Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Daga

Codziennie po 4h

Iza

Prawda, że kierownicy nie dostali podwyżki?

Ewka

Pracuję w tej firmie 12 lat i jestem kierownikiem podwyżki nie ma dla nas kierowników taka nagroda za tyle lat pracy

Kiero
@Iza

Kierownicy też dostaną tylko to będą indywidualne rozmowy z rejo za miesiąc każda kategoria inna podwyżka.

Ewelina
@Kiero

Tylko bierz pod uwage, że wiekszość sklepów spada ze swojej kategorii w porownanii z poprzednim rokiem. Czyli wiekszość kierowników dostanie podwyżke 100-200zł albo nic....

Ewka
@Kiero

Za miesiąc ? I co to ucichnie tak jak podział rejonów. Od stycznia wchodzą podwyżki więc rejonowa powinna powiadomić już a nie za miesiąc

@Kiero

Jak lubisz lizać (usunięte przez administratora) to dostaniesz parę stówek ,jak nie to 100 na odczepnego albo nic tak jak mi to zrobiła.Wiem to po swoim doświadczeniu. Podziękowałam pani A... za współpracę . Mam nową pracę i jest git

Kooo

A jak w tamtym roku kasjerki dostały po 500zl podwyżki a kierownik nic albo 100zl to jakoś kasjerzy się z nimi nie jednoczyli więc nie wiem na co liczysz teraz mam ci dołożyć czy co?

@Kooo

Moja Droga, rzecz w tym, że kasjer w pepco zawsze zarabiał chociaż te parę stówek więcej niż minimalna krajowa. I to było tym, co motywowało tutaj niektórych. Pensja kierowników natomiast od zawsze była(jest i będzie) najpilniej strzeżoną tajemnicą. Jak więc kasjer miałby się ustosunkowywać do niej, a co dopiero "jednoczyć"??

Diana
@Kooo

Właśnie dostałyśmy więcej i czułyśmy się docenione , ty pani Kierownik zapewne na funkcje nie zdecydowałaś się za 500zl ponad średnią krajową Zarabiacie dobrze - inaczej nic nie byłoby ukrywane Napiszesz że tajemnica itp Portal anonimowy co Tobie szkodzi powiedzieć ?

Kooo

Jaka tajemnica? Wszystko jest na pepcopedii stawka wg kategorii sklepu i I widełki od do . Życzę każdemu takich pieniędzy na jakie zasługujemy na każdym stanowisku. Tworzymy wspaniałą społeczność i mam nadzieję,że każdy poczuje się w końcu kiedyś doceniony za trud i serce jakie wnosi do tej firmy.

Lider

Lider ma o 300 zł netto więcej niż kasjer, śmieszna kwota patrząc na to ile ma obowiązków. Ja bym chętnie wróciła na kasjera.

MatkoBosko
@Iza

Dostali dostali , z tym że rejonowi dzwonili i w taki sposob przekazywali info o podwyżce .

Jejku
@Lider

Ma 600 zł netto podwyżki

@Jejku

Brutto ma 600 przelicz ile to netto

@Iza

Dostałyśmy podwyżkę o 390 zł brutto za to ze jesteśmy kierownikami, kasjerami i sprzątaczkami i wszyscy o nas wycierają gębę, co by się nie stało wina kierownika, jak ma się tłumaczyć to kierownik. I wydzwaniają nawet jak mamy wolne, na teams musimy się połączyć jak mamy wolny dzień z domu, wnioski na sapie robic w domu bo sobie wymyśli że mają być na juz, zatwierdzanie czasu pracy "siedzisz na dwojeczce" i klikasz bo kasjerzy maja czas a nas ten czas wiecznie goni.

Ala

Przecież my liderzy dostaliśmy tyle podwyżki co kasjerzy 450 brutto,to nie jest tajemnicą.O co masz pretensje.Wcale nie siedzimy cicho.Wszystko jest jawne zazdrośnico.Zostań liderem i będziesz miała te marne 300 zł więcej w czym problem.

