ZWG Sp. z o.o.

Iwiny

Opinie o ZWG Sp. z o.o.

admin 2015-07-17 13:19:16
Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie ZWG Sp. z o.o.!
tomasz 2016-04-01 10:33:03
zakład z epoki kamienia łupanego , zrobił fuzje polaczenie z firma bumech, podobna bankrutujaca firemką, ludzie tam zatrudnieni to UWAGA 70% czynni nałofowo alkoholicy, analfabeci i jąkajły, ludzie zestraszeni zżyciem gdzie trzeba myslec:D kierownicy na stanowiskach specjalistycznych z wyksztacenia, uwaga - nauczyciel wychowania fizycznego, koparkowy, po liceum muzycznym, i rolnik sztuk 6 :) zajmują się kontrolowaniem donoszeniem zwalaniem winy jeden na drugiegi :) szkoda czasu na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
pracownica 2016-09-21 02:51:53
firma na dnie, nikt dluzej normalny tam nie pracuje jak pare miesięcy, male zarobki, chamstwo donosicielstwo , jeden zwala na drugiego wine, kradzieże, picie wodki, idiota na stanowisku kierowniczym sterowany przez onuców z PGR-ów, opinie o pracownikach robi za pomocą donosów, zero bhp, lamanie prawa pracy , swinstwo na kazdym kroku ...
paweł 2016-10-04 05:38:38
pracowałem tam 3 lata, budynek to sztolnia pokopalniana bez okien, pełno pyłu i smrodu, zakład oszczedz na wszystkim m,in odzieży roboczej, srodkach czystości, ,,, kierownikiem jest debil chamski który na niczym się nie zna a opinie o twojej pracy wezmie z donosów, tam sa czasy głębokiej komuny nikt nic nie wie, a ty za wszystko ponosisz odpowiedzialność, w biurach siedza ludzie podstawieni przez znajomych, bo nie mogli pracy nigdzie znalesc warci wielkie ZERO , na produkcji miernota tępa chamska beszczelna która donosi , pracownicy jak cos zle wykonają powiedzą ze twoja wina, mimo ze ty się tym nie zajmujesz:D jest tam spawacz alkochalik wodekczka u niego to podstawa to jeden z najwieksych donosicieli na zakładzie, jest mechanik jąkajła, który chce być twoim szefem tez donosiciel, brygadziści kilka sztuk wyksztalcenie zawodowe srednie, znaja się tylko na tym co było robione w latach 90tych :D kilka szczyli podlatkow zatrudnionych po znajomości na niczym się nie znają oraz stare dziadostwo na produkcji w większości kolesiostwo i donosicielstwo nikomu nie polecam tego zakładu !!!!!! pracownicy albo laduja z nimi w sądzie bo zakład nie chce zaplacic co powinien albo inaczej odchodzą nie dajdzie się naciagnć na piękną spiewke na początku !!!!!!
dawny spawacz 2016-10-23 14:07:27
stare czasy jak byłem glopi i młody, pracując dla oszustów i idiotów, pracownicy okradają pracodawcę a pracodawca okrada pracowników, ... kołko różańcowe, lizanie jajek szefowi, wazylina leje się w litrach , nie ma tygodnia w zakładzie w którym nie było by dużej popijawy... zatrudnia się nowe osoby aby miał kto pracować, starzy wyjadacze już tego nie robią, 50% pracuje 50% udaje ze to robi, zakład dawno na dnie!!! zwroty do pracownika kur**, zapierda**, spierdal** to jedyny slang idiotów tego zakładziku, płace nie sa wysokie, ludzie chamscy i się wszystkim interesują uważajcie na tego pracodawcę bo naprawdę nie warto !!!
Zostaw swoją opinię o ZWG Sp. z o.o. - Iwiny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZWG Sp. z o.o.