Opinie o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Haering Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Haering Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Haering Polska w Piotrków Trybunalski

Xxx

Wkoncu się ktoś musi za to wziąć robią jeden wielki przekręt naszym kosztem

@Xxx

Nie zaluje was nic a nic.Wiekszosc z was zeby zarobic pare zlotych wiecej zdolna jest do najgorszych swinstw,nie potraficie sie zebrac solidarnie,kazdy mysli jak wlasny tylek chronic.Jestescie siebie warci,pracownicy i kierownicy.

Omg

Jestem po akademii i pamiętam jeden przekręcik z umowami bo się Pani, która je pisała walnęła w dacie lojalki o dwa lata xd potem przylazła i zaczęła prawie płakać i żebyśmy podpisali nowe umowy z datą wcześniejszą. Kto nie podpisał od razu do zwolnienia :) z resztą pozdrawiam tą Panią, jest szczytem elokwencji i (usunięte przez administratora) jednocześnie :) mam nadzieję że jest tam garstka ludzi co mają IQ więcej niż styropian i jednak pójdą do jakiegoś radcy i ogarna tych baranów co w stołek pierdzą i są zadowoleni z takiej sytuacji.

Ona

Dadzą aneksy za rok pewnie i do podpisania z datą 14.04.2020 tak zapewne będzie to wyglądać. Nic mnie nie zdziwi. A to jest nie zgodne z prawem

Ruszamy

Ważne maszyny pracują po 24h, niektórzy operatorzy wzięli po 1700 zł wypłaty, pracują ze wszystkich sił, 80% etatu zgodnie z przepisami może utrzymać się przez kolejne 10 miesięcy. Skoro znaleźli rozwiązanie pracy na 4 zmiany po 6h, co nie kosztuje ich nic więcej to myślicie, że nagle za miesiąc, dwa dadzą nam cały etat? Jeżeli my, pracownicy nie powiemy dość to nic w tej firmie się nie zmieni. Kiedyś mówiło się na zebraniach, że jeden wybrany detal utrzymuje 50% zakładu, myślicie że teraz firma traci? Dofinansowanie od państwa, pracownicy wysłani na zwolnienia, opiekę, koszty utrzymania ograniczone jak tylko się da, ilu z wam zabraknie w tym miesiącu na życie? Też powiecie bankowi, że od jutra spłacacie 80% raty, bo na więcej nie macie, bez żadnych uzgodnień? Otwórzmy oczy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ona

Witam... A można coś więcej na temat zmiany etatu? Wiem że mają prawo zmienić etat. Tylko gdzie nasze aneksy? To jest bezpodstawne. Naliczają urlopy i wynagrodzenia bez jakich kolwiek zniam w porozumieniu z pracownikami na piśmie

Kartofel
@Ona

Zawsze mnie uczono by było coś zmienione to musi być podpisane przez pracownika

GM

To co wyprawiają to jest już szczyt (usunięte przez administratora) kasę z tarczy biorą a maszyny produkują całą dobę, wymyślają 4 zmiany nawet nie pytając pracownika czy mu odpowiada, a już jeden kierownik z (usunięte przez administratora)to nie wiem co sobie wyobraża, zmiana godzin pracy może niektórym nie odpowiadać z wielu przyczyn a on przychodzi chwilę przed końcem zmiany i ustala nowe godziny pracy abo niech zrobi dla wszystkich jednakowe godziny pracy a jak nie to trzeba będzie powiadomić odpowiednie instytucje

Ticky

Jak wygląda sytuacja w firmie ?

Serek

jest super!

Ktoś
@Ticky

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać już .

Kok

Jest w pytę!

