na Chirony potrzebują panie, jako pomocnice na GM, Ideksach, na Mutlistarach

GM out
@Onaaa

Co tam sie u was juz dzieje kobiety na operatorów !?

Onaaa
@PPP

Na wyrywce coraz gorzej nie chce się znastawiac czy z dnia na dzień ktoś mnie nie przerzuci na 2 zmiany na pakowanie a tam to ja dziękuję za pracę :)

PPP
@Onaaa

A to wkoncu ma wgl nie być wyrywki?

I'm

Wiadomo coś o aneksach?

You are
@I'm

Są już

?

...a ja 10 lat w firmie i właśnie kończę swój domek. Do roboty!!!

zizaza
@

po 10 latach jedzenia zupek chinskich i kostek rosolowych.

Qlu.
@

Chwalisz się czy się żalisz? Kredyt wziąłeś od niemca? Jak już tak się obnosisz z tym domkiem to napisz parę szczegółów . Łojce działkę dali a teście kasą smarowali. A może szwagier kierownik myśliwy cegły nosić pomagał. No zazdroszczę ci jak nie wiem co. Jesteś królem życia. A czym tam jeździsz? Ford kuga, bmw, tołdi tedei czy wsiurvagen? No pochwal się "królu". Nie daj czekać.

A jak wygląda praca na dziale QS ? Jaka atmosfera i zarobki?

hmmm

najnizsza krajowa zapraszamy

@hmmm

A coś więcej mogę się dowiedzieć? Bo skyszalam że ciężko psychicznie wytrzymać...duże normy i rygor straszny

Szara myszka
@Anonim

Jakie normy rygor przecież to miejsce przyjazne pracownikowi

@Szara myszka

Pytam serio. ?

nick
@Anonim

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Atmosfera kiepska, zarobki w miarę, zależy czy chodzisz w weekendy czy nie.

@nick

A jak z normami do wyrobienia? A po okresie próbnym jakaś podwyżka?

Wolf

Widzę,że rekrutacja wznowiona to przypomnę przyszłym ucznią akademii moje odczucia,nie dajcie się zwieźć na to mamienie na dniach otwartych Byłem uczniem akademii i mogę powiedzieć,że ciesze się że nie przedłużyłem umowy była by to chyba najgorsza decyzja w życiu.Kadra nauczycielska zróżnicowana są lepsze i gorsze osoby.W umowie jest wyraźnie napisane praca 8 godzin lecz zajecia praktyczne kończy sie 14;50 i sprząta maszyny co z tego że w 10 min ich nie posprzątasz brakuje czasem szczotek szufelek i trzeba czekać.Często z hali z maszynami w akademii po posprzątaniu swojego stanowiska wychodzisz z 15;30/ 15:40 a nikt nie płaci ci za zostanie tyle po godzinach pracy.Nauka w szkole na ul.Piotra Skargi tez nie jest porywająca siedzisz i przepisujesz książkę.Jeżeli lubisz się podporządkować pod debilne zasady to jest to szkoła dla ciebie :)

Macio
@Wolf

I niby niemiecki. Przychodzi łysy kolo i ciagle gada to samo. Uczyłem się wcześniej gramatyki, to było jasne. Ale cienki jest w słówkach. I często go nie ma. Ciagle wisiała jakaś kartka, że lekcje odwołane albo przełożone. Kuzyn kończył kilka lat wcześniej i mówił, ze było tak samo. Żadne cuda.

Tommy
@Wolf

Akademia jest fajne, wyjeżdżają do Niemiec, Chin, robią egzaminy polskie i międzynarodowe, a do tego mogą zarabiać w weekend. Czego oczekiwać więcej?

Grande
@Tommy

HAHAHAHAHAHAHAHAHA to co napisał Tommy to jest lekko śmieszne w dodatku średnio z odmianą po polsku...

