Z.E.P. „WEKTA” Tadeusz Kołodziejczyk

Opinie o Z.E.P. „WEKTA” Tadeusz Kołodziejczyk

jamlasica 2011-10-25 11:10:54
Piszesz głupoty kolego.Jak system jest serwisowany to spokojnie wytrzymuje długie lata.Skomplikowany to ten system jest dla hydraulika ktory serwisuje system.Niestety u nas w Polsce tak jest elektryk robi za hydraulika, hydraulik za elektryka elektryk za elektronika itp. itd.Ja nie mam żadnych problemów z systemem WEKTA
Ktos 2015-04-19 04:38:22
Oczywiści umowa śmieciowa, szczerze odradzam
Pracownik 2015-12-08 12:30:39
Pracuję w tej firmie ponad 25 lat. Średnia długość zatrudnienia w firmie wynosi około 10 lat. Mamy nowe produkty i technologie.
Nie jestem aktorem i nikt nie przychodzi tu do pracy za darmo.
Proces rekrutacji obejmuje sprawdzian kompetencji:z zakresu wiedzy ogólnej, sprawności manualnej, lutowania, czytania schematów, znajomości elektroniki. Trwa to do 3 dni. Jeżeli ktoś nie chce przyjść na test - nie musi. Narzekają ci co po prostu nie przechodzą tych testów lub do nich nie przystępują.
Firma istnieje od 35 lat i cały czas się rozwija. Praca w tej firmie jest stabilna i rozwijająca. Narzekać potrafi każdy, szczególnie anonimowo. Szukamy ambitnych elektroników do nowych projektów. Zapraszamy
poldek 2016-07-04 12:10:16
naprawde tak się dzieje? wydaje mi się, ze pełna kwota od razu powinna się pojawiac na koncie, to w taki razie jak to jest zapisane na umowie? jak macie informacje to dajcie znać.
Zainteresowany elektronik 2016-07-04 14:53:01
Co ta firma produkuje ? Na stronie mają produkty i pomysły jak z filmów. To wszystko to ich pomysły ? Jeden facet może sterować całym budynkiem ? działa zdalnie ?
Człowiek 2016-09-25 08:11:54
Jezeli tak jest dobrze to dlaczego ludzie masowo odchodzili i odchodza,a znam kilku ktorzy tam pracowali i nie byli leserami ani leniami,czyzby zarzad co innego obiecywal a potem wystawial ludzi do wiatru?
Zostaw swoją opinię o Z.E.P. „WEKTA” Tadeusz Kołodziejczyk - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.E.P. „WEKTA” Tadeusz Kołodziejczyk