L4 a redukcja czasu pracy

Witam, pytanie do osób przebywających na zwolnieniu L4, czy zauważyliście zmiany w etacie na pasku? Ja dostałam pasek na którym etat to 0.89. Jakim prawem? Znalazłam artykuł radcy prawnego w którym jest napisane: „Pracownicy na zwolnieniu lekarskim nie zostają objęci przestojem ekonomicznym, gdyż są niezdolni do pracy. Mogą być ujęci we wniosku dopiero po zakończeniu okresu niezdolności do pracy. Jest tak, ponieważ przestój to okres, w którym pracownik pozostaje w gotowości do pracy (a stan niezdolności do pracy z powodu choroby temu przeczy). Wynagrodzenie chorobowe przysługuje za okres niezdolności do pracy (art. 92 par. 1 k.p.), a jego charakter jest zbliżony do świadczeń z ubezpieczenia społecznego (art. 92 par. 2 k.p.).” Czyżby firma łamała prawo? Jeśli jest nas więcej może warto coś z tym zrobić? W moim przypadku choroba jest przewlekła, wiec nie będzie to strata za miesiąc tylko dużo dłużej.

Gościuuu
@L4 a redukcja czasu pracy

Hello. Również mam identyczną sytuacje jak kolega wyżej napisał i moim skromnym zdaniem jest to jawne (usunięte przez administratora) Wiec tez apeluje jeżeli jest nas więcej koniecznie trzeba coś z tym zrobić jak najszybciej.

@L4 a redukcja czasu pracy

Witam rowniez mam taka sytuacje. Byl ktos z tym u radcy prawnego?

awd
@Gościuuu

Na większość zmian zezwala chaotycznie tworzone prawo, czyli tzw. tarcza. Sporne jest tylko czy w czasie usprawiedliwionej nieobecności pracownika można coś takiego zrobić. Niestety opinie prawników są różne, a pracodawcy są coraz bardziej uprzywilejowani. Do tego stopnia że państwo ratuje często firmy mające już inne źródła pomocy np. lokalizacje w SSE, zwolnienia z podatku dochodowego itp.Teraz nawet poświęcono FGŚP..... Co proponujesz w kwestii rozstrzygnięcia? Na tym portalu wątpliwe są jakiekolwiek porozumienia z przyczyn łatwych do odgadnięcia ;)

Gościuuu
@awd

Ja rozumie ze tarcza itd ale firma nie przystąpiła do tarczy od 1.04.2020 roku. Wiec jakim prawem wylicza pensje z 0.89 etatu? Ja oczywiście proponuje iść do radcy i złożyć pozew zbiorowy do sądu pracy. Ja się mogę tego podjąć ale przykro mi nie będę płacił za wszytko sam to chyba zrozumiałe

Helmut

Jak tam sytuacja w firmie? Z moich informacji wynika, że w częstochowskim ZF mają postojowe czyli nie pracują i mają płatne ok 90% pensji. I postojowe może wynieść nawet 3 miesiące. A tutaj co? Idę o flaszkę, że w te 6 godzin robiona jest robota z 8h... Zakład płaci ochłapy dostając najprawdopodobniej kasę od rządu... Wg. mnie śmierdzi wałem na kilometr. Wiem jaki jest mechanizm w innej firmie gdzie pracę ma ok. 5000 ludzi...

Andrej
@Helmut

I po co to piszesz? Nikogo nie obchodzą twoje informacje i twoje żenujące wpisy. Chcesz wzburzyć pracowników? Grasz na emocjach i niskich pobudkach większości pracowników? Chcesz zaszkodzić wizerunkowi firmy chociaż pewnie tu pracujesz? Wiec po co to piszesz? Zweryfikowałem Twoje informacje o firmie z Cze-wy. To kłamstwo! Po co kłamiesz (usunięte przez administratora) A jak masz informacje jakoby firma łamała jakieś prawo to zgłoś to w prokuraturze...ale Ty potrafisz napisać tylko wpis ma forum, taki biegły jesteś. Wiec skończ siać ferment i kłamstwa (usunięte przez administratora)

Andrejj
@Andrej

A co z pracą 6h bez przerwy mimo, że ustawowo się ona należy? Chyba powinien się tym zainteresować PIP, bo łamany jest kodeks pracy, który wyraźnie mówi: Art. 134. Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy. Cała świta lubi z was robić (usunięte przez administratora) Szkoda tylko, że wy im za to dziekujecie nie umiejąc się grupowo odezwać, zaprotestować i robiąc nadgodziny jak trzeba. Jesteście ludźmi tak przeraźliwie prostymi.

