Opinie o Marwit w Zławieś Wielka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marwit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marwit o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marwit w Zławieś Wielka

Kierowca

To świeża wiadomość jak wygląda sytuacja firmy.wiec czekać tylko na upadłość...informuję, że w dniu 4 marca 2021 roku Zarządcy doręczono odpis postanowienia Sądu Rejonowego w Toruniu, V Wydziału Gospodarczego z dnia 25 lutego 2021 roku, na mocy którego umorzono postępowanie sanacyjne Marwit sp. z o.o. w restrukturyzacji z siedzibą w Złejwsi Wielkiej. Postanowienie nie jest prawomocne.

@Kierowca

Czyli już po Marwicie może i lepiej każdy z UT znalazł lepszą robotę i jakoś sobie radzimy

Wodzirej

Idziemy na rekord! Będzie 1000 opinii? Jak się bawicie?

Prawdomówny
@Wodzirej

Może być ciężko bo propagandowe szczury z kierownictwa już swoje cztery litery pochwały do mysich dziur. Na firmie poźerowali do końca licząc na odprawy, kierowców pościemniali że wszystko wraca niebawem do normy... inni kłamcy nawet mieli większy tupet udzielając wywiadu do gazet, że przecież taki przestuj na koniec roku był zawsze - HA HA HA. Starając się o kierownicze stanowisko w tej firmie chyba trzeba było w pierwszej kolejności zdać test na umiejętność plucia na lewo i prawo kłamstwami. Wcale mi was nie szkoda kłamcy.

glupoty
@Prawdomówny

glupoty gadasz bo nikt nie odszedl z firmy poza ut ;)

Paranoik
@Prawdomówny

W tej firmie tylko szef wszystkich szefów wie co będzie. A kierowcy konkurencji mieli większa wiedzę od naszych kierowników.

@glupoty

Sam głupoty piszesz jestem jedna z osób która odeszła w grudniu i znam kilka które poszły chwile później i nie jestem ut. Jak taki ogarnięty jesteś to gdzie są dyrektorzy marketing logistyka i cześć produkcji ? Kolejny domorosły bajkopisarz Marwit jest pod wodą i tego już nikt nie zmieni

Sok

Witam, mam pytanie, Ile sztuk soku pomarańcza i grapefruit sprzedawało się w sklepach spożywczych w ciągu dnia, tygodnia.

Kierowca
@Sok

U mnie na trasie około 3-6 dziennie pomarańcz i 2-6 grapefruit na sklepach

dostawca
@Sok

od 0 do 50...

KojotPoz

Czytam i jestem w szoku. Jestem byłym kierowcą w oddziale Poznań. W 2016 roku po 15latach współpracy dalem wypowiedzenie. Jakież było zdziwienie kierownika że eden z najstarszych UT odchodzi. Nestety. To co przepowiedziala jedna pani z naszego oddziału w 2010roku stało się. Marwit pod rządami Coca-Colowcow poszedł w 6lat na (usunięte przez administratora) Ja na mojej trasie w latach 2009-2014 wypracowywalem sam dla siebie zysk netto 3500-4000 na miesiąc na czysto. Po wejściu tego skorumpowanego systemu po odliczeniu wszystkich kosztów miałem niecałe 1500zl i zerwaniu kręgosłup od zwrotów. Tak ekipa wielkich dyrektorkow wsadzila Marwit w powietrze. Pozdrawiam wszystkich UT z lat 2001-2016 .

Dostawca

Bardzo miłe panie/

Pytania standardowe

Leszno
KM

Czytając Wasze opinie zauważyłem, że ZNOWU "białe kołnierzyki" rozwaliły bardzo dobrze prosperujący interes! Uwielbiałem świeże soki Marwit i teraz już wiem dlaczego ich nie ma w sklepach! Niestety pozostaje firma konkurencyjna lub samemu robić sok :(

lery
@KM

konkurencji sa ochydne

kierowca

Nie słuchajcie tych głupot od dwóch miesięcy jeżdżę dla marwitu i narazie wszystko ok kasa na czas produkty wszystkie są nawet idzie nieźle zarobić ale faktycznie dla niektórych może być problemem praca w mocno porannych godzinach mi to przeszkadza bo wracam na kilka godzin odespać i wieczorami robię dla inpostu

@kierowca

(usunięte przez administratora) to ty teraz wypisujesz. Gdzie jeździsz dla tego Marwitu? Jaki rejon? Z czym jeździsz? Jarmużem i marchewka? To są dla Ciebie wszystkie produkty? Napisz gdzie jest cały asortyment, w którym sklepie a cała Polskę przejadę żeby to zobaczyć. Zaskocz mnie.