Mnich
@Grande

Na dniach otwartych chwalili, chłopaki po akademii w tamtym roku najlepsi dostali 20zl/h , niejeden operator tyle nie ma. A szkolenia za granicą pozwolą im nami w przyszłosci rządzić Żałuję że nie miałem okazji tam isc

Bziku
@Macio

Albo siedzi z kinolem w komputerku i coś klepie, a my mamy sami robić zdanka. Bez sensu taka nauka. Gorzej, jak ta kolumbryna przyjeżdża. Nuda, buda. Rozczarowany jestem. Myślami, że chociaż tu się czegoś nauczę. Na maszynach też tylko jeden koleś coś wart. Fajnie tłumaczy i pilnuje przy maszynie, konkretnie odpowiada i dużo pokazuje. Reszta do wymiany. Pierwszy okularnik kabelek

@Mnich

A co mieli robic jak nie pochwalą to ich wyrzuca i oddawaj pieniądze Mariusz ma nad nimi teraz władze calkowita sa jego marionetkami

Szybek
@Wolf

Po szkółce mają mniej niż ci z ulicy, a robią to samo albo i mniej, mówią że chłopakch po dwóch latach dostał mniej niz pracownik z UP. To gdzie te 20zl?

@Szybek

Moze jedna osoba dostała 20zł większość dopiero teraz (bodajże w marcu) dostała 18,5zł tyle samo co ludzie z ulicy co robią tam 1 rok

Pablito
@Macio

To nic się nie zmieniło :( kilka zdanek na godzine, wypytywanie o wszystko. I ciagle niby spotkania z dyrektorką lub dyrektorem. Dlaczego w trakcie naszych lekcji?

Rafiki
@Bziku

Racja. Fidala - genialne podejście i wiedza i Bąbol, jedyni którzy mnie dobrze nauczyli. Szkoda Senka, kiedyś ekstra gość, teraz dramat. Pozdrawiam dwóch panów psorów, dzieku którym zarabiam w rzeszy. Reszta to dno. Najgorszy okularnik gruby i mały lizodup. A niemiecki był jaki był. Jak się Hansowi chciało, było ok. Tylko za często go nie było.

Miauczykot
@Rafiki

To nic nowego w temacie. Pan f jest genialny i pan k tez. Taki nowy facet od rysunku tez konkret. A reszta masakra. Najgorszy fajfus w okularkach. Szkop tyłka nie urywa, spodziewałem się lepszego poziomu. hansior pazury już pościerał i ciagle się wdzięczy na spytki

@Wolf

Obecnie na 3 kierunkach pojawiło się w sumie 16 osób to tylko świadczy o upadku akademii haering ludzie w końcu przejrzeli na oczy

Martin

Nie będę się tu rozpisywał na temat warunków itp bo każdy zainteresowany zna temat. Powiem tylko tyle, zwolniłem się jakiś czas temu i była to prawdopodobnie najlepsza decyzja w moim życiu :) pracy się nie boję, ale to co się tam wyprawiało przed samym odejściem to poprostu dramat. Ja rozumiem... rodzina, kredyt. Każdy się boi zmiany. Ale zastanówcie się ludzie ile będziecie krócej żyli przez ten stres jakiego tam zaznajecie każdego dnia. A wystarczy dobrze poszukać i można znaleźć dobrą, ale przede wszystkim spokojną pracę. I to nawet lepiej płatna! Teraz tylko widzę jak ludzie jadący w kierunku tfu haeringa gryzą paznokcie ze strachu, a ja się tylko śmieje, że kiedyś byłem jednym z nich :)

ciekawy
@Martin

To pochwał sie gdzie ta lepsza i lepiej platna praca jest bo chyba nie w PT?

Jarek

Witam, czy wypowie się ktoś o pracy na sortownicach?

Mydełko fa

Tak

Paser
@Jarek

Robota jak robota. Obsługa maszyny, majstry ganiajom, kierownik mały cwany fagas, ci wincej nie wie, bo nie paminta. Z łikendami można zarobić. Tylko gruby monci ciongle

Kajetan
@Jarek

Normy są cały czas podnoszone i wymaga się coraz więcej, ale generalnie praca jak praca - nie jest źle. Na jakieś większe pieniądze na tym dziale jednak nie licz. Bez weekendów nie zarobisz...

@Paser

DOBRZE ŻE PRACUJESZ W HAERINGU BO Z TWOJĄ ORTOGRAFIĄ TO MÓGŁ BYŚ PUSZKI ZBIERAĆ

@Kajetan

To przez tych wsiurów ciągle są podnoszone normy zamiast pracować jak normalny człowiek to przychodzą i jak by pług w polu ciągli . Ręce pocięte łeb spocony ,ale będzie zapier...alał dalej bo go szef pochwalił . Barany !!!

Barbara
@Paser

Gruby i kudupel. Para, która wykończy pakowanie i sortownice. Jedrn psychicznie, kobity się boja własnego cienia i jafom na tabletkach :( drugi chyba w domu niedopieszczony, bo szuka romansików w robicie, kobity sie boja i uciekają jak najdalej, żeby roboty nie stracić

tadana

ortografia jak praca w haeringu. Moze jest majstrem albo zastepca kerownika.

Polak

Witam Czy ktos slyszal o zmarlym na udar majstrze. Podobno dwie jego corki zwolnily sie z firmy i wytoczyly proces firmie o zmuszanie do pracy. A dyrektor naslal zbirow na nie i teraz prokurator sie tym zajmuje. Jezeli to prawda to niezla lipa z tej firmy. Ciekawe czy niemcy wiedza jaki tu jest porzadek

bat.
@Polak

O niemcach można powiedzieć dużo, a zwłaszcza to że pilnują swojego interesu. W tym wypadku na pewno też tak jest. To że prezes G. stale dokręca śrubę własnym rodakom też niemiec wie. Jeśli to prawda o tych zbirach to wcale mnie to nie dziwi. Można tylko współczuć tym dziewczynom które i tak przeżyły śmierć ojca. Mam tylko nadzieję że wreszcie sprawiedliwości stanie się zadość.

Bzdura....

@Polak

Witam pracuje w tej firmie co do ,,zbirów'' nic mi nie wiadomo ale sprawę owszem rodzina założyła przez co wszedł w życie zakaz przychodzenia dwóch dni w weekend chodzi o to że jeśli np. zapiszesz sie w sobotę nie wolno ci przyjść w Niedziele do pracy przez co ludzie którzy kochają tam pracować 7dni w tyg. przez cały miesiąc (Trzeba nie mieć życia , przyjaciół i związków żeby tak pracować) są strasznie oburzeni na rodzinę zmarłego Bogdana potrafią nawet wyzywać na niego i jego rodzinę że teraz przez nich nie mogą zrobić np. 8 dni weekendowych które ciągle robili tylko 4 dni chorzy ludzie ...

Polak

Co jest bzdura? Czy to ze galek owi o nas smieci. A na dziwczyny z quesu mowi te (usunięte przez administratora) Czy to ze firma robi czesci w posce a boshowi mowi ze to z niemiec? Czy to ze podczas ostatniej wizytacji nazwali nas klamcami? Czt to ze po wypadku ciezarowki na a4 pod wroclawiem ludzie we firmie myli czesci hulse 146 z blota i resztek trawy. Ite czesci powypadkowe poszly jako dobre. Cojest bzdura? Slucham

Jacooo
@Polak

Hehehe dobre! A co tym mytym 146 brakowalo ze niby nie mogly byc sprzedane ?

@Jacooo

A to ze byly po wypadku. Porysowane i z punktowymi wgnieceniami. Przywiezione w kastrach budowlanych zmieszane ze ziemia. Firma dostala zwrot kasy z ubezpieczenia. Wiec mogla sprzrdac te czesci i jeszcze raz na tym zarobic. Skrzynki pogiete. Czrsci w wiekszosci mocno uszkodzone. Do tego szczotkoeane kilkukrotnie przez motomana na twardej szczocie. Czy nie zmieniła się srednica zew? W czesciach plastykowe odlamki z aut. I jeszcze jedno. Czemu firma na rmua nie pisze rzeczywistej liczby godzin przepracowanych na weekendach? Pracujesz 3 soboty i 4 niedziele a masz nadgodziny w liczbie 8 czyli jeden dzien. A reszta jako nagroda miesiaca. Czy nie jest to oszystwo?

@Polak

Polak: wydaje mi się, że klient ma pewne wymagania co do części, jeśli zostały spełnione to nie ma problemu, jeśliby byłyby naprawdę rażące błędy jak piszesz - odłamki, mocne uszkodzenia, klient taki jak Bosch na pewno nigdy by czegoś takiego nie zaakceptował tylko wlepił firmie gigantyczną reklamację, więc coś się nie klei w tej wypowiedzi.

