Gemuseland

Unterpleichfeld

Opinie o Gemuseland

Lloyd_Banks 2011-12-15 20:06
My jedziemy we dwóch z Jędrzejowa jutro tj 15grudnia. Wyjeżdzamy o 7 rano, [usunięte przez moderatora]. A Ty kolego jedziesz pierwszy raz czy juz byłes?
Lloyd_Banks 2011-12-15 20:14
sorry jutro jest 16gr jedziemy 16go :)
ja 2012-01-08 14:54
hejka wybiera sie ktoś do firmy tak kolo 15,03?;)
anonim 2012-01-11 20:10
nie bo wtedy jest malo pracy i malo godzin czyli nie da sie dobrze zarobic ale ja jade w czerwcu
ja 2012-01-11 21:09
mylisz sie w zeszlym roku tez tak bylem i nie narzekam, a w czerwcu tez jade i na dluzej na pewno niz ty .a co do zarobków to wiesz niektórzy nawet w pełni sezonu nie moga zarobić ;D do zobaczenia w czerwcu...
ja też:) 2012-01-11 21:51
hejka właśnie chcialem sie pytać kto startuje w marcu ale widze .że odp już mam;) i czerwie również więc kolega \'ja\' chyba znajomy;D DLA anonima sprostowanie jest sporo pracy w marcu cetlowanie ,autoklav, kapusta więc godz sporo tylle ,że tu nie urobisz ,ale nie byleś wiec nie wypowiadaj sie prosze;p pozdro i do zobaczenia kolego \'ja\' kolegi anonima nie pozdrawiam bo nic nie wie;D
ja 2012-01-12 20:23
ten facet ma numer telefonu do osoby ktora moze zalatwic zaltwic sobie ta prace
Franek Dolas 2012-01-16 07:46
ja tam jade 3 raz ale w maju . jak sie chce robic to i sie zarobi. ja z jedrzejowa jade
Perfect 2012-02-12 20:19
Witam Ziomale ze Swietokrzyskiego. A jakie papiery sa chlopaki teraz potrzebne zeby tam pracowac. Dalej trzeba podbijac u soltysa lub w gminie. I ile mozna teraz zarobic daje po 5,5 eur jak czytalem?
Franek^Dolas 2012-02-13 10:51
doslownie tak jak piszesz tylko 5 euro daja ... ja tam smigam kolejny raz
Perfect 2012-02-15 20:32
Dzieki Dolas.....
solek 2012-02-19 20:22
daja 5 euro ale ile godzin tam sie lapie to czasem czlowiek wymieka
solek 2012-02-19 20:24
a od kogo wy jezdzicie dajcie namiar bo ja nie chce znowu placic kasy az tyle za zalatwienie i jeszcze za busa w tamt i z powrotem i za bagaz tez chlopaki jak sie tam dostac innaczej niz przez pana (usunięte przez administratora)
anonim 2012-02-19 20:30
no fajna z niej dziewczyna ale nie sory to juz kobieta to powinna miec rozum malo to chlopa w polsce hihihihih a my przeciez potrafimy wieleeeeeeeeee nie chlopaki
samce 2012-02-19 20:32
pewnie ma jednego tu a drugiego gdzie inndziej polskie dziewczyny najpiekniejsze sa
anonim 2012-02-20 14:19
ale jaja i zorbila sie pogadanka o kobitach a nie o robocie a tak na marginesie to ja mieszkam niedaleko tej jego panny i ona to mu juz rogi przyprawila bo ja ja z innym juz jakis czas widuje chyba z rok
ktosik 2012-04-07 14:34
Jak dla mnie lipa, jeden wyzysk, byłem 3 miesiące ale zarobić można nieźle, a szefostfo katastrofa.....
ee 2012-04-12 19:55
Jeśli ktoś ma adres e-mail do szefowej to prosze o podanie.
sok 2012-04-12 20:02
ale jaja jaki adres? ona cie nie przyjmie co ty se myslisz ze napiszesz i cie przyjmia stary zapomnija a co do roboty to musisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] c z calych sil tak placic placa ale po 2 miesiacach o jestes (usunięte przez administratora) tam wypruja z ciebie flaki(usunięte przez administratora)
kolos 2012-04-14 19:18
(usunięte przez administratora) nie polecam a raczej odradzam no chyba ze ktos ma ochote byc smieciem u nich to jedzzie
kk 2012-04-15 17:59
A gdzie teraz za granica nie ma wyzysku i jest cud miod i orzeszki???? wszędzie każą (usunięte przez administratora) bo inaczej wypad do domu.. ci dwaj szefowie to racja nikogo nie szanuja... ale jak nie ma roboty w kraju to co??? ludzie maja siedziec na (usunięte przez administratora) i czekac na cud??... kazdemu jest kasa potrzebna... to jak nie tam to gdzie???? podajcie przynajmniej jedna firme w ktorej nie wyzyskuja i zatrudniaja???
kk 2012-04-15 21:49
co racja to racja a moze to nie ludzie
srow 2012-04-17 21:57
tam trzeba sie (usunięte przez administratora) po pachy i jeszcze toba pomiataja szefostwo katstrofa
sok 2012-04-29 15:33
a jeden to sapie jakby sie nie mogl (usunięte przez administratora) nie polecam bo zmieszaja cie z blotem a i tak za tak ciezka obote to zamalo placa
anonim 2012-05-10 21:24
praca ciezka i trzeba sie niezle napracowac jezeli chodzi o atmosfere to zalezy gdzie trzfisz ja na babke rite to pozamiatane ona nienawidzi polakow i mozesz sie juz sykowac na ostry sparing na polach a w sumie nie iwem co gorsze bo jak trzfisz na polaczkow co nawet szkoly nie skonczyly i zapierniczaja u nich a raczej chca zebys ty na nich robil no to juz kaplica najgorzej trafic na swojego \\\"polaczka\\\" co to mu sie zdaje ze cos znaczy a jest tylko robolem u szfa.. a no i co jeszcze jestes tylko numerkiem i robolem jak ci nie pasuje to wypad auf szlechta na hause czy cos takiego
szefowa wyplacalna calkiem ok ale szefowie porazka jest ich dwoch blizniaki (usunięte przez administratora) ten pierwszy jak cie moge taki nawet znosny ale ten drugi (usunięte przez administratora) nie dosc ze pustak to jeszcze furjat
a no i jak ja bylem to byly te numery na podlodze i trzeba sie bylo rowno ustawic na w obozie
a 2012-05-10 21:57
ja tez wtedy bylem jak była ta akcja numerów na podłodze ale cyrk
tu koledze przyznam rację jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] może i idzie zarobić ale często kosztem zdrowia a babuszkę (usunięte przez administratora) to niejeden z nas przeklina do dziś a niech sie kobieta cieszy tyle jej został z życia motyka i w pole hihi
Szefowa płaci zawsze ona płaci a łebki tylko latają i drygują
Nie wiem który z nich to który ale faktycznie ten jeden jest trochę nienormalny ten co po łbie się drapie no ale różni są ludzie takie widocznie też muszą być
Osobiście nie polecam
a 2012-05-11 20:47
tak tak Babka (usunięte przez administratora) wybuchowa mieszanka ja byłem ale już jakiś czas temu będzie z 6 lat wiec o numerach nic nie moge powiedzieć ale za to szefostwo hmm szefową była wtedy szleretka a to pewnie mowa o jej dzieciach była tam jeszcze córka ale nie pamietam imienia
chłopaki jak chłopaki ale faktycznie z tym jednym to coś nie grało
zzz 2012-05-13 20:20
czytalem to i nie wiem co za (usunięte przez administratora) pisal pozytywne oceny trzeba na leb upasc zeby sie tam wybrac nikomu nie zycze zbiorowisko polaczkow co by tylko na twoich plecach kase zbijaly no i oczywiscie szefostwo nie zycze i odradzam wszedzie tylko nie tam
xxx 2013-05-21 12:32
jak jest z tą kukurydzą. zbiera się z pola czy obierea kolby na hali?
uuu 2013-07-01 08:31
jedzie ktoś w lipcu?
czarny 2013-10-25 18:53
bardziej cenią rumunów niż polaków (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam tam jechać niedaj boż zeby ktoś trafił w pole
czarny 2013-10-25 19:08
z kukurydzom to jest tak 9 ełro za szkrzynie obierasz na hali lub na dworze tam i tak jusz sie praca konczy dla polaków ieszcze z 2 lata i wszystko przejmą rumuni na zupkah robią na marhfi też ciągnikami jusz jeżdzą polaków teraz było 40 a rumunów 160
karol 2013-12-16 18:38
czy są jakieś szanse na wyjazd jeszcze w tym roku?
