Opinie o Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o. w Lublin

Nowyy Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku mechanika, da się pracować czy słabo jest, stawkę w ogłoszeniu proponują dość dużą tylko czy te pieniążki są warte tej pracy ? :)

Kandydat Nowy wpis
@Nowyy

Jeżeli zostałeś zaproszony na rozmowę - to warto pójść i sprawdzić. Skoro w ogłoszeniu są podane stawki - to jest to na plus dla firmy. Wiele ogłoszeń na olx czy tez pracuj.pl nie ma podanych stawek czy nawet widełek. Na spotkaniu będziesz miał okazje poznać zadania na stanowisku oraz zobaczyć miejsce pracy. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań i nikt nie wymaga od Ciebie deklaracji to warto spróbować. Pieniążki są adekwatne do doświadczenia, zaangażowania i umiejętności. Jeżeli doszukiwać się opinii w Internecie - zacznijmy od tego, że opinie wystawiają Ci, którzy zostali zwolnieni (często w związku z jakością wykonywanej pracy) lub sami rezygnują. Nie znam firmy która miałaby 100% pozytywnych opinii. To co ludzie wypisują w Internecie to często nawet nie jest w 10% prawdą. Jeżeli jesteś z pokolenia, które każdą firmę przed rozmową filtruje w Internecie - to chyba poszukiwania pracy będą trwały bardzo długo. Cierpliwości życzę :)

Xxx Nowy wpis
@Kandydat

Byłem na rozmowie ale chcę również poznać opinie i tych nie zadowolonych osób jak i tych zadowolonych i wyciągnąć sobie wnioski samemu :) z doświadczenia wiem że nie zawsze to co na rozmowie i przy oprowadzaniu po zakładzie nie zawsze jest się w stanie dowiedzieć jak naprawdę wygląda praca, zazwyczaj jest miło, fajnie i przyjemnie a po tygodniu czy miesiącu zaczyna się pokazywanie prawdziwych warunków, ale nie zawsze żeby nie było że skreślam firmę na starcie :)

Czy w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kulpix

Nie, 3- miesięczny okres próbny, umowa o pracę.

Maja
@Kulpix

na standardowej stawce dla każdego? później jest już na stałe? i czy jest wtedy już pole do negocjacji?

Pracownik Nowy wpis
@Maja

Pole do negocjacji jest już na etapie rozmów. Stawki uzgadniane sa na podstawie posiadanego doświadczenia na danym stanowisku. Po okresie próbnym stawka również wzrasta.

Zbigniew

(usunięte przez administratora) Prezes przychodzi na halę produkcyjna tylko jak jest poważny problem. Ludzie którzy nadzorują praca na wydziale nie wyrabiają się ciągłymi zmianami decyzji odnośnie kolejności produkcji . Pracuje w firmie od początku i mam już dość. Praca jest, ludzi coraz mniej.

Czy pracodawca Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Operacyjny

Nie ma żadnych szkoleń. Po co inwestować w ludzi którzy i tak zaraz uciekną z tej firmy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.?

Kierownik bez jakiejkolwiek wiedzy o czymkolwiek, ale stary kolega dyrektora więc wiadomo czemu pełni to stanowisko, z tego co pamiętam kiedyś pracował jako kontroler jakości, czasami chce pokazać że coś znaczy w tej firmie wtedy się przypierdziela do pracowników zazwyczaj nowych. Firma ma bardzo duże zaplecze produkcyjne ale przez złe zarządzanie jest jak jest, dobrze że została wykupiona przez Niemiecki kapitał bo tak byłaby sama giła i mogiła. Z tego co się orientuje to jedyną wiedzę mają technolodzy, głownie (usunięte przez administratora)i na bazie ich doświadczenia firma prosperuje ale nie ukrywajmy jest to produkcja stała więc żadnej filozofii nie ma. Pozdrawiam

zainteresowany

Przestaliście być aktywni na tym wątku czy dlatego, że tak dobrze się pracuje?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

W najlepszym przypadku to przyjdzie się w sobotę do pracy

Artur
@Odpowiedz

Skoro znasz dobrze zasady panujące w firmie może mógłbyś mi pomóc i napisać jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom? Zależy mi na stabilnym zatrudnieniu, więc chętnie dowiem się jak to wygląda w tym zakładzie.

Panie Arturze
@Artur

Umowy o prace, jedyny plus. Oczywiście najpierw na czas określony. Nie wiem dokładnie jak to teraz po zmianach w przepisach, kiedyś dawali 2 umowę na 5 lat. Teraz nie mogą. Ale warunki nie powalają. Warto złapać doświadczenie i brać nogi za pas :)

Grażynka
@Artur

To nie do tej firmy, chyba nic gorszego nie ma na świecie. Jeszcze oszukują na umowach i obiecują co innego a co innego potem wychodzi. W zimie jak na dworze jest -20 stopni C, to na hali jest -15 stopni C. Tam pracują tylko ryle bez doświadczenia albo stare zgredy.

Julia

@były kołchoźnik, rozumiem, bardzo dziękuję Ci za Twoją odpowiedź. Życzę wszystkiego dobrego! Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej w Lublinie? Czy chcielibyście jeszcze coś dodać na temat funkcjonowania tej firmy?

smok456
@Julia

Straszna komuna, w zależności na kogo się trafi. Dla każdego liczą się normy na zmianę a nie jakość wykonywanej pracy. Pracowałem tam krótko i nie chciał bym tam więcej wrócić. Na dodatek ciągłe pretensje kogoś o głupoty. Jeśli ktoś chce dorobić sobie do emerytury to jakoś przepracuje a jeśli chce się czegoś nauczyć to polecam szukać gdzieś indziej.

@smok456

@smok456, co w takim razie wpłynęło na to, że zdecydowałeś się na rozpoczęcie współpracy z Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej? Może jednak są jakieś pozytywne strony tego pracodawcy, które mogłyby zachęcić innych do ubiegania się o zatrudnienie w tej firmie. Rozwiń nam proszę tą myśl.

ad-astra
@Julia

A co miało decydować szukał chłopak pracy i tyle

Tola

To moze na księgową jest wakat?

Ii
@Tola

Mają zewnętrzną firmę.

Noname

Od ostatnich wpisów nic się nie zmieniło. Ludzie uciekają jak szczury z tonącego okrętu. Płaca na umowie to najniższa krajowa. Prezes ma przyda pasa, któ remu trzeba lizać tyłę, bo jak nie to Cię dojedzie. A najeep rzeczy jest to, że nikt nic nie umie, oprócz wspomnianego przyda pasa.

Julia

@były kołchoźnik, długo pracowałeś w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Dlaczego Zomech, czy próbowaliście rozmawiać o tych warunkach z odpowiednimi osobami? Czy chcielibyście podzielić się z nami jeszcze jakimiś informacjami dotyczącymi pracy w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej?

były kołchoźnik
@Julia

Za długo. Plusów nie ma, na prawdę. Może taki, ze zatrudniają tam każdego kto chce. Minusem jest cała ta firma i sposób w jaki podchodzi się do ludzi. Rozmowy były, zebrania. Pan prezes na jednym takim spotkaniu powiedział mniej więcej, że jak nam się nie podoba to żebyśmy się zwolnili, tylko że nikt nas nie zatrudni bo jesteśmy debilami i nic nie umiemy. Mniej więcej takie były znaczenia jego słów. Po tygodniu złożyłem wypowiedzenie. Pan prezes się bardzo pomylił, czego dowodem jest to kim teraz jestem, co robię i za jakie pieniądze. Także debilem nie jestem jak to między słowami stwierdził o nas.

Dlaczego Zomech

Tragedia, jak kolega wyżej mówił praca polega na wciskaniu zielonego guzika, zero szacunku dla drugiego człowieka. Nie zależy im abyś się nauczył bo szybciej uciekniejsz. Warunki koszmarne, w zimie koło 5 stoni na hali, rękawiczki raz na miesiąc gdzie niektórym po tygodniu już rękawiczki się rwą. Opowiedział bym więcej ale chyba nawet nie ma sensu.

P

Lata 80 Praca dla kogoś, kto zaczyna przygode z cnc(po kursie) lub jest przed emeryturą. Podstaw można się nauczyć. Teraz mają nóż na gardle z braku ludzi, więc polecam ostro stawiać warunki. Najważniejsze to przed podpisaniem umowy, niech pokażą jak wyglada szatnia, wc itp. Wtedy zrozumiecie o czym piszę...

Łotr

Kierownik z żyłką na czole co byś nie powiedział to i tak jest na nie wszystko nie (chociaż chcesz dobrze, i masz rację :). Ludzie odchodzą masowo

Spawacze zarabiają mniej jak kasjerka w sklepie ,wymogi z kosmosu i ciągłe pretensje

kkkk

Najgorsza praca w jakiejkolwiek byłem, ludzie bardzo szybko stamtąd uciekają. Orobisz się za dwóch, zarobisz jak za 1/4 etatu. Syf, brud i ciągle pretensje. Trzeba pilnować tez pensji bo zdarza się że pani księgowa się "pomyli" :)

odpowiadam

jak chcesz zarabiać na początku poniżej najniższej, a później z łachą jakieś 1400 na ręke to możesz się z nimi męczyć i do końca życia w tych warunkach poniżej jakiejkolwiek godności. Oni będą zadowoleni. Ludzie! są w Polsce normalne zaklady CNC i w normalnych warunkach, za dobre pieniędze, nie musicie się babrać w tym syfie. Powinni całować ludzi po rękach że ktoś chce tam pracować, a oni uważają że robią komus łachę że go zatrudnią, kabaret.

radziu

jak szukają na kierownika produkcji tzn, że poprzedni kierownik miał już dość upodlenia i zrezygnował. Jeżeli jestescie tytanami psychiki i jestescie gotowi poświęcać nieraz i 16 godzin dziennie to dostaniecie ta prace. Ciągłe pretensje o wszystko od kierownictwa oderwanego od rzeczywistości to norma.

były

Ta firma to ostateczność, jezeli chcecie nabic doswiadczenie w CNC i nigdzie was nie chcą przyjąc to tu was przyjmą z otwartymi rekami. Brud i syf. Płaca na początek poniżej najniższej krajowej. Jezeli chcecie się coś nauczyć to zapomnijcie, nie nauczycie się zupełnie nic prócz wciskania zielonego.

brud smród i ubóstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.?

Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Blacharska 2
    20-209 Lublin

Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.