Kolanki
@Andrejj

Przerwa jest oczywiście wliczona do czasu pracy i w pełni płatna, wiec przestań ciagle kłamać. Żeby kopiować i wklejać paragrafy, trzeba by jej jeszcze rozumieć.

Xyz
@Kolanki

Hahahaha o masakra, jaka chora propaganda. W szkółce też jest wliczona, bo jakoś nie zauważyłem? Każdy po szatniach się chowa z jedzeniem i piciem, bo przerwa zniesiona.

Tembro
@Xyz

(usunięte przez administratora) po 6h i 9min pracy masz 15 minut w pełni płatnej przerwy. Chyba jaśniej nie da się tego wytłumaczyć. Jeśli nie rozumiesz to Twój problem. Jesteś tylko trolem potrafiącym pisać wpisy na forum, nic więcej.

Xyz
@Tembro

O, jaka nagła zmiana linii obrony. Czyli jednak nie ma przerwy, bo praca jest skrócona do 6h/ dobę, a nie do 6h i 9 min? I w związku z Twoją logiką co najmniej 6 godzin to jest 6h i 9 min., bo 6h i zero minut to już nie jest co najmniej 6h? Czyżby zaszły jakieś zmiany w kodeksie pracy? Bo na razie to ja przedstawiłem argument w postaci jasnego artykułu z KP, a Ty tylko bezsilnie próbujesz udowodnić jego niesłuszność :)

HG
@Xyz

XYZ ale ty jesteś głupi gościu. Żeby mieć zapłacone 80% pensji musisz pracować 6 h i 24 minuty. Więc pracujesz 6 h i 9 min, a potem masz 15 minut przerwy. Prościej już się nie da wytłumaczyć...

Janek
@Xyz

Czas pracy masz skrocony nie do 6 godz tylko o 20 % z 8 godz co daje 6 godz 24 min i za tyle bedziesz mial zaplacone. 15 min przerwy spedzasz tak jak by po pracy. Rozmiesz czy nie do konca ? Jak ci pasuje mozesz te 15 min zostac na zakladzie i odbic sie na np rannej zmianie 12:24 rozumiesz tak wynika z tarczy 8 z tym akurat nie ma sie co klocic. Pozdrawiam

Byly pracownik
@Andrej

Zaszkodzic wizerunkowi firmy mowisz?A jaki wizerunek ta firma ma?(usunięte przez administratora),uklady,donosicielstwo,brak kompetencji przelozonych,wymaganie calkowitego posluszenstwa na poziomie maniakalnym,brak poszanowania godnosci czlowieka,oszustwa kierownictwa podczas audytow klientow...Moglbym jeszcze dlugo wymieniac.Ale po co,kto pracowal to wie,kto nie pracowal to nie uwierzy.A jak skonczyla sie historia z lewymi zatrudnionymi przez pana prokurenta?

@Byly pracownik

Jacy znowu lewi zatrudnieni? Skąd wy się bierzecie?

Qwerty
@Byly pracownik

Za kierowanie tego typu oskarżeń mogą czekać Cię konsekwencje prawne.

Bp
@Qwerty

Ta odpowiedź to kwintesencja podejścia do szeregowego pracownika w tej firmie. Karać nie wyróżniać. Utrzymanie atmosfery permanentnego strachu przed wyrażeniem własnego zdania bo UKARZĄ. ,nic nie mówić i nie pisać, pokora. To kierownictwo lubi. NAGANA. KARA ...

@Bp

Chwila, wszyscy mają prawa. Pracownik nie ma prawa rzucać bezpodstawnych oskarżeń, bo jest pracownikiem.

Kok
@Andrejj

Dzięki temu, ze nie ma przerwy, wychodzisz do domu 15 min wcześniej a i tak masz płacone jakbyś przerwę miał. Czego się burzysz? Mi takie rozwiązanie pasuje.

