Opinie o Nsa Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nsa Service Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nsa Service Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nsa Service Sp. z o.o. w Warszawa

Nie wiecie przypadkiem czy tutaj można w ogóle jeszcze podjąć się zatrudnienia? Wpisów od dobrych trzech lat na forum nie widzę, a ofert o prace od teoretycznie już sześciu, przynajmniej mam takie ogłoszenie z kiedyś przed sobą na marketing i eventy. Taka praca w ogóle jest jeszcze możliwa? lub jakakolwiek?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Nsa Service Sp. z o.o.?

@mariola

Mam.ten sam.problem dziewczyny co robimy.zbiorowy pozew

@@mariola

Świetnie, ale jak i gdzie? Ja mam kontakt w mailu z Kaczmarski Inkasso: mam im zapłacić trzy transze w wysokości 210zł. Sprawa była taka jak u Was: dostałam produkt, zapłaciłam pierwszą ratę, w kolejnym miesiącu nie zamawiałam tych obrzydliwych koktajli i teraz po roku ściagają mnie esemesowo i mailowo, że mam płacić. Jawne oszustwo.

Elka
@Monika

U mnie po 2 latach a tez nie dostalam wiecej... jawne oszustwo 800 za takie (usunięte przez administratora) . Moj syn za 4kg odrzywki placi niecale 200 a tutaj nie ma nawet info z czego to i co... Pewnie sporo jest takich osob ktore tak oszukali. W kazym razie ja nie podpisywalam umowy na raty nic takiego nie mialo miejsca a za towar zaplacilam. Potem nic nie zamawialam. Elka

Dorr144
@Monika

Czy Pani pisze poważnie ? Produkty zawsze przychodzą na 4 miesiące do stosowania w 4 ratach o czym jest informacja mailowa i od osoby od której Pani kupiła. Jak można wypisywać takie bzdury ? Proszę pokazać maila od firmy, ze tylko za jeden miesiąc do Pani przyszły produkty i miała Pani zapłacić na jedna ratę ?

Lidia Nowy wpis
@Monika

Wejdź w firmie slim anuluj zamówienie

Wiola92

A czy jeśli podałam kobietce swoje dane, ale przelewu jeszcze nie zrobiłam, to oni mogą żądać ode mnie pieniędzy?

@Wiola92

Jeśli nie zrobiłaś 1 przelewu za produkt a nie chcesz tego produktu bo się rozmyśliłaś to nie płać 1 raty i śpij spokojnie nie będą chcieli od Ciebie kasy .

Wiki
@Wiola92

Mam ten sam problem.Jak go rozwiązaliście?Napiszcie proszę na (usunięte przez administratora)

@Wiola92

Nie mogą. Po prostu nie wyślą do Ciebie paczki. Procedurę zaczyna się po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty.

Lidia Nowy wpis
@Wiki

Pisałam już jak zapłacisz raz to już jest umowa 4 razy wejdź na firmę na napisałam do firmy anulowanie zamówienia zobaczymy podobno do 30 dni pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nsa Service Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dominika

@@mariola a to jesteście pracownicami? Co jest problemem?

Lidia
@Dominika

Ja też zapłaciłem pierw ratę Ole obudziłem się trzeba wejść w firmie tam piszą 4×suma i trzeba placic jak się opłaciło raz to jest potem 4 razy ja od razu napisałem maila anulować zamówienie ani tak robię Pani placi sama i sama Pani odpowiada mądre raz wystarczy zapłacić i po wszystkim anulować tam jest emeil do nich pisać pozdrawiam

Dostalam suplementy na 900 zł a zamówiłam tylko na 1 miesiąc zapłaciłam. Dziś odesłałam paczkę, czy myślicie ze będą mnie ścigać zebym zapłaciła całość. Ta pani nie napisała mi że będę tyle płacić.

Krzysztof

@Ania Możesz dodać więcej konkretnych informacji, mam zamiar aplikować.

Polecam

Daria

Może ktos z pracowników napisze kilka informacji o pracy w firmie? Czy warto aplikować?

@Daria

Daria, pytanie, na jakie stanowisko chcesz aplikować :-)

@Daria

Napisz, jakie stanowisko Cię interesuje. Bo pytasz, czy warto aplikować, to tak, jakbyś pytała, czy warto pracować.

