Opinie o Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Aaa Nowy wpis

podstawa wynagrodzenia dla technika serwisu będzie zależna od lokalizacji może? tak przynajmniej rozumiem te ostatnie komentarze, które dotyczą oferty ze strony. Mnie tylko ta gotowość do wyjazdów służbowych z opisu zastanawia. Jak częste, dalekie oraz w jaki sposób płatne są te cale delegacje?

Roksana Nowy wpis

W 2021 szukali technika serwisu i od tamtej pory cisza z rekrutacją na to stanowisko. Mąż mimo to chciałby próbować się dostać, tylko proszę o realne napisanie jakie ma na to szanse. Pisano o bogatym zapleczu socjalnym, ale nic więcej szczegółów, a chcielibyśmy je poznać. Zna ktoś w ogóle kwotę podstawy na tym stanowisku, ale na dzień dzisiejszy?

Ks Nowy wpis
@Roksana

Dzień dobry, z jakiego miasta mąż aplikuje na stanowisko technika?

Potencjalny pracownik

Cześć wszystkim, Chciałabym zapytać jak się pracuje w tej firmie na stanowisku księgowym? Jakie są obowiązki? Jaka atmosfera panuje w biurze? Czytam same negatywne komentarze i szczerze nie wiem co o tym sadzić? Jest, aż tak złe jak tutaj wszyscy piszą ?

Pracownik były lub obecny
@Potencjalny pracownik

Jeśli masz inne opcje to przemyśl to.

Potencjalny pracownik
@Pracownik były lub obecny

Czyli jest aż tak źle? Proszę napisać coś wiedzieć? Jest (usunięte przez administratora), dużo pracy? Jak bardzo jest to stresowe miejsce pracy? Jest Będę wdzięczna za informacje.

Pracownik Administracyjny

Bardzo pozytywny

Czy wie Pani coś na temat naszej firmy, jeśli tak to co? Jak sobie Pani radzi ze stresem? Co to znaczy słowo "strange" po angielsku? Jakie są Pani oczekiwania finansowe?

Firma Carrier Chłodnictwo została mentalnie lata temu, kiedy coś naprawdę znaczyła na rynku. Hardkorowa wersja korpo, ponieważ zarządzana jest przez mało kompetentną kadrę menedżerską. Liczy się tylko ładny kolor w tabelkach i oranie w nadgodzinach tej resztki kadry, która im została. Niech przemówią liczby...w samym 2022 roku odeszło z firmy ponad 20 osób z różnych działów, w tym wielu specjalistów pracujących tam od lat. Próbują szukać zastępców, ale marnie to idzie, łapią się tylko osoby świeżo po studiach, które jeszcze nie mają rozeznania na rynku pracy. Zarobki....marne. Przechodząc do innej firmy można zarobić min. x1,5 raza więcej. Podwykonawcy...mało kto chce współpracować. Ci, którzy pozostali są w większości bardzo rozżaleni. W mojej opinii w każdym obszarze pozostały popiół i zgliszcza dawnej firmy. Ostatni gasi światło. I ten gasnący z każdym dniem błysk w oczach nowych pracowników, gdy zrozumieją jak tutaj naprawdę jest...smutek.

Małgorzata

Co w Twoim odczuciu powinno się zmienić by postrzegać tę kadrę menadżerską nieco lepiej? Wiadomo z jakich powód odeszli Ci ludzie?

Wojtek
@Małgorzata

Poważne wy tak o sobie heheh ht(usunięte przez administratora)

@Małgorzata

@Małgorzata Nie jest moją rolą uczenie kadry menedżerskiej zarządzania działem i zespołem ludzi. Dla przykładu tylko powiem, że brakuje przede wszystkim prawidłowego zdefiniowania i eliminowania prawdziwych problemów z jakimi zmagają się zwykli pracownicy na codzień zamiast odpychać tematy od siebie "jakoś to będzie". Po drugie ważne jest zadbanie o prawidłową atmosferę w pracy, a nie ciągły wyścig i przeładowanie obowiązkami (znów "jakoś to będzie, oczekuję że dasz radę"). Ważne jest także zachowanie poczucia równości i sprawiedliwości, a nie wybierania sobie bardziej i mniej ulubionych podwładnych. Powody odejścia ludzi są na pewno najróżniejsze, ale Ci, z którymi rozmawiałem raczej nie byli zadowoleni z warunków pracy... Niestety panuje ogólny marazm.

