Opinie o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy IGLOTECH Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IGLOTECH Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

Gabi

Pracowałam w Iglo kilka lat, potem jeszcze w paru innych miejscach i powiem tak: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :) Nie wspominam źle tej firmy. Może nie jest idealna (która jest?), ale przynajmniej nie było walki o stołki, donosicielstwa, rywalizacji, obsadzania stanowisk "swoimi" ludźmi i różnych dziwnych układów.

KarmazynowyPirat

Cześć. Jak wyglada sytuacja w Krakowie - interesuje mnje stanowisko DTH - jakie zarobki, jaki klimat, wymagania?

Abcdefgh
@KarmazynowyPirat

Totalne dno wystarczy odwiedzić oddział ...

Gwad
@KarmazynowyPirat

I jak byłeś na rozmowie ??

Swojak

Nie zrozumię ten kto tego co zobaczył. Mamy rok 2018sty a raczej jego końcówka. Komentarze są od 10ciu lat takie same. Nic się nie zmieniło, nie zmienia się od zawsze. Firma tonie w długach od zawsze. Coś więcej trzeba opisywać? !Sarkazm!

????????‍♀️
@Swojak

A co Ty mały człowieku wiesz o długach firmy ??? Kim Ty jesteś żeby oceniać obszar finansowy . Właśnie tacy jak Ty zawsze będą pracować na statwiskach w magazynie , nie obrażając dobrych pracowników magazynowych, których firma zawsze docenia i jest ich więcej niż tych nieudaczników chowających się za anonimowym wpisem. Wstydź się! A jak sie tak znasz na finansach to otwórz swój biznes. Przecież nie musisz pracować na pańszczyźnie ????????‍♀️.

magazynier

Największy klaun iglotechu - P K Przyszedł taki nieudacznik życiowy i myśli że jest kimś.

Doradca Klienta

Poniżej jakikolwiek norm obiecane złote góry

Wszystkie były na zasadzie poszukiwania cudotworcy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Praca w IGLOTECH SP. z o. o Nie jest tragiczna jeśli nie ma się gdzie pójść. Nie wiem jak jest teraz ale... Bywały dni gdy trzeba było robić największe oddziały bo przecież te mniejsze musiał wziąć ktoś kto nie może robić za dużo bo musi mieć jeszcze czas na gadanie o zmianach i o tym jak to za parę miesięcy będzie lepiej z czego i tak ciągle jest tak samo, takie osoby cieszą się dobrą opinią u osób wyżej postawionych a ty jeśli jesteś tym który robi najwięcej to licz się z tym że jeśli wyślesz o dwie rzeczy za dużo to już masz opinie najgorszego w grupie. Są też dni gdy jest trochę mniej roboty, wtedy natomiast jeśli umiesz sciemniać to spoko ale jak już brygadzista brygadzistow Ciebie nakryje to za każdym razem będzie Ciebie pytać co robisz i szukać Ci jakichś bezsensownych robót byle byś coś robił. Jeżeli chcesz pracę w której najchetniej każdy by Ciebie utopil w łyżce wody tylko dlatego żeby być lepszy w oczach kierownictwa to zapraszam do iglotechu. Chociaż to też zależy do kogo trafisz. Ogólnie gdy jeszcze tam pracowałem i biegałem z tym paleciakiem to myślałem sobie ze praca jest do (usunięte przez administratora) ale idzie znieść. Teraz gdy jestem gdzieś indziej to wiem że w Kwidzynie jest lepsza praca z dużo lepszymi zarobkami na starcie niż w iglotechu na dodatek nie musisz się martwić że ktoś ogląda właśnie Ciebie na dużym telewizorze i patrzy jak wysyłasz 2 Centrale Hero 130 zamiast jednej.

@Gość

Jeszcze dodam że jeżeli myślisz że praca na tym magazynie będzie wiązać się z logistycznym myśleniem i odpowiednimi działaniami związanymi z prawidłowym funkcjonowaniem magazynu to jesteś w błędzie! Dużo rzeczy nie leży na swoim miejscu(moim zdaniem jest to wina zarówno lokujacuch jak i zbkerajacych) ale jak by to powiedział pewien z Panów na porannym zebraniu "to się tyczy tych co zbierają" po czym dodaje "mówię to do wszystkich a nie do was" chociaż wzrok skierowany właśnie na konkretną osobę. Tez irytowalo mnie gdy widziałem debatę na środku magazynu jak to będzie wspaniałe wyglądało wszystko gdy w tym czasie zbierający latają po całym magazynie i jako jedyni coś robią co w danej chwili jest akurat istotne. Czy istotne jest to jak będzie za miesiąc czy raczej pomyśleć co robię w tej chwili aby pomóc zbierającym np. Ładujacyn DHL"a którzy naklejają naklejki jednocześnie ładują wózkiem towar i jeżdżą paleciakiem na samochodzie? Może gdy w końcu będzie tam 50osob na tym magazynie to jakoś będzie to wyglądać o ile 40 z nich nie będzie siedzieć na fajce albo skręcać miotły no bo oczywiście wszystko jest ważniejsze niż zbieranie. Zbieranie jest dopiero ważne wtedy gdy zrobisz coś źle i rano jest o tym mowa.

@Gość

Są takie plusy że jeżeli chcesz być silny, zwinny i szybi to zapraszam do inspektorów na kontener! Tam możesz zapomnieć o logistycznym myśleniu i ogólnie o wszystkim bo w tym momencie ważne jest żeby rzucać jak beduin klimami ważącymi po 588!

@Gość

A jeżeli chcesz być silny zwinny i szybki do tego wytrzymały i przygotowany na ostre mrozy to zapraszam na czynniki tam będziesz cały dzień układać butle w namiocie w którym jest zimniej niż na Sybirze chyba że jest lato to poczujesz majorke tylko zamiast pysznych drinków możesz pożyczyć Tonik od A***** a zamiast podziwiać rozkwitajace palmy sięgające niemalże promieni słonecznych to zauważysz aroganckiego 21latka który myśli że jest najmadrzejszy z całego zakładu który na stołówce rozkłada 15 obiadów a ty nie masz miejsca na herbatę.

tatko
@Gość

Świetne, ubawilem się do łez. Ale z przykrością potwierdzam

Halogen

Hej. Co tam w Iglo słychać? Cisza na forum od 2 miesięcy czyżby nie na rękę było pisanie prawdy o firmie i administrator nic nie puszcza? Jaka sytuacja jest na magazynie, bo tu dużo się działo ostatnio w temacie.

LULuser
@Halogen

Kolega mówił, że ktoś wreszcie, po 2 miesiącach, sprzątnął zdechłą mysz spod zlewu w szatni na magazynie. Iglotech wstaje z kolan!

Bronisław
@LULuser

Twój kolega pracuje obecnie w firmie IGLOTECH? Jeżeli tak, to chciałbym, abyś napisał, czy mówił Ci może o tym, jak wygląda obecna sytuacja kadrowa w tym miejscu pracy? Są szanse na to, aby móc ubiegać się o zatrudnienie? Wypowiedz się proszę, co wiesz na ten temat.

Lucky
@Halogen

Halogen słabo to wszystko wygląda, od kiedy jest......! Na magazynie Tylko udawanie że coś się robi. Niekompetencjia i aroganctwo. Ja osobiście rozglądam się za inną pracą.

Halogen
@Lucky

A to dziwne bo słyszałem, że od kiedy jest... to magazyn hula i wszyscy szczęśliwi i zadowoleni. Magazynierzy lepiej zarabiają, wszystko na miejscu i poukładane, żyć nie umierać. To jak w końcu jest?

XD
@Halogen

Ta, wiecej zarabiają. Chyba ci w(usunięte przez administratora) wchodzą.

XD
@XD

ci co* A poza tym przyjdzie sezon i się wtedy złapią za głowę.

Bronisław
@Halogen

Skąd masz informację o tym, że rzekomo obecnie pracownicy magazynowi mają lepsze wynagrodzenia, niż wcześniej? Ktoś z Was mógłby potwierdzić bądź zdementować tę informację o ewentualnych podwyżkach wynagrodzenia dla tej grupy pracowniczej? Jak to wygląda w rzeczywistości? Taka informacja będzie na pewno pomocna dla potencjalnych pracowników.

Ja(usunięte przez administratora) jaka cenzura, nic nie przechodzi. Prawdy się boją?

Pracowałem tam

Pracowałem tam parę lat, z różnymi kierownikami magazynu. Pracowałem wcześniej w Filipsie i takiego..... jak od dwóch miesięcy tu nie widziałem. Nowy rządzi bez kompetencji i po omacku...

Kazimietz

Dobra firma chociaż niektórzy nie powinni tu pracować. Moje sugestie dla IGLOTECH Sp. z o.o.: Spoko Lubię atmosferę w IGLOTECH Sp. z o.o. za: Praca jest ok

były magazynier

(usunięte przez administratora) wyzyskiwacze, krętacze. Nie polecam pracy w magazynie.

pietro
@były magazynier

10 lat tu biali ludzie piszą, że Iglo to same przekręty, a Wy nadal odkrywacie amerykę. I tak w koło Macieju aż do znudzenia.

JABIL żądzi iglotech J nie Parkuje

Ja nie Parkowałem odpowiesz

Nieistotne

asortyment asostymentu towaru rowar skąd skąd

asotymentu mam na myśli

Nieistotne

mam pytanie skąd sie biorom nadwyszki w innych oddziałacz igletech

iglotech mrożonki

W centrali Kwidzyn na magazynie znowu dali popis. Szukają nowego magazyniera, ale nikt nie przychodzi od 3 miesięcy, więc postanowili zatrudnić zastepce kierownika(znanego także jako gość od wysyłek DHL), który nic nie ogarnia i w pierwszym tygodniu tylko gotowe palety owijał streczem. Teraz zaczął się rządzić chociaż nie ma pojęcia nadal jak ten magazyn funkcjonuje. Rozstawia ludzi po kątach itd

byłemtam8lat

Ty pokrętłem od żelazka to piszesz ? Ni ładu ni składu.

Office worker

Pracuję tu 4 lata. I chyba za szybko nie odejdę. Jest ok. Lubię atmosferę w IGLOTECH Sp. z o.o. za: Fajni ludzie

hopek
@Office worker

Fajni ludzie wykarmią twoją rodzinę zapewne w przyszłości, o ile będziesz miał czas jej się dorobić..

@hopek

Rodziny czy ludzi

Kowalski

Nic dodać, nic ująć. Taka jest rzeczywistość pracy na magazynie. Kierownik choćby nie wiem jak dobry jeżeli nie otrzyma wsparcia firmy nic nie wskóra i odejdzie jak poprzedni. Tamten też obiecywał złote góry, widać bylo że chciał, entuzjazm od samego początku, ale co z tego. Popracował kilka miesięcy i poszedł. Jak widać nie tylko magazynierzy nie mają lekko ale cóż góra nie chce tego zrozumieć albo nie rozumie. To jest firma handlowa. Dział zakupów kupuje nie zdając sobie sprawy z tego, że ilości przerastają możliwości magazynu. Planowanie tak planuje, że magazyn nie wyrabia się z zamówieniami. No i potem idziesz do pracy i nie wiesz o której wyjdziesz, bo wszystko musi wyjechać a dostawy muszą być przyjęte. Największy cyrk to dostawy z Refsystemu czyli wentylacja. Pomimo, że nikt nie zamawia towaru to i tak przyjeżdża i to w takich ilościach jak wspomniał kolega wcześniej, że chodzic się nie da nie mówiąc o znalezieniu czegokolwiek. Podsumowując potwierdzam to, co napisał poprzednik. Szkoda tych magazynierów za te grosze i kierowników magazynu, którzy przychodzą , co chwilę nowy i starają się coś zrobić ale to nie na magazynie leży problem tylko problem zaczyna się na poziomie dyr. Logistyki i w górę. Tu najpierw trzeba zrobić porządek bo inaczej iglo będzie cały czas sto lat za murzynami

@Kowalski

oni nowi tego chcom pragnom być bliżej kasy

Tomasz

iglomagazyn
@Tomasz

Jakby iglotech był taki super to by ludzie walili dzwiami i oknami, lecz niestety nikt od maja nie przyszedł. Nie licząc najemników z Jabila, którzy nie dostali śmiesznego 2300 na początek.

Aleks
@Tomasz

Tomasz chyba piszesz to z pozycji biurka, bo jakbyś poszedł na magazyn i popracował miesiąc to nie sądzę żebyś to potwierdził. Ostatnie wątki dotyczące magazynu nie handlówki czy marketingu bo to jest biurkowa robota

@Tomasz

Powyższy wpis rozumiem, że z kadry zarządzającej. Kiedy wyjawicie Wasz wielce skomplikowany wzór do wyliczania premii?

@Tomasz

Na forum widzę dużo ludzi, którym się tak naprawdę nie chce pracować. A swoje żale z tego, że nie utrzymali posadki wylewają na forum. W Polsce hejt to podstawa funkcjonowania niedowartościowanych ludzi, frustratów. Moim zdaniem jeśli ktoś jest solidny i angażuje się w pracy to zostaje w Iglotechu i to na lata. Dlatego niech każdy sam przyjdzie i popracuje i zobaczy jaka jest prawda.,bo fora jak widzę nie są obiektywne. w iglotechu jak nie włazisz w słoneczko nie do chodzace a masz swoje zdanie to wylatujesz co nie łysy ryszawe słoneczko J p pozdrów ja nie parkowałem

sam sobie słoneczko skrobiesz

@iglomagazyn

Zdjecia majom wielu rodaków

Julita

@J&k forum publiczne nie jest odpowiednim miejscem na obmawianie innych osób. Zachęcam do merytorycznych wypowiedzi w temacie, któremu poświęcony jest ten wątek forum, czyli poznanie opinii dotyczących pracy w firmie IGLOTECH. @Iglo Wciąż taki sam to znaczy jaki? Może się okazać, że to co ma do zaoferowania firma IGLOTECH jest czymś więcej w porównaniu do tego co niektóre osoby mają w aktualnym miejscu zatrudnienia.

@Julita

Wciąż taki sam, czyli jak w Prl-u.

@Julita

Nikt, kto siedzi w tej firmie nie wyciągnie publicznie brudów, wiec czego konkretnie oczekujesz? Jeśli jesteś z firmy zrób ankietę anonimową .... ????Haha

Jopwk

Yes yes yes

@Iglo

żangażowanie trzeba wyelimować słoneczka trzeba traktować

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOTECH Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOTECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IGLOTECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IGLOTECH Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IGLOTECH Sp. z o.o.