UKMi6

System zostanie wprowadzony tylnymi drzwiami, wspomnicie moje słowa. Skoro nie ma możliwości pracy dla niektórych ludzi do oporu to ten sam wymiar godzin bądź podobny zostanie zachowany w systemie. A przy przechodzeniu na system w wielu firmach zakład dokłada te 4 czy 5 stów do pensji. Ktoś wspomniał, że aby system został wprowadzony zgodę musi wyrazić 70% ludzi. Na pewno więcej ludzi byłoby teraz nieprzeciwnych systemowi po zakazie pracy maksymalnego wymiaru nadgodzin...

@kosmo

Co ci sie nie klei? Czesci myte na myjce elma. Obrabine na motomanie. Ktory teraz dziala na ecm 5. Chlopaki ze zmiany pieluzka justa i motyki czyscili te czesci. Czy klient je kupil? Nie wiem. Ale sam fakt takiego dzialania nie powinien miec miejsca. A nawet jak ich nie sprzedali to po co je kazali myc? Po co ta szopka? Bo sa zachanni. Liczyli ze moze chociaz jedna sztuke uratuja.

@Polak

Nie klei mi się teoria, że jest cos nie w porządku. Jeśli części miałyby trwałe uszkodzenia, niezgodne z wymogami klienta - nie zostałyby przez niego przyjęte. Jeśli mozna było część odratować - sam bym tak zrobił, szkoda pieniędzy i pracy tych ludzi - wyrzucić w błoto jest najłatwiej. Jak się wywalisz z sześciopakiem to wywalisz wszysto do kosza, czy jednak zostawisz sobie ocalałe butelki? :)

@kosmo

Co sie nie klei? To sa same fakty. Zreszta co ja wiem. Ja tylko mylem te czesci.

g.
@kosmo

To w takim razie po co te wszystkie procedury ( ha,ha) przy produkcji skoro można inaczej ? ;) A zwykłego pracownika karze się za dużo mniejsze rzeczy. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Oszustwo i tyle. VW stracił kupę kasy, głównie w USA za kombinacje. Oczywiście cichutko w mediach o tym, tym bardziej że sprawy sądowe ciągle się toczą. Jak mawiał klasyk: nie idźmy tą drogą!

@g.

VW oberwał bo wprowadzał w błąd konsumenta (sprzedawał auta, które niby spełniały normy a w rzeczywistości fałszowali wyniki a normy były znacznie przekroczone). Nie widzę związku - skoro części były przebrane i myte, to znaczy, że chciano za wszelką cenę, by do klienta doszły ZGODNE z jego wymogami. Poza tym zakładacie Panowie, że klient niczego nie wiedział, a skąd takie informacje? Jak mamy się trzymać faktów, to trzymajmy się tych, które znamy i możemy potwierdzić. Tego nie możemy.

Qs
@kosmo

Klient wiedzial o wypadku i wiedzial ze otrzyma takie czedci, a kolega ktory pisze o oszustwie i innych bredniach jak nie ma pojecia jak wygladaja negocjacje z klientem to niech zajmie sie swoja robota np zamiataniem .

Bremor
@Qs

Tak. Akurat. Takie bajki to dzieciom opowiadaj. Sam z majstrem podmieniałem przewodniki przy detalu kessel 12101. Tak aby klient myślał za index robi 15 tysi na zmiane a nie 5. Bo takie kłamstewka to normalka w tej firmie.

xyz
@kosmo

Racja. Nie wiemy czy o tym wiedział. Moze chciał takie czesci? Ale czy to jest ok? Struktura tych cześci posiada mikropęknięcia które przy określonej konfiguracji czynnikow zewnętrznych mogą spowodowac wadliwe działanie komponentu w którym zostanie zamontowana takowa część.

student
@xyz

xyz pokaz ekspertyzy ze maja mikropekniecia, to czesci ktore sa wozone wozkami i tluka sie O siebie tez maka mikropekniecia? To jest podstawowa wiedza na II semestrze na materialoznawstwie na mechanice na polibudzie co kiedy i jak dzieke sie ze struktura , ale co ty o tym mozesz wiedziec

@Bremor

Ale sensacja! Ja podmienialem przewodniki ze teile wyprodukowal nie pan kowalski tylko pan nowak no i jaki z tego wniosek?