Mnie facet od września zapewnia że pojadę, ale jak dotąd nic z tego nie wyszło
CEZAR 2014-01-18 20:36
Jeśli chodzi o prace to jest tam ona cały rok, ja dziś z tamtad wórciłem, płaci obecnie po ''6 euro'' - 4.5 euro za obiad( jakies rzygo warte 50 centó) odlicza takze hotel 2.5 za dobe, na dodatek są normy które musisz zrobić aby cie nie wywalili na Pauze albo zeby szefowa przy rozliczeniu nie ucieła 200 euro. Praca bardzo cieżka ale jak wszedzie są stanowiska lepsze i gorsze... trafiając na obieranie kapusty zeby wytrzymac trzeba miec bardzo mocne rece oraz byc naprawde szybkim... Nie ma tam Pralki ( pierzesz pod prysznicem albo w zlewie;)
rano zbiórka jak na rozszczelanie;0 numerki na podłodze gdzie sie ustawiasz;0 jeśli chodzi o szefostwo to(usunięte przez administratora)( nocka) prze wporzo gość trafiajać na niego bedziecie mieli szczeście,(usunięte przez administratora)
ja 2014-03-09 22:42
kolega jakobrygadzista na nocce fajny :) a rudy pewnie w dzien pilnowal bo w nocy by mu ludzie uciekli i po ciemku by ich nie znalazł:))
ZAK 2014-05-02 22:06
KTO TAM TERAZ SZEFUJE?(usunięte przez administratora)podobno sa jakies karty czy cos do drzwi? a co z babcia (usunięte przez administratora)jest jeszcze? ja jak byłem to odliczali tylko 1 euro za noc widze ze sie zmieniło? ja mam jechać ale na września na kapuste więc prosze o jakies info a szefostwo sie nie zmieniło? sa te dwa chłopaki czy szefowa?
JORGE 2014-07-31 17:21
Czy szefuje teraz za ( usunięte przez administratora )
maniek 2014-07-31 22:57
jeśli chodzi Ci o tego Łukasza co był brygadzistą na majsie i kapuście to chyba nie bo wyrabali go przez rudego w zeszłym roku ,szkoda chłopkoa bo z nim to sie chciało robic a przy rudym to chce sie uciekać;)
mietek 2014-09-30 22:08
Witam

wybiera sie ktos tam w najblizszym czasie?? okolice pazdziernika/listopada? bardzo ciezko tam jest? jednak niektórzy wracaaja..
różowyTomek89 2015-02-03 18:11
nie wiem dlaczego ale nie mogę znaleźć żadnej informacji o firmie Gemuseland w języku polskim, czy to moja wina i mojego braku nieumiejętności czy rzeczywiście firma nie dla o swój polski marketing w internecie? proszę o odpowiedź bo doszły mnie plotki że podobno są teraz u nich jakieś duże przyjęcia noiwych pracowników?
jijij 2015-02-17 21:45
tak sa przyjecia bo albo sie chłopaki tam topią albo sie rozbijaja lub ucinaja rece w maszynach wiec ludzi potrzebuja;/
sewek 2015-03-02 22:42
topią? rozwiń wątek ktoś się tam utopił? wiem że obcieło komuś rękę - byłem przy tym ale że się topią ? powiedz coś więcej
maniek 2015-03-26 23:16
tak bedzie ze 2 lata temu chlopak 21 lat chyba byl myjkowym i po tygodniu znalezli go w tym duzym stawie kolo placu
AS 2015-03-27 23:05
ale numer tam to sie naprawde dziei - dyscyplina i wyzysk może i płaca dobrze ale za jaką prace
nikt 2015-04-17 22:15
ostatnio 6Eur za godzine płaciła, a wypłata jest na końcu pracy, jak się umowa skończy. Poza tym zap***dol i niemożna więcej niż 60h w tygodniu przepracować.
ak 2015-05-03 15:46
a kto tam teraz szef na chali jest? Kazik czy Adam ?
gosc 2015-12-24 22:28
niepolecam wyjazdu nikomu a szczególnie jesienią tam wogóle się znikim nieliczą pracy b.mało za godz.ok 6euro a jak praca jest to zapierdol do upadłego,z dnuwki odlicza 6euro za nocleg tak wogóle to płacą jak chcą,chociaż pan z Buska zapewnia ze jest 7.40euro godz.i zadnych odcięc,nic bardziej mylnego ontylko patrzy na waszą kase.pozatym tam jest jeden wielki syf.
nikt89 2016-04-14 16:38
szef jest kazik, adam i norbert, niema nowego menedżera, nie wiem co to za kolo tam łazi, on tylko ludzi sprawdza i prace, czasem do roboty przydziela, właścicielem był schlereth (dwóch w zasadzie), jest i będzie, i to oni tym wzystkim rządzą, a to że sie pozmieniało to mniemam że od tej pory kiedy chłopak (polak) się utopił w stawie, musieli schlerethom w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wejść i to wszystko doprowadzić do porządku. Przynajmniej ja od tamtej pory zauważyłem zmiany.
farid 2016-05-09 15:13
z tego co zauważyłem @nikt 89 to większość ludzi tutaj przychodzących jakoś nie potrafi się podporządkować pod zasady panujace tutaj. To już ich sprawa...
Agata 2017-08-20 12:00
Hej, dajcie znać jak posiadacie informacje aktualne na temat Gemuseland , od dawna nikt nic nie napisał jak wygląda u nich praca, czy coś się zmieniło?
Zostaw swoją opinię o Gemuseland - Unterpleichfeld
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gemuseland