Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Bruno

Dział hr do wymiany - dramat i brak kompetencji . Po za tym moi drodzy Państwo skoro macie tyle kultury to może wypadałoby odpowiadać na maile a je ignorować ?

joa1

Potwierdzam to o karach ja zrezygnowałam po rozmowie wstępnej jak Pani...... mi powiedziała lojalnie o karach z Tajemniczego Klienta.... Musiałam iść na rozmowę mimo iż byłam chora i miałam gorączkę, wydzwaniali, nie czekali aż mi przejdzie. Wyglądało jakby brali z łapanki, bo franczyzobiorcy sami ciągnęli po 12 h. Pani właścicielka Powiedziała, ze stara się być lojalna wobec pracownika i nalicza zawsze minimalną karę i sama płaci więcej. Istnienie takiej sieci i praca tam to ciemnota w XXI wieku. sama się dziwię , że tam kupuję i ilość tych sklepów też mnie dziwi, że ludzie łapią franczyzę, to świadczy o ich nędzy i ciężkiej sytuacji . Dobre jest tylko jak się chce jakieś drobne zakupy zrobić na szybko.

Byłam w żabce na zakupach ok 14 był Pan z pieskiem nie miał zwróconej uwagi że grozi to mandatem. Ponownie byłam ok 19 z pieskiem i zostałam wyproszona ze sklepu. Widać znajomi mogą więcej zwykły klient won.

Nicki

Powie mi ktoś czy pracodawca ma prawo, odciągnąć mi z wypłaty jeśli mam najniższą krajową, bez żadnych premii ani dodatków jeśli tajemniczy klient był zdany na 61%???

TT
@Nicki

Nie. To ocena jego franszyzy. I tyle. Nie może przenosić odpowiedzialności na pracownika. Zobacz co masz w umowie. Jeżeli nie masz takich zapisów (co do Twojej odpowiedzialności w tym zakresie) to polecam wizytę w Państwowej Inspekcji Pracy.

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Paulina

Przyszedł tajemniczy klient. Zapomniałam zadać pytanie o aplikacje żabki. Chcą z pensji zabrać mi 500 zł. Czy wgl mogą tyle zabrać?

Natalia
@Paulina

Ja też nie powiedziałam o aplikacji 61% jest z tego klienta i powiedział franczyzobiorca,że wnioski wyciągnie jakieś… a nie mam żadnych dodatkowych pieniędzy…. Tylko najniższa on ma prawo zabrać mi od najniższej ?

Mora89
@Natalia

Nie nie może z wypracowanych godzin zabrać Ci pieniędzy. Potrącić Ci może tylko z premii ....

Lipnica Murowana

Dzień dobry, krótka informacja o Żabce w Lipnicy. Osoby, które szukają pracy bardzo nie polecam tam się zatrudnić!!!! Na samym początku jak się żabka odtwarzała była bardzo miła Pani z Bochni, która nas wszystkiego uczyła. Po przyjęciu Iwony wszystko się zepsuło. Iwona wychodzi cały czas na papierosa przed sklep co źle to wygląda w dodatku nie ładny jest zapach. Większość czasu spędza na telefonie jak i rozmawia przez telefon przy innych klientach. Na końcu zmiany przy klientach mów na głos jaki był utarg z zmiany. Jeśli zadasz jakieś pytania to odpowiada tak na otrzep, bo nie zna odpowiedź. Powie Ci jedno, a robi drugie. Na grupie wypisuję o Tobie rzeczy negatywne, które wogule nie miały miejsca na sklepie. Partner Pan Marek słucha się jej po to, żeby tylko wzięłam Żabkę w Nowym Wiśniczu jako właścicielka Iwona, a sam nie wie co dzieje się na miejscu. Nie dają rządny nowych szans osobie, która tam przychodzi do pracy, ponieważ dziewczyny mają stałą swoją pączke. Pani Lidka prawa ręka Partnera Pana Marka, która przyjeżdża nie widzi, że trzy dziewczyny przed dostawą stają 2h i przeglądają tel. Mówi, że owce powinny być przecenione i ma presję do Cb gdzie Iwona mówiła, żeby zostawić. Rozwalone lody, brudny piec po czym wychodzą z sklepu dzwoni Iwona, która wyszła wcześniej niż przyjechała Lidka i Lidka mówi jej że jest wszystko w porządku sklep wygląda ładnie. A nowa dziewczyna, które jest na przyłuczeniu zrobi to wszystko co powie Lidka poczym Lidka mówi do Partnera, że musiała się prosi by ktoś jej pomógł i to zrobił. Po dwóch miesiącach spędzenia z nimi czasu człowieka jest wykończony psychicznie. Bardzo nie polecam!!!!! I uważajcie na inne żabki w okolicy, które się otwierają, bo będzie miał jej Partner Pan Marek...

Zbulwersowana

W niedzielę, tj. 4.02. 2023 r. spotkał mnie bardzo przykry incydent że strony sprzedawcy w Żabce na ulicy IX wiekow 6 w kielcach. Weszlam z koleżanką i dwójką dzieci do sklepu. Szukałyśmy owoców dla dzieci. Mlody sprzedawca zaczął krzyczeć: proszę natychmiast wyjść z mojego sklepu, bo brudzicie mi podłogę. Gdy poprosiłam o kontakt z kierownikiem sklepu, by złożyć skargę, zaczął się śmiać, mówiąc, że kierownikiem tego sklepu jest jego mama. Do żabki przy ulicy IX wieków 6 w Kielcach już nigdy nie wejdę i nikomu nie polecam spotkać tak aroganckiego sprzedawcę, jak Pan Kuba.

Wii

Dzień dobry. Czy zna już ktoś stawkę godzinową netto na ten rok, przy najniższej krajowej?

Ptak

Drogi dziale hr - jeżeli już szukacie kogoś do pracy to miło było żeby jakaś osoba kompetentna się tym zajmowała . Wystarczy spojrzeć w cv kandydata żeby zobaczyć co studiował . Po za tym na ten sam rejon pojawia się co kilka miesięcy to samo ogłoszenie - wniosek jest prosty proponuje zatrudniać osoby które naprawdę chcą pracować .

tomek

Obsługa prymitywna, prostacka, pełna bezpodstawnej buty i niczym niezrozumiałej pychy to tylko w Żabce przy ulicy Michała Spisaka 28 w Warszawie. Tragedia Dno !!! (usunięte przez administratora)

Jonybrawo

Audyt był 90% a tk 85% czy powinna być premia? Jeżeli tak to w jakiej wysokości?

Czarna
@Jonybrawo

Audyt 200 zł TK 250 chyba że coś zmienii

Gabriela
@Czarna

I tak jest zawsze? Po każdym audycie doliczają premie? Jak często w ogóle takie audyty tutaj są przeprowadzane?

Czarna
@Gabriela

Musu być powyżej 90 % weryfikacji wtedy tak jest premia 200 zł a TK od 80 % jest premia

Ajent
@Czarna

Jeżeli chodzi o premie to jest tylko gestia ajenta czy Ci da czy nie.

Hmm. U mnie za audyt null a za TK 100PLN. Hmmmmm

Bubbletea

Tk na 85% audytu nie było czy powinna być premia, jeżeli tak to w jakiej wysokości?

Żabulla
@Bubbletea

Również jestem ciekawa odp.Mielismy 92pkt.

Magda
@Żabulla

92% z TK a weryfikacji brak ? Już tłumacze, jeżeli w danym miesiącu nie było weryfikacji to mimo wszystko sklep w takim przypadku otrzymuje 100% . Nie pamietam dokładnie ale 92%+100% = około 1200/ 1300zl dzieląc to na dwóch pracowników i ajenta wychodzi jakieś 400zl.

Sylwia

Znaleźli tego kierownika sklepu, którego szukali w ogłoszeniu kilka lat temu? Widzę, że od tamtej pory zero nowych ofert. Nie wiadomo, czy nie będzie jakichś wolnych wakatów? O ile opłaca się czekać, dobre warunki finansowe w ogóle?

Lubniewice żabka klient

Dzień dobry byłam dziś w Lubniewicach w Żabce i pani sprzedająca powinna pamiętać o tym że trzeba zapytać się klienta czy ma aplikacje. Ta pani ma krótkie blond włosy w okularach była na kasie i obsługiwała moim zdaniem takie osoby powinny się zapytać o aplikacjie żabki.

@Lubniewice żabka klient

Żaden nic nie powinien!!!masz apke to sobie o niej pamiętaj ...bo umiecie zainstalować ale pamiętać o niej to już problem sprzedawcy...może jeszcze będą się pytać czy byłeś dziś tam gdzie król chodzi piechotą??? śpiące królewny i królewicze!!!!

b75

4 kroki są obowiązkowe

@b75

W regulaminie żabki ale nic nie musisz!!!!

Mirek

Zgadza się

@Lubniewice żabka klient

Nie no serio? Boże co za strata. Pomyśl że jak nawijasz do setek ludzi to czasem możesz zapomnieć bo pomyślisz że pytałeś. A ja jestem tego zdania że skoro klient jest nie przygotowany z aplikacja to niech nie płacze bo pracownik tez człowiek i może przeżywa jakąś tragedię i ma prawo mu się zdazyc że coś zapomni. Ile jadu jest w Pani i zlosci do drugiego człowieka, współczuję.

Klientka

w Żabce bardzo irytuje że odbierając paczkę muszę sama klikać na klawiaturze kod odbioru . Na Orlenie, poczcie, inposcie, aptece doz etc wszędzie muszę podać kod słownie ! Tutaj mnie jako odbiorcy kaza wpisywać na klawiaturze Dlatego unikam paczek odbiorem z Żabce Dzwoniłam na infolinię, usłyszałam że nie muszę ale pracownicy nie są przeszkoleni bo procedura odbioru przesyłki w sklepach się nie zmienia w Łodzi na ul Żeromskiego

@Klientka

W sklepie jak kupujesz i wbijasz pin to też powinna ci wbijać pani na kasie??a ty będziesz stała jak słup soli i wzdychała....brak słów na ironię ludzka ..co do paczek to idź sobie na pocztę lub do paczkomatu i po sprawie...znalazła się gwiazda....

@Kiki

U mnie sami wbijamy bo niektórzy klienci że tak powiem ładnie, klienci???? nawet tego zrobić nie umieją tak samo jak numerów paczki podać czy kasy wypłacić ????????????????????????

Alina1988

Zastanawiam się nad franczyzą. Czy możecie mi powiedzieć jak to wygląda? Rozumiem że jest jakaś podstawa która otrzymuje,.oczywiście jeżeli wszytsko jest ok. Ale jak to sprawdzają? Przez tajemniczego klienta ? Odtrącają coś? Czy koszta ewentualnego pracownika (zus) leżą po mojej stronie ? Dzięki za wszystkie informacje.

@Alina1988

ZUS pensje itp płacisz z tego co Ci da zabka no i zostajesz z marnym groszem chyba że masz jednego pracownika i sama ogarniasz po 17 h dzien w dziwn i w każde święta. Zabka nie dofinasowuje pracowników!

Krystyna

Dlaczego ceny są nieadekwatne do ceny które widnieją na paragonie ..pytając sprzedawczynie stwierdza ,że nie miała czasu zmienić kolejny raz przychodząc cena nadal nie zmieniona ,a ludzi brak to pytam co ona robi w tym czasie ..?wprowadzanie klientów w błąd,jeśli to się nie zmieni nie będę robić zakupów w tym sklepie.

Mora89
@Krystyna

Serio myślisz że ta kasjerka zarobi bo sprzeda Ci coś o 30 groszy więcej ? Ja wiem ceny powinny się zgadzać ale w prywatnym sklepie to może ba sens i da się na tym zarobić przy dużej ilości klientów ale nie w jakiejś sieci. A już co jest najgorsze przychodzisz np po pepsi bo masz na nią ochotę i przy kasie dowiadujesz się że jest o 30 groszy droższa i nagle oddajesz bo to za dużo pomimo że przychodzisz z zamysłem kupna.

@Krystyna

Bo jak na sklepie jest jedną osoba która musi ogarnąć sklep sama wszystko!! a ceny zmieniają się co dwa lub co tydzień bo zmiana promocji jest (usunięte przez administratora) cenowek trzeba zmienić a sprzedawca stoji na kasie i obsługuje nie ma kiedy tych cenowek roznieść a cenowki są tylko je trzeba roznieść a nie ma kiedy bo ma dwie ręce to co ma zrobić ...?zamknąć kasę i roznieść cenowki ?bo jak inaczej nie da rady...specjalnie żaden nie robi kwasu bo nikomu to nie potrzebne..trochę wyrozumiałości bo jak prąd czy czynsz idzie o 100%w górę to też idziecie się kłócić bo to jest tragednia!!!! a nie 0.30gr że ktoś nie zmienił ceny bo poprostu nie ma czasu na to,to jest koniec świata...Boże widzisz i nie grzmisz co za ludziska

@Kiki

Ale żeby roznieść te ceny to najpierw plik kartek trzeba wyciąć oczywiście w między czasie obsługiwać ludzi, robić im papu itp no i zmiana się kończy, przychodzi druga i powtoreczka z rozryweczki tyle że druga zmiana ma (usunięte przez administratora) bo popołudniu więcej ludzików się przewija przez sklep ????

Normalny człowiek

Dzisiaj usłyszałem że w żabce w sylwestra będzie otwarta do 23.00 . Czy to jest (usunięte przez administratora) " (usunięte przez administratora) " ,przecież w żabce też pracują ludzie którzy mają rodziny. W święta też było czynne czy pracujący tam ludzie to (usunięte przez administratora) , takiego wyzysku nawet komuniści w (usunięte przez administratora)Północnej nie praktykują . W zarządzie chyba jacyś sami chorzy umysłowo i pazerni na kasę (usunięte przez administratora)zasiadają BO W TEN SPOSÓB CZŁOWIEK NIE TRAKTUJE CZŁOWIEKA . Żadnych więcej zakupów w tym (usunięte przez administratora) , nie będę popierał (usunięte przez administratora).

@Normalny człowiek

To prawda co do tych godzin otwarcia ale żaba nie zatrudnia pracowników a mało jest ajentow którzy sami będą walić w sylwka do 23. Ogólnie siecią rządzą jacyś desperaci bez czaszki ???????????????? ale ja i reszta pracowników mamy na nich wy*ebane a mój szef tym bardziej ???? Pozdro La*usy z ul. Stanisława Matyi 8

Czy Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket) oferują regularne szkolenia dla pracowników?

Sylwia

Pierwsze słyszę o jakichkolwiek szkoleniach a jestem od czasów fresha

Jula

Nie polecam tam pracować płaca kiepsko a wymagania na poziomie króla. Zmiana cen co tydzień lub dwa weryfikację to horror później wysłuchujesz że to twoja wina trzeba mieć 6 rąk oczy z tyłu głowy i motor w .....(usunięte przez administratora)i pogarda. Wolę jeść suchy chleb jak tam pracować wytrzymałam 5 mc.

Gabriela
@Jula

wiesz może czy dużo osób odchodzi? Jaka jest rotacja? Często są prowadzone rekrutacje na to stanowisko?

Gdzie pracowałas?

@Jula

Ja pracuję 5 miesiac i w każdej pracy trzeba dawać z siebie 100% żeby szef widział że ci zależy i że nadajesz się na to stanowisko..to franczyzobiorca ustala ile dostaniesz a nie żabka!!!!!jak trafisz na wykorzystywacza to uciekać ale jak trafi się szef taki jak u mnie to bym nie odeszła bo jest dobrym człowiekiem i pracodawca..umie docenić pracownika ja za grudzień wyszłam z premia i premia świąteczna 4 400 zł ..są w tym nadgodziny ale ja też szukałem pracy żeby szło sobie dorobić ...więc nie piszcie że każdy w żabce pracodawca jest (usunięte przez administratora) pozdrawiam zabkowiczow

tygrys
@Kiki

gdzie ty dostałaś w Żabce 4.400 i do tego jeszcze premie bo nikt ci w to nie uwierzy

@tygrys

Katowice ul.chrobrego 29 wejdź na google mapa i tam pracuje ..tak tyle mam 400 zł dostałam na święta od szefowej i 400 w styczniu do wypłaty 400 w tym tajemniczy klient ... więc mam i to realia.. mam 16 zl/h umowa o pracę oooooo...

Ina
@tygrys

W życiu tyle nie zarobiłam max 2.700 i praktycznie byłam ciągle w pracy dają umowy na cały etat a płacą 16 zł za godzinę. Ile godzin wyrobisz tyle zarobisz prosty rachunek.Zero premii. Wymagania maja a po 1 osobie na zmianie a dostawę trzeba przyjąć i klienta obsłużyć. A po 22 to strach być w sklepie samemu gaz przy kasie obowiązkowy. Śląskie.

@Ina

Myślisz że po 22 jesteś narażania na atak bandycki tak???a nie oglądasz tv że napady są i za dnia??to w dzień myślisz że jesteś bezpieczna ??co za bzdety...sklep jest ubezpieczony jak i kasa więc jak cie powiedzmy napadnie to oddajesz bo to ma ubezpieczenie nie ponosisz żadnych konsekwencji kobieto !! Jak tu czytam te wpisy to żaden z was nie był przeszkolony w żadnym zakresie funkcji sklepu...wyrabiasz swoje godziny obowiązkowe i jak chcesz to robisz nadgodziny żeby dorobić czego wy ludzie nie rozumiecie? że w robocie się robi czy tylko stroji na kasie i kręci hot-dogi .też jestem sama i trzeba być ogarniętym a nie pół dnia klikasz na tel..a potem się nie wyrabiasz z robota bo ci brakuje czasu ..masz dwie dostawy chłodnie i spożywke i co tam takie tragiczne ze klikasz na kolektor i tyle! nawet fv nie masz żeby się pocić i szukać czy jest czy nie ten towar ...myślę że te negatywy to piszą osoby co nie wiedzą co to praca i myślą że zarobić ale się nie narobić ..idź do biedry i Lidla i zobaczymy ile tam porobisz ,w pośpiechu byś zwijała manele i wracała ????????????????

@tygrys

Z tą kasą to prawda. Ja nie zarabiam mało bo mam super szefa. Żal mi go tylko ze Żabka za wszytko zabiera mu kase i nie dofinansowuje pracowników. A nie ukrywajmy, pensja ajenta od kilku lat nie wzrosła. Pozdrawiam prezesów Żabki

@Kiki

Kolektor ???? u mnie oď7at jedziemy na fv bo to tradycja ???? ale mój sklep jest ogromny i żeby codziennie przelecieć lodowki z nabialem to musze mieć to zapisane w zeszycie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.