Kaja
@Lider

Dokładnie, śmiech na sali, teraz o ile się nie mylę między kasjerem a liderem było jakos 500zł, a teraz?? 300 zł różnicy, no sory bez jaj.

Ollobollo
@Ala

Jaka podwyżka, przecież najniższa krajowa jest od stycznia 4242 zł, a co kasjerka dostała 4250to jakie 300zl? Bylam liderem i serio za żadne skarby bym nie wróciła na to stanowisko, za te pieniądze tyrać jak (usunięte przez administratora) i zero wdzięczności, masz się czym szczycić. Kobieto chyle ci czoła, bo naprawdę widzę ambicje masz ponad miarę, takich pracowników Pepco potrzebuje Pepco ponad wszytsko w twoim wydaniu!

Miko

Tabelka z podwyżką jest dostępna dla wszystkich. Dokładnie jest opisany podział na stanowiska, kategorie sklepu oraz lokalizację. Kierownik miał jasno napisane aby zapoznać z tabelką wszystkich pracowników. Niestety prawda jest taka, że część kierowników nie dzieli się informacjami. Są też tacy pracownicy którzy nawet nie mają ochoty zerknąć na informację.

Zryw boczny

@Zryw boczny

Kasjer ma teraz 4250 brutto lider 4350 brutto żenada ucinają cały czas godziny

Vv
@@Praxownik

Bzdury piszesz lider ma 4800 brutto.

Kierownica
@Iza

Nie prawda, ja jestem kierownikiem i dostałam podwyżkę.

Sara

Hej. Jakie miasta ma rejonowa Dorota T? Coś może więcej o niej ,jaka jest?

M
@Sara

Jest super kompetentną i pomocna KR która idzie za swoimi sklepami

Czy płacą jubileuszowe? Bo minął już miesiąc i nadal cisza

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

A jakie konsekwencje jak sie odmowi pojechania na inny sklep?

Xyz
@Kasia

Podpinam się pod pytanie ale wydaje mi się że nie mamy prawa odmówić z tego co patrzyłam na necie jedynie l4 zwlania z tego... ale może macie jakieś inne info...

Chyba

Jeśli ma się dziecko, to do 4 roku życia dziecka to można złożyć deklarację że się nie wyraża zgody na delegacje i pracę w nocy. Tj według kodeksu pracy, nie wiem czy to się zaznacza w sapie czy wysyła jakieś pismo do kadr

Zoska
@Chyba

Dokładnie. Od 8 roku życia. Mnie cały czas wysyłali n inwentaryzację i w końcu wkurzyłam się i wypełniłam w sapie to co powinnam zrobić od razu

@pracownik

Mam pytanie czy lider może przeprowadzać rozmowe i przyjmować pracownika gdzie kierownik jest tylko na 3 dni urlopu ??

W internecie udało mi się znaleźć ofertę pracy na stanowisko starszej specjalistki ds. edukacji i rozwoju . Chciałabym podpytać o gotowość do podróży służbowych , która jest wymagana . Jak często odbywają się takie delegacje ? Ile tak mniej więcej one trwają ? Poza tym , chciałabym dopytać , bo widzę , że jest to praca na zastępstwo . Można wiedzieć , na jak długo ? I czy jest szansa , że po zakończeniu tej umowy , dostanie się jakąś propozycję pracy na podobnym stanowisku ? Z góry dziękuję za informacje ...

Yyy

Yyy to chyba pytania nie tutaj.... Nie ten dział..

Xyz

Po pierwsze tutaj są same pionki ze sklepów więc pytanie o pracę w centrali nie do nas. Po drugie reszta głupich pytań typu na jak długo idt to naprawdę nie di nas wyślij cv a na rozmowie się dowiesz wszystkiego.

Galerianka

Gdzie ten brak palet? Brak pracy na sklepie ? Każecie wybierać urlopy bo niby nie będzie pracy , będzie zastój ....czy tylko ja mam wrażenie że to była tylko gatka żeby zmusić sklepy aby jak najwięcej urlopu wybrać ? Teraz dwie na zmianie ile można rozwalać i dźwigać ten towar w pojedynkę ? A przepraszam ceny trzeba zmienić bo kvi nie wchodzi , oznaczyć, gazetkę przygotować ....do tego ma się loyaut zmienić ....zapraszamy szanowne osoby z centrali do pomocy sklepom bo skoro uważacie że w pojedynkę da się to zrobić to jesteście w błędzie.....nie macie pojęcia ile to nas nerwów kosztuje i fizycznej pracy....drodzy Rejonowi prosimy o wyrozumiałość jak nie uda się nam na czas wszystkiego zrobić ....chociaż wy miejsce podejście do nas jako ludzie gdzie nie jesteśmy tylko numerkami....a propos urlopów proponuje załatwić sobie L4 na te dni co macie urlopy ????nie dajmy się poniżać.... trzeba zmienić podejście do tej pracy i to w trybie pilnym ....

Mmmmm
@Galerianka

Pepco to Kolesiostwo. Takie zamknięte kółko Psiapsi od kilku lat. Nie chcą nikogo z zewnątrz nowego. Kierownicy i liderzy bez zadnego wykształcenia

Mery
@Galerianka

Jak dla mnie to sprawdzają ile zrobicie i znów będą ucinać etaty.Pokażcie że potraficie to będziecie miały znów mniej etatów . O to im chodzi i umowa zlecenie. Garby wam urosną a oni dalej będą niezadowoleni.

Gabi1215

Dziewczyny jak działa trudna sprawa? Czy warto zglosić dyskryminacje? Pomogą?

Gdynianka

Hey czy u Was też jest tak, że kasjer stoi tylko i wyłącznie na kasie po 12h ? Albo tylko jest na kasie zmieniany jak już trzeba sprzątać sklep albo myć podłogę ? Bardzo jestem ciekawa jak to u Was wygląda czy pracą jakoś się dzielicie ? Pozdrawiam

@Gdynianka

U nas kasjerzy stoją pół zmiany. Się wymieniamy. Nie ma, że boli. Nawet nasza kierowniczka i liderka stają na kasę. Jeśli we 2 na zmianie.

U nas też tak jest. W połowie zmiany zamiana, kierownik ilider też stoją na kasie, bez problemu. Osoba pracująca na kasie ogarnia też kosmetykę.

Ona
@Gdynianka

Oczywiście że kierownik nie zmienia. U mnie tylko lider zmienia. Kierownik tylko na siku albo zjeść. Wiecznie się tłumaczy że ma dużo e-mail itp. Rejonowa wie i nic z tym nie robi a człowiek juz nie wie gdzie to zgłosić ? Powinni zacząć sprawdzać raporty !!

Gaba
@Marta

A ciekawe jak jest w innych krajach czy tylko u nas kiero jest od wszystkiego jak i kasjer ?.... No w naszym kraju to norma że jeden za trzech robi jak robot wieloczynnościowy ...

Do osoby ,która się nie zgadza z opinią.Tak,są sklepy gdzie kasjerzy cały dzień stoją na kasie.Sa zmieniani tylko na czas przerwy.

Rj5
@Gdynianka

Praca po 12 h na kasie jest zabroniona nie możesz stać więcej niż 8 h. Trzeba tylko znać swoje prawa. U nas stoi każdy lider kiero kasjer. Takie mamy czasy że jest nas coraz mniej.

Ona
@Rj5

U mnie kierownik nie staje na kasę ?? To jak kierownik zmienia kasjerów ??? Co to za bzdury ? Stanie jak jest bardzo duża kolejka albo na przerwę i idzie do biura.

Ewelina
@Ona

Hmmm wy same nie wiecie co piszecie. Kierownik nie staje na kase tylko siedzi w biurze. Jestescie po dwie na zmianie i macie po kilka palet. To ciekawe kto rozwala te palety. Mam rozumiec ze kasjerka ktora stoi na kasie potrafi sama wyniesc dwie palety?? Bo Pani kierownik pije kawe w biurze??

