Opinie o Tomik Tomasz Jarosław Duda w Lublin Ul. Łęczyńska 5d

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomik Tomasz Jarosław Duda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tomik Tomasz Jarosław Duda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomik Tomasz Jarosław Duda w Lublin Ul. Łęczyńska 5d

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Tomik Tomasz Jarosław Duda odbywa się w siedzibie firmy?

Dama Nowy wpis

Nie polecam .umawiają się na 8godz pracy a by chcieli żeby po godzinach zostawać .praca ciężka liczy się szybkość bo inaczej z godziny na godzinę zwolnią .nie polecam

Czy Tomik Tomasz Jarosław Duda organizuje staże dla studentów?

xyz Nowy wpis

Raczej nie, ale najlepiej zadzwonić i się spytać bezpośrednio

@Ja to ile oni na rękę płacą w takim razie? :o

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracowałem w firmie jako Magazynier, praca po około 200 godzin w miesiącu gdzie jakby przeliczyć wynagrodzenie na godziny to wychodzi minimalna krajowa. Praca sama w sobie nie była najgorsza w okresie jak ja byłem ponieważ zamówień nie było za wiele i zazwyczaj był czas dla siebie. Przychodziłem na zmianę o godzinie 12 a kończyłem o 22, następna zmiana była następnego dnia o godzinie 22 do 8 rano i ten dzień "do końca" był dla mnie wolny i znów następna zmiana następnego dnia o 12, ciężko się przyzwyczaić jeśli ktoś nie pracował w podobnym systemie lub jego organizm nie jest "dynamiczny" lub przystosowany do podobnych rzeczy. Nie była to trudna praca ponieważ jak się przychodziło to zazwyczaj Kierownik (na dniu) mówił że tutaj jest np to i to do sprawdzenia (na nocy to przychodziło się i składało zamówienia głównie, rzadkością było żeby robić coś innego), po sprawdzeniu owoców/warzyw zazwyczaj składało się zamówienia które były na następny dzień i układało żeby były gotowe do załadowania na busa (każde zamówienie było wydrukowane na kartce A4, gdzie było napisane rodzaj owocu/warzywa i ilość). Jak już wszystko jest zrobione (chociaż rzadko się to zdarza) to można na spokojnie sobie posiedzieć dłuższy czas. Jeśli chodzi o zakres obowiązków to odbiór telefonu i zapis zamówień na kartce A4 jeśli nikogo nie było w biurze (na dniu było to rzadkością, jedynie w sobotę/niedzielę było to normalne), sprawdzanie stanu owoców/warzyw i ewentualne wyrzucenie części z nich, pomoc/rozładunek dostaw i ustawienie ich na chłodni oraz wpisanie dostawy do "zeszytu". Zapomniałbym o atmosferze... jeśli chodzi o nią to na dniu było całkiem przyjemnie, na nocy pewni kierowcy potrafią się "obrażać" natomiast odebrałem to że robią to tylko dla zabawy (nie wiem czemu ktoś się do tego przyczepił w opinii) a na niektóre tematy można pożartować z nimi. Jeśli mowa o awansach to raczej marna szansa, jedyna możliwość to zmiana z Magazyniera na Kierowcę o ile będzie taka potrzeba (oczywiście za zgodą obu stron, wtedy też "grafik" jest nieco inny, tylko noce), głównie można tam zdobyć "pierwsze" doświadczenie ponieważ nie wymagają wielkich kwalifikacji.

Marzena

Dzień dobry Panstwu W związku z nowo zamieszczonym ogłoszeniem na stanowisko faturzysta chciałabym zasięgnąć opinii na temat wspomnianej firmy. Z góry dziękuję

Mariola
@Marzena

Tak pracowałam tam jakiś rok temu. Stanowczo odradzam praca po 220 godzin miesięcznie za śmieszną stawkę. Pracy po uszy niema kiedy nawet zjeść wytrzymałam miesiąc A takich jak ja było wiele.

Jarosław
@Mariola

Skoro jest tak dużo pracy, to zastanawiam się, czy ewentualne godziny nadliczbowe można odbierać w postaci wolnych dni od pracy? Niektórzy pracodawcy dają takie możliwości, więc chcę ustalić, czy firma ta również.

Mariola
@Jarosław

Absolutnie nie ma możliwości odebrać godzin. Często się zdarzało że trzeba było zostać dłużej O nie było żadnych pieniędzy za to. Wychodziła ducha na godzinę...paranoja

Anita

Czy przyjmują do pracy studentów?

XXX
@Anita

TAK

Madzia

Czy w firmie organizują staże ?

Staszek

Tomik ma aktualnie opinię dobrego pracodawcy więc można polecać pracę!

Grzesiek

Pracowałem jako kierowca. Ogólnie pracę wspominam miło. Zaczyna się w nocy, składasz towar, potem nad ranem wyjazd na trasę i dostawa do sklepów. Na sklepach ogólnie dobra atmosfera, nawet jak czegoś zapomnisz to dowieziesz następnym razem. Nieraz poczęstują drożdżówką, lub dadzą jakieś gratisy reklamowe. Prawie wszyscy współpracownicy są OK i pomagają sobie.

Norbert

Zaczyna się tak wcześnie ale za to wcześniej się kończy, taka branża. Zamiast narzekać lepiej wziąć się za pracę!!

Gienek

Nie polecam pracy w firmie tomik ponieważ. Praca jest ciężka fizycznie zaczyna się o 2:00 w nocy, godziny pracy nie są normowane brak wynagrodzenia za nadgodziny, niewykorzystany urlop przepada, brak możliwości awansu im dłużej pracujesz w firmie tym jesteś gorzej traktowany. Całą firmą rządzi szef który sobie z tym nie radzi, atmosfera w firmie jest patologiczna pracownikom sprawia przyjemność obrażanie się wzajemne, bardzo zły stan techniczny aut dostawczych serwis totalna porażka. Wynagrodzenie za pracę bardzo różne ale wypłacane w miarę na czas. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć wymagać nie pozwalać na patologię

Jarosław

Witam serdecznie, ostatnie wpisy dotyczą 2017 roku. A czy teraz sytuacja w firmie Tomik wygląda podobnie? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami na temat tej firmy. Czy warto tam aplikować? na jakie stanowiska prowadzone są obecnie rekrutacje?

Karloss

Praca jak najbardziej OK. Wypłata zawsze w terminie, atmosfera bardzo dobra Plusy: +Atmosfera +W trakcie pracy jadłem owoców ile chciałem za darmo ;) +Możliwość zaliczek +Sam ustalasz sobie godzinę rozpoczęcia pracy- musisz tylko się wyrobić ze złożeniem sklepów Minusy: - Przy dłuższym czasie nocki są jednak męczące. Musisz się przespać przynajmniej trochę w dzień.

misiek kkk

Super sprawa tam pracować, nie narzekałem i nigdy nie martwiłem się o pensje . Co miesiąc miałem zagwarantowany spokój a ekipa była spoko szkoda że musiałem zmienić miejsce zamieszkania bo dalej bym tam pracował

Grzecho

Praca jest naprawdę dobra, atmosfera jest super jak w rodzinie, polecam jak ktoś jest nauczony pracy to sobie poradzi :)

paweł

Niby jest to tylko hurtownia warzywa i owoców,a le nieżle im idzie, szkoda tylko, ze tak mało zgłoszeń rekrutacyjnych dają u siebie na stronie niestety.

bomberman

To istny (usunięte przez administratora) Pensja marna 10 godzin pracy, wyczerpująca.Naprawde odradzam.

xxx2

Skoro tam pracujesz to czemu nie podasz chociaz imienia zeby podpisac sie pod tymi slowami. A ludzie pracuja bo nie ma pracy. Probowales jej szukac przez ostatnie 4 lata ?

xxx

Praca jest uczciwa. Z opinią o nie uczciwości stanowczo się nie zgadzam jestem pracownikiem od 4 lat i nigdy nie zostałem oszukany na 1gr. Czyste oszczerstwa pewnie od zwolnionego pracownika :). Jak do tej pory jest to dotychczasowo moja najlepsza praca. Potwierdzeniem moich słów jest stały personel skoro jest tak zie dlaczego ludzie pracują po wiele lat??

Zostaw merytoryczną opinię o Tomik Tomasz Jarosław Duda - Lublin

• Jak się pracuje w Tomik Tomasz Jarosław Duda?

Zobacz opinie na temat firmy Tomik Tomasz Jarosław Duda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tomik Tomasz Jarosław Duda?

Kandydaci do pracy w Tomik Tomasz Jarosław Duda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tomik Tomasz Jarosław Duda