Opinie o Kancelaria Medius w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Medius. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Medius o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Medius w Kraków

@Pracodawca dlaczego nie odpowiadacie na podstawowe pytania kandydatów ?!

antywindykator

jaką to firmą musi się posiłkować kancelaria medius w zakresie windykacji terenowej? powiadają że medius współpracuje z zewnętrznym dostawcą usługi windykacji terenowej względem zakwalifikowanych do tego procesu wierzytelności z portfeli własnych. kabaret :)

Którą firmę masz na myśli? Tą od windykacji czy samą kancelarie? Bo tam wyżej jakaś jeszcze jest przytoczona. Powiecie jak kancelaria stoi finansowo? Ktoś nazwał ją bankrutem a ja widziałam na stronie aktualna oferte pracy. Serio mają jakieś problemy finansowe?

Gabi Nowy wpis

Specjalista ds. windykacji z językiem niemieckim może sam decydować jaki % pracy wykona z domu? Zobaczylam sobie ze w ogłoszeniu na stronie jest przedstawione jako 40-100% no to spory przedział. Chciałabym wiedzieć, od czego to zależy. Mi się marzy 100 ;)

Starszy Księgowy jakie ma zarobki? Na stronie ogłoszenie jest, ale nie napisali, a to jednak seniorskie stanowisko, to chciałbym wiedzieć od razu, czy mi odpowiada propozycja. Myślicie, że na rozmowie powiedzą jakoś szybko czy do końca czekają?

Były pracownik Nowy wpis

Nie powiedzą i wybiorą kandydata z najniższą opcją. Znajdź bardziej wiarygodnego Pracodawcę, chyba że chcesz dołączyć do grona życiowych przegrywów.

Na rekrutacji badają jakie kandydat ma wymagania finansowe i tym się kierują a nie kwalifikacjami? Zwykle jakie są widełki? Zarobki w firmie są jawne czy nie bardzo można o nich rozmawiać?

Były pracownik Nowy wpis

Sprawdź to się przekonasz jeśli cię raporty finansowe nie zniechęcają. Mi by było szkoda traconego czasu na dojazd na koniec świata i przechwałki rekrutera.

Specjalistka ds. windykacji jak ma płacone skoro to mid/regular? Przynajmniej tak było napisane rok temu w ogłoszeniu prawie, nie wiem może się coś zmieniło też w tych poziomach. Ja w sumie nie mam aż tak dużo doświadczenia, a juniorów czasem nie szukają bardziej? Też by mi pasowało raczej.

Mila

Cześć, generalnie nie widzę żadnych w miarę aktualnych opinii a potrzebuje jak na razie wstępnie dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w dziale obsługi klienta. na stronie jest pokazane, że potrzebują w kancelarii obecnie specjalisty ds. windykacji z językiem polskim. Czy może mi ktoś opisać bieżące warunki? jak współpraca z klientami obecnie wygląda? na jakie wparcie przy niej można liczyć od samego Pracodawcy?

Prawnik

Miło, grzecznie, kulturalnie jednak z lekką dozną wyższości nad kandydatem.

Z wszystkich możliwych najbardziej niepoważne jakie można zadać, to - dlaczego szukam pracy (?)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Danuta

Czy ciężko dostać pracę jako starszy księgowy, bo widziałam, że obowiązków jest niemało? Jeśli ma ciut mnie niż 5 lat doświadczenia to też mam szanse? Czy na pakiet sportowy składa się multisport czy dorzucacie coś jeszcze?

@Danuta

daj sobie spokój, to jest niemalże bankrut, znajdź inną ofertę.

@antywindykator

no a możesz rozwinąć? no bo niemalże bankrut to nie oznacza, że zbankrutował, no chyba, że masz na myśli, że słabo płacą, to mógłbyś napisać ile? czy to kwestia opóźnień w wypłatach?

@Pracodawca dlaczego nie odpowiadacie na podstawowe pytania kandydatów ?!

Angela

Na stronie Kancelarii znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. windykacji z językiem polskim. Firma oferuję pracę w 40-100% w trybie zdalnym i mieszanym. Od czego w takim razie zależy, ile pracuje się z domu, a ile z firmy?