Aga
@Ewelina

Tu nie chodzi o palety. Jak są palety to damy robią zmiany po 3. Ściągają osoby na siłę do pracy żeby je rozwalić. Są dni że pracujemy po 2 np w soboty to udaje że ma zaległości z tygodnia i całe dnie siedzi w biurze. Byle nie stanąć na kasę

Zoska

Jak jesteśmy 3 na zmianie to kasjerki dogadują się ze sobą jak stoją na kasie, a kierownik albo lider nigdy nie stoi, chyba że jest duży ruch to wtedy. Jeżeli jesteśmy dwie na zmianie to kasjerka stoi cały dzień a osoba prowadząca zmianę, zmienia j tylko jak chce iść na przerwę albo do toalety

@Zoska

U mnie bardzo podobnie, wyjatki sa jedynie jak ktoras sie zmeczy dostawa albo nie ma ochoty sprzatac to zmieni kasjera

Irga
@Kasia

Liderkom może się nie chcieć, za to kasjerki muszą robić wszystko. U nas tak jest niestety...

empatia w chaosie

Kierownicy i liderzy mają wystarczająco dużo na głowie, a jeszcze mają wyręczać kasjerów?! Nie znam żadnej kiero, która siedzi z kawką pół dnia. Nie ma czasu zjeść, a co dopiero relaksować się na socjalu. Do tego zabieranie pracy do domu i wieczny stres, bo etatów coraz mniej, wymagań coraz więcej, a ludzie się buntują. Nie dziwcie się więc, że to aktualnie tak wygląda. Cieszcie się, że nie założyli nam jeszcze dzwonków dla klienta na kasę. Już niedługo ktoś na to wpadnie i wtedy zobaczycie jak wygląda multitasking ????

Elf
@empatia w chaosie

Wszyscy piszą że nie ma kiedy zjeść bo dużo pracy. Tak się składa że ja się stosuje do prawa pracy i nawet jakby cały magazyn był zawalony towarem, ja zawsze idę na dwie przerwy po 15 min. Takie moje prawo, nie będę z niego rezygnować na poczet wyniesienia kilku kartonów towaru na sklep

Kierownik
@empatia w chaosie

Dokładnie jak piszesz .... Tylko ciągle każdy wyciera sobie (usunięte przez administratora)kierownikami.... Ja grafik układam pod pracowników bo mają listę życzę wiecznie tak długa że muszę ją się do nich dostosować. Też mam dość tego bo ja nie mam dzieci to nie mam co robić a one mają dzieci to wiecznie to to tamto:(((

@Kierownik

Każdy ma prawo do swojej opini,i zapewne w każdym sklepie sytuacja wygląda różnie ,a skoro ktoś jest kierownikiem to chyba wie na co się pisał i powinien być asertywny ,skoro ktoś daje sobie wejść na głowę to już jest jego problem

No cóż prace zawsze można zmienić ,ja wcale nie twierdzę że kierownik nic nie robi, ale skoro ktoś idzie na to stanowisko to jest jego wybór, kasjer tez robi 10 rzeczy na raz za najniższa i się musi prosić żeby siku iść, ty robisz więcej za więcej kasy i sama decydujesz kiedy idziesz siku

Do kierownika

Mój kierownik powiedział mi że pracą w pepco rąk wyrywać sobie nie będzie że od tego są ludzie czyli kasjerki więc postanowiłam skorzystać z trudnej sprawy ale nie do kr tylko od razu do regionalnej sprawa okazała się bardzo poważna bo czy na pewno mówiłam prawdę, musiałam udowodnić, pokazałam dowody, udowodniłam, trochę musiałam poczekać bo to nie było od tak hop siup, ale wy drogie kierowniczki to Waszym zadaniem jest być od wszystkiego nie my kasjerki to wy macie szkolenia i to wy macie nam to przekazywać wszelkie informacje vm, jak obsługuje się zeberke też to wy macie nam pokazać jak to się robi a nie polozycie na ladę i (usunięte przez administratora) zawijacie do biura teams trwa 1-1, 5 h nie pół dnia kolejne pół dnia przeglądacie biuletyn, a kasjerka tak obsługuje klienta w tym samym czasie zmienia szczyt, wykłada towar, obrabia kurze i leci do klienta bo nie wie jaki rozmiar gaci na siebie potrzebuje. Praca jak każda inna czy oby na pewno.

