Opinie o Arad hurtownia miesa i drobiu w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arad hurtownia miesa i drobiu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arad hurtownia miesa i drobiu o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arad hurtownia miesa i drobiu w Katowice

Tadeusz

Jestem bardzo zadowolony z towaru zakupionego i z profesjonalnej obsługi.

Maria Nowy wpis
@Tadeusz

Ty chłopie chyba jesz to co swinie bo ich mięso kupione w Leclerc śmierdziało chemia i perfumami i nie wiadomo czym 2 kg mięsa i 2 kg słoniny poszło do (usunięte przez administratora) nie wiem czym oni karmią te swinie ale to trzeba zgłosić do sanepidu

Rzeznik Nowy wpis

Witam ile można zarobić w tej firmie pracy się nie boję na fachu się znam i taśmy też nie są mi obce

Gabriela Nowy wpis

Ciężko uwierzyć w to, że w 2019 było 8-9 zł za godzinę... Wie ktoś jaka stawka obowiązuje aktualnie?

Andrzej Nowy wpis

Czy w firmie trybują wiepszowine na taśmie,czy stoły,jakie tępo?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arad hurtownia miesa i drobiu. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy obowiązkowa jest książeczka sanepidowska?

Kuba

Klienci zadowoleni podobnie jak pracownicy bo firma warta polecenia.

Liderzy
@Kuba

Księżniczki w firmie tylko pracują-mechanik. Polecam :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Arad hurtownia miesa i drobiu?

Były_Pracownik

Cześć, Nie jest preferowany żaden typ umowy. Na start dostaniesz 8-9 zł na godzinę, jeśli jesteś rzeźnikiem to max 11. Przez pierwsze kilka miesięcy będziesz pracował bez umowy dopóki się nie upomnisz, ale i tak dopiero po 4 miesiącach minimum dostaniesz. Praca jest od 6 do 17 i jeśli chcesz zarobić więcej to musisz pracować w tych godzinach i dodatkowo przychodzić w soboty i niedziele. Na jakieś mega kokosy nie ma co nawet liczyć. Zakład nie daje, żadnych paczek/ bonów, ani nawet ubrań roboczych ciepłych.

Łucja
@Były_Pracownik

Wspomniałeś, że o umowę należy się upomnieć. Chciałabym żebyś pociągnął ten temat i napisał, czy jest to umowa o pracę, zlecenie, czy inny typ? Warto to wyjaśnić osobom zainteresowanym zatrudnieniem w Arad.

Były_Pracownik
@Łucja

Jest to umowa o pracę na czas określony. Pod koniec okresu trwania umowy jest ona przedłużana. Tzn. Nigdy nie dostaniesz umowy na stałe, Tylko mają umowę na 2 lata, pod koniec czasu jej trwania oddajesz swój egzemplarz i dostajesz umowę na 3 lata. Po roku znowu oddajesz swój egzemplarz i dostajesz na 4 lata.

@Były_Pracownik

Fajnie że podzieliłeś się swoją wiedzą na temat firmy, takie wpisy są bardzo cenne. Czy możesz mi powiedzieć jakie szanse na zatrudnienie mają tu osoby bez większego doświadczenia zawodowego? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz!

Podpowiedzcie czy potrzebują teraz kogoś do pracy?

Zzz

Pracowalem tam parę lat i nie bylo zle, ekipa zajeb**ista i to sie liczy, a kasa jak kasa umiesz trybowac dobrze to dobrze zarobisz

Julita

@Bartolino, a jaka jest umowa? Jaką pracownicy dostają na początku? Jeżeli chodzi o kwestię wynagrodzenia to czy podane stawki są stałe? Czy jednak istnieje możliwość podwyżki?