@Kok

Ciekawe jak się ludzie zdziwią jak dostaną najniższą krajową i ani grosza więcej xd szczerze współczuję :]

@Omg

Czlowieku co Ciebie obchodza pieniadze innych pilnuj swojej wyplaty. Jak sie zdziwia to sie zwolnia, pojda na zwolnienie. Co Cię to obchodzi? Tak jak by to kogos interesowalo ile Ty wezmiesz ... Zyj w zdrowiu :)

@Sc

Interesują mnie bo pracują tam moi znajomi i mi szkoda ludzi jak obcinają im pensje aż tak drastycznie. Jeśli Ciebie to nie interesuje to halt die klappe.

@Omg

Przecież obcięcie do 80% to jest wymóg wzięcia tarczy antykryzysowej. I to wcale nie jest drastycznie. Drastycznie to jest jak ludzie maja postojowe (50%), są też firmy, które tną do 70%, albo całkiem się zamykają.

@Omg

A czy masz znajomych którzy prowadza wlasne biznesy tj. fryzjer, pizzeria, kosmetyczka, sklepik w galerii ? A moze pracuja jako kelnerka albo barman ? O tych ludzi tez sie martwisz ?

@Sc

Mam i też im współczuję? I co teraz bo nie wiem do czego dążysz

@Omg

I doszlismy do tego ze zrozumiales ze taka sytuacja jest wszedzie. Poza tym doby z Ciebie czlowiek. :)

@Sc

Rozumiem że jest ciężko, ale nie wszędzie. U mnie w pracy jest jeszcze więcej zamówień niż było :D życzę wszystkim normalnym ludziom, którzy tam pracują, żeby jakoś przetrwali, bo słuchy mnie dochodzą, że za byle blachostke potrafią wywalić teraz :I

To jak dzisiaj zwalniamy.Od lewej czy od prawej ????

Nikt mądry

Kolejno do dwudziestu dziewięciu odlicz! A od dwudziestego piątego maja znowu od zera do dwudziestu dziewięciu. :-)

ABC

Co się dzieje z tymi urlopami, przeliczają jakieś godziny na dni a to wszystko niezgodne z prawem

sto
@ABC

Przy pełnym etacie 26dni/12 . W skali miesiąca to 2,16 dnia. Przy tarczy i obniżeniu wymiaru pracy o 20% na miesiąc wypada 1,73 dnia. Czyli tracimy 0,43 dnia (w przybliżeniu 0,44) na miesiąc. Jeżeli ten stan ma trwać 3 miesiące to 3x0,44=1,32.dnia 26-1,3= 24,7 Tyle urlopu "powinno pozostać do dyspozycji pracownika (teoretycznie). Chyba że źle liczę?

Ddd
@sto

Czy pełny etat czy nie urlopu przysługuje tyle samo tylko kwestia tego ile godzin się pracuje

Podobno zwolniono jedna całą zmianę prawda czy fałsz ????

Ona

Siema jak wyglada teraz sytuacja w firmie.? Slyszalam ze zwalniaja ludzi :( kryzys na rynku jest w niemczech tak samo wlochy stoja odbija sie pewnie na nas ciekawe czy powtorzy sie to sprzed ladnych paru layco zwalinli tyle ludzo w czasie kryzysu

Kałek

Zwalniają większość osób. Firma upadła i nie wiadomo czy się jeszcze kiedyś podniesie... Wiecie coś o jakichś przyjęciach w Piotrkowie? Katastrofa...

@Kałek

Znając życie to zredukują etaty tyle ile mogą na czas zamknięcia zakładów produkcyjnych klientów a potem wszystko wróci do normy. Ja się z tego nie cieszę, bo zwolniłem się z tej firmy jakiś czas temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu xd polecam każdemu.

Dzinu
@Kałek

Tych (usunięte przez administratora) którzy się do niczego nie nadają powinno się zwolnić już dawno i bez kryzysu. Firma i tak jest bardzo pobłażliwa na nie które osoby.

kosmo
@Kałek

Proszę nie zmyślać. Chciałbym podkreślić, że takie komentarze mogą być potencjalnie źródłem problemów prawnych!

hm
@kosmo

Zwalniaja xnaczy ze będą zatrudniać

kosmo
@hm

Prawie wszyscy zwalniają, a za chwilę na pewno wszyscy, jak nie ma klientów to skąd firmy mają brać pieniądze?

