Tomik

Lublin

Opinie o Tomik

anonim 2009-03-09 08:30:14
Słowa kojarzące się z Tomik (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): praca wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . tylko do zdbycia doświadczenia
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . okej
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1400
Najbardziej podobało mi się w Tomik: mało godzin pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Tomik: wstawanie o 3 rano
... 2013-02-20 17:49:16
Ja jestem przeciwnego zdania. Odradzam zdecydowanie!! [usunięte przez admina], kręcą jak tylko mogę, [usunięte przez admina] na każdym kroku tzreba sie naprawde pilnować, zeby Cie nie obrobili jakaś kwore niby drobna, ale.... stanowczo nie polecam, nalezy sie porządnie zastanowić zeby podjać z nimi współprace!
xxx 2013-11-28 04:32:38
Praca jest uczciwa. Z opinią o nie uczciwości stanowczo się nie zgadzam jestem pracownikiem od 4 lat i nigdy nie zostałem oszukany na 1gr. Czyste oszczerstwa pewnie od zwolnionego pracownika :). Jak do tej pory jest to dotychczasowo moja najlepsza praca. Potwierdzeniem moich słów jest stały personel skoro jest tak zie dlaczego ludzie pracują po wiele lat??
xxx2 2015-02-03 11:50:19
Skoro tam pracujesz to czemu nie podasz chociaz imienia zeby podpisac sie pod tymi slowami. A ludzie pracuja bo nie ma pracy. Probowales jej szukac przez ostatnie 4 lata ?
bomberman 2015-06-27 18:20:39
To istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pensja marna 10 godzin pracy, wyczerpująca.Naprawde odradzam.
paweł 2016-04-20 13:21:31
Niby jest to tylko hurtownia warzywa i owoców,a le nieżle im idzie, szkoda tylko, ze tak mało zgłoszeń rekrutacyjnych dają u siebie na stronie niestety.
Zostaw swoją opinię o Tomik - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomik