Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń

Zielonka

Opinie o Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń

anonim 2010-12-10 14:12:56
Firma pełna falszywych ludzi, ktorzy jak tyko mają okazje donosza na siebie i ciagle plotkuja.
gall anonim 2012-10-19 21:33:05
Zgadzam się w 100%
Radzę uważać na przysłowiowych kierowników i na a\'la księgowość!
gall 2012-11-15 23:38:38
Oj trzeba uwarzać nie tylko na kierowników - przyjaźni tam nie ma - łatwiej wtedy utrzymać wszystkich w ryzach jak sobie nie ufają :)
gall anonim 2 2013-03-19 14:40:45
o co chodzi, co jest nie tak, pomóżcie.
daniels 2013-06-03 20:25:06
Praca w tej firmie, to strata czasu. "Wysysają z człowieka wszystko co najlepsze i na bruk. Przestrzegam wszystkich
pppppp 2013-12-02 20:39:15
Jak donosisz i włazisz w tyłek szefowi to możesz się tam utrzymać i dostać podwyżkę.
mimośrud 2015-04-02 19:16:19
To prawda co piszecie tam jest gniazdo szerszeni kiedyś tam pracowałem było nas kilku w grupie co się nie dawało Olszewskiemu .W . rzucić pod jego fałszywe i śmierdzące nogi to zwykły pajac . niech mu ziemia lekko będzie .
mimośrud 2015-10-20 22:01:54
spróbuj do odważnych świat należy .
magaz 2016-03-08 20:08:35
ja tam pracuje od nie dawna narazie ciężko mi cokolwiek powiedzieć . Jedno co mogę napisac to na magazynie praca na 8 godzin a na produkcji po 8 na dwie zmiany. Rozglądam sie po firmie ale już pare osób powiedziało mi na kogo uważać i z kim o czym gadać. Praca ciężka bo na akord a na magazynie stała pensja ale tyle co magazynierzy sie nadzwigają to mi ich szkoda. odczuwam że popracuje ale jak coś znajdę to odejdę . Czuje że tam nie wytrzymam, jak jeszcze popracuje to cos dopisze o moich obserwacjach. teraz są przyjęcia do pracy , ale chyba nie polecam bo sam nie jestem zadowolony
Naa 2016-05-12 19:26:23
Ja też nigdy nic nie słyszałem o nadgodzinach, to może faktycznie ich nie ma w tej firmie, ale zresztą po co, przecież kasa jest całkiem dobra, więc??
Zostaw swoją opinię o Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń - Zielonka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble 21 sp. j. W. i G. Ciastoń