Gobi S.A

Katowice

Opinie o Gobi S.A

ja 2010-07-26 14:15:34
Witam. Czy ktoś pracuje w GOBI w Katowicach na stanowisku Handlowca? Interesuje mnie jak wygląda tam praca?czy to typowe call center? czy są jakieś wyjazdy do klienta? czy posiadją własne samochody czy trzeba mieć własny?i ile wynosi wynagrodzenie na tym stanowisku. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
kron 2010-12-21 11:46:18
Zacznę od dużego NIESTETY. Wszystko jest niestety nie tak jak było mówione i wręcz obiecane na początku, tj. przy pierwszych rozmowach. Szkoleń nie ma żadnych! Nawet ciężko się doprosić żeby w subiekcie coś ktoś wyjaśnił. Programy do projektowania są, ale też sam się naucz jak ci się chce. Ani wewnętrznych ani zewnętrznych - PORAŻKA! Coś takiego jak inwestycje w kadry? Nie tutaj na pewno. Jeśli człowiek już chce coś zrobić to trzeba uważać bo jak zrąbiesz to twoja wina (mimo, że miałeś dobre chęci), a nie kierownika, który powinien cie wyszkolić i wytłumaczyć. Każdy tylko w swoją michę patrzy czy wyrobi target na miesiąc. Premia uznaniowa - nie wyrobisz? to nic ponad 1500 nie zarobisz. Samochody są. Służą głównie do załatwiania prywatnych spraw kierownictwa w czasie pracy (wypady do sklepu, domu, itp.)
Teraz niestety takie czasy, że dostać się ciężko - po dwie czasem trzy rozmowy na dzień dobry, a już po miesiącu zastanawiasz się co tu robisz??? Bo jak zwykle na początku obiecanki cacanki, a jak jest to wychodzi w trakcie.
A praca? Siedzisz i dzwonisz. Czasem gdzieś się pojedzie.
Polecam tylko przejściowo, na pewno nie docelowo szukającym zatrudnienia na dłużej, a już na pewno nie fachowcom z branży meble, itd.
kron 2013-06-03 00:35:34
kron - 2010-12-21 11:46:18

A praca? Siedzisz i dzwonisz. Czasem gdzieś się pojedzie.

opinia dotyczy GOBI w Lublinie wraz z kierowniczkiem(usunięte przez administratora)
anonim 2013-07-09 14:30:33
To nic sie nie zmieniło przez te dwa i pół roku w Gobi? Stawki nie poszły w górę? Jakies awanse, cokolwiek? kron pracujesz tam jeszcze, polecałes przeciez przejściowo?
Zostaw swoją opinię o Gobi S.A - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gobi S.A