On
@kierowca

Jeśli w Marwicie idzie nieźle zarobić to po co pracujesz wieczorami dla InPost-u? Jedno z drugim nie idzie w parze więc nie pisz głupot.

Olo
@kierowca

Ciekawe ze tak super a na pytanie w jakim.rejonie jezdzi juz cicho siedzi. Klamiesz jak pies albo jestes kierownik albo dyrektor. Tam nie jest dobrze. Jezdzilem do niedawan to wiem. W Warszawie od razu pisze jak by kto pytal.

@kierowca

To jak to z tymi głupotami jest na dzien dzisiejszy(usunięte przez administratora) ?

Dociekliwy
@kierowca

Panie kierowco co głupot nie słucha to jak to z tym jeżdzeniem? Jak Ci sie jeździ obecnie na pusto? xD dalej nieźle zarabiasz?

more325
@kierowca

niech dostawca kasę oddadzą -wzięli towar nie zapłacili do dzisiaj ani złotówki

Donwasyl

Pozdrawiam (usunięte przez administratora) z BOK. Które bezmyślnie dopisywały Kierowca towary do zamówień.

Były

Ejjjj . Ryje tak dyskujecie i obwiniacie oraz osądzajcie każdego!!! To mam pytanie do was wszechwiedzącyc, pytanie brzmi- i co z tym Marwitem? Bo z waszłego pierd.... Lenia nic nie wiadomo!

@Były

I nieczepiajcie się literówki !

Były Pyrus :D

Najlepszy to był oddział Poznań Za dobrych czasów jak (usunięte przez administratora)nie było ... jak PIP'y btały tyle towaru ze to historia ale to juz nie wróci :D takie czasty

haha
@Były Pyrus :D

haha ciekawe w czym byl najlepszy

@Były Pyrus :D

Ty "kolego" napisz jeszcze raz komentarz po uprzednim przemyśleniu (wytrzeźwieniu) używasz nazwisk pisząc anonim, brawo. Wiem że to takie wygodnie, bezpiecznie szkalować innych bez brania na siebie odpowiedzialności ( chociażby tej moralnej). No cóż pora się zastanowić ile w tym naszej winy że firma jest w tym miejscu, skoro każdy tu z piszących bezimiennych znawców księgowości, marketingu, zarządzania, finansowania etc. nie ma na tyle jaj żeby robić to imiennie. A co dopiero po kimś takim wymagać do przyznania się że czerpał w ten czy w inny sposób profity. Tak wiem, zaraz przeczytam -jakie profity? " sfermentowanej marchewki się napiłeś" KAŻDY! z Nas coś przyciął dla siebie w miejszym czy większym stopniu ale każdy. Wystarczy do tych waszych wyliczeń dla "darmozjadów" położyć odpowiednie liczby i w skali roku wyjdą niebotyczne liczby. Pamiętacie inwenturę z roku 2016 na 2017r. Gdzie niewyjaśnione straty wynosiły około 700 tyś. Co stłuczki? ! Każdy z Nas dorzucił kamyczek bądź głaz do tego ogródka. Teraz czas na Was anonimowi hejterzy, telefony w dłoń. Już nie mogę się doczekać waszych analiz, bzdur i bełkotu. Pozdrowienia z Płocka. Miłego weekendu.

Slawotos
@Arkadiusz Brzeziński

:) Ja soków nie kupowałem. A w lodówce były.

