Opinie o Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek" w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek" o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek" w Lublin

taki sobie Nowy wpis

magazyn nie spelnia przepisow bhp brak ogrzewania brak odpowiedniego oswietlenia,brak dobrej nawierzchni do jazdy wozkami brak lokacji z artykulami . .praca za najnizsza krajowa ,wymagania co do umiejetnosci nieadekwatne do zarobkow .czyli musisz byc hydraulikiem kierowca wozkow ,zbierac zamowienia i nauczyc sie trzy i pol tysiaca artykolow na pamiec gdzie sa rozmieszczone w magazynie .jak juz bedziesz spelnial te wszystkie warunki wtedy bedziesz musial wykonywac prace za starych pracownikow gdyz oni nie sa skorzy do jakiejkolwiek pomocy .

Marcin Nowy wpis

Przeczytałem że wcześniej była tu tylko umowa zlecenie dla nowych osób. Teraz przy dłuższym zatrudnieniu można przejść na normalny etat z płatnym chorobowym i urlopem? Kto wie?

Miron Nowy wpis
@Marcin

Zlecenie nadługo.

Jarek

Nie polecam. Wolę brać zasiłek z urzędu pracy jak tam pracować. (usunięte przez administratora)

jarek Nowy wpis
@Jarek

Czemu administrator usunał treść dla osob?

Cypis

Wiec zastanowcie sie zanim podejmiecie tam prace.Obiecuja umowe o prace a co wychodzi ze to zlecenie.Po 8godzin mowia pracy a za nagodziny nie płacą

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Cypis

Miałem pracować jako kierowca.Pochodziłem tydzień na magazyn i szefowa powiedziała ze narazie nie maja wolnych etatów i zebym czekał na telefon.Więc po co szukacie glupiego ktory zmarnuje swój czas! Nie polecam tej firmy bo to szkoda waszego zdrowia psychicznego!!!!

Gremlin

Nie polecam!

Fafik

Już szukacie ludzi? Oddajcie pieniadze za nad godziny.Pan Wilczek to dupolizus

Maja

Pracujesz w Zakładzie Handlowo-Usługowym "Dejek"? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki pracy mogą liczyć obecnie pracownicy? Czy firma oferuje im benefity? Wasze doświadczenia i opinie będą cenne dla osób, które szukają informacji na temat tego jakim pracodawcą jest Dejek.

figaro

ja sam nie zwróciłem uwagi, by kogokolwiek w ostatnim czasie szukali. Dziwne, jak na tak rozległą branżę

były

ja tam przestrzegam przed pracą w firmie. wymagan duzo, dtresu ponad miare, atmosfera fatalna.

Życzliwy

To wyżej wymieniony Pan powinien się opamiętać bo ktoś kto tak postępuje w życiu prywatnym to nie jest dobry partner ani do życia ani do biznesu.ktoś kto go dobrze poznał na pewno zgodzi się zemną Mam nadzieję że konkurencja która rośnie opodal jego firmy wkrótce go wykosi i on i ta jego rodzinka pójdą sobie na zieloną trawę paść barany meeee meeee i znikną z Branży na zawsze bo szczerze tego im życzę

ZHU

Nie ma już ZHU ! Jest tylko sp. z.o.o.

Edward

Portal przeznaczony jest dla ludzi zasięgających opinii o pracodawcy ale jak to wszystko czytam to wpiszę swoją uwagę bo krew się we mnie gotuje. Jestem klientem który został oszukany przez tą firmę na grube pieniądze, gdy chciałem to wyjaśnić (mając dowody) to niestety z nikim nie ma kontaktu, odsyłanie do prawnika itp. DNO. Jeden wieki oszust i kombinator, naciągnął mnie i myślę że nie tylko mnie. Odradzam kontakt z tym Jerzym i jego ludźmi. Na usta pchają się bardziej jednoznaczne słowa, domyślcie się Państwo sami jakie to słowa.

była pracownica

Pracowałam w firmie Dejek mam fatalne zdanie o tej firmie właściciel ugania się za pracownicami a ta jego żonka ciemnogród,udaje że nic nie widzi.Coraz widziałam go z inną panną jak się oprowadzał żenada naprawdę.Dziwie się Zośce że go nadal trzyma jak by baba miała trochę ambicji to wywaliła by go na zbity pysk,ale co tu się dziwić ci oboje są siebie warci.Osobiście nie polecam tej pracy wyzysk na każdym kroku .

kolejny były pracownik

Praca w tej firmie to tragedia. Wyzysk, praca po godz i w dniach wolnych a ponad to umowa na czas określony, żeby były tylko 2 tyg na wypowiedzenie (zbierają wszystkie informacje od pracownika i zwalniają)!!! Rozliczenia pod stołem to norma, niedotrzymywanie obietnic to stałe praktyki jak widać, po tych komentarzach.

Dalej wyzysk w firmie... pracujesz "niby" 8h dziennie od pon do pt bo tak naprawdę dużo dłużej, a w soboty przychodzisz "ku chwale ojczyzny" nawet złotówki więcej nie dostanie się! ogólnie soboty wolne:-):-):-) ani kasy za to, ani dnia wolnego, najlepiej zaryrać się na śmierć! Coś czuję że Hurtownia DEJEK zniknie w tym roku z branży. I tak na koniec teraz podobno jest Dejek Sp. z o.o. a nie ZHU(usunięte przez administratora), może jak prezesi spółki zaczną inaczej działać to coś z tego będzie pod warunkiem że nie będzie rządzić P.(usunięte przez administratora), która nie ma zielonego pojęcia o handlu... (usunięte przez administratora)

tyle lat minęło a w firmie nadal się nic nie zmienilo, każda z powyższych opinii w 100% prawdziwa.

kapsel

Co taka cisza na tym moim ulubionym forum? ale prawda kogoś w oczy zabolała:)

kapsel

widzę że ktoś sporą część prawdy wykasował, to jest (usunięte przez administratora) sprzęt to złom.

firma kpina, jeśli ktoś sięwybiera do pracy w yej firmie to jest praca po 280 godzin w miesiącu za 1900- 2000 złotych o tym że wszyscy kradną to już nie wspomnę ale największym złodziejem po Zośce jest sam Jerzy , omijać tę firmę z daleka zasiłek jest lepszy od tej niby firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek" - Lublin

• Jak się pracuje w Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek"?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Handlowo-Usługowy "Dejek"