Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Franek

Zabka narzuca swoje Ty jako przedsiebiorca nie możesz nic i tak jest teraz w zwiazku z ustawą o zakazie handlu w niedziele. Bedąc Franczyzobiorcą Żabki wcale nie mam wyboru tak jak mówi sieć, jesli nie otworze w niedziele mimo że Żabka chce zachecić poprzez dodanie premi za otwarcie, to jednak gdy nadal nie chcę otwierać w każda niedziele gdyż ten czas chce spedzic z rodzina lub zwyczajnie rowniez odpocząć w weekend to sieć straszy Nas że wypowie umowę, w koncu może. Tylko czy to nie chore i jak to ma sie to do indywidualnej decyzji franczyzobiorcy?

Maryna

Poznań. Żabka Górna Wilda 90. Оbrzydliwy sklep, niegrzeczny stosunek do pracy.

Bożena
@Maryna

Niegrzeczny stosunek do pracy? A co to takiego? :D Pierwsze słyszę.

Jakis

Nie polecam. Rekrutacja na stanowisko Kierownika Regionu- brak informacji zwrotnej. Kompletna olewka i ignorancja. Pan zarządzający Regionem Płock.

nick
@Jakis

Wszyscy chca być kiero, załóz zabkę zobczysz jak jest najpierw.

Marko1
@nick

Żeby zostać ajentrm trzeba być desperatem, albo ignorantem, który nie wie z czym to się wiąże(z niczym dobrym). Ajent to najniższe stanowisko w tej korporacji. Taki "chłopiec do bicia". Już lepiej być jakimś kiero. Ale kiero ciebie nie zrobią jak nie odrobisz pańszczyzny , czyli nie weźmiesz sklepu. Więc pozostaje zostać pracownikiem. Przynajmniej jest pensja a jak zrezygnujesz z pracy to wychodzisz bez długów.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Żabka Polska Sp z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Franczyzobiorca?

Czarna

Nie polecam oni mają wszystko gdzieś ja chodziłam na szkolenia dopadl mnie covid drugi raz poszłam to szkoleniowa kazała mi zrezygnować bo twierdziła że zostanę z długami.

Nn
@Czarna

Może właśnie nie ma wszystkiego gdzieś tylko faktycznie uratowała Cię przed długami. Że świeca kogoś takiego szukać kto przed podjęciem współpracy powie prawdę

Do Rota
@Czarna

Trafiła pani na uczciwego człowieka, szkoda że mnie tak nie ostrzeżono, to jest (usunięte przez administratora) z którego cało wychodzą tylko nieliczni.

@Do Rota

A mogła by pani coś więcej napisać na mejla

@Do Rota

A mogła by pani coś więcej napisać na temat na mejla do mnie

@Do Rota

Przecież internet zalewa hejt na współpracę z zabka, wystarczy trochę pocztać, ja się świadomie w to wpakowałam. Tak naprawdę nigdzie nie ma miodu i trzeba walczyć codziennie, a pracować na etacie za 2tys nie dla mnie.

Ja wiem. Nie rób tego. Bardzo Cię proszę . Idź gdzieś na etat. Swoje 8 i do domu. Uwierz mi , wszystkie negatywne opinie na temat ząbki to prawda. Ja też na początku myślałam że ludzie tak mówią bo nie dają sobie rady irp ... Od roku próbuje się wyplątać i tkwię w tym bagnie przerażona wizją długów , których nie będę miała z czego spłacić... I pamiętaj że przychód to nie dochód . Z przychodu po odliczeniu wszystkiego ( pensje ,zusy ) później VAT ... czasami nawet najniższa krajowa nie zostaje ... Mi jak doradca finansowy wyliczył to wyszło 1770 zł na rękę

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Martyna

Nie polecam pracy w Warszawie przy ul.Wejherowska 22 oraz Płosa 6 (1 ajent) Nie wypłacane są pieniądze pod pretekstem że zawsze czegoś brakuje,papierosy alkohol etc I tak samo jak TK na 100 % I weryfikacja jak była 99 % pracownicy to (usunięte przez administratora)kłamcy I (usunięte przez administratora),nie polecam !!!

Klient

(usunięte przez administratora) z żabsami !!!! Nie informuja o likwidacji punktów !!!! Koniec z zakupami w tym sklepie!!! NIE POLECAM !!!!!

Nati

Hey. Mam pytanko . Od stycznia wynagrodzenie za tajemniczego klienta zostaje 1000zl czy się zmniejsza ?

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jako partner ds. sprzedaży? Jak wygląda, ile się zarabia, czy zarobki są uzależnione od osiągnięcia jakiś celów, czy są stale?

piesekLeszek

Witam, wypowie się ktoś tutaj o pracy audytora? jak to wygląda? Widziałem ostatnio kilka ofert pracy na tym stanowisku

długoletnia kierowniczka

To co teraz wyczynia się w tej sieci to jest chore. Partnerami i menadżerami zostają osoby bez wykształcenia i przede wszystkim bez jakiegokolwiek doświadczenia w pracy w tej firmie . Ja pracuje dość długo i nie wyobrażam sobie być franczyzobiorca który słuch 23 latka „ tzw. menadżera „ , który mówi mi jaj mam prowadzić sklep i zachować standardy sieci . A nie ma o tym zielonego pojęci !

ICP
@długoletnia kierowniczka

To jest nic, ma ich magazynie w Plewiskach jest totalny (usunięte przez administratora) jak i z pracownikami tak i z samochodami. Nie ogarniają nic i nawet nie słuchaja ochrony jak polepszyć bezpieczeństwo bo wolą słuchać swoich pionków z ZO

Franczyzobiorca.

Prowadzę Żabe kilka lat, i zamieszania wokół tego sklepu jest coraz więcej, chodzi o wszelakie działania marketingowe, zmiany planogramów itp. zabiera to strasznie dużo czasu za który nikt nie zapłaci a weryfikacja jest bezlitosna. Jeśli zamierzasz prowadzić Żabę to musisz się nastawić, że będzie Ci trudno gdziekolwiek wyjechać na urlop itp. Może ktoś zapyta - to dlaczego ktoś Cię nie może zastąpić? Bo trudno kogoś takiego znaleźć, kto to wszystko ogarnie, będziesz mu mógł zaufać i jeszcze będzie Cię na niego stać. Trzy razy w tygodniu są dostawy o różnych porach, musisz być dostępny. Ogólnie chodzi o to że słabo zarabiasz jako Franczyzobiorca, bo w przeciętnym sklepie zostaje Ci średnio jakieś 4k a ryzyko podejmujesz ogromne bo cały towar jest na tobie i odpowiedzialność za pracowników. Nie wiedzę tu ryzyka, że Żabka okłamuje na stanach magazynowych czy inwentaryzacji, jak ktoś napisał, sam jesteś również na inwentaryzacji i weryfikujesz osobiście różnice towarowe, masz historię stanów w komputerze, to jak mają Cię (usunięte przez administratora)? Problem pojawia się również jak chcesz zrezygnować ze sklepu, bo wtedy masz zazwyczaj do zapłacenia VAT i dochodowy i to kilkadziesiąt tysięcy i zazwyczaj tych pieniędzy nie masz, bo nie miałeś z czego odłożyć :(. Ja kończę współprace z Żabą w tym roku i nikomu nie polecam.

adela
@Franczyzobiorca.

Podzielam opinię ,9 lat prowadzę Żabkę i to co teraz wyprawiają ze zmianami cen ,ekspozycji , promocji to jest chore . Pieniędzy z tego interesu nie ma . Też jestem na etapie zakończenia współpracy

Piotrek
@Franczyzobiorca.

Wiesz z weryfikacja da się dogadać po za tym z tego co piszesz to masz kiepski sklep,bo dobre sklepy mają codziennie dostawy po 6-17 tys.Tajemniczy wystarczy dzień dobry polecić kawę hot dog promuje(wtedy i ty zarabiasz),jak ktoś nie ma aplikacji założyć mu powiedzieć o rabatach miło pożegnać i zaprosić ponownie i wtedy Tysiak gwarantowany

Julia
@Franczyzobiorca.

Teraz można nie źle zabronić na 1plus drugi gratis i na piwach 2plus drugie dwa gratis Włącz myslenie

Poznaniak
@adela

Porównaniu z tym co było na początku to super Zabka się rozwinęła.Tak trzymać Bro Party najlepsze

Długoletnia kierowniczka
@Piotrek

O czym ty mówisz z jaka weryfikacja można się dogadać , jak jest złe to jest złe nic inaczej . A najczęściej to są wpadki pracowników np. nie dołożona polka promka , zle opisane sosy , nie wypełniony dobrze hacap itp. Nie wiem od kiedy współpracujesz z ta firm ale ja u Ciebie już bym podziękowała za prace , dlatego ze tajemniczy to nie zasługa franczyzobiorcy tylko pracownika . Chyba ze stoisz na zmianie od 6:00 do 23:00 , 7 dni w tygodniu . Jeśli masz dobrych pracowników to spełnia standardy „Żabki „ i dostajesz kasę za tajemniczego ale to nie jest twoja zasługa , wiec ta kasę powinieneś podzielić na pracowników . I tu jest tez druga strona medalu , jak masz pracowników którzy nie spełniają standardów i tajemniczy wychodzi zle to jest kara , która możesz obciążyć pracowników . Reasumując są kary i nagrody ale w jednym i drugim przypadku to nie twoja zasługa lub sprawka , i dlatego ludzie nie chcą pracować w tej sieci bo takie podejście franczyzobiorców „ łatwy zarobek na pracy pracowników” odstrasza . Moja rada , zastanów się co radzisz innym i jak postępujesz i oceniasz innych franczyzobiorców na forum . Czasami lepiej się zamknąć !

Człowiek
@Długoletnia kierowniczka

Nie ma kary za tajemniczego klienta. Karą jaka może być to, ajent nie dostanie kasy za TK. Z weryfikacją to jest inna sprawa,bo poniżej 75 punktów, ajent dostanie karę. Żeby ukarać pracownika za cokolwiek to musi być ujęte w umowie o pracę.

Marlena
@Długoletnia kierowniczka

A Tobie to pewnie płacą za to co piszesz.

Jagoda

Nie polecam współpracy z siecią żabką, ręka, rękę myje.....dno totalne.....partnerzy Marzenki, Kasieńki i Haneczki są po to żeby Cie (usunięte przez administratora) a dyrektor całej tej poznańskiej bandy gwiazda Leszczyńska tylko patrzy w słupki i obroty.....tragedia a Tobie na wypłaty nie starcza dla pracowników, a gdzie dla siebie

paolo

Aplikowałem niedawno do pracy w jednej z warszawskich Żabek. Właściciel ma ich w mieście wiele. Zaproponował mi pracę (usunięte przez administratora)! Twierdzi, że u niego pracuje się bez umowy, bo ma za dużą rotację, by dawać umowy. Dane i rozmowę mam nagraną, to powinno iść do inspekcji pracy! Żabka powinna weryfikować stan zatrudnienia ludzi w sieci. Zresztą to nie pierwsza Żabka, jaką znam, zatrudniająca (usunięte przez administratora), bo już wcześniej znajomi mi mówili, że to w Żabce norma, ale nie chciałem wierzyć. To skandal, że prawie w centrum Warszawy w sklepie należącym do wielkiej sieci praca oferowana jest (usunięte przez administratora) na pierwszy miesiąc zatrudnienia. Właściciel powiedział, że umowy jakiekolwiek podpisuje z ludźmi, jak im się uda wytrzymać u niego miesiąc, a pierwszy miesiąc standardowo u niego bez umowy!

@paolo

Proponuję CI przyjść popracować a później pracodawca zweryfikuje czy się nadajesz. Jest to ciężka praca i 60 procent ludzi się nie nadaje.

Rory

Pracowałam w Żabce,sklep wysokoobrotowy pracy po same uszy,nie było czasu spokojnie zjeść.. w sumie nie było przerwy jak byłam sama na zmianie,a kolejki się zakrecaly,bo ludzie nie słuchali,że jest limit..ze sklepu zrobiła się poczta..paczek nie było gdzie ustawiać,towaru przyjeżdżało tyle,że nie było można wejść do toalety. Dziewczyny ciągle potrzebowały wolnego..I ciągle było potrzebne zastępstwo.. Na rękę 14 zł od drugiego miesiąca,bo w pierwszym miałam najniższa krajowa..po pierwszym miesiącu 50zl premii po drugim 100,po trzecim 150. Trzeba było robić tak jak dziewczyna,która tam pracowała.. brała ciągle zaliczki,a Właścicielka przy rozliczeniu dawała jej to jako premie,tzn nie odliczała od wyplaty. Ja do Żabki bym nie wróciła..dużo wymagań,a mała kasa..może zależy to od wlasciciela i jego organizacji..

Żabka

Chcialam spytać jak wyglądają kary za TK. Czy można obciążyć pracownika kara ?

Pytanie trochę z innej beczki, średni utarg na otwarciu sklepu? Tak dla porównania. Pierwszy tydzień za mną. Czy jest ciężko hmm. Fizycznie nie tylko duża odpowiedzialność i dużo nauki żeby to ogarnąć...

Volek

Ile masz średnio obrotu dziennego i ile w niedziele ?

@Volek

Średni utarg 3400zl niedziela 3000zl. Tydzień za mną.

Żabka

Mam pytanie odnośnie premii za 100%Tk. Kiedy jest wypłacana premia?I czy to jest dla franczyzobiorcy czy dla pracowników?

Drgfd

Co tu dużo pisać .o żabce wyzysk .niewypłacalność.ajent przyjeżdża tylko po kasę i rozkazy to źle tamto .w niedzielę i święta pracownicy niemaja wypłacane za te dni.a na wyplate trzeba czekać nawet do końca miesiąca bo kapie po parę groszy .czytam dużo pozytywów ale to co widzę w mojej miejscowości to jest zgroza i pomsta do niebios. Ludzie pracują bez umów itd .

Gacek

Witam ofworzylem zabke w maju czy w grudniu musze zaplacic vat czy do piero po roku czasu ?

Praca
@Gacek

Vat wylicza ksirgowa, zależy od faktur.. zapytaj księgowej..

lo

Dlaczego przed większością sklepów Żabka- palą papierosy? To już patologia się z tego stała Potem taki przymół idzie i sprzedaję brudnymi łapami żarcie.

Piotrek
@lo

A pomyślałeś że i do WC wchodzi i nie ma czasu myć rąk.Ja pracuje w piekarni i często sobie jaja z kałem robimy wypiecze się i cieplutki ludzie jedzą.Smacznego????

Beti
@Piotrek

Mam nadzieję , że odpowiednie organy znajdą Cie po IP urządzenia, z którego piszesz ten komentarz i zrobią z Tobą porządek...

Szawel
@Beti

Piotrek ma rację zobacz kto pakuje chociażby kanapki Tomcio Palucha Słowacja(Żabka) przez ile tak tak naprawdę żywność się przewijarak.Po za tym co tu wymagać od Piotrka jak i tak widać po postępowaniu rządzących że jeszcze nie chcą lockdownu wprowadzic

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.