@Arkadiusz Brzeziński

Nie piszmy więcej bzdur.Nie należy się pastwić nad leżącym.Moim zdaniem do upadłości w głównej mierze przyczynił się system sylogis.Śmiać mi się chciało jak na zebrania przychodził Marcinkowski i miał w (usunięte przez administratora) nasze uwagi bo on był najmądrzjszy i tak się stało jak się stało.Jeżeli masz jakieś uwagi odnośnie kierowców że kradli to znaczy że nie było kontroli i niektórzy to wykorzystywali.Nie wierzę że maciej nie miał wiedy że firma tonie i dlatego mam największy żal do niego że tak się z nami rozstał.Okazało się że też ma nas w dupie.Inny rozdział to były dyrektor który robił wszystko żeby doprowadzić do upadłości.Wprowadził między innymi przelewy na sklepy gotówkowe oraz jak to mówią w Cymesie było duże rozdawnictwo w formie nagród pieniężnych dla kierowców.Na koniec chciałbym się dowiedzieć od pseudo obecnego dyrektora jak tam z produkcją,bo najlepiej wychodzi ci robienie z ludzi idiotów.

100 proceny
@Omega

Masz rację Marcinkowski rozwalił w duzej czesci firmę tak naprawdę nie ma pojecia o produkcji ale w kadrach miał znajomości duzo by gadać niby zaufane osoby prezesa a przymykaly oko na okradanie firmy .OSOBY oddane firmie sie tak łatwo pozbyło bo za duzo wiedziały .

Szkoda

Szkoda że z pracownikami nikt z dyrekcji nie porozmawia co dalej mają robić ? Jesteście ludźmi którzy byli na dobre i na złe i nie zostawili Firmy! A teraz podziękowania bez żadnych informacji i będziecie zatrudnieni bez wypłat bo kasy już podobno niema! Kto ma jakąś pracę na oku niech nie czeka bo nic z tego nie będzie, a to będzie się ciągłość miesiące i nic! Podobno nawet Kuba Z. Już ucieka to coś jest na żeczy

pitu
@Szkoda

kto to jest kuba z. ? pierwsze slysze o takim czlowieku - pracowales w ogole w tej firmie czy tak sobie gadasz???

sam
@pitu

był ponoć dyrektorem

nie
@sam

nie bylo zadnego takiego dyrektora

kazik
@nie

Byl pelnomocnikiem zarzadu i prokurentem

nie

no to jest roznica...

Ex Prac
@nie

Jakub Z. był dyrektorem operacyjnym przez ostatnie kilka miesięcy, wcześniej doradca i prokurentem.

@Szkoda

Tylko ciemniaki mogli uwierzyć że ruszy produkcja!! Z (usunięte przez administratora)bata nie ukręcisz!!! Macie swojego prezesa który na koniec okazał się zerem,który ma za nic ludzi !!! Jak się spotkamy na jakieś imprezie sportowej to mogę tylko splunąć przed nim - tyle jest wart!!!

Kto
@Omega

Jako kto przychodzi na te imprezy?

@Kto

Jako kibic !!!

Jeny
@Szkoda

Żeczy czy rzeczy ? No i wszytko jasne wszyscy (usunięte przez administratora)firmę a teraz żale. Pl

Asiuniek

Jak w pandemii Covid padła ta FIRMA. Najlepszy dostawca beta karotenu i witaminy C? i to zupełnie naturalnego pochodzenia!!! Zróbcie reklamę jak firmy produkujące preparaty witaminy D3. Bzdura totalna, że D3 wzmacnia odporność (, ale głównie kości...) organizmu. Ludzie wydają setki złotych na suplementy, a Wy padacie???? Lepsze podejście do marketingu w tych czasach i wyjdziecie na prostą.

Maślana ????
@Asiuniek

Kto mądry w czasie kryzysu kupuje soki !? Ludzie tracą pracę lub się obawiają o pracę to niemyślą o oszczędzaniu! Cielaku! Powiedziałeś co wiedziałeś!!!

JARO

Ruszyła produkcja? Dzieje się w ogóle coś?

@JARO

Tak ruszyła.. Chyba Prezes od początku zaczyna.. kupił starą sokowirówke i ręcznie kubeczkiem przez lejek do butelek rozlewa i do sklepów Żukiem dowozi.. Tak mówi legenda o "Macieju i złotej rybce zwanej Marwit".. która w końcu nie była w stanie spełniać coraz bardziej wysublimowanych życzeń.. a raczej kaprysów.. oderwanego coraz bardziej od rzeczywistości człowieka i ta bajkowa bańka musiała prysnąć.. Bo jak można ślepo wierzyć w te kolorowe tabelki.. wykresiki podtykane przez tych menadżmerów i.. UJ wie jak ich tam nazywać.. A nawet nie porozmawiać z tymi co są na tzw. pierwszym ogniu tzn. na sklepach sprzedając towar od 2-3 w nocy, żeby do tej 9-tej wszystko na te 50 sklepów rozwieźć i potem jeszcze wracać do części z nich po kasę, zamówienie czy pieczątkę.. By na koniec ich wydymać.. wyrzucić i nie zapłacić.. nawet nie próbując z nimi rozmawiać.. a samemu wypasionym mercem po Toruniu szpanować Oj Panie Macieju tak się nie robi.. a był Pan dla mnie kiedyś ... niemal idolem.. no ale bardzo się rozczarowałem może nie tym że Marwit się kończy, bo to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia bankrutująca firma, ale Pana postawa wobec tych którzy zostawili w MARWICIE najlepsze lata swojego życia A na koniec przytoczę Panu klasyka ; Ale mimo wszystko życzę Mu wszystkiego dobrego Pozdrawiam ze środkowej Hiszpanii

mercedes
@Z trasy

a jakiego merolka ma ?

pracownik roku

no i coz to juz koniec. kasa sie skonczyla, adios. do zobaczenia w innych firmach. nie zobaczymy juz nigdzie tego logo predko.

Kojot7901
@pracownik roku

Co . (usunięte przez administratora)? Koniec ?

Wawa13

No i teraz od 18 zacznie się jazda pozdrawiam konkurencję i do zobaczenia 18 w sklepach

JacekK
@Wawa13

18 stycznia pewnie zostanie ogłoszony świętem narodowym.

@Wawa13

A skąd takie informacje i na ile to nie plotki ?

Ut

To wszystko plotki, Marwit nie wróci wszędzie polikwidowali magazyny a Cymes niech się nie cieszy bo też ledwo przędzie.

Wawa13

Nie wiem skąd masz info ale z mojej trasy żaden sklep nie przeszedł do cymes ????

kazik

I gdzie ta jazda ????

Dyatrybucja
@kazik

Zamiary są firmy wprowadzić produkt na rynek Warszawski krakowski Wrocławskii Śląski łódki Oczywiście możemy dołożyć produkt do już istniejącej dystrybucji innych produktów jeśli nie to może być tylko nasz produkt proszę o kontakt na e-mail

soczek
@kazik

w kilku miastach jezdzimy...

@soczek

To pieniądze zaległe oddajcie

Daniel były ut Szczecin
@Ut

Właśnie panowie wyszedłem od Adwokta mam pismo które mi wydrukował od syndyka który za zarządał spółka w W czasie restrukturyzacja : złożony został wniosek do sądu o zakończenie sanacji oraz wniosek o upadłość Marwitu ponieważ stracili płynność finansowa mogę przesłać każdemu kto chce te pismo . I panowie koniec Marwitu ......

Fred

poproszę kaisyrk79@wp.pl

Jacekk

proszę na jkz65@o2.pl

Poproszę kopie tego pisma fredek79@o2.pl

@soczek

soczek , mógł byś podać adres email to mam ciekawy produkt dodatkowy do dystrybucji . wyślij kontakt na fs.sprzedaz@gmail.com albo na 607 844 061

Arkadiusz Brzeziński

Mam pewne stu procentowe informacje na temat sytuacji w firmie. Pochodzą one prosto od najwyższego. Miałem objawienie i wszystko to nagrałem w formacie MP4. Nagranie jest sensacyjne i pełne Hitchcockokowskich scenariuszy. Także ten tego jak ktoś chcę kopię nagrania proszę przelać dowolną kwotę na konto. 25 1090 1333 0000 0001 4284 5379 W tytule przelewu proszę wpisać ( niech moc będzie z Tobą) Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Działajcie ....

UT

Można blikiem?

@UT

Nawet gołębiem.

cytryna
@Arkadiusz Brzeziński

Chyba sie sfermentowanej marchewki od konkurencji napiles za duzo

TAK
@cytryna

Hahahahahahahahaaaaaaa dobre :) Z tym objawieniem to musi do Torunia jechać :) Tam objawienia są każdego dnia :)

A to dobre
@Arkadiusz Brzeziński

Panie Arku, jaśnie Arku A może Arku. Widząc po komentarzach, opiniach i słownictwie uczestników dyskusji wróżę Ci rychłego wzbogacenia się.Dyskusja ta sięgnął dna A Tobie gratuluję dystansu i humoru. Inteligentny zrozumie A inne cytryny, kadra, UT, srute i inni anonimowi półgłówki będą mieli pożywkę. Brawo pozdrawiam

Arma

Sprawa wydaje się prosta - nabrać kredytów, nie zapłacić ludziom, ogłosić upadłość sanacyjną, uzgodnić zmniejszenie długu, resztę rozłożyć na nieoprocentowane raty, po czym wznowić produkcję i jechać dalej już praktycznie bez długów. Czego nie rozumiecie? Przecież majatek marwitu i firm powiązanych z prezesem i marwitem upłynniony w 1/100 spłaciłby długi w całości i jeszcze by pozostało na inwestycje.

Omega

Czy ktoś może mi podać adres sklepu gdzie pojawiły się soki oszustów,złodzieji,cweli czyli marwit bo bardzo się stęskniłem?

Wawa

W Warszawie praktycznie każdy sklep... Swieze soki i surowki

UT war
@Wawa

U mnie na trasie lekko ponad 40 sklepów na jutro

Pit
@UT war

Witam, ile sklepow dziennie jest w stanie zaopatrzyć kierowca. Pytanie logistyczne. Chciał bym tak pracować. I nie wiem na co mogę liczyć.

Szczery UT
@Pit

Kierownik oddziału da ci ryczałcik 220zł i nie bedzie wymagał więcej jak 30 punktów.. więc o 8 rano w kapciach w fotelu już siedzisz i po opłaceniu kosztòw 8 stówek miesięcznie masz w kieszeni - wypas! ile towaru bedziesz wywoził też kierownika nie interesuje, byleś systemu nie ruszał bo na pewno będzie mądrzej przydzielał soki od Ciebie ;))

Pit
@Szczery UT

Nic nie rozumiem. Ja nie ora owalem tam. Po prostu potrzebuje informacje ile czasu kierowca pracuje aby zaopatrzyć towar do 35 ponktow w mieście i okolic. I czy 35 punktów dziennie jest wstanie zrobic Chciał bym zacząć takie dostarczanie towaru. Do sklepów.

Dyatrybucja
@Szczery UT

Ile powinien kierowca zarobić w takim biznesie aby był Zadowolony, Jaka dniówka powinna być.? Aby opłacić paliwo. Koszty utrzymania samochód firma, I zarobić.

@Dyatrybucja

Na swojej działalności po odliczeniu kosztów (ktòre każdy kto ma trochę oleju w głowie sam potrafi zliczyć) powinno zostawać minimum 7 tys zł biorąc pod uwagę to, że np na wakacje trzeba sobie za to kogoś zatrudnić i dodatkowo opłacić.

