logo Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji

Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji

Toruń

Opinie o Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji

anonim 2011-04-08 11:47:48
Odradzam kontakt z tą firmą. Ja i moi koledzy po przejściu rekrutacji i szkolenia na umowy czekamy od 15.02.,czyli bez mała od 2 m-cy (!!!) i cały czas słyszymy, że umowy i wypłaty wynagrodzeń będą za tydzień. Nie dają umowy, nie płacą, a wymagają przesyłania raportów i wykonania planów sprzedażowych!!!
anonim 2011-05-14 17:38:24
To fakt na umowę czeka się długo, ale tak naprawdę umowa do niczego tu nie jest potrzebna. Pieniądze wypłacane są bez żadnych problemów wystarczy wystawić fakturę.
anonim 2011-05-25 21:15:17
czekam na umowę od marca,kasy też nie ma, faktura wystawiona, narazie same koszty, wymagają takich rzeczy jak na umowę o pracę
nor 2012-02-08 07:23:22
anonim - 2011-05-25 21:16:14

syf , zwłaszcza w Wawce, nic sie nie trzyma kupy.Tylko lans i robienie balona z ludzi.
łucznik511 2013-11-26 14:27:04
jeśli nie wypłacają kasy to sąd gospodarczy i ogłoszenie upadłości z jednoczesnym zabezpieczeniem na majątku osobistym zarządu kasa się szybko znajdzie
Przytomny katolik 2014-03-09 16:47:54
Do Joli: to nie jest część Poczty Polskiej, tylko spółka utworzona przez Bank Pocztowy, który w połowie należy do Poczty, a w połowie do PKO BP SA. Więc Poczta Polska nie zagląda tu , tylko czyta bilanse z których wynika, że zyski są na poziomie 500 tys zł. I dla poczty to wystarczy. A jak tam są traktowani pracownicy ? Sądzę, że to ich w ogóle nie interesuje. Ale jak każdą firmę, tak i SD tworzą ludzie. A prawda jest taka, jak piszą pracownicy powyżej. Niestety, w zarządach są w dużej części ludzie, którzy nie chcą kierować się uczciwością i szacunkiem do pracowników, liczy się dla nich kasa i zysk. Piszę to jako osoba , która pracowała w tej Grupie Kapitałowej, znam prezesów i dyrektorów zarządzających. Już tam nie pracuję, bo nie pasowałem do tej kategorii (nie)etycznej.
flixii 2014-09-30 21:26:21
To co powyżej - PRAWDA
Ludzie tworzący SD to byli ludzie POLBANKU - śmieciowe towarzystwo. Liczy się lizodupstwo. Zatrudniają na umowach agencyjnych a wymagania jak na etacie !
Wypowiedzenie umowy- bez powodu.
radko 2015-01-15 16:22:11
właśnie mi się wydaje, że nikt nie wie do końca na jakie zarobki można liczyć i formę zatrudnienia. mam nadzieje, że to wszystko jest oczywiście uzaleznione od doswiadczenia jakie się posiada oraz od zajmowanego stanowiska, a nie jest tak, że jak przychodzisz do pracy i jesteś nowym pracownikiem to zaczynasz od zera.
maja 2015-03-18 14:04:20
@radko, przecież nawet jeśli jest tak jak piszesz, że nikt nie wie do końca na jakie zarobki można liczyć, to przecież mozna sobie w internecie wyliczyć zatrudnienie, są od tego specjalne strony i wiesz mniej wiecej ila w jakiej firmie i na jakim stanowsiku dostaniesz wynagrodzenia, jak to ma się do reszty pracownikóe itd.
gość 2015-05-22 10:54:50
Jeśli chodzi o Łódź , umowę dostałam na pierwszym dniu szkolenia.Wszystkie warunki pracy i płacy były wyjaśnione rzetelnie i uczciwie.
gość 2015-05-22 14:27:58
Rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzone bardzo profesjonalnie.Nie ma głupich pytań,Pani jest bardzo sympatyczna i stara się wprowadzić bezstresową atmosferę.
ela 2015-05-30 11:51:19
Jak się pracuje?Czy jest nacisk na sprzedaż? Proszę odezwijcie się!
maria 2015-09-17 17:22:11
A ile orientacyjnie da się tam zarobić?
maria 2015-09-21 12:51:45
Do pus;takie zarobki w dzisiejszych realiach byłyby jeszcze możliwe do przyjęcia,ale interesuje mnie konkretna odpowiedź kogoś kto tam pracuje lub pracował.Wiem , że zarobki są zróżnicowane ze względu na efektywność sprzedaży,ale może wreszcie ktoś się odezwie i przedstawi nam jakie są tam realne możliwości finansowe ujęte w widełkach.Oczywiście nie spodziewam się kwoty netto powyżej 2000zł,ale byłoby miło.
eliza 2015-10-21 09:25:54
Pracowałam w jednym z polskich banków na stanowisku doradca-kasjer ,czyli dwa etaty i niestety zarabiałam niewiele więcej od najniższej krajowej.Owszem w bankowości można b.dobrze zarobić,ale na stanowiskach kierowniczych.Do martyna23 -mówimy o spółce dystrybucyjnej czyli wynajętej przez bank i nie sądzę że oni są dobrze opłacani przez Bank Pocztowy co jednocześnie wiąże się z wynagodzeniami konsultantów.Ale najlepiej jakby wypowiedział się wreszcie ktoś tam pracujący ,ale ciągle jest cisza...
eliza 2015-11-29 09:39:29
Można by to nazwać stanowiskiem wielozadaniowym .Umowa o pracę była .
maciej 2016-05-17 14:49:53
Ja pracowałem na stanowisku mobilnego doradcy. Wiadomo własna DG, 2k na rękę podstawy i prowizje nawet nawet. Jak zrobiło się 300 000 obrotu w kredytach firmowych w miesiącu to na 20go następnego miesiąca można było liczyć na przelew rzędu 11 tys. brutto. Odjąć 19% dochodowego i mały ZUS powiedzmy już te 500 zł, to zostawało ok 8400 na rękę :). Procedury się pozmieniały, klientów od groma, ale bank nie wysrał się za przeproszeniem z kasy i nie dawali nawet nieskazitelnym klientom finansowania. Zabrali podstawy, samochody więc trzeba było się ewakuować :)
Irena 2016-09-23 16:24:42
Polecam. Praca w dogodnych godzinach. Pensja uczciwa. Umowa od pierwszego dnia pracy, warunki przedstawione jasno i konkretnie. Wykwalifikowana kadra szkoleniowa ;)
ewa 2016-09-25 10:30:59
O jakim stanowisku piszesz @Irena wam nie zabrali premii jak ktoś tutaj pisał, skoro polecasz?
Zostaw swoją opinię o Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji