Levis Strauss Polska

Opinie o Levis Strauss Polska

arunia 2009-05-18 12:33:48
w tej firmie nie szanuje sie pracownika jest po prostu nikim. Zarobki staneły na poziomie z przed kilkunastu lat(wtedy byly wysokie około 1700zl i tak juz zostaly) jednym slowem [usunięte przez admina] mowa o fabryce w płocku
anonim 2010-01-22 17:49:57
arunia - 2009-05-18 12:33:48

Na początek 8zł za godzinę brutto...potem możesz dostać kilkanaście. Za taką harówę to wręcz śmieszne. W dodatku kierownictwo to [usunięte przez moderatora], którzy mają Cię za kompletnego idiotę.
Nie możesz wyrazić swojego zdania, że coś Ci się nie podoba, bo Cię zwolnią przy najbliższej nadarzającej się okazji, a 'pamiętliwi' są bardzo. Natomiast mile widziane jest wazeliniarstwo pod każdą postacią. Wtedy masz szansę na przedłużenie umowy, znajduje się jakaś praca dla Ciebie, nawet gdy inni mają 'postój' i tracą na tym finansowo.
pxq 2016-04-22 17:45:38
tomaszek, u nich standardowo na stanrowisku sprzedawcy zarabia się koło 1700 zł. Niestety więcej to tylko kierownictwo..
Zostaw swoją opinię o Levis Strauss Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Levis Strauss Polska