brak logo

Project Life

Łódź

Opinie o Project Life

abc 2011-04-01 14:11
nie polecam, pracodawca nierzetelny, proponuje śmieszne warunki wynagrodzenia, olbrzymi problem z otrzymaniem umowy,właściciel niesłowny, nie jest w stanie zapewnić podstawowych narzędzi pracy, wymaga wyników sprzedaży bez wcześniejszego przygotowania merytorycznego pracownika. Generalnie firma krzak od której lepiej się trzymać z daleka.
Ryża 2011-04-01 14:17
Muszę w pełni zgodzić się z poprzednią opinią.
Pracodawca to zwykły cwaniak, nie rozlicza się ze składek, wymaga dużo a nic nie daje od siebie. Zero istotnych szkoleń, psie pieniądze, żenująca atmosfera pracy, oparta na ciągłym obrabianiu sobie tyłka i wysyłaniu bezsensownych wiadomości na gadu-gadu, co świadczy o tym, iż komunikacja werbalna u \"przełożonych\" jest na poziomie zerowym. Nie wspominając o wyręczaniu się pracownicami w pracach fizycznych. Nie polecam.
rezonans magnetyczny 2011-04-01 15:09
Niestety, te same spostrzeżenia, co wyżej. To przykre, że można być tak nieuczciwym, a zarazem tak niesprawiedliwym wobec pracownika. Atmosfera fatalna, podgrzewana dziwnymi sytuacjami, które w ogóle nie powinny mieć miejsca w szanującej się firmie. Wszystkie ważne sprawy zamiatane są pod dywan, albo \"rozwiązywane\" za pomocą GG. [usunięte przez moderatora]zdarza się swoje swoje osobiste frustracje wylewać na podwładnych, co jest krępujące. Poza tym zdarzały się i inwektywy w stronę pracowników. Wykorzystywanie podwładnych do załatwiania swoich spraw osobistych też na porządku dziennym. A to wszystko za bardzo małe pieniądze i za umowę -zlecenie(z którą też są problemy), bądź umowę \"stażową\" i raczej nie ma co liczyć na umowę o pracę. Jeśli szukacie pracy, w której chcecie się rozwinąć i czegoś nauczyć, to na pewno nie szukajcie jej w tej firmie.
parobek 2014-11-17 12:22
od ostatnich wpisow nic sie nie zmienilo.brak umowy o prace ponizanie kierowcow brak wynagrodzenia na czas,bo przemadzaly dominik uwaza ze o pieniadze to trza sie upominac.atmosfera jest do kitu a to tylko i wylacznie wina cwaniaka dominika.szkoda bo tylu wartosciowych chlopakow odeszlo.zdaleka od tej ,,firmy..maluski dominik kiedy chce i komu chce i ile chce to pyknie pare groszy pod warunkiem skamlenia o pare groszy,
1
Olka 2016-04-22 13:25
Witam, interesuje mnie obecna sytuacja w firmie Project Life. Czy prowadzą teraz rekrutację, jak wygląda atmosfera i warunki zatrudnienia? Z góry dziękuję za informacje :)
1
Zostaw swoją opinię o Project Life - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Project Life