Cześć wszystkim! W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego wszedłem na to forum. Mam nadzieję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Paweł

Basia

Praca w carrierze jest bez sensu. Prezes widzi tylko czubek swoje nosa i tabelki w których musi wykazać zysk. Reszta jest nieistotna. Może w excelu to się wszystko zgadza ale od środka ta organizacja jest skostniała jak szkielet dinozaura. Wszystko opiera się na papierologii. Sam sposób w jaki prezes próbuje kierować ta firma przypomina Janusza ze stadionu dziesieciolecia. Janusza biznesu. I podobnych sobie nabrał do zarządzania, kumple poklepują się po plecach i wszyscy udają ze jest cacy. A jest cyrk na kółkach. Prezes celowo prowokuje konflikty między pracownikami żeby nie było widać chaosu jaki tam panuje. Kierownikami są tak marni ludzie, ze stać ich tylko na udawanie ze jakoś ta firma funkcjonuje. Dział techniczny niby montuje, serwis niby naprawia a głównym celem wszystkich tych osób jestem wyprodukowanie odpowiedniej ilości kwitów. Ta firma jedzie na 2-3 wartościowych osobach a reszta ogarniętych już dawno pouciekala. I w sumie się im nie dziwie bo te zadufane w sobie korpoludki świetnie umieją podcinać skrzydła. Serdecznie nie polecam!

@Basia

Też mam fatalne zdanie o tej firmie, wszyscy są nieuprzejmi chamscy, jeden chłopak się na mnie obraził na Facebooku bo napisałam mu prawdę o jednej dziewczynie która tu pracuje. Nie rozumiem czemu ten chłopak tak broni tej dziewczyny ze nie można nic złego o niej powiedzieć? Pewnie się w niej podkochuje. Cieszę się że już tu nie pracuję bo tylko sama mnie przykrość tu spotkała. Na szczęście w nowej pracy mnie dużo bardziej doceniają. Trzeba mocno wierzyć że ludzi dobrej woli jest więcej.

Xyz
@ABC

Teresa, chyba najwyższy czas przestać użalać się nad sobą

@Xyz

Jaka Teresa? Ja nie jestem Teresa. Nie mam pojęcia o jakiej jej mości piszesz ale chyba mnie z kimś pomyliłeś

Abcd
@Basia

Komentarz w 100% trafiony.

Maria
@Basia

@Basia dobrze, że tabelki się zgadzają, a super jeśli do tego kasa się zgadza. Póki co nie widzę rekrutacji, więc ciekawe jak to jest z tą rotacją pracowników. Po Twoim wspisie widać, że atmosfera jest kiepska, a to przecież klucz do dobrej współpracy. Chętnie dowiem się, jakie warunki umowy są proponowane, i czy faktycznie atmosfera ogólnie jest zła przez pracodawcę?

AleksanderK

Pracowalem tam w 2017 w okresie 3 miesiaca

Jolanta

Czytałam gdzieś indziej, że zarządzanie nie za tęgie w firmie, choć niby to amerykańskie korpo. O co tu mogło chodzić?

Nie mam dobrego zdania o tej firmie, bo jest niesprawiedliwa, zwalniają ludzi z dnia na dzień bez żadnego powodu. Bardzo się ciesze że już tu nie pracuję. Tutaj się nie liczą kompetencje tylko młody wiek. W zeszłym roku tu pracowałam, rozliczałam faktury ponad cel mi dany i nie docenili mnie, tylko uznali mnie za frajera. Innej dziewczyny nie zwolnili bo jest młoda. No cóż, jeżeli dla nich pesel ważniejszy jest niż kompetencje to sorry Batory, ale ja się wypisuję z tego szaleństwa. Moim zdaniem to nie młody wiek, ale kompetencje powinny decydować, a w tej firmie jest odwrotnie. Słabe to trochę. Słaba ta firma, jak nie wiem

Jarosław
@były pracownik

Fajnie że podzieliłaś się tak obszernym wpisem na temat firmy. Czy pracownicy Carrier Chłodnictwo Polska mogą liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Nie wspomniałaś nic na ten temat, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

@były pracownik

Hej już nie musisz być zła wszystkie młode dziewczyny już tu nie pracują.

@Jarosław

Niestety ale nie ma w tej firmie żadnych szkoleń, jedynie wdrażania i to też te wdrażania są w niezbyt miły sposób, inni pracownicy łaskę ci robią że cię wdrażaja. Ja nie lubię jak ktoś mi łaskę robi że mi w czymś pomaga

Ges
@Jarosław

Pytanie prezesa

Czesław
@Ges

Czemu uważasz że to pytał prezes? Ma tak na imię? Przeczytałem że nie ma szkoleń. Szkoda bo rozwój jest jednak ważny. Jaka jest obecnie stawka dla nowo przyjętych bo nie widziałem żeby ktoś o tym ostatnio pisał. Dodasz takie info?

były
@Czesław

Ja właśnie przez brak szkoleń zrezygnowałem bo trzeba na swój koszt robić dodatkowe kursy.

Irena
@były

Szkoda, trochę to śmieszne że pracownik ma sam sobie płacić za kursy. Totalna olewka ze strony pracodawcy.

@cc a jaki podają powód zwolnienia?

Była bardzo dobra pracownica

Cieszę się że już tu nie pracuję bo ta firma jest do niczego. Ludzie wredni, wstretni i obrzydliwi, a ja jestem wspaniała i nie zasługuje na taką firmę. Mam nadzieję że ta firma długo nie pociągnie, trzymam mocno kciuki żeby pozwalniali ludzi.

Judyta

@Cc a jaki jest tutaj okres wypowiedzenia?

Cc

Ta firma jest bardzo niesprawiedliwa bo zwalniają ludzi z dnia na dzień. Mają dziwne podejście, chwalą osoby wulgarne a zwalniają pracowników rzetelnych, dokładnych, skrupulatnych, bez skazy. Długo ta firma nie pociągnie z takim podejściem

Opiinia

Bardzo się cieszę że że już tu nie pracuję bo w tej firmie są wredni ludzie. Byłam bardzo niedoceniana. Z kolei doceniani są ci którzy nie powinni. Jedna dziewczyna niesprawiedliwie jest fawotyzowana bo to ja powinnam być fawotyzowana, bo jestem wspaniała. Na szczęście mam nową pracę w której mnie doceniają. Tylko tak się mówi "koleżanka", "kolega" z pracy a w rzeczywistości tutaj nie ma szans na przyjaźń, tylko jest rywalizacja i konkurencja

xyz
@Opiinia

Tereska, skoro już nie pracujesz to w takim razie po co się udzielasz, stęskniłaś się czy o co chodzi ? Twierdzisz że w nowej firmie Cię doceniają, więc sobie daruj, bo po takim czasie Twoje opnie są żenujące. I tak każdy wie że to Ty ;)

Opiinia
@xyz

Po pierwsze nie mam pojęcia o kim mówisz, chyba mnie z kimś pomyliłeś, po drugie mam prawo wyrazić swoje zdanie i mogę pisać tu tak długo jak mi się podoba nawet 5 lat a tobie nic do tego poza tym nie masz nic innego do roboty że mi odpisujesz?

Q

Nie lubię tej firmy bo jest niesprawiedliwa. Faworyzuja w tej firmie ludzi, którzy są Młodzi. Jedna dziewczyna uważała że wszystko jej się należy bo jest młoda. Po pierwsze to nie pesel powinien się liczyć ale umiejętności, po drugie ja również do starych osób z pewnością nie należę. Więc nie wiem o co jej chodzi.

cc

Praca w tej firmie jest bez sensu. Niby Amerykańskie korpo a traktują tu ludzi gorzej niż źle. Męczyłam się w tej firmie w zeszłym roku, anyway. Tu jak traktują pracowników przechodzi ludzkie pojęcie. Słyszałam że jedną panią pracującą w księgowości zwolnili dyscyplinarnie bo stosowała mobbing na innych pracownikach. Pracuję teraz w innej firmie i jest mi dobrze, w trochę mniej znanej, ale ludzkiej

Daria

@basia a ty czym się dokładnie w tej firmie zajmujesz ? Co jest Twoim zadaniem ?

ABC

Bardzo się cieszę że już tu nie pracuję, bo atmosfera była skandaliczna. Ludzie potrafią patrzyć wilkiem za nic w świecie. Jak w tej piosence Niemena pt: "Dziwny jest ten świat", że człowiekiem gardzi człowiek. W tej firmie też pracownikiem gardzi drugi pracownik. Na szczęście mam nową pracę w której jestem doceniana i jak w piosence : lecz ludzi dobrej woli jest więcej, i się bardzo z tego cieszę

As

No cóż mogę powiedzieć, cieszę się że już tu nie pracuję bo tu przechwalaja się pracownicy którzy są Młodzi uważają że wszystko im się należy bo są młodzi. Jedna dziewczyna 23 latka chwalila się że niedługo może będzie miała stanowisko kierownika. Ha ha ha kierownika!!!! Koń by się usmial. Ciekawe kierownika ale czego? Chyba składu drewna.

@As

Uważasz, że osoba mająca 23 lata nie potrafi być dobrym i rzetelnym kierownikiem?

Xyz

Bardzo się cieszę że już tu nie pracuję bo ta firma jest bardzo niesprawiedliwa, zwalniają ludzi z dnia na dzień za nic w świecie, na szczęście w nowej pracy mnie dużo bardziej doceniają i mam tam wielu miłych znajomych a tutaj nie udało mi się z nikim zaprzyjaźnić

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o.