@Omega

Nikt nie poda Ci adresu sklepów, bo nie ma takich.. to że zaczęli produkcję to piszą między sobą darmozjady, krawaciarze, bo wiesz tęsknią za tymi posadkami co były,...ale mnie i podejrzewam wielu innych tym sposobem nie zachęcą, a wprost przeciwnie... i znowu zajmują tym co niepotrzebne i którego niecierpiałem w tej firmie "PROPAGANDĄ" np. stałe odpowiedzi darmozjadów :-wszystkim Invower dobrze nalicza tylko nie tobie. /-wszyscy sprzedają dużo Marwitek tylko nie ty i.. itp... no a teraz pozostało im pisać te głupoty, bo to są ludzie którzy fizycznie nic samemu nie zrobią, teraz podejrzewam nie mogą wyjechać z domu, bo sami łopatą śniegu nie odrzucą bo się spocą A odnośnie teraźniejszych dostaw soków ja wjeżdżając od zachodu, czy od południa do Polski wchodząc do sklepów nie spotkałem się z sokami, a kiedy się spytam czy są, to przeważnie słyszę wściekłość obsługi sklepu odnośnie zakończenia współpracy, nie zabraniu i nie rozliczeniu się ze zwrotów które im na zapleczu szczelały A ja dopóki nie zobaczę pod meilem podpisu (lub w telefonie nie usłyszę głosu) Prezesa to nie mama mowy o powrocie, którego mimo wszystko mi szkoda i życzę Mu by prowadził dalej to co sam stworzył, tylko tych co go otaczają zmienił , za bardzo się chyba sugerował ilościom literek przed nazwiskiem. MACIEJ DASZ RADĘ, MARWIT MUSI ZOSTAĆ TWÓJ pewnie BABCIA z góry się o to modli.. Bo jeśli będzie inny właściciel Marwitu to ja np. nie wrócę, bo tu nie chodzi tylko o kasę czy tylko o pracę, bo teraz też ją mam, no fakt rzadko teraz jestem w domu.. no ale jazda to już taka pasja od pokoleń A o kasę to ja nawet nie miałem sumienia oddać Marwitu do sądu o zwrot tych zaległych faktur(a podatek 6 tysięcy musiałem zapłacić) bo miałem nadzieję i cały czas mam że oddadzą a może się mylę.. ślepo patrząc przez pryzmat tego co było kieeeedyś. Sorry rozpisałem , ale może to przez to że jest się daleko od kraju, rodziny i "takiej" Polskiej firmy której oddało duży kawał swojego życia Pozdrawiam z północnych Włoch

@Dyatrybucja

Ile min 6,7 tys po odjęciu kosztów paliwo, ZUS, dochodowy, amortyzacja

UT

Ktoś podjął albo ma zamiar podjąć współpracę z którąś z firm surówkowych? Jak to wygląda w rzeczywistości? Bo na samych surówkach na nowej trasie chyba ciężko zarobić?

Magia
@UT

Nie badz naiwny... Jak chcesz na tym zarobić.......???? Lepiej na kurierke busa dac

Fresh

Dzień dobry , szukam osób które chciałby rozpocząć dostawy produktów świeżych ma terenie Polski, nie sa to soki vansellingfresh2021@gmail.com

soczek
@Fresh

daj spokoj z tymi surowkami

Julek

@Niewierzący czyli wg ciebie problemem jest złe zarządzanie ?

Niewierzący
@Julek

Jedna z głównych przyczyn tego jak dany oddział funkcjonował to zasługa kierownictwa. Skoro kierownik nie reaguje na fakt, że trasa ma 20-30 sklepów i wywozi 8 skrzynek soków (240 sztuk minus 30% zwrotów = 170 sprzedanych) których wartość sprzedaży po ujęciu zwrotów wynosi około 400 zł a z tego kierowca dostaje 220 zł... do tego koszt samego wyprodukowania tych soków niech wyjdzie maks 1 zł za butelkę to daje łącznie 390 zł kosztu dla Marwitu. Gdzie tu jaki kolwiek zarobek dla firmy z takiej trasy?!?!?! A takich tras w moim oddziale było kilka... więc dlaczego kierownik nie ponosi odpowiedzialności za przyzwalanie do takiego pogrążania firmy?!

Król lew
@Niewierzący

A co UT na takiej trasie zrobił, żeby poprawić to, o czym piszesz? Domyślam się, że NIC. Najlepiej punktować kierownika. Każdy tylko potrafi płakać, że stawka niska, że mało wywozi, że się nie opłaca. Płacze, ale dalej jeździ. Bo gdzie indziej będzie mu tak dobrze, o 3 na magazynie, skrzynka z kopa pod drzwi, na sklepie ani be ani me a 8 rano już w kapciach po robocie. No ale żeby dać coś od siebie, pomyśleć, pozyskać klienta- nie ma szans. Są w oddziałach kierowcy z głową na karku, wiedzący na czym polega ten biznes, zarabiają i nie narzekają.

Nie taki naiwny
@Król lew

Jeśli jesteś jednym z kierowników to tylko potwierdza fakt jak ubogie jest Twoje doświadczenie w zarządzaniu zespołem bo gdybyś miał trochę pojęcia to byś sam sobie odpowiedział na pytanie dlaczego kierowca nic nie dawał od siebie w tej firmie. Raczej nikt prowadząc swoją działalność nie siedzi w kapciach w domu od 8 rano zadowolony z siebie bo uzyskał 220 zł przychodu w 5 godzin pracy ale co Ty o tym możesz wiedzieć mając etacik i ciepłą posadkę kierownika. Oświecę Cię.... winnymi tego stanu rzeczy są właśnie miernej jakości KIEROWNICY! bo nie potrafili stworzyć w swoich oddziałach zasad wynagrodzenia motywujących do pracy kierowcę. A dodatkowo wyjaśnię Ci, że otrzymując te marne 220 zł razy 20 dni roboczych (optymistycznie licząc bo od roku tylu dni dystrybucji w miesiącu nigdy nie było) wychodzi, że otrzymało się 4400 netto. Z tego 1000 zł zabiera paliwo, 1400 zł zabiera zus, 400 zł zabiera skarbowy, 100 zł zabiera OC samochodu i 400 zł zabierają koszty eksploatacji samochodu, 200 zl księgowy... nie wliczam w tym leasingu za auto żeby nie wyszła za duża strata. Łącznie wydatków 3500 zł. Pozostaje 900 zł na życie z tego "biznesu". Nic tylko siedzieć od 8 rano zadowolonym w kapciach. Ośmieszacie się kierownicy z miernymi umiejętnościami zarządzania. A teraz proszę mi odpowiedzieć co kierowca zyskałby doszukując 5 sklepów i zwiększając ilość towaru skoro ma z góry ustalony ryczałt dzienny i ewentualnie marne grosze za pasteryzowane soki na których miesięcznie można było dorobić 500 zł?!

prawdomówny
@Nie taki naiwny

w całej firmie ta mają

karol
@prawdomówny

oczywista racja ,kierownictwo dołożyło spory udział w tej upadłości , wiedziano o różnych kradzieżach i nic , zero reakcji bo swój na krzesełku .

@Julek

Tylko i wyłącznie złe zarządzanie bo jeśli ja sprzedawałem towaru za średnio przed Invowerem za 40 tysięcy miesięcznie(zwroty na poziomie 10%)a po wejściu Invowera sprzedawałem za 15 tysięcy ( i do tego zwrotów za 5 tysięcy) to oczym tu rozmawiać.. krawaciarze rozwaliliście firmę. Maciej powróć do tego co było kiedyś i będzie okey..jeśli to możliwe.. telefony do nas masz.. bierz Piaska i działamy. Stoję akurat na pauzie w południowej Francji i z nostalgią wspominam Marwit..fajnie się kiedyś pracowało... były chęci...Polska firma.. no ale się dorwali do władzy ludzie którzy poza udzielaniem wykańczających kredytów nie mają pojęcia o zarządzaniu FIRMĄ, no jeśli ich bardziej cenisz to... żegnaj PRZYJACIELU

Driver
@Z trasy

100% prawdy, widzę że też kawał życia zostawiłeś w Marwicie, ..ja też zaczął jeszcze przed ślubem, a teraz nasze dzieci są już w szkole średniej, dlatego ten 31 marzec 2020r. wspominać będe nawet na łożu śmierci. Dobrze napisałeś jak invower wpłynął na sprzedaż.. u mnie było podobnie tylko ja to bym wyszczególnił : . -przed wejściem systemu miałem sprzedaż na poziomie 35-40 tys zł. miesięcznie. przy 10% poziomie zwrotów I NIE BYŁO JESZCZE DOSTAW NA BIEDRONKI I TYCH DARMOZJADÓW TYLKO SAMI SOBIE RADZILIŚMY - 10 dni po wejściu systemu sprzedaż na poziomie 50 tys. zł miesięcznie ale przy 50%- 70%!!! poziomie zwrotów i to się ciągło miesiącami, bo nam nic nie wolno było zmieniać bo invower jest mądrzejszy od półgłówka (czyt.kierowcy) -.a ostatnie miesiące działania firmy system zmniejszył sprzedaż do poziomu 15 tysięcy zł przy 30-40% zwrotów Strzałem w kolano było wprowadzenie tego systemu za grube miliony. Pozdrawiam z Podlasia

Zostaw merytoryczną opinię o Marwit - Zławieś Wielka

• Jak się pracuje w Marwit?

Zobacz opinie na temat firmy Marwit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marwit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marwit?

Kandydaci do pracy w Marwit napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marwit