TRAXI

Opinie o TRAXI

anonim 2009-03-09 09:14:01
Słowa kojarzące się z TRAXI (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako umiarkowany... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .kolerzeńscy.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w TRAXI:
Najbardziej nie podobało mi się w TRAXI:
PUNKTR 2013-02-20 14:15:42
NIEWYPŁACALNA ,NIEROZWOJOWA ,NIESTOSUJĄCA SIĘ DO ŻADNYCH OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW.KŁAMSTWO , [usunięte przez administratora],I NACIĄGANIE TO ICH DOMENA.
Jani 2015-10-01 18:41:14
Polecam. Praca ułożona, pieniądze na czas.
ktoś 2016-03-11 10:18:01
Jeśli ktoś szuka opinii o tej firmie to chętnie jej udzielę. DNO. Pieniądze nie wypłacane na czas a sukcesem jest jeśli w ogóle zostaną wypłacone. Składki pracowników do Zus-u nie odprowadzane juz od kilku lat. Wielu byłych pracowników musi się sądzić z firmą o odzyskanie zaległych pensji i mimo korzystnych wyroków pieniądze są nie do odzyskania. Oczywiście zatrudnienie na najniższą krajową a reszta "pod stołem". I jakkolwiek byś się nie starał i dobrze pracował to w oczach "prezesa" jesteś zwykłym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
onika 2016-05-18 10:57:08
bo pracujesz pierwszy miesiąc:)))
Zostaw swoją opinię o TRAXI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAXI