Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Natasza

Nie polecam tej pracy, tyle pracy że hej, a zarabiasz słabo, żeby chociaż jakieś benefity dawali... Plus według mnie najśmieszniejsze że poranna zmiana zaczyna o 6, ale i tak trzeba być wcześniej by przygotować sklep, a to zajmuje 20 minut... więc w ciągu tygodnia pracujesz 1,5 godziny za darmo, a jak chcesz wyjść o czasie to ajent strzela focha...

Romek

Zwróciłem uwagę niekompetentnej ekspedientce..odezwała się kierowniczka zwracając mi uwagę i co..okazało się,że zostałem (usunięte przez administratora) na kasę w Żabce na Polnej w Bydgoszczy..Radzę omijać ten sklep z daleka..

Luiza

Pojawiło się ogłoszenie do księgowości środków trwałych i szukają wielu osób. Przedtem pojawił się wakat na team leadera i managera. Czy coś tam się dzieje, że takie czystki?

Ktoś
@Luiza

Zmiana organizacji pracy. Utworzenie mniejszych zespołów, żeby poprawić komfoty pracy i ogólnie procesy.

Partner ds rozwoju franczyzy Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Czy praca jest ciezka? Czy ktoś może powiedzieć o specyfikacji stanowiska?

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Mateusz

Hej, ostatnio trafiłem na ogłoszenie na stanowisko pracownika sklepu bezobsługowego w mojej okolicy. Czy wie ktoś może jak dokładnie wygląda ta praca oraz na jakie zarobki można liczyć? Wydaje się to być całkiem przyjemne stanowisko, ale nie wiem czy aplikować jeśli zaoferują najniższą krajową. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Pracownik Nano
@Mateusz

Hej! Ja pracuje na południu Polski w takiej sieci. Jest to fajna praca, zarobki na pewno większe niż u jednego franczyzobiorcy ;) Wiadomo, dostawy trzeba przyjmować i się nie raz narobić po pachy, ale nie trzeba rozmawiać z klientami, nie obchodzą nas ich zakupy i żale - jest od tego osobny dział reklamacji. Sieć się rozwija i to przyszłość :) Praca jest mobilna - musisz miec prawo jazdy, auta często mamy służbowe do dyspozycji (zależy jaki rejon) i podstawa angielskiego też się przyda, bo system sklepu itp jest po angielsku.

Klocek

Nie rozumiem po co organizujecie akcje typu aktualna "hot dog gratis" skoro graniczy z cudem by tego hot doga otrzymać. W jednej żabce powiedziano mi żebym przyszedł jutro bo już nie mają, w drugiej, żebym przyszedł za godzinę a w trzeciej z wielką łaską wydano mi hot doga, tak jakby od niechcenia, jakbym próbując zrealizować bon stwarzał kasjerce jakiś mega problem. Może mi to ktoś wytłumaczyć? Pierwszy i ostatni raz korzystam z jakiejkolwiek promocji w sklepach tej sieci. Nie dość że każdy produkt dużo droższy niż w Biedronce czy innym pobliskim markecie to jeszcze takie niefajne zagrania.

Aktualność
Żabka - Marką Godną Zaufania

Żabka otrzymała kolejne ważne wyróżnienie, tym razem w kategorii “Siła kobiet” w ramach badania Marki Godnej Zaufania 2023. Plebiscyt zorganizowany został już po raz ósmy przez “My Company Polska”. W ogólnopolskim głosowaniu, poświęconym najlepszych markom, produktom i usługom godnym zaufania, przeprowadzonym przez Kantar Polska, wzięli udział czytelnicy Magazynu i polscy przedsiębiorcy.

Docenienie przez nich zaangażowania sieci we wspieraniu kobiet w rozwoju ich przedsiębiorczości jest dla niej ważnym wyróżnieniem. Od 25 lat rozwija bowiem w Polsce przedsiębiorczość, pomagając kobietom w prowadzeniu ich biznesów i samorealizacji zawodowej. Aktualnie ponad 60 proc., z przeszło 8000 franczyzobiorców, działających pod jej szyldem, to kobiety. Zgodnie z ideą franczyzocentryczności Żabka stara się stwarzać im odpowiednie warunki do stabilnego wzrostu ich biznesów i podnoszeniu kompetencji z obszaru przedsiębiorczości. Rolę kobiet w jej organizacji potwierdza także parytet płci w Zarządzie, a także piastowanie przez nie wiele stanowisk kierowniczych i menedżerskich. Żabka Polska posiada ponadto wewnętrzną Politykę Równości oraz jest sygnatariuszem Karty Różnorodności w Polsce.
Renata

Moi kochani przepracowałam w Żabce wsumie 16 lat jest ciężko bo klięci trafiaja sie nie mili ale szefów miałam super współpracownicy kolezenscy każdy wiedział co do niego nalezy super załoga i szef młody ale bardzo rozsądny uczciwy odeszlam z koncem maja na emeryture polecam Swinoujscie gierczak3 zycze każdemu takiej załogi i szefa

Grazia

Sklep Żabka na Alejach 29-listopada ,personel nie do przyjęcia ,chciałam odebrać paczkę i zostałam zignorowana ,czekałam ponad 30 minut aż do mojej interwencji ponownej ze czekam ,wyszła z zaplecza jakaś z pan które tam pracują mówić ze miała telefon .Jak można w pracy tak długo rozmawiać ? Samowolka i tyle .Odradzam ten sklep .

Zniesmaczona

Witam. Bardzo nieprzyjemna obsługa pani ajetki na zasadzie nie podoba się nie przychodź. Zapewne macie jakieś kontrolę. Bydgoszcz ul,. Baltycka

Mora89

Tajemniczy klient i Audyt standardów to dwie składowej całej wypłaty dla Fracyzobiorcy. Na papierze za średnią z tych dwóch audytów ponad 95 % jest 1600zł. Całe wynagrodzenie jest podzielone na wiele części i składowych. Nie ma oddzielnej kasy za tk czy audyt. Także to wypłata fracyzobiorcy a czy on dorzuci coś dla kasjerów to już tylko jego wola. Nie ma takiego obowiązku na pewno :) Teraz jest tylko ta akcja żabki że jak kasjer jest zarejestrowany na sprzedawca pro i przejdzie audyt tk na 100% to dostaje od żabki bon na 100 zł.

Totom

Nie polecam żabki w Osiecznicy. Ostatnio w ciągu dnia zamknięta. Sytuacja zdarzyła się kilka razy... po 21 chcąc zjeść hot doga nie dostałem go bo powiedziano mi że po tej godzinie nie robią bo same strat. Cytuję ajenta (bardzo nie miły człowiek) "w tej Osiecznicy to ludzie nie potrafią się zdecydować" lub "tu sami (usunięte przez administratora) i jest kilka podobnych zdań które tyczą się ogółu. Przepraszam ale jakim prawem "on" ma czelność zwracać się do swoich klientów. Tam wiecznie jest coś nie tak. Jeśli chodzi o pracowników to tu informacja zasłyszana ale mogę twierdzić że mogło tak być. Dziewczyna zatrudniona w jednym tygodniu pracowała po 8 godzin a w następnym już po 10 godzin oczywiście sobota i niedziela też. Dziś jej nie widzę bo już tam nie pracuje. Doszły mnie słuchy że jest tam wyzysk. Skoro ajent myślał że żabka to taki świetny biznes to niech sam pracuje bo jak na razie na szefa się nie nadaje... Aaaa sytuacja najśmieszniejsza od początku opowiadają że mają 3 żabki a pierwsze dni nie potrafili obsługiwać kasy i terminala płatniczego żenada. Ja z żoną wolimy przejść się obok do sklepu lub pojechać do Krosna. Jeszcze jedna sprawa uczulam a bardziej moja żona przed kupowaniem tam nabiału i innych rzeczy które przy dostawie powinny być od razy chowane do sklepu. Ten towar potrafi się cały dzień opalać na słońcu przed sklepem. Gdzie jest sanepid?

Tomasz

Żabka tak wspaniały sklep tak się reklamują jak idą do przodu ale jeśli chodzi o przyjmowanie towaru na sklepach porzal się boże towar wnoszą i klient musi się mijać w wejściu gdzie przepisy BHP to zabki nie obowiązuje??? Kobiety z pojemnikami stoją w rękach transporter z pełnymi butelkami i muszą przepuszczać klientów by mógł wyjść wejść na sklep nie mówię o towarze który stoi jak pada śnieg deszcz kartony się rozpadają czasami pod sklepem auta zaparkowane nie ma gdzie stanąć z towarem to klient musi się spieszyć by odjechać by z towarem miał gdzie stanąć towar o godz szczytu co ludzie wracają z pracy a tam nie ma jak wejść bo towar wnoszą na wejsciu

Ann

Witam.Dzis się dowiedziałam,że za tajemniczego klienta przy 100% które miała w ubiegłym miesiącu dostanę bon w wysokości 100zl na wykorzystanie w tym że sklepie czy to prawda? I czy kwota wynosi tylko 100zl? Drugie moje pytanie miałam audyt na 95,% czy też jest jakaś premia?

Ann

Kris

W moim odczuciu ta franczyza to dno straszne, 20tys zarobisz za prawie 500 godzin otwartości sklepu. Na logikę masz 40zl na godzinę ZUS i podatki jeszcze masz z tego opłacić, 3 etaty minimum potrzebne i akurat dla każdego minimalna krajowa wychodzi, a Ty się uzeraj z baranami co kropek na bananach się czepiają ????????????

Domi

Pracowałam w Żabce 3 miesiące - nigdy więcej. Ciężka harówa, zwykle sama na zmianie, nie da się wyjść ani do łazienki ani chociażby cokolwiek zjeść. Dostawy niejednokrotnie trzeba odbierać i rozkładać samemu, w międzyczasie obsługiwać, robić hot dogi, dokładać towar i wymieniać etykiety z cenami. Choćby mi dopłacali, nigdy więcej do Żabki.

