DORADCA - Krzysztof Chlebiński

Toruń

Opinie o DORADCA - Krzysztof Chlebiński

Rozgoryczona 2013-08-02 21:55:18
Takie doradztwo opierające się na obelgach, [usunięte przez moderatora] i obrażaniu prezentuje właściciel. Odradzam.
Manager Hr 2013-08-08 19:37:42
Bardzo złe traktowanie podwładnych , wielka niewiedza na temat podstaw rynku i żerowanie na pomysłach innych.
Chlebiński 2014-01-08 23:23:21
nie polecam, nie ma co się rozwodzić
współpracownik 2014-02-07 09:19:30
Wybitnie niski poziom wiedzy i etyki zawodowej. Brak analizy, ta sama miarka do każdej sytuacji(usunięte przez administratora)
krunz 2014-02-20 02:55:21
stanowczo odradzam, niekompetencja na każdym kroku
zosia 2014-05-23 01:21:54
(usunięte przez administratora) brak merytorycznej wiedzy, przypadkowo dowiedziałam się, że absolutnie brak wykształcenia w kierunku jego obecnej działalności, nie polecam
hr 2014-12-17 19:09:10
Potwierdzam brak wiedzy, nieetyczne zachowanie, obrażanie i kupienie z innych, wulgarny człowiek mający o sobie wygórowane mniemanie i mający innych za nic.nie polecam ani do pracy z tym panem, ani do korzystania z uslug- wielkie wyłudzenie i zwalnianie dobrych pracowników to jego dewizą.
ala z podhala 2014-12-25 19:37:31
Człowiek - mistrz pierwszego wrażenia, a poza tym absolutny manipulator i oszust. Jeśli chodzi o zarządzanie ludźmi - totalna porażka. Wyciśnie z człowieka ostatnie soki i zniszczy psychicznie. Nie jeden po współpracy z nim, kończy na psychotropach. to tak jakby dać rano człowiekowi przysłowiową taczkę i kazać obrobić hektar pola, a wieczorem mieć pretensje, że nie wszystko zrobione.
Ludzie, jeśli kiedykolwiek spotkacie go na drodze zawodowej - uciekajcie, jak najszybciej. Odchorujecie tą współpracę.
staniek 2016-05-14 13:41:42
no i jak sądzicie, naprawde konkurencja pisałaby takie rzeczy? w sumie sporo szczegułów na temat zatrudnienia jest, ja też syszłam, ze u nich to ok 2000 zł się zarabia tak średnio.
Zostaw swoją opinię o DORADCA - Krzysztof Chlebiński - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DORADCA - Krzysztof Chlebiński