Aleksandra
@Wiola

@Wiola A czy z perspektywy ogółu warto jest aplikować? Widzisz więcej stron pozytywnych, czy negatywnych pracy w Nsa Service? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Aleksandra

Aleksandra, nie mówimy o mnie, Ty chcesz aplikować zdaje się, prosiłaś o opinię czy warto, ale nie sprecyzowałaś, co chcesz robić, więc opisywanie Ci każdego stanowiska to nie jest dobry sposób na to, żebyś sobie mogła ewentualnie wybrać, co Ci się najbardziej spodoba. Ty musisz wiedzieć co chcesz robić, a póki co, wydaje mi się, że nie za bardzo wiesz, więc zastanów się. Bo Twoje pytanie jest z tych: Co lubisz? - hmm lubię czekoladę -albo szybkie samochody.. itd. Rozumiesz, co mam na myśli? Określ się. Chcesz tam być sprzataczką, siedzieć za biurkiem, być gońcem, informatykiem, szkoleniowcem.... Nie ma pytania, nie ma odpowiedzi, bo skąd/ I NSA w zasadzie już nie ma, tak na dobrą sprawę, to jest stara nazwa. Moim zdaniem powinnaś skupić się na zdobyciu rzetelnych informacji, tutaj na forach ich nie znajdziesz.

Vespa

Dziewczyny to nie jest kwestia firmy, tylko osób, które sprzedały Wam produkt - i to z nimi powinnyście sprawę załatwiać. To network marketing - partnerzy podpisują umowę franczyzowa, która zobowiązuje ich do rzetelnego informowania klientów na temat formy płatności, składow i działania ale to absolutnie WSZYSTKIE regulacje jeśli chodzi o relacje firma-partner, dalej w praktyce każdy pracuje jak chce, nie ma jednego schematu, materiałów czy planu. Wiec jeśli ktokolwiek Was oszukał, to tylko i wyłącznie ktoś, kto Wam produkt sprzedał bez udzielenia precyzyjnych informacji, czyli defacto łamiąc podpisaną z firmą umowę o etyce pracy. NSA tak naprawdę pełni tylko funkcję administracyjną, nie jest ani producentem ani nie pełni nadzoru nad pracą partnerów. Mam nadzieję, że pomogłam ????

Asia

Ja również dostaje takie serwisy i to samo co wszyscy piszą za jedne suplementy trzeba więcej płacić a o tym mowy nie było sprawa została zgłoszona na policję co można zrobić jeszcze z ta sprawa pomóżcie jakoś trzeba to załatwić bo to jest naciaganie ludzi.

Justyna
@Asia

Ja niestety też dostałam taka wiadomość. Co policja Pani na to powiedziała? Czy ktoś może doradzał się prawnika? Co dalej można z tym zrobić?

Dzina
@Asia

Ja również w sierpniu zamawiałam suplement diety i o tym mowy nie było a teraz przychodzą mi wiadomości że mam zadłużenie w kwocie 591 i jeżeli nie zapłacę to to sprawa zostanie przekazana do windykacji terenowej termin mam do jutra nie wiem co mam robić

Aneta
@Asia

Ja również dostałam takiego smsa czy podpowiecie co z tym zrobić i co to wogole jest ?

Mam taki sam problem :(

Aga
@Asia

To samo jest u mnie przyszły dwa SMS o kwotę 591 zł A ja żadnych suplementów nie zamawislam mam już swoje lata . Proszę o wiadomość co teraz można zrobić mój adres klementyna7@wp.pl

Lena

Jest to jawne oszustwo osób które sprzedają ten produkt. Nie mówia konkretnie że trzeba płacić przez 4 miesiące tylko że program jest przygotowany na 4 miesiące. Jak się zapytałam czy po miesiącu mogę zrezygnować to dostałam informację że program jest przygotowany na 4 miesiące a nie konkretną informację że będzie Pani musiała płacić przez 4 miesiące. Stąd te zadłużenia. Jedna wpłata poszła a resztę trzeba zapłacić niestety. Ile osób dało się nabrać w tym i ja to ciężko jest mi sobie wyobrazić...

Magdalena
@Lena

dziewczyny dzwoncie pod ten nr 22 307 44 35 ja sie własnie dodzwoniłam prosiłam o wyjasnienie gdyz mam juz nadpłate a oni dalej chca kase musiałam wysłac potwierdzenia przelewów i teraz czekam na odpowiedz .

roma.muza

Dzisiaj - 15.12 tez otrzymałam wezwanie od NSA SERVICE - i też nie miałam opisu płatności w 4 ratach. Mam prosbę - potzrbuję danych tej pani i firmy, bo będę szukać czy ton naciągacze i coś z tym zrobię dalej... bo za pzresyłki wszystkie płacę i to mój pierwszy raz... i niestety nie fajny...

@roma.muza

Witam Panią. Sytuacja u mnie podobna. Dostałam 2 smsy odnośnie zadłużenia. Zamawiałam prawie 2 lata temu. Dziewczyna nazywała się Kamila. Zaplacilam wtedy jak należy za przesyłkę 197 zł. A tu przychodzi upomnienie na 591 zł.

Magdalena
@Wiola

witam ja również dostałam sma o kwocie 197,00 i zapłaciłam a teraz znowu dostałam smsa z kwota 394,00 jednak mam wszystkie przelewy zapisane ktore im wysłałam i te 4 raty po 197 zł sa opłacone dodam ze to za rok 2017 , co teraz gdzie dzwonic gdzie pytac dzwoniłam do juice plus nikt nie odbiera 22 307 44 35 . jak tak dalej pojdzie bedzie trzeba isc na policje zgłosić spawe

Ja dzis dostalam taka oto wiadomosc Prosze o wplate zadluzenia w sprawie NSA SERVICE Spzoo, w kwocie 591,00 PLN , na konto 45 1240 1037 1111 0010 2166 0521, w tytule podajac: 120131*PL. Kaczmarski Inkasso . Niewiem co robic.. moze ktos by pomógł, to jest moj mail kasiaromek5@gmail.com zjednoczmy siły:)

wiola

Email firmy NSA SERVICE nie odpowiada również dostałam pismo o zadłużenie na kwote 627,75 podaje swój email prywatny wiola2004@poczta.fm zrobmy pozew zbiorowy proszę o wiadomość osoby zainteresowane.

Witam, dostałam dziś esemesa o następującej treści (pisownia oryginalna): „Prosze o wplate zadluzenia w sprawie NSA SERVICE Spzoo w kwocie 627,75 PLN na konto 45 1240 1037 1111 0010 2166 0521. Kaczmarski Inkasso”. Proszę o dokładną informację czego dotyczy i na jakiej podstawie doszło do zadłużenia, oraz przedstawienie oryginalnych dokumentów na podstawie których został esemes wysłany. Monika Śrubarska

Elka
@Monika

ja też coś takiego dostałam. ja z kolei zawsze płacę przed więc nie wiem o co chodzi. |Dzwoniłam do Kaczmarskiego Inkaso ale nic mi nie powiedzieli bo nie chciałam im podać swojego adrtesu. Ponoć wysłali do mnie 2 powiadomienia a ja nic nie dostałam... Jak coś też będę szła do sądu może pozew zbiorowy?

Justyna

ja również otrzymałam taka wiadomość i nie mam zamiaru placic . Produkt zamowilam prawie 2 lata temu raz i oplacilam przelew na poczcie. Czy jest ktoś może kto rozwiazal już ten problem? Prpsze o pomoc.

@Justyna

Ja też dostałam taki SMS. Może pujdziemy z tym do sądu bo umowy z nimi nikt nie podpisywal

Ola

Zatrudniają młode osoby, które za pomocą mediów społecznościowych nakłaniają do zamównia suplemntów. Te osoby są nie żetelne i nie informują o wszytskich informacjach. Nie mówią że zamównie przychodzi raz ! a trzeba płacić za nie w 4 ratach!

Joanna
@Ola

Zgadza się... kupiłam te suplementy żadnej wartości, bo to badziew. Nikt nie poinformował mnie, że to ma być płatnośc w 4 ratach i nie kosztuje to 200 złotych a 800 !!!! Przez póltora roku cisza, a teraz ściga mnie firma windykacyjna za dług wobezc tej firmy??? JEDNO SŁOWO ICH OKREŚLA - (usunięte przez administratora) !!!!!!

Maria
@Joanna

Jestem w identycznej sytuacji. Czy wie Pani jak rozwiązać tę kwestię? Czy kontaktowała się Pani w tej sprawie z tą firmą i zamierza zapłacić? Bo ja dziś również dostałam takie pismo i jestem w ogromnym szoku ale napewno tak tego nie zostawię...

Olus282
@Maria

Ja również dostałam pismo wczoraj. I niby płatność w przeciągu 5 dni. A Pani zapłaciła?

@Ola

Również dostałam pismo ode tej firmy iż w przeciągu 5 dni mam zapłacić 620zl jak rozwiązać ta sprawę?

@Maria

Jestem w takiej samej sytuacji. Dziś dostałam info z firmy Inkasso, że mam zapłacić ponad 600zł i podany numer konta. Nie zamierzam zapłacić. Nie zamierzam tego tak zostawić.

roma.muza

Też otzrymałam wezwanie - potrzebuję danych pań przelewów i dane waszej pani... coś zrobię z tym naciąganiem dalej... bo zawsze płacę i teraz mnie naciągnięto na sporą sumę pieniędzy

admin

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie NSA Service? Wasza opinia pomoże innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Nsa Service Sp. z o.o. - Warszawa

Nsa Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Obrzeżna 5 lok. 801
    02-691 Warszawa