Opinie o PIZZA DOMINIUM w Katowice Staromiejska 17

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PIZZA DOMINIUM. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PIZZA DOMINIUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIZZA DOMINIUM w Katowice Staromiejska 17

Obiektywny

Przychodząc na rozmowę Pani proponuję warunki: generalnie na internecie stawka ok 21 zl brutto za godz na umowie zlec. I ok uczciwie, ale uwaga 4 zł potrącają Ci ze STAWKI GODZINOWEJ na UWAGA, wypożyczenie torby która rozwozisz ich pizze, podobnie jest z autem jak nie jeździsz swoim to potrącają 6 zł. Za użyczenie samochodu. Dobrze że na własny koszt nie trzeba dostarczać, szczerze odradzam szkoda fatygi i paliwa zeby dotrzeć na rozmowę. Jak jeździsz swoim autem masz zwrot za 1km/0,40 gr zgodnie z ustawą 0.83 gr silniki powżej 0.9 m 3 poj. Ogólnie zastanówcie się dobrze. Pozdrawiam

Grażyna Nowy wpis
@Obiektywny

Naprawdę tak jest? A czy w umowie jest to napisane, że potrącają ze stawki na takie rzeczy?

Xxx Nowy wpis
@Obiektywny

Ale to warunki Deligoo nie pizza dominium, oni korzystają z firmy zewnętrznej.

Ssssss Nowy wpis

Zamawiam pizzę czekam 1,5 godz a powinna być za 30 minut .Pizza zimna spalona przesolona samo (usunięte przez administratora) a cena z najwyższej półki .

Grażyna Nowy wpis
@Ssssss

Raz Ci się tak zdarzyło? Każdemu się czasem zdarza..

pati

Dobra pizza,polecam z rodzinka

Pati

Dobra pizza,polecam cieplutko z rodzinka

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PIZZA DOMINIUM? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Marcelina

Czy są później zniżki dla pracowników na Pizzę?

Zuza
@Marcelina

Tak

Krystian

Ile na rękę ma pizzerman?

Oburzony

Chciałbym ostrzec przed ta firma ! Przez zaistniałą sytuację Dominium postanowiło pozwalniac beztrosko pracowników,kierowników i innych ...bez żadnego wyjaśnienia i skruchy. Pandemia zaczela się w marcu i w tym samym czasie porozdawali wypowiedzenia,tak jakby to było rozdanie kart , nic nie znaczące . Nie raczyli pomyśleć o ich rodzinach kredytach dzieci ... Rząd daje tarcze co zapewne z nich skorzystają. Inne firmy szanują pracownika i pomagają im bo są doswiadczeni i ucziwi bo jezeli ktos dla nich pracuje parę lat więc oczekuje się tego samego ... Kierownicy zakładając działalność gospodarcza zaufali im aby firma mogła na tym zarobić A oni odplacaja ZNIECZULICA. Przykre jest to że firma Dominium pokazuje na różnych portalach że jesteśmy rodzina chwali się zyskami A wystarczył jeden wirus i pokazal że mają ludzi gdzieś...inaczej mogli to rozegrać A nie pozbywać się z doswiadczonych ludzi Kierownicy pracują na 3 stanowiskach żeby ciąć koszty dawali z siebie wszystko aby lokal dobrze prosperowal . Pokazaliscie że pracownik jest NIKIM więc zwracam się do wszystkich którzy zostali zwolnieni ! Nie wracajcie bo teraz będziecie nie na 3 A 5 stanowiskach (usunięte przez administratora) aby firemka mogła zarabiać a wy będziecie tania siła robocza Oni sami niech staną na piecu i w tym czasie wykonują prace biurowe co chcą je na już przy największym ruchu ... Teraz jest ciężko o nowego pracownika który ogarnie tak wiele rzeczy na raz ! Powodzenia

Jarek

Znam markę ale teraz chciałbym pracować w firmie. Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie?

Hanna

Sprawdź, kogo poszukuje PIZZA DOMINIUM do swojego zespołu! http://www.gustodominium.pl/praca Zainteresowani podjęciem pracy w tym miejscu?

jhk

to fakt bo tam generalnie chyba nawet do stołu nie podają tylko trzeba samemu podejść do okienka z tego co się orientuje, z tego o ile dobrze pamiętam

artama

domino 1600?? Jestem akurat w kontakcie z osobami które dalej tam pracują i stawki się nie pozmieniały. Policzmy: 5,28 x 160 h ( pelny etat według standardów w naszym zacnym kraju) = 844,80 zł. Prosty rachunek. A napiwki to dobra wola klientów i nie powinny być traktowane przez pracodawców jako część wynagrodzenia. Nie powinni mieć do tego wglądu. Pomijając fakt że z tymi kwotami to nieźle zaszalałeś/łaś.

artama

pani ciastolina- chętnie cie przyjmą ale będziesz zarabiać około 7 zł/h. Chyba że będą zdesperowani to może dostaniesz trochę więcej. Pracowałam tam 1,5 roku jako kelnerka i sama nie wiem jakim cudem tak długo. Fakt faktem zaczęłam ze stawką 4 zł, po pol roku 4,5 a po roku mialam niesamowitą stawkę 5,28 ! Dajcie sobie spokój z tą pizzerią. Może jak zauważą że ludzie nie godzą się na psie warunki to w końcu coś zmienią. To jest nienormalne żeby tak poniewierać ludźmi. Daję mierny bo atmosfera miedzy pracownikami byla super i chyba tylko to tam trzyma. Szkoda ze nie da się za to wyżyć.

pani ciastolina

jestem początkującą pizzermankę, mistrzynią idealnego ciasta, czy obecnie w PIZZA DOMINIUM znajdę jakieś fajne warunki zatrudnienia i perspektywy rozwoju zawodowego? nie wiem też jak oni zapatrują się na takie sprawy ale nie ma co ukrywac że wiele pizzerii nie chce przyjmować kobiet na kuchnię, jak to jest w dominium?

master

Pizza dominum oferujaca naprawde szerokie menu wyrastala na bardzo powaznego lidera w branzy pizzerskiej. Wydaje mi sie, ze teraz niestety inne firmy zdecydowanie bardziej weszly na rynek i dominum poszlo troche w odstawke. Mam pytanie czy nikt z nich nie mysli o wprowadzeniu nowej oferty, czy marketingowcy cos w ogole robia?

nieznajoma

niestety macie racje powinni sie zastanowic nad tym .. Oni wzbpgacaja sie na tych biedenych ludzi a sami ciesza sie z wyplat 4, 50 to jest smieszna stawka , jak im nie jest wstyd maja oko 60 lokali na calej Polsce taki maja z tego zysk ... Pierwsze trzeba swoich pracodawcow zadowolic i onich dbac jak sie ich wyszkolilo a pozniej myslec o siebie .. to jest najgorsze ze jest kryzys w Polsce i te biedne kelnerki i dostawy nie maja gdzie sie zatrudniac i pracuja za marne grosze .. Oni mysla ze jak kelnerka dostanie napiwek to moga miec mala stawke nie zzawsze dostaje sie napiwki a tym bardziej jak ludzie placa kartami ... szkoda wgl sie odzywac na ten temat , ale mysle ze rok 2014 bedzie rokiem lepszym jelsi Minister zmieni stawki godzinowe najmniejsza stawka ma byc 10zl na godz wiec TO JEST ZROZUMIALE WSZYSTKO JEST DROGIE NIEKTORZY MAJA DZIECI ALE WY TEGO NIE ROZUMIECIE JEST NAM WAM BARDZO ZAL ZE JESTESCIE EGOISTAMI ... mam nadzieje ze ktos to przeczyta kto pracuje w Domiium i przyzna racje . Zegnam

była

radzę omijać z daleka, pracownicy ok, ale kierowniczka straszna krzykliwa, napiwki są ale marne i satwka godzinowa 4,5.

mala

Koleżanka poleciła mi prace jako kelnerka i się przyjełam. Ludzie w porządku. Polecam wszystkim DOMINIUM

jelcz

Polecam prace w pizzeri dominium! nie wiem skad negatywy, menagerka wporzo, godzinki do ustalenia.[usunięte przez moderatora]

elka

płaca jak jałmużna a wymagają, wymagaja, wymagają. W pracy kelnerek wiekszą i główną wagę przywiazuje sie do sprzatania a nie obslugi klienta. Wycieranie stolikow, dbanie o barek, mopowanie ok, ale mycie okien, pranie abazurow, szorowanie fug na kafelkach podlogowych, szorowanie sof, mycie kibla to już chyba przesada za 5zł na gozine, I jak jakies straty powstana to oczywiscie placa kelnerki. Nie istotne ze dostep do wszelkich napoi itp maja wszyscy. Nie polecam. jedynie atmosfera mila, bo pracownicy fajni (wiekszosc). Atmosfera w relacji pracownik-kierownik nie zawsze ok, ale co sie dziwic jak ci KIEROWNICY to w wiekszosci bladego pojecia o zarzadzaniu, przedewszystkim zarzadzaniu ludzmi nie maja. Ahaaa i te odgórne kontrole i atmosfera strachu z nimi zwiazana..... żal.

max

Nein danke

Zostaw merytoryczną opinię o PIZZA DOMINIUM - Katowice

• Jak się pracuje w PIZZA DOMINIUM?

Zobacz opinie na temat firmy PIZZA DOMINIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIZZA DOMINIUM?

PIZZA DOMINIUM