EL Micron
@Kałek

W Niemczech jest tak potężna recesja, że rynek motoryzacyjny zamiera, tj. zamykanie fabryk i wprowadzanie skróconego czasu pracy. Haering to "Zulieferer" dla automotivu także nie można się dziwić potencjalnej redukcji etatów...pozostaje tylko mieć nadzieje, że uporamy sie z tym wiruchem dość szybko...

Antonii
@Kałek

W sumie to jak ten zakład upadnie to może rynek pracy w tym mieście w końcu odżyje - to nie jest przypadek, że w Radomsku, Łodzi i okolicach rozwija się przemysł a w Piotrkowie nie. Ktoś tu komuś ładnie smaruje...

Kkkkkk
@Antonii

Coś tu jest nie tak, w Łodzi Zgierzu Pabianicach prezydenci robią strefy ekonomiczne ściągają inwestorów otwierają zakłady tworzą miejsca pracy (pomijam zwolnienia z podatków) a ten ciemny z urzedu ml iasta buduje ronda w piotrkowie, drzewka sądzi, czy (usunięte przez administratora) wie komu potrzebna mediatekę buduje.....przypadek?

@Kkkkkk

Akurat mediateka to jedna z lepszych inwestycji według mnie. Jeśli masz problemy z czytaniem to rozumiem, że to nie przypadło Ci do gustu. Co nie zmienia faktu, że według mnie lord G z zakładu hering smaruje dobrze żeby nie powstało coś o zbliżonym charakterze. Mam nadzieję, że kiedyś się zmieni karta i cała firma jak i kadra wyższego stopnia stracą to na co "zapracowali".

Kkkkk
@Omg

Na szczęście jest to Twoja (subiektywna) ocena, to napisz geniuszu oratorstwa i czytelnictwa ile pożytku wniosła ta"inwestycja" za 50mln PLN w PT? przedsiębiorcza osoba prezydent -mogłby przekuć ta kwotę na ile nowych miejsc pracy / produkcję ?(produkcja to również kooperanci i inna drobna przedsiębiorczość która zatrudnia) miejsca pracy to praca dla Ciebie, możliwość wyboru a jeżeli taka ma pracownik to stawki są wyższe

@Kkkkk

Masz rację, najlepiej w kulturę nic nie inwestować, bo w sumie po co xd weź udział w kolejnych wyborach. Sądzę, że reszta nie ma szans :)

Nick Heidfeld

To są te zwolnienia grupowe czy nie ma? :)

Tony

Czy zakład wprowadził jakieś zasady bezpieczeństwa w związku z sytuacją epidemiczną w kraju i na świecie? Czy dalej części są najważniejsze a człowiek nic nie znaczy ?

Zarazatoczyzaklad
@Tony

Na zakładzie pojawiły się dozowniki z żelem antybakteryjnym. Osobiście to obawiam się być tam w czasie tej epidemi, tam pracuję zbyt wiele osób by jakimś cudem wszyscy byli jeszcze zdrowi. Nie boję się o własne życie lecz o życie innych. Samo wyjście do pracy powoduje że trzeba wejść do sklepu, zatankować. A podobno jedyne zagrożenie o jakim wspomniano w firmie to groźba wypowiedzenia jeśli ktoś weźmie l4. Co do ostatniego może ktoś potwierdzi co i jak.

Olej
@Tony

Firma jest przygotowana na walkę z Covid-19 W przypadku pojawienia się jakiegokolwiek przypadku zakażenia przy stanowiskach pracy pojawią się respiratory oraz kroplówki które umożliwią dalszą pracę.

Hos
@Olej

Dziękuję za rzetelną odpowiedź. Osobiście jestem spokojniejszy.

Nik
@Tony

Są wdrożone wszystkie środki bezpieczeństwa, jakie są wymagane przez nas Rząd w stosunku do przedsiębiorców.

Hans

Na jednym z portali, ukazał się artykuł na temat koronowirusa i tego jak firma jest do niego przygotowana... Zobaczcie sami: https://www.piotrkowski24.pl/jak-z-koronawirusem-radza-sobie-w-najwiekszym-zakladzie-w-piotrkowie-i-powiecie/

Pandemia

Jak peknie 1000 to powinni zamknac ten kotnik poniewaz ludzie nie sa w stanie trzymac 2m dystansu i dezynfekowac sie caly czas.. To nie magazyny gdzie na 1000m2 hali jest kilka osob.

t.rex
@Pandemia

ale będą bo jak mi ktoś powiedział ten zakład dobrze płaci. LUDZIE NIE MACIE JAJ? TAK WAM FOLKSDOJCZE POKIERESZOWALI KRĘGOSŁUP IDEOLOGICZNY ? JEDNO JEST PEWNE ŻE JESZCZE NIC DOBREGO Z NIEMIEC DLA POLSKI NIE PRZYBYŁO, A TO WOJNA A TERAZ EPIDEMIA

Nickhajtfeld
@t.rex

W poniedziałek idę starać się o jakieś zwolnienie, jeśli nie dostanę to samowola, nie będe narażał siebie ani moich bliskich, bo w razie najgorszego hering napewno nie pomoże, a jeszcze nagrodę zabiorą za zwolnienie. Hering nie zamknie póki ktoś z władz tego nie zrobi, Firma wykorzystuje ten czas aby nadrobić zaległości, widzą w tym jedynie korzyść nic więcej.

Xxx

Co jeśli najniższa stawka godzinowa poszła w górę, podwyżek nie było i ma się poniżej najniższej stawki godzinowej ?

Gunther

Pracuje się.

@Xxx

Nie możesz mieć mniej na etacie niż najniższa krajowa, takie jest prawo. Być może nie umiesz liczyć i tyle

Xx
@Omg

Nie trzeba liczyć żeby wiedzieć ile wynosi najniższa stawka godzinowa. W tej firmie dużo osób ma poniżej ustawowej. Tłumaczą że w premii podniosą

@Xx

To napisz ile masz, śmiało. Tyle, że skoro nie dostałeś aneksu i myślisz że pensja Ci nie wzrośnie to się mylisz bo aneksów zgodnie z prawem nie trzeba dawać bo pracodawca musi wypłacić najmniej najniższa krajową. Poczytaj trochę, potem się bulwersuj.

Kick
@Xxx

Do najniższej wliczają się premie.

chra
@Kick

W tym zakładzie NIE MA PREMII, JEST NAGRODA UZNANIOWA. Zależy od UZNANIA przełożonego. I nie ma często nic wspólnego z jakością wykonywanej pracy. Może nie podobać się np.czyjaś morda, albo słaba podatność na tresurę którą niektórzy "przełożeni" z lubością uprawiają na codzień. Heringowska mantra brzmi: maszyna ma iść, a pasek ma być zielony na 100%.

Kick
@chra

Wszystko jedno. Nagroda też się wlicza.

Loki
@Xxx

Praca w tym zakładzie ze stawką poniżej najniższej krajowej to kpina i rozbój. Wymagania z (usunięte przez administratora) wzięte i ciągła presja powinny być chociaż dobrze opłacane... . Jeśli ktoś szanuje swoje zdrowie psychiczne i fizyczne to odradzam. Jeśli lubisz być (usunięte przez administratora) bo masz taki fetysz to zapraszamy.

Franek
@Xxx

Zmień pracę na lepiej płatną z korzyścią dla swojego zdrowia i Twojej rodziny :)

Julia

@Gałek a za te weekendy to ile więcej dają??

a.
@Julia

Niektórzy nie muszą pracować w weekendy i mają więcej niż ci co pracują w wolne ustawowo dni. Nie wdaję się w szczegóły bo nie chcę być przez jakieś byle co ciągany po sądach.

Galek
@Julia

Premia uznaniowa kierownik po ramieniu poklepie

Zostaw merytoryczną opinię o Haering Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Haering Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Haering Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Haering Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Haering Polska?

Kandydaci do pracy w Haering Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Haering Polska