Bożena

Medius szuka teraz specjalisty ds. windykacji, wymagania nie są szczególnie wielkie. Niestety, firma nie podała widełek płacowych, ktoś mi powie, jakie są stawki? Obstawiam, że jest podstawa i procent od odzyskanych należności. Ile miesięcznie można wyciągnąć?

PYTANIE
@Bożena

@Pracodawca czy możecie podać zakres wynagrodzenia?

Czy firma jeszcze funkcjonuje? Chciałbym poznać widełki wynagrodzenia na stanowisku Młodszego Analityka. Czy moze sie ktoś wypowiedzieć o warunkach zatrudnienia w Medius?

Jakub
@Kandydat

Funkcjonuje. Właśnie szukają młodszego specjalisty ds. analiz kontrolingu. O takie stanowisko ci chodziło? Niestety nie podają widełek zarobków ale jest umowa o pracę i trochę benefitów. Można aplikować przez formularz na ich stronie. Ty będziesz?

Karol

Coś możecie napisać, jak teraz pracuje się na stanowisku specjalisty ds. windykacji? Najbardziej to chcę wiedzieć, czy jest jakiś próg miesięczny skuteczności, który trzeba mieć, aby utrzymać się na tym stanowisku? W ogłoszeniu, które teraz jest aktywne podali jeszcze, że jest możliwa praca zdalna. Czy od pierwszego dnia, czy dopiero po wdrożeniu większym?

Jaki poziom języka angielskiego jest wymagany w Kancelarii? Chciałbym aplikować do Działu Finansów ale obawiam się że moja znajomość nie będzie wystarczająca.

cliner

Windykują nie istniejące długi , potrafią ustalić harmonogram spłat , po spłaceniu całości kapitału wysyłają nowy patologia , w sadzie jako dowód przedstawiają kreskówki . Sprawdzać rzekome długi a szczególnie jeśli chodzi o kredito24 . Nagrywać patałachów i przed sad , żadnych nimi harmonogramów nie podpisywać .

@cliner

dokładnie tak jest. firma kogucik. ba, nie dość że nie posiadają kwitów na poparcie powództwa - to jeszcze po przegranej sprawie i tak po ludziach wydzwaniają i o pieniądze mają czelność żebrać. a to już jest art. 286§1kk w zw. z art. 13§1kk w zw. z art. 12§1kk

Juta
@cliner

Gdzie szukac pomocy? Co roku dostaje jakies wezwania ktore by juz dawno na biku siedziały gdyby były prawdziwe , nie potrafię się z nikim skontaktować z tych pożyczek

Mini
@Juta

czekaj na nakaz zapłaty i składaj sprzeciw. w wiekszosci mają przedawnione sprawy, więc jezeli u ciebie jest podobnie to wygraną masz w kieszeni.

Wacek
@Juta

Rzadko coś w BIK będzie, jeśli to pożyczki chwilówki. Medius to (usunięte przez administratora) ale musisz pilnować sprawy żeby cię nie wkręcili. Musisz koniecznie odbierać listy z sądu, jeśli coś przyjdzie to udaj się do prawnika.

Jagoda
@Wacek

chetnie ci pomogę!

C19
@cliner

(usunięte przez administratora) próbuje ściągać długi od osob, które długu nie miały i nie mają . Nękają niewinnych ludzi pismami.Wysylaja na chybił trafił wezwanie do zapłaty i do tego podają jakiś tytuł wykonawczy sprawy, który dotyczy innej osoby.

Arek
@cliner

Witam właśnie wysłali mi pismo że niby wiszę 5tys w kredito24 jak ja nawet nic nie brałem u nich jak załatwić z nimi by się odczepili

@Arek

pilnuj listów s aðu - jakby cię powali to migiem do prawnika. ale oni się nie odczepiają tak łatwo - moi klienci mają wygrane sprawy z nimi, a medius i tak wysyła listy że chce kasę :D

ZYD
@antywindykator

Kazdy przecietny prawnik z nimi wygra. Tam pracuja sami studenci, sam kierownik nawet studiow nie skonczyl. Smiech na sali

Helena
@Arek

gdyby była potrzebna pomoc to daj znac, wiemy jak z nimi wygrac

Joanna
@cliner

(usunięte przez administratora) Wyłudzają pieniądze!!! Spłacone długi, po pół roku są znowu do spłaty. Nie odbierają telefonów. Mam prawo żądać dokumentów na podstawie których są nakazy zapłaty! A ich nie udostępniają!

Jak wygląda ścieżka kariery w Kancelaria Medius? Czy trudno jest zdobyć awans?

Papel

Po ostatnich zmianach to pytanie do tych co w firmie jeszcze zostali ;-)

@Papel

A co, jakies zwolnienia byly? Czy ludzie odeszli z jakiegoś powodu?

@Iza

firma na skraju bankructwa, a ty zdziwiona pytasz

Weronika
@antywindykator

A skąd masz takie wieści, że na skraju bankructwa, pracujesz tam? Chciałam do nich wysłać CV ale jak to ma być praca na chwilę to szkoda czasu. Co radzisz?

Robert

Czyli nie przyjmują już nikogo bo zwijają interes? A co z dotychczasowymi pracownikami? Wszyscy do zwolnienia? Należą się jakieś odprawy?

Jaka jest lokalizacja firmy we Wrocławiu? Na stronie podawany jest adres biura w Krakowie, a w ofertach miejsce pracy - Wrocław.

Aleksandra

Cześć, z ciekawości zerknęłam na oferty na ich stronie internetowej aktualne. Szukają specjalisty ds. windykacji. Skoro praca jest telefoniczna itp., to jest opcja, żeby pracować z domu? Nie wspominają o tym w ogłoszeniu, może wy wiecie.

Kancelaria Medius rekrutowała niedawno na stanowisko Prawnik. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

BYŁY pracownik

Praca w Mediusie to był najgorszy błąd w moim życiu, straciłam tam multum czasu kosztem własnej psychiki bez żadnych perspektyw na awans i rozwój zawodowy.

AO
@BYŁY pracownik

chyba jednak jakiś sentyment pozostał skoro zaglądasz na to forum? ;) Pracowałam w KME jakiś czas temu i nie zgodzę się z Twoją opinią. Nie znam obecnych warunków zatrudnienia, wówczas były zadowalające. Sam Zespół - jak w każdej organizacji - miał mocne i słabe strony, kierownictwo ok.

Kinia

Czy są jeszcze jakieś aktywne rekrutacje do Was? :)

Medius
@Kinia

Na Prawnika już wygasło :) Aktualne zawsze na stronie www.kancelaria-medius.pl/kariera/

Bankrut

Firma z potencjalem utopionym przez b.zarządzających. Był plan ale przekombinowany, specjalnosc Don Pedro :>

@Bankrut

Mówisz? A coś więcej na temat tego całego planu zdradzisz? ;p

@Hanna

Tego to pewnie sam zainteresowany nie wie do konca :-)

Robert
@Anna

Może tak ale ogólne zarysy planu chyba znają zarządzający i pracownicy. Ty masz jakieś pojęcie co się teraz dzieje w kancelarii i czy warto myśleć tu o pracy? Jest jakaś przyszłość?

Anonymous
@Robert

O to sie zapytaj pracownikow i zarzadzajacych xD

@Anonymous

A to nie wchodzą tu na forum żeby odpowiedzieć?

Ojojoj
@Iza

Tempo pracy im na bank nie pozwala

hamster
@Robert

Jak dla mnie jest.

@hamster

Z taaakim zarządem stuprocentowo!

Wyczuwam nutkę sarkazmu. Rozwiniesz? ;p

tylko na priv ;*

@JOanna

Teraz nie wiem czy wkręcasz czy nie

wiecej wiary w ludzi :)

@JOanna

Może i racja ale to na Twoje oko pozytywnie czy negatywnie to wychodzi tak uściślając już?

Beata

Ile osób zwolniło się w ostatnim czasie. mając już dość tej niekompetencji i tragicznych warunków?

Dobre pytanie!
@Beata

Też jestem ciekaw!

@Beata

A jakie to warunki tam macie że tak mówisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Medius - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Medius?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Medius tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Medius?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Medius?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Medius napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Medius