Kasjerka
@Gdynianka

Praca w pepco to najlepsza praca jaką do tej pory miałam jeszcze w żadnej pracy nie wypiłam tyle kawy w ciągu 12h co w pepco, totalny luz stoisz i klientów obslugujesz wielkie mi halo i jeszcze za to płacą 3250 zł

Kiero
@Gdynianka

Tak mniej więcej to wygląda że kasjerka stoi większość czasu na kasie ja jestem liderem i staram się jak najwięcej zmieniać dziewczyny na kasach ale moja kierowniczka twierdzi że stanie na kasie jest dla niej bardzo uwłaczające jej godność i nie będzie stała bo ma dużo pracy w biurze co wiem ze jest totalną bzdurą noga na nogę i prywatny telefon do swoich psiapsi.

XY
@Kiero

U nas nie, jeśli jesteśmy we trzy na zmianie to na kasie zmieniamy się co 4 godziny.

Ex
@XY

Serio?A ja (usunięte przez administratora)po 11 h na kasie! Mało tego jedna przerwa na tyle godzin pracy 15 minutowa!Jak ja się cieszę, że tam już nie pracuję!

Xxx

A czy na wszyscy sklepach chodzicie parami na przerwę ??chodzi mi jello jest was minimalnie 3 na zmianie

@Gdynianka

U mnie tak nie ma. Kierownik zmienia się z nami po równo

Lol123456

Czy u Was też kierownik za karę, że oddajesz krew zabiera dni wolne i robi popołudniówki?

Kasjer
@Lol123456

Zgłoś to wyżej za oddanie krwi masz dwa dni dodatkowego wolne czy jej die to podoba cxy nie

Lider

Czy u was też kierownik nie potrafi zrobić ksm i wszystko wam zostawia ? Pieniądze bierze a (usunięte przez administratora) potrafi. Wiecznie na wolnym wypisuje że coś nie zrobione do końca jak pracujemy po 2. Jak ona jest na zmianie to siedzi w biurze całe dnie.

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że chcecie stać na kasie 11h :)

Nicky

Jestem kierownikiem i stałam na kasie wczoraj też 11 godzin. Żyje. Raz stoi jedna, raz stoi druga. Wszystkie żyjemy i mamy się dobrze.

Aneczka
@Nicky

Zgadzam się,są osoby które to lubią i oczywiście to rozumiem,dlatego napisałam „chyba że ktoś chce stać na kasie 11h” ja osobiście sobie tego nie wyobrażam.Nie każdy jest stworzony,żeby pracować w sklepie tym bardziej za takie pieniądze.Pozdrawiam ????

@Nicky

Nikt nie powinien przez 11 godzin stać na kasie to jest chore !!!!

@Ola

Co jest chore ? Że w umowie jest napisane KASJER-SPRZEDAWCA ? Przecież nie stoi 11h bez jedzenia, picia i korzystania z toalety. Skoro się zatrudnia na stanowisko kasjera to głównym obowiązkiem jest stanie na kasie szczególnie jak jest się na zmianie tylko z osobą funkcyjną. Dajcie sobie ludzie na wstrzymanie z tym przeżywaniem obsługi kasy przez 11h.