Polak

Ano taki ze firma dziad. Tak sie nie robi. Mama nie uczyla ze nie nalezy klamac?

myjnia
@Polak

Ale piszesz o majstrze który zmarł parę miesięcy temu czy znowu komuś się zmarło?

Krzysiek
@Polak

Ten majster miał na imię Bogdan ? taki z wąsem i ciągle nosem pociągał ?

Poland
@Krzysiek

Tak. I dlatego galek wprowadzil prace naweeekendachjednodniowa.

@Poland

Dziwi mnie ze na rmua mam tylko 8 godzin nadgodzin a reszte dni jako nagrode miesiaca. Inspekcja pracy i zus mocno sie zdziwily. Oczywiscie oddzialy warszawskie. Nie te z piotrkowa.

repo
@Poland

Ten zakaz o ile w ogóle jest to ściema. Teraz zaczęły się szantaże na poszczególnych działach. Albo będzie obstawa na weekendy z miesięcznym wyprzedzeniem na niektóre (na razie) detale, albo "system".... No, interesująco się rozwija sytuacja.

Hi
@repo

To ja poproszę system

@Hi

NIGDY SYSTEMU NIE WPROWADZA BO KAZDY MOZE ODEJSC ZA POROZUMIENIEM STRON PRZY ZMIANIE PRZEPISÓW NA NIEKORZYSTNE DLA PRACOWNIKA TUTAJ MACIE INFO http://mojafirma.infor.pl/raport-dnia/212097,Procedura-zmiany-warunkow-zatrudnienia.html CHYBA ZE NIEMCY KUPIA WAS ZA OJRO OJRO :)

@anonymous

Nie mozna odejsc za porozumieniem stron. Pytalem wszystkich od majstra do galka

Omga
@Polak

A może mistrzu zapytaj prawnika? Też jako szef bym Ci powiedział że nie możesz odejść ????????

@Omga

W przepisach jest opcja odejscia za porozumieniem stron. Tylko firma robi naxlosc odchodzacym. Zawsze mozna porzucic a wtedy zgodnie z prawem musza za przepracowane dni zaplacic. A jak chca moga sie sadzic ze mna. Porzucenie pracy nie jest scigane z urzedu tylko na wniosek np. Pracodawcy

@Polak

Czym ty straszysz https://poradnikpracownika.pl/-porzucenie-pracy-przez-pracownika

Amadeusz
@anonymous

Można odjeść kiedy się chce zawsze tak robią że mają jakieś niby swoje zabezpieczenie że dają okres wypowiedzenia ale to idzie się wtedy na zwolnienie bo raczej nie chcs nikogo kto ma okres wypowiedzenia bo mógłby narobić (usunięte przez administratora) takiego że nie polapaliby się przez dłuższy czas . Dostanie się jakiś okres wypowiedzenia na 3 tygodnie albo miesiąc to zwolnienie i po sprawie z resztą sam majster powie żeby iść na zwolnienie. Też słyszałem o jakimś majstrze że się przepracował i dostał zawału bo pracował cały miesiąc ? Z resztą w tej firmie zdarzają się często wypadki tylko pewnie starają się sprawę zamieść pod dywan by nie mieć żadnych nieprzyjemności

Syku
@Poland

nie mozna bylo sie odbijac we wszystkie weekendy bo kontrola by stwerdzila ze nie sa przestrzegane normy pracy

@Polak

i nagany pracownice dostaly za to ze takie czesci pakuja

@kosmo

jak sie w ppm miescili mogla sobie firma na to pozwolic

mozna

ja odszedlem

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przede wszystkich powinii włączyć klimatyzację latem żeby na hali była normalna temperatura która pozwalała by normalnie pracować i zlikwidować mgłę olejową poprawić wyciągi i uszczelnić maszyny żeby nie oddychać tą mgłą !

Była Biurwa

Ważny jest rysunek techniczny, tolerancje, normy materiałowe. Na rozmowie obiecują cuda, że to co chcesz otrzymasz w premii, a życie to potem weryfikuje. Gdy spóźnisz się 1 min, odrabiasz 30 min. Odbicie się przy czytniku np. 7:59:59 jest źle widziane, jest nawet taki jeden, że stoi przy czytniku i obserwuje. Generalnie firma nie potrafi zatrzymać dobrych pracowników. Ważny jest niemiecki i ewentualnie angielski, tylko broń Boże nie lepiej od kierownika produkcji !!! Najlepiej nie jeździć w delegacje zagraniczne, obcinana jest dieta :/ Ale to fakt, że w firmie nauczysz się posługiwać sprzętem do pomiarów, zegary maszyny optyczne. Firmę mam serdecznie w (usunięte przez administratora), ale ten obiad za 7 zł naprawdę był pyszny, i nie wiem kto się tu czepia o obiady, zupa ile chcesz, bar sałatkowy ile chcesz, do tego mięsko, ziemniaki lub inne dodatki i deser. Kawa b. dobra z maszyny do kawy, Tylko trochę wkurzające było że jak w jednym Menu były frytki to już w drugim nie można było wziąć. No i niestety w firmie gdzie zatrudnia prawie cały Piotrków, i nie ma zbyt dużej konkurencji pracy Kapusiów jest bez liku.

@Była Biurwa

"Odbicie się przy czytniku np. 7:59:59 jest źle widziane" Proszę Pani, skoro dla Pani przyjscie do pracy o całą minutę wcześniej niż zwykle jest jednym z najważniejszych problemów to całkiem dobrze świadczy to o firmie natomiast mówi co innego o komentujących tu - nawet najbardziej absurdalny zarzut jest lepszy od żadnego.

Rqw
@kosmo

Przyjście wcześniej nie byłoby problemem, ale co z tego że przychodzisz jak i tak mało się dowiesz. Od przekazania i rozdziału pracy jest brygadzista, majster. Jest ich zdecydowanie za dużo i wprowadzają chaos i dezinformację. Powinni wszystko wiedzieć a dzwonią do operatorów i wypytują o to co nie jest w kompetencji człowieka który i tak ma dużo roboty na 2-3 maszynach. A najlepsze są sytuacje gdy jeden przyjdzie, potem drugi i rżną głupa że nic nie wiedzieli o tym czy owym. To po co oni w ogóle są? Chyba tylko do "zachęcania" do weekendów w pracy. O premii świątecznej też cicho, czyżby forma zemsty?

Kamil

Cześć, czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają zarobki dla nowych osób na produkcji? Są przyjęcia? Jaka podstawa i ewentualne premie, benefity itp? Duzo jest tu negatywnych komentarzy ale nie ma nic o stawkach i warunkach zatrudnienia?

wc

Polska świętuje, hering pracuje. Herr jacek zarządził. Oporni na dywanik i spowiedź. Brawo.....

Mari
@wc

Boisz się odezwać? To się nie dziw, że jest tak, jak jest.

Walo
@wc

Nikt nie zarządził, tylko uprzejmie zaprosił na poniedziałek do pracy.

@Walo

Byla lista. Kto chcial to przyszedl. Ja nie. Jeszcze mnie nie zwolnili.

Jonhny

Strach przed spoznieniem na czytniku... Tragedia

Schutte

Na wstepie pozdrawiam wszystkich ciezko pracujacych w firmie ,bo sa tacy co nic nie robia a zbieraja za to kokosy z palmy ku samej gorze, ale do rzeczy ,3 lata temu po ukonczeniu akademi zwolnilem sie z firmy dzis pracuje w niemczech a firmie haering oraz hansowi dziekuje za nauke jezyka programowania, i ogolnie maszyn oraz wiedze ktora posiadam, bo w niemczech dopiero rozwinalem skrzydla i zajmuje stanowisko dzis sichtleitera. Ciesze sie ze nie musze pracowac w tej fabryce bo atmosfera jest gorzej niz kiepska ,kazdy na kazdego donosi ,ucinane nagrody od tak sobie tlumaczeniem ze system wyliczyl itp itd ogolnie pozdro dla wszystkich ktorzy tam zasuwaja jestescie robocopami Moje sugestie dla Haering Polska: Zadnych

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska