logo PIZZA DOMINIUM

PIZZA DOMINIUM

Katowice

Opinie o PIZZA DOMINIUM

anonim 2011-07-28 22:04:42
Nie polecam Dominium - płacą tam marne 4 złote, wymagają nie wiadomo czego od swoich pracowników, zwalniają za byle pierdoły, a nie raz robią wręcz masowe zwolnienia po czym przyjmują kolejne osoby. Zdecydowanie odradzam!
max 2011-12-06 21:25:13
Nein danke
elka 2012-01-04 11:58:40
płaca jak jałmużna a wymagają, wymagaja, wymagają. W pracy kelnerek wiekszą i główną wagę przywiazuje sie do sprzatania a nie obslugi klienta. Wycieranie stolikow, dbanie o barek, mopowanie ok, ale mycie okien, pranie abazurow, szorowanie fug na kafelkach podlogowych, szorowanie sof, mycie kibla to już chyba przesada za 5zł na gozine, I jak jakies straty powstana to oczywiscie placa kelnerki. Nie istotne ze dostep do wszelkich napoi itp maja wszyscy. Nie polecam. jedynie atmosfera mila, bo pracownicy fajni (wiekszosc). Atmosfera w relacji pracownik-kierownik nie zawsze ok, ale co sie dziwic jak ci KIEROWNICY to w wiekszosci bladego pojecia o zarzadzaniu, przedewszystkim zarzadzaniu ludzmi nie maja. Ahaaa i te odgórne kontrole i atmosfera strachu z nimi zwiazana..... żal.
jelcz 2012-07-03 17:16:01
Polecam prace w pizzeri dominium! nie wiem skad negatywy, menagerka wporzo, godzinki do ustalenia.[usunięte przez moderatora]
mala 2012-07-04 13:08:43
Koleżanka poleciła mi prace jako kelnerka i się przyjełam. Ludzie w porządku. Polecam wszystkim DOMINIUM
była 2013-05-22 12:46:57
radzę omijać z daleka, pracownicy ok, ale kierowniczka straszna krzykliwa, napiwki są ale marne i satwka godzinowa 4,5.
nieznajoma 2013-11-26 12:57:48
niestety macie racje powinni sie zastanowic nad tym .. Oni wzbpgacaja sie na tych biedenych ludzi a sami ciesza sie z wyplat 4, 50 to jest smieszna stawka , jak im nie jest wstyd maja oko 60 lokali na calej Polsce taki maja z tego zysk ... Pierwsze trzeba swoich pracodawcow zadowolic i onich dbac jak sie ich wyszkolilo a pozniej myslec o siebie .. to jest najgorsze ze jest kryzys w Polsce i te biedne kelnerki i dostawy nie maja gdzie sie zatrudniac i pracuja za marne grosze .. Oni mysla ze jak kelnerka dostanie napiwek to moga miec mala stawke nie zzawsze dostaje sie napiwki a tym bardziej jak ludzie placa kartami ... szkoda wgl sie odzywac na ten temat , ale mysle ze rok 2014 bedzie rokiem lepszym jelsi Minister zmieni stawki godzinowe najmniejsza stawka ma byc 10zl na godz wiec TO JEST ZROZUMIALE WSZYSTKO JEST DROGIE NIEKTORZY MAJA DZIECI ALE WY TEGO NIE ROZUMIECIE JEST NAM WAM BARDZO ZAL ZE JESTESCIE EGOISTAMI ... mam nadzieje ze ktos to przeczyta kto pracuje w Domiium i przyzna racje . Zegnam
master 2015-01-31 20:22:15
Pizza dominum oferujaca naprawde szerokie menu wyrastala na bardzo powaznego lidera w branzy pizzerskiej. Wydaje mi sie, ze teraz niestety inne firmy zdecydowanie bardziej weszly na rynek i dominum poszlo troche w odstawke. Mam pytanie czy nikt z nich nie mysli o wprowadzeniu nowej oferty, czy marketingowcy cos w ogole robia?
pani ciastolina 2015-02-17 17:02:46
jestem początkującą pizzermankę, mistrzynią idealnego ciasta, czy obecnie w PIZZA DOMINIUM znajdę jakieś fajne warunki zatrudnienia i perspektywy rozwoju zawodowego? nie wiem też jak oni zapatrują się na takie sprawy ale nie ma co ukrywac że wiele pizzerii nie chce przyjmować kobiet na kuchnię, jak to jest w dominium?
artama 2015-02-24 14:11:59
pani ciastolina- chętnie cie przyjmą ale będziesz zarabiać około 7 zł/h. Chyba że będą zdesperowani to może dostaniesz trochę więcej. Pracowałam tam 1,5 roku jako kelnerka i sama nie wiem jakim cudem tak długo. Fakt faktem zaczęłam ze stawką 4 zł, po pol roku 4,5 a po roku mialam niesamowitą stawkę 5,28 ! Dajcie sobie spokój z tą pizzerią. Może jak zauważą że ludzie nie godzą się na psie warunki to w końcu coś zmienią. To jest nienormalne żeby tak poniewierać ludźmi. Daję mierny bo atmosfera miedzy pracownikami byla super i chyba tylko to tam trzyma. Szkoda ze nie da się za to wyżyć.
artama 2015-03-05 22:54:36
domino 1600?? Jestem akurat w kontakcie z osobami które dalej tam pracują i stawki się nie pozmieniały. Policzmy: 5,28 x 160 h ( pelny etat według standardów w naszym zacnym kraju) = 844,80 zł. Prosty rachunek. A napiwki to dobra wola klientów i nie powinny być traktowane przez pracodawców jako część wynagrodzenia. Nie powinni mieć do tego wglądu. Pomijając fakt że z tymi kwotami to nieźle zaszalałeś/łaś.
jhk 2016-05-12 23:26:54
to fakt bo tam generalnie chyba nawet do stołu nie podają tylko trzeba samemu podejść do okienka z tego co się orientuje, z tego o ile dobrze pamiętam
Zostaw swoją opinię o PIZZA DOMINIUM - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIZZA DOMINIUM