Opinie o Infonetax Sp.z.o.o w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Infonetax Sp.z.o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Infonetax Sp.z.o.o o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infonetax Sp.z.o.o w Kielce

Czy pracodawca Infonetax Sp.z.o.o motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dominika Nowy wpis

Pracowałam w firmie przez kilka miesięcy, czas ten oceniam bardzo pozytywnie, atmosfera miła, jasno określony zakres obowiązków, stałe godziny pracy i wolne weekendy. Zmieniła pracę tylko i wyłącznie dlatego, że dostałam propozycję w miejscu zamieszkania dzięki czemu nie muszę codziennie dojeżdżać do Kielc. Mogę polecić firmę z czystym sumieniem

anna Nowy wpis

Maiłam obawy czytając komentarze z przed lat. Jednak aplikowałam do tej firmy i dobrze zrobiłam. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej podane wszystkie konkrety. Zaskakująco miła atmosfera, od samych drzwi słychać śmiech zadowolonych pań. Polecam samemu sprawdzić , nie czytać złośliwych opinii. Z chęcią podejmę tam prace.

Pracę w Infonetax oceniam bardzo pozytywnie, szefostwo bardzo przyjemne, otwarte na nowe pomysły i rozwiązania. Produkty mają bardzo dobrą opinię wśród klientów, a firma dba o zadowolenie klientów.

Magdalena
@Piotr

Czyli jakieś możliwości rozwoju są, skoro pracodawca liczy się z waszymi pomysłami? :) Jak coś takiego od kogos padnie i zostanie wdrożone to czy ta osoba może potem liczyć na jakąś ekstra premię? Albo może awans?

Infonetax Sp. z o.o. Nowy wpis
@Magdalena

Dzień dobry , tak doceniamy naszych pracowników i ich pomysły . Gwarantujemy również możliwość osobistego rozwoju poprzez certyfikowane szkolenia, które opłaca firma.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Infonetax Sp.z.o.o? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak wygląda sprawa grafiku w Infonetax Sp.z.o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

Infonetax Sp. z o.o.

Dzień dobry , praca od 8.00 do 16.00 od Poniedziałku do Piątku. Jeśli pracownik potrzebuje załatwić ważną sprawę w godzinach pracy , lub wystąpi jakaś sytuacja np. związana z dziećmi, nie ma problemu z wyjściem w trakcie pracy. Oczywiście po ustaleniu tego z pracodawcą.

Pkaro1

Pracę w Infonetax oceniam bardzo pozytywnie, szefowa Sylwia bardzo pozytywna osoba, dbająca o współpracowników. Obecnie mam małą przerwę w pracy ,ale po macieżyńskim chcę wrócić. Polecam Firmę Infonetax

Karo

Pracuję od kilku miesięcy, póki co sobie chwalę jak najbardziej. Szefowa bardzo sympatyczna, zarobki bardzo dobre praca w biurze w stałych godzinach

Grzegorz

Infonetax to bardzo solidna firma, ma dobre rozwiązania informatyczne i bardzo kompetentny personel. Mówię to przez pryzmat rozmowy z Panią Magdaleną Gryga, która jest znającą się na swoim rzemiośle, elokwentną, mającą dobry kontakt z klientem i co najważniejsze, budzącą duże zaufanie. Polecam Firmę INFONETAX

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

tak

Norbert

Firma z opinią dobrego pracodawcy! Dlatego też nie ma specjalnie zainteresowania pisaniem opinii na tym wątku!

A

Spoko. Polecam

Iza

@Szymon to miło, że w Infonetax ceni się pracownika, który jest pomysłowy i chce się rozwijać. A czy firma oferuje swoim pracownikom jeszcze jakieś benefity czy wyjścia integracyjne? Skoro jest taka dobra atmosfera to śmiem myśleć, że na to też można liczyć. Czy się nie mylę?

Iza

@Szymon czyli pracując w Infonetax ma się szansę i możliwości rozwoju i nauki. Czy można też liczyć na dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? Co jeszcze mogłabyś doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

Szymon
@Iza

Pewnie. Szkolenia są co jakiś czas. Ja się tam nauczyłem bardzo dużo. Szefostwo lubi kiedy ktoś ma nowe pomysły i pozwala je realizować. Ogólnie na plus. Szczerze polecam.

Szymon

Polecam. Ja dużo się tam nauczyłem, szefostwo super. Zawsze będę miło wspominał.

Iza

@Olo a mógłbyś szerzej powiedzieć coś na temat swojej opinii o firmie Infonetax? Ważne, żeby zawsze swoje wypowiedzi argumentować.

Olo

Dni gorsze są cały czas. Pracownik to niewolnik, jak się daje wykorzystać to jego sprawa.

erfg

wlasnie nie rozumiem po co jak juz ktos sie wypowiada to pisze takie jakies rzeczy ktore nikomu nic nie daja i nikomu w niczym tez nie pomagaja a tam bym poprosil o jakies konkrety jednak odnosnie firmy

noname

nie polecam! trzymajcie się z daleka od tej firmy!

Dominika

Praca nie praca, ale program do PIT mają świetny i strona graficznie jest zrobiona świetnie (http://pitscan.pl/) :)

Byłam tam na stażu jakiś czas temu i wcale nie było źle. To, że ktoś wymaga, żeby praca była wykonana na czas i rzetelnie nie oznacza, że pracodawca jest zły. Jakbym komuś płaciła wymagałabym tego samego, a można mieć czasami gorszy dzień.

Zostaw merytoryczną opinię o Infonetax Sp.z.o.o - Kielce

• Jak się pracuje w Infonetax Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Infonetax Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infonetax Sp.z.o.o?

Infonetax Sp.z.o.o
2.8/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Karola Olszewskiego 6
    25-663 Kielce