Zomech

ok
ja 2014-08-22 17:16:23
brud smród i ubóstwo
były 2015-12-07 15:41:33
Ta firma to ostateczność, jezeli chcecie nabic doswiadczenie w CNC i nigdzie was nie chcą przyjąc to tu was przyjmą z otwartymi rekami. Brud i syf. Płaca na początek poniżej najniższej krajowej. Jezeli chcecie się coś nauczyć to zapomnijcie, nie nauczycie się zupełnie nic prócz wciskania zielonego.
radziu 2015-12-13 02:43:10
jak szukają na kierownika produkcji tzn, że poprzedni kierownik miał już dość upodlenia i zrezygnował. Jeżeli jestescie tytanami psychiki i jestescie gotowi poświęcać nieraz i 16 godzin dziennie to dostaniecie ta prace. Ciągłe pretensje o wszystko od kierownictwa oderwanego od rzeczywistości to norma.
odpowiadam 2016-06-23 07:42:35
jak chcesz zarabiać na początku poniżej najniższej, a później z łachą jakieś 1400 na ręke to możesz się z nimi męczyć i do końca życia w tych warunkach poniżej jakiejkolwiek godności. Oni będą zadowoleni. Ludzie! są w Polsce normalne zaklady CNC i w normalnych warunkach, za dobre pieniędze, nie musicie się babrać w tym syfie. Powinni całować ludzi po rękach że ktoś chce tam pracować, a oni uważają że robią komus łachę że go zatrudnią, kabaret.
Zostaw swoją opinię o Zomech - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zomech