Bartolino

nie polecam minimalnie wszyscy pracują po 12 h a najlepiej jakby robili 24/7 kerowcy to dopiero mają przewalone po 16 godzin pracują na stawce 7/8 zł za godzine kierowcy tirów wyrzucają tarczki bo szef karze jechać jeszcze jeden kurs syf na zakładzie jak nie wiem wszysktko czyszcza dopiero jak sanepid przyjedzie szkoda gadać OBÓZ PRACY a szefostwo tylko pieniążki liczy a pracownika najchętniej z błotem zdeptać

bla bla

ciężka mozolna praca szefostwo kpiny se z pracowników robią myślą że debile ta robią,chłopaki na rozbiorze mają chyba najcierze pracowałem tam z nimi to jak roboty ale nie widzą że za marną kasę ale tam wszyscy robili za granicą to chyba sie do tego przyzwyczaili na trybowi też cieczko ale trochę luźniej można częscie wyskoczyć do WC NIŻ NA ROZBIORZE ...czym bliżej wyscia tym luźniej i lżej.NIEMA PREMII ,PACZEK NA ŚWIĘTA,NAWET SZEFOSTWO NIE SKŁADA ŻYCZEŃ NA ŚWIĘTA PRACOWNIKOM TYLKO SIEDZĄ I KASĘ LICZĄ ILE ZAROBILI PRZED ŚWIETAMI WKOŃCU PRYWATNA RODZINNA FIRMA ŻAL MI TYCH LUDZI CO TAM PRACUJĄ ŻYCZE IM SUKCESU W FIRMIE arad

ewa

Kurde w głowie mi się nie mieści @Robson jak można zgodzić się, żeby pracować bez umowy..niestety ale czasem niektórzy widzę są sami sobie winni

Robson

Zona została zatrudniona ale z umową zwlekali 2,5 mies, zanim dostała na okres próbny. ponad 10 godz. dziennie od wtorku do soboty za 1400 zł. Nie prowadzą ewidencji czasu pracy,

bro

pracowałem i nie wiem skąd takie opinie wszyscy sie dogadywali miedzy sobą i z Michałem ale to było z 10 lat temu jak była stara zgrana ekipa a jak jest teraz to nie wiem. A i na pieniądze też nie narzekałem, zarabiałem lepiej niz znajomi w hutach , sklepach itd

nieznany

Przestrzegam przed pracą w tej firmie, jeżeli można to nazwać firmą- raczej (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze...ludzie tam pracują po 11-12h sześć a nawet czasem siedem dni w tygodniu. Na umowie oczywiście jest czysto. Nie ma co liczyć na dobre słowo pracodawcy- co najwyżej powie że masz (usunięte przez administratora) przepraszam za wyrażenie, ale taka jest prawda). PIP i Sanepid nieraz tam byli, ale wiadomo, że zapowiadają swoją wizytę więc wszystko jest odpowiednio przygotowane. Opinie o tym zakładzie ciężko znaleźć bo pracują tam ludzie starsi, nie" na czasie" ktorzy nie szperają po internecie... ludzie zgadzają sie na taką pracę bo boją się, ze czegoś innego nie znajdą a na utrzymaniu rodzina... Ale co tam najlepiej sprawdzić i samemu ocenić.

DJ

Witam,czy ktoś z pracowników może szczerze napisać jakie są warunki pracy w hurtowni arad na ociepki? atmosfera? czy pracownicy są pomocni dla nowych? i jaki jest szef?

anna

podobno 5zł na godz.śmiechu warte. to wyzysk.

bla bla

nie kumam tych co marudzą jak sie nie podoba to cza się zwolnić,...ja pracuje i dobrze zarabiam ja jak prosze o pomoc finasową to nie ma problemu i nie tylko finasową a zarabiam też nie żle zawsze jest coś za coś tylko czasami żeby nas tak nie pilnowali to by człowiek nie czuł tego bata na plecach i czasami przydały by się jakieś paczki na święta bo przeca fundusz socjalny jest to paczki się nalerzą

faka

Tam nie ma żadnego systemu...i to jest główny problem. Opiekę medyczną? ;-))) Jeśli chodzi Panu o opłacanie składek ZUS od wynagrodzenia, to jak najbardziej;-))

Zostaw merytoryczną opinię o Arad hurtownia miesa i drobiu - Katowice

• Jak się pracuje w Arad hurtownia miesa i drobiu?

Zobacz opinie na temat firmy Arad hurtownia miesa i drobiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arad hurtownia miesa i drobiu
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Ociepki 17
    40-413 Katowice