Ala
@…

Mam kr kazała się zmieniać by nikt nie stal 11h na kasie. By pracować trochę na kasie trochę na magazynie. 11 h na kasie... dramat

@…

Tak właśnie to jest chore ze stoi się tyle godzin ,a o przerwę trzeba się prosić . Tak jakby jeszcze ten kasjer sprzedawca tylko stał na kasie i obsługiwał klientów ... ale robi jeszcze milion innych rzeczy lata tam i spowrotem , a jak staniesz na chwilę to teks " co tak stoisz i nic nie robisz " ,w każdym sklepie powinny być zmiany, korona z głowy nikomu nie spadnie jak na kasie postoi przecież to nic takiego jak twierdzisz

Dorota
@Ola

To zgłoś to swojej Rejonowej, a nie wylewasz żale na forum. Ja pracuję od 8 lat w Pepco, jestem w trzecim sklepie i nie pamiętam sytuacji żeby w którymś z tych sklepów kierownikowi trudno było stanąć na kasie. Od zawsze zamieniamy się po połowie dnia i nikomu krzywda się nie dzieje.

Ola

Niestety ,jest coraz gorzej ,wszytsko na wczoraj musi być zrobione a my we 2 na sklepie milion rzeczy do zrobienia i wieczne pretensje ,ale cóż same pokazujemy że we 2 dajemy radę dlatego etaty ucinają,i Będą ucinać jak tak dalej będziemy udawać że jest super to na każdym sklepie będziemy tylko 2 pracować bo przecież się da ,ponad siły ale ogarniemy wszytsko kosztem zdrowia i życia prywatnego, byle zdążyć na wizytację, udając że dajemy rade niestety same sobie szkodzimy

Ola

Ależ oczywiście, pepco to jedyna praca ,ale warto pisać i mówic o tym jak jest bo tak poprostu być nie powinno im więcej nas będzie głośno się temu sprzeciwiać tym większa szansa że wkoncu się coś zmieni,bo zmiana pracy to jest tak naprawdę dość prosta sprawa ,ale ja myślę że razem możemy zrobić coś by tutaj w pepco się coś zmieniło na lepsze

Ciekawa...

Czy ktoś się orientuje gdzie są nasze związki zawodowe?? Czy w ogóle są.....to co się dzieje przez ostatni rok to jedna wielka masakra .

Praca ponad siły

Jak tam kobitki? Wszystko na 1.02. zrobione? Posy, wyprzedaże, hot - spot, dostawy, zmiany cen na kvi, depozyty które wróciły, tabelki i zdjęcia oraz doskonala obsluga klienta. Oczywiście na 2.0.

Hej, czy dostałyście już aneksy do umów? Co się zmienia oprócz wynagrodzenia?

Małgonia
@Gość

Będzie więcej pracki,zapewniam Wam . Nie będziecie się nudzić

Piripiri

Cześć Jak złożyć wypowiedzenie z pracy najlepiej? Do kierownika? Jestem na wychowawczym ale obecnie myślę o tym aby odejść i poszukać czegoś innego.

@Piripiri

Możesz napisać i wysłać do Poznania z dopiskiem kadry ,oczywiście poleconym. Ja tak robiłam.

@Piripiri

Ja wysłałam wypowiedzenie bezpośrednio do kadr :)

Dziewczyny czy u was w rejonach też trzeba robić zdjęcia np odzieży i wysyłać do KR? Po co to komu? Człowiek nie wie w co ręce włożyć a jeszcze lataj z tel i zdjęcia rób. Przesada.

Ktoś

Na jaką stawkę może liczyć sprzedawca?

Mimi
@Ktoś

Na najniższą krajową . Plus ewentualnie premia za wyrobienie budżetu za miesiąc . Zdziwiony ? Hehe.,

@Ktoś

Marne tyrpiesz w tej pracy jak dziki osioł marne zarobki dużo pracy wymysły ucinają godziny Pepco nie szanuje pracowników żenada nie polecam tej pracy więc nawet tam nie idź Jedyny plus tej pracy trafił mi się naprawdę fajny zagrany zespół dziewczyn ale z tych plusów to tylko tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1363.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1187, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 723 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 683 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.