Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Nela

Żabka w Janowcu Wlkp. obsługa jest bardzo nie miła, arogancko odnoszą się do klientów. Nie zwracają uwagi czy jest ktoś w sklepie rozmawiają między sobą prywatnie używając wielu wulgaryzmów.obslugują jakby były tam za kare. I ciągły brak asortymentu ,albo nie ma bułek,albo parówki nie dojechały.a później w koszu pełno bułek wyrzucanych. Po złość potrafią nawet zimne hot-dogi sprzedać.

Porażka Rzeszów rynek zamknięte pisze 6-23/7 porażka siedzę tu 20 minut ok 20 klientów łapie za klamkę za 150 metrów druga Żabka zamknięta o co tu chodzi ma nadzieję że te żabki ktoś zmieni jakaś odpowiedzialna sieciowa Ala Lidl

Pracownica

Żabka : Katowice, ul.Meteorologów 9. Bałagan w sklepie, wszystko jest okropne (bułki leżące na podłodze,...), właścicieli Wioletta Stanjek i Aleksandra Pampuch nie dotrzymują słowa. Mówią bardzo ładnie na początku. Kategorycznie nie polecam pracować w tej Żabce. Prosze nie oczekować, że otrzyma wynagrodzenie za ostatni przepracowany miesiąc oraz wszystkie braki będą na ciebie spadać. Po zwolnieniu mówią że brakuje w kasie pieniąnze, chciaż nigdy nie bylo takiego.

Boguś

Przed chwilą chciałem nabyć coś w sklepie. Jelenia Góra-Sobieszów. Napis, że czynne cały tydzień do 23.00. Żadnej informacji. Pocałowałem klamkę. Byłem o 19.33.

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Dupa

Żabka św Jerzego Poznań nie polecam pracy w tej żabce szefowa wymagania ma jakieś nieziemskie umowy nie daje a poza tym jest beszczelna i źle traktuje pracowników poza tym zatrudnia jakieś alkoholiczki i ćpunki no i jeszcze nieletni sprzedaje tam alkohol to już jest karygodne omijać tego pracodawce

Lidia

Witam pracuje w żabce i jestem bardzo zadowolona mój pracodawca jest uczciwy wypłaty na czas ale zamierzam przejąć żabkę na siebie proszę czy jest ktoś kto by mi doradził czy się opłaca czy nie i przez jaki okres otrzymuje się z żabki 20tys. A jak jest później

Anonimowy(208)

Może być, jako tako, dobre produkty, nie narzekam, ale obsługa fatalna. Raz pracownik mnie wyprosił za "macanie chipsów" (czytałem skład), a na hot dogi trzeba czekać wieki + za drogie są 2,5*/5*

Klientfffo

Już nie długo wykonczymy ja i jej pracownikòw (usunięte przez administratora) z żabki przy Pl Bernardyńskim Poznań wielkopolskie

Klientffff

Blondynka z Pl Bernardyńskim w Poznaniu powingła złączyć w wienzieniu lewizny

Klient45672f

Ta (usunięte przez administratora) zginie już nie długo w tej żabce na Pl Bernardyńskim w Poznań i koniec z tą baba okropna

Klient

W końcu nie długo Żabka na Pl Bernardyńskim w Poznaniu zniknie z świata

Mmmpata

Pracuję w żabce za 10 zł za godzinę bez umowy, ajent nie chce mi dać umowy, nie podał żadnego powodu. Pewnie wygodnie mu jest nie odprowadzać podatków i płacić 10 zł po miesiącu pracy w tym sklepie :) uważajcie !

Kiki
@Mmmpata

Hej...byłam wczoraj w żabce bo szukam coś dorywczego i mi szefowa powiedziała że 16 zł na rękę daje więc myślę że warto tam zachaczyc????

gdzie mogę złożyć skargę na ajenta

@były pracownik

gdzie złożyć skargę na ajenta

Czarna
@były pracownik

Weźcie się wszyscy ogarnięcie po co wam skargi oni dostaną za swoje po zamknięciu będą długi spłacać ja też pracowałam w żabkach i ajenci są (usunięte przez administratora) wszyscy .lepiej nie pracować o dać sobie spokój

On
@były pracownik

Umiesz tu napisać a nie umiesz znaleźć gdzie napisać ? To jak Ty chcesz napisać z takim rozumowaniem. Hahaha Internetu nie masz ?

Mieszkaniec wildy Poznań

Właścicielka zabki przy św Jerzego Poznań wyrzuca makulaturę do smieci przez co my mieszkańcy nie mamy gdzie wyrzucać papierów z tego co wiem żabka odbiera makulaturę Pani za lada z wyczyszczem oczu jest non stop jak albo spita albo naćpana i jest nieuprzejma nie mówiąc już o właścicielce gwiazda pierwszego planu i beszczelna baba nie polecam tej zabki

Pracowałem w żabce było fajnie ale jak przyszło do wypłaty to jej nie dostałem Dlatego odeszlem z tej ząbki pracodawca (usunięte przez administratora) jak się dowiedział że odchodzę gdzie indziej postanowił odciągnąć od tej wypłaty na alkohol i tyton że niby jest manko zawsze mogli liczyć na mnie a pracowałem po 10, 8, 9 godzin dlatego zawiadomiłem pip w Poznaniu i czekam co dalej

Czarna

Pip ci nie pomoże bo ja miałam to samo i mnie olali.

Osoba która prowadzi sklep w Warszawie na ul Pieskowa Skała powinna mieć zabraną koncesję na alkohol. Żeruje na pensjach pracowników mówiąc że alkohol zginął.Co nie jest prawdą. Dobra cwaniara ze wsi.

MM

Sprzedają po znajomości towar samym lubianym klienta żabki a reszta klientów to my psy byłem z dziewczyną takiej sytuacji w sklepie pl berdadyński pozzz

KN

Okłamują jako sklep główna żabkę na różnych towarach w sklepie pl Ber.. poz lub są wcześniej przeceniają żabki głównej towar i sprzedawane Itp.

Kamil,qqq89

Powiem prawdę oni w żabce pl berdadyński Poz .. jako sklep kupują towar od mojego kolegi jako towar lewy i sprzedawają jako towar niby towar legalny jest za każdym razem

Adam765

W sprawie Żabka na Pl Bernardyńskim mają (usunięte przez administratora) na wieki sami weźniemy sprawy w ręce .

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 240.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 11 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.