Sputnik

Starogard Gdański

Opinie o Sputnik

Günter Günter 2016-02-25 21:40
Proszę zacząłć od kontrolii jakości jenzyka polskiego.
Chica Bella 2016-03-01 20:28
Sputnik stg stabilna firma godna polecenia. Kasa na czas Polecam!
Milo 2016-05-04 14:30
Jak na Starogard Gdański jest naprawdę fajnie, dużo dobrych ofert czy to na Operatora czy Kontrolera a nawet na Dyrektora jak ktoś chce poszukać, wszystko jwst
Niko 2017-03-21 22:37
pracowałem jako przedstawiciel handlowy przez 3 miesiące i zdecydowanie nie polecam tej firmy. Dyrektor oderwany od pługa chyba. Zero szacunku do człowieka i brak doceniania czegokolwiek. Decyzje nieprzemyślane, o wszystkim dowiadujesz się z dnia na dzień, żadnej organizacji. Tak na prawdę tylko pracownicy trzymają tą firmę i że w ogóle ona dalej istnieje bo zarządzana jest bezmyślnie. Żadnych perspektyw, premii, niezdrowa atmosfera
dsa 2017-08-10 15:43
Zgadza się!!!
Dodatkowo połowa wypłaty pod stołem
Za nadgodziny to nie zapłacą a dzień pracy trwa 14h
Jeśli ktoś chce robić za niewolnika to niech zatrudni się w sputniku!
Pracownica 2017-09-02 20:35
Masakra nie polecam...
pracownik 2017-09-19 23:11
Potwierdzam opinię Niko, zero pojęcia o zarządzaniu, nie ma mowy o jakimkolwiek szacunku do pracownika, a co dopiero partnerskiej współpracy. Dział sprzedaży to jakaś porażka, rotacja przedstawicieli też jest duża co zupełnie nie dziwi, bo z takim dyrektorem to normalny człowiek nie wytrzyma, brak jakiejkolwiek organizacji, słowa rzucane na wiatr, krętactwo i chamskie odzywki to codzienność.
Zostaw swoją opinię o Sputnik - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sputnik