Hahaha
@Domi

Pracowałaś 3msc i trza było pracować a nie siedzieć w telefonie? Pracuje 6lat i jest ok

Natka
@Hahaha

Siedzieć na telefonie jak jest ruch(usunięte przez administratora)o nawet usiąść zadzwonić do rodziny się nie da więc skończ (usunięte przez administratora) głupoty pracuje w żabce od 2 lat i to co pisze dziewczyna jest prawda nie ma czasu na zjedzenie pójście do toalety ani na telefony

Kiki

Robi się zwroty w ikonce zwrot towaru...musisz to zrobić do paragonu żeby mieć potwierdzenie zwrotu i to podpiąć pod paragon...

Mora89

Można zrobić bo każdy właściciel ma z tego szkolenie a kasjerzy nie potrafią bo się boja Franczyzobiorcy że będą anulować i ich okradać. Druga strona medalu to to że towar spożywczy po opuszczeniu sklepu nie można zwrócić. Ze względów bezpieczeństwa. Co innego jak towar nie wyszedł ze sklepu wtedy można go zwrócić.

Tragedia

Dzien dobry Pisze z sprawa żabki na ulicy Żupańskiego 5 w Poznaniu. Poszłam z chłopakiem do żabki z odliczonymi drobnymi po złotówce w saszetkach aby Pani było łatwiej liczyć. Niestety Pani z jakimiś problemami zaczęła w łamanym Polskim gadać, że ma jakieś swieta i tez jest człowiekiem. Nie obchodzi mnie to. Jestem klientem a kasjer ma obowiązek przyjąć pieniądze niezależnie od nominału. „ W myśl art. 32 ustawy o NBP znaki pieniężne emitowane przez NBP są prawnymi środkami płatniczymi na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. To oznacza, że sprzedawca musi przyjąć od nas pieniądze, niezależnie od nominału, jakim płacimy i od ceny towaru. Prawo zabrania sprzedawcy czynić różnicy na przykład pomiędzy banknotem pięciusetzłotowym i jednym groszem. Sprawę oczywiście zgłoszę dalej i chciałabym numer kierownika aby wyjaśnić ta sprawę bo kobieta powinna zostać zwolniona. Mało tego zero profesjonalizmu bo pani nawet nie policzyła pieniędzy dzieki czemu okradła mnie z 30 gr ale kradzieże w tej żabce przez kasjerów są na porządku dziennym. Domagam się zwolnienia tej kobiety i innych kasjerów którzy okradali klientów bo jest to nie dopuszczalne. W innym wypadku sprawę zgłoszę wyżej.

Kiki
@Tragedia

Idź się lecz kobieto..piszesz że poszłaś z wyliczona kasą a potem piszesz że cię okradła na 30gr ...a w drugą stronę też to działa klient też (usunięte przez administratora) bo np.nie ma 1gr bo mu brakło i co mam mu cofnąć towar ??więc proszę nie pisać bzdur o okradaniu bo każdy ma swój rozum ...a po drugie pani myśli że ona sobie z tych 30 gr ułoży sobie życie na nowo i rzuci pracę w żabce?! żal że takich klientów trza obsługiwać ...jak panią państwo (usunięte przez administratora) z kasy to czemu pani nie leci pod Belweder protestować ???i to (usunięte przez administratora) jawnie ...a pani ponoć miała kasę wyliczona ????

Aga
@Tragedia

Hahha śmiać mi się chce, gdy czytam takie opinie. Skoro jest Pani aż tak źle obsługiwana przez kasjerki to może sama się tam zatrudnij i użeraj się z pijakami bądź własnie takimi jak Ty co myslą, że są panami i robi łaske, że wgl przyjdą coś kupić. Niedziwię sie tym Panią, że nie w chodzą kl w (usunięte przez administratora) bo klienci są okropni a one milionów tam nie zarabiaja, więc może warto walnąć sie w głowe i przemysleć swoje zachowanie niż żadac zwolnienia jakiegoś pracownika. Mam wielką nadzije, żę sama znajdziesz sie w podobnej sytuacji i ktoś będzie robić wszystko aby Cię zwolnić. Panie które podejmują się pracy kasjerki bardzo podziwiam, żę chcą pracować za tak marne wynagrodzenie i męczenie się z klientami.

Hm
@Tragedia

Jak byś była mądra to byś wiedziała,że powinnaś mieć odliczona kwotę,sprzedawca ma Ci prawo odmówić gdy nie masz odliczonej kwoty.Nie dawne w nominale 100zl za produkt 2 zł lub 1 zł za produkt 50zl

Nn

Nie pozdrawiam właścicieli Żabka Przytok!!! Jedna z pracownic pracuje na okrągło bez wolnego i to na drogą zmienię ... A właściciel do tego zatrudnił ja bez umowy pracuje na czarno!!! I odzywa się hamsko do swoich pracownic jest wielki (usunięte przez administratora) w biurze i na magazynie wiecznie czegoś brakuje na półkach ceny się nie zgadzają z produktami!!!! Jest szansa żeby coś z tym zrobić ????

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.