Opinie o RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Tychy

Działalność firmy zakończona.

Firma ;-)

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Tychy

Michał Nowy wpis

Czy na rozmowie o prace można spodziewać się ciężkich pytań ?

anonymous Nowy wpis

sporo długów ,tną po kosztach

Robert

Czy firma normalnie funkcjonuje?

anonymous Nowy wpis
@Robert

Tak

Marta Nowy wpis

@Robert Co dokładniej rozumiesz przez pytanie: "Czy firma normalnie funkcjonuje"? Rozumiem, że chciałbyś wiedzieć coś więcej na temat tego, czy chociażby firma RAPTOR Media prowadzi rekrutację? Czy któryś z użytkowników jest w stanie podzielić się taką informacją?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
ret

Raptor ma wpis w KRS z Rotschild Polska Sp z o.o. wiec podejrzana sprawa

Las

Wiesz co jeśli chodzi o szukanie informacji o Raptor Media to nie jest to taka znów trudna rzecz i nie ma się co za bardzo wściekać, wpisz sobie w google, ja właśnie mam otwartą zakładkę i znalazło się pierwszy wynik, a jakie rzeczy piszą ludzie bo nie wiem nawet?

celina87

nie rozumiem i jest to poza moja wyobraźnią jak firma w dzisiejszych czasach może nie mieć swojej strony intertnetowj i nie dbać o swój wizerunek w globalnej sieci. uznaję to niestety za nie dbanie o swój wizerunek. A to jak jak z mężczyzną który tak jak taktuje matkę będzie traktował żonę, więc boję się jak firma będzie traktowała pracowników, napiszcie szczerze jak jest z tym u nich

Maciej

W zasadzie nie posiadają swojej strony internetowej więc nie wiadomo skąd czerpać informacje o nich. Powinni w to zainwestować, bo w ten sposób zawsze można przyciągnąć do siebie nowych klientów i nowe kontrakty. Ciekawe czy mają osobę odpowiedzialną za prowadzenie PRu. Poza tym firma wydaje się odpowiedzialna dla osób, które rozpoczynają swoją karierę.

dziadek chrust

no właśnie a jaką umowę mogę dostać na starcie najlepszą u nich? chodzi mi o jak najdłuższy termin takiej umowy. natomiast rozumiem że ze względu na duze doświadczenia zawodowe dostanę od razu umowę o pracę. śmieciówka byłaby dla mnie po pięciu latach pracy spoliczkowaniem niecnym. czy ktoś z was może udzielić mi takiego info?

Ola

Jestem ciekawa jaki projekt tworzy spółka RAPTOR Media

santa

i szczęśliwego nowego roku nasz prasowy magnacie

mikołaj

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dla całego zespołu RAPTOR Media sp. z o.o.(usunięte przez administratora)

musujący

Będzie drugi numer ??? Na papierze ??? (usunięte przez administratora)

df

Ktoś wie kiedy wyjdzie papierowe wydanie magazynu ?? (usunięte przez administratora)

worker

ależ spokojnie. Panowie z zarządu maj racje. Ta firma nie ma pracowników. Nie słyszałem o umowie o pracę, zlecenie czy dzieło a nawet pracę nakładczą w formie wolontariatu. Nie polecam. Ludzie trąca tam tylko swój czas i pieniądze, a za wykonana pracę nie ma komu zapłacić. (usunięte przez administratora)

quotek

(usunięte przez administratora)Jeśli do mnie to piszesz, to trafiłeś jak kulą w płot. Zapracowałem już sobie na emeryturę i nie muszę chodzić do UP w przeciwieństwie do tych co piszą te komentarze w tym serwisie, bo z takim podejściem, to faktycznie zostanie im tylko zasiłek. Jakby dawali zasiłki albo wynagrodzenie za poziom wypowiedzi, to Ty dostałbyś 0 zł i jeszcze byś musiał zapłacić podatek od głupoty w wysokości 500 zł/mc.

quotek

Tak z nudów biegam sobie tutaj po tych różnych profilach firm i w każdym widzę, że opinie pisane przez niby pracowników są pisane z prywatnych powódek i wszędzie znajdą się hejtersi co piszą dla samego pisania. Poziom komentarzy w tym profilu i ilość wulgaryzmów świadczy o piszących, a nie o firmie. Żadnych konkretów, same obelgi pod adresem dyrektora. Dlaczego? Bo wymagał, bo nie dał się dymać, bo kazał wyrobić plan sprzedażowy? Jak się tam przyjmowaliście, to warunki pracy i wymagania były chyba określone w umowie, skoro je zaakceptowaliście, to należałoby je wyrobić, jednak okazaliście się leserami i teraz bluzgacie na gościa, który starał się od Was wyegzekwować, to na co się zgodziliście. Ot i cały obraz polaków w pracy. Wypad za granicę skoro tu się nie podoba!

informaTOR

Nie zgadzam się z tym co tu piszecie. To dobra firma, płacą nieźle. Fakt ostatnio wiele się dzieje, ale dla chcącego nic trudnego. Ci, którym chce sie pracować naprawdę realizują cele i zarabiają nieźle. A zarząd - jest poprostu ambitny. Kwestia podejścia do tematu - w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo.

Ziarko do Ziarka

No to się [usunięte przez moderatora] nafilmowałem... nawet mi kamery nie chcą teraz pożyczyć [usunięte przez moderatora]. Tak ładnie kręciłem i montowałem, a teraz co? Chyba se [usunięte przez moderatora] pstyknę fotkę na bukfejsa jak kameruje liście, no wiecie te liście... zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bambucz

Z ostatniej chwili: [usunięte przez moderatora] zwariował,jak donoszą jego sąsiedzi po napisaniu ostatniej opinii na gowork został wywieziony w kaftanie bezpieczeństwa w nieznanym kierunku. Nasi informatorzy przekazali nam informacje że strzelec przebywa w zakładzie zamkniętym dla upadłych gwiazd internetu. Pokój dzieli z [usunięte przez moderatora] i innymi śmieciami z youtube. Będziemy informować o dalszych losach gwiazdy niemalipy.eeeełuuuuuuu. Specialiści nie wróżą mu szybkiego powrotu do internetu.

RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta)

RAPTOR Media sp. z o.o. (Firma zamknięta)