Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Gabi88

Hej, czy umowa na okres próbny wlicza się do tych 33 miesięcy?

Ola
@Gabi88

Podpinam się ... Hej ,miałam 1 umowę na miesiąc w innym Pepco ,później dostałam pracę w innym Pepco w mieście, ale umowa na 24 msc . Czy 3 umowa to na stałe czy na okres wyrównawczy do 33 msc ? Miał ktoś taką sytuację?

Yoyo
@Ola

Ja miałam przedłużane na czas określony aż do "wyczerpania" puli tych 33 miesięcy. Ostatnią dostałam na 3 miesiące, a potem już na nieokreślony.

Ale umowy się zmieniły z etatu na zlecenie czy jak to syglada ?

Gabi 88

Nowo przyjęte, czy po prostu przedłużenie umowy?

Kierokiero
@Gabi 88

Jedna nowo zatrudniona a drugiej kończyła się umowa

Ile nagrody jubileuszowej na 10 lat? Wie ktoś ?

@…

2200 zł dostałam w styczniu

Gabi88

To prawda, że ma nie być umów o pracę tylko zleceniówki? Jak to u was wygląda?

Ona bez ogona

Ciekawe od kiedy i czy osoby już pracujące będą miały tą zmianę ????

...

Jeden wielki dramat od dwóch lat firma zaczela się sypać coraz gorzej ludzie się zwalniają mają dosyć etaty obcinają ludzi do pracy nie ma co chwila zmiany grafików bo nie ma kto pracować wynagrodzenia jak na to co wymagają za małe po prostu MASAKRA.

Krk8
@...

Niestety prawda 15 lat temu otwierałam Sklep. Z 5.5 et. Sklep robił 3 mln. Teraz robimy 8 mln 5 et. Naprawdę? Kto Tym zarządza kasy samoobsługowe to nie wszystko. To nie spożywka że człowiek. Sam. Wyjdzie sam zrobi zakupy. Tu są klienci którzy potrzebują pomocy do radzenia. Na które. My nie mamy czasu bo człowiekowi dosłownie pot po (usunięte przez administratora) leci. Przebudowy i zmiany miejsca również. Nie pomagają bo. Co się klienci przyzwyczaja to my już zmieniamy. Ludzie są. Wygodni nie pójdą poszukać. Tylko pójdą do kasjera bo pani szybciej pomoże. Proszę się postawić na 12 h na jeden dzień w pracy. 1 na 1 bo tak w większości już pracujemy a nie daj Boże. Pojawi się l4 to Jest dramat.. A kpi pokazuje produktywność ze zazynacie nam etaty!!!!

Prrr
@Krk8

Dziewczyny wiem że to forum itp, ale zacznijcie działać w końcu, bo pisać na forum żale nic nie da :( góra tego nie czyta, ewentualnie tylko czasem rejonowe, jak już dym przy (usunięte przez administratora) jest. Jak nie zaczniecie nic robić w tym kierunku, nie wiem stawiać się rejonowym, burzyć się, pisać do PiPu, do Trudnej Sprawy (nawet namolnie), to góra nigdy się nie dowie o Waszych problemach, bo rejonowe czy regionalne nigdy, ale to nigdy nie staną za wami murem :( i góra też nigdy nie dowie się o waszych problemach z tym, że nie dajecie poprostu rady fizycznie i psychicznie. Mnie ta firma wykończyła bardzo psychicznie. Przeszłam załamanie nerwowe:(, ale się zwolniłam i świat poza tą firmą istnieje i to dużo lepszy :) dziewczyny, nie bójcie się, walczcie o swoje, o swoje zdrowie, bo macie rodziny i życie poza tą "firmą" :)

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Cześć dziewczyny Slyszalyscie coś na temat nawych zatrudnień o co tu znów chodzi ?

Pisaliście gdzieś w sprawie sap dlaczego nie da się sprawdzić ile ma się zniżki ?

aga

Nie można sprawdzić zniżki nie można wydrukować PIT-a. Nie działa też zakładka edytuj czas pracy pracownika- nie można poprawić zmian w grafiku, w ogóle nie otwierają się dolne kafelki czyli powiadomienia, grafik, odbicia z POS, urlop i dni wolne, rezultat. Ma ktoś jeszcze taki problem??? bo koleżankom z pracy działają te zakładki a mnie nie.

Laura

U nas relokacja ,nowy system bez żadnych szkoleń tylko e larning,wcześniej była mowa o szkoleniach na innym sklepie ,czy u was też tak jest ?

@Laura

Szkolenia na innych sklepach są przeznaczone dla kierownika i lidera. Kasjerzy uczą się xstora z e-learningu.

Laura

U nas ponoc ma nie być żadnego szkolenia nawet dla osób funkcyjnych

Ktoś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy firma daje coś na święta pracownikom?

Ash

Czy ktoś na macierzyńskim składał wniosek o urlop wypoczynkowy? Nie chce mi przejść przez sapa.

@Ash

Kierownik musi zakończyć Ci na SAPie długotrwała absencję. Wtedy system puści Ci wniosek o urlop wypoczynkowy.

Zero

Orientuje się ktoś kiedyś wprowadza wszędzie nowy system? Mam kod ze starego sklepu na zniżkę i tylko u siebie mogą ją wykorzystać...

Hmm
@Zero

Szkoda że zwroty z nowego systemu trzeba przyjmowac na sklepach ze starym systemem. Zniżki są pracownika,więc mają to gdzieś,że nie można jej wykorzystać

@Zero

Poproś swojego kierownika żeby wydrukował Ci kod/pikacza na nowy system i będziesz mogła lub będąc w sklepie z nowym systemem podawaj imię i nazwisko i Cię znajdą ;)

Liza
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Cześć dziewczyny Czy jest wśród Was osoba u której firma żle obliczyła okres umów na czas określony 33 miesięcy i umowa automatycznie przeistoczyła się w umowę na czas nieokreślony,czy są takie przypadki?Mam wrażenie że u mnie się tak zadziało,co w takim przypadku?

Zapytanie mam do osób, które mają jeszcze stary system. Czy macie problem z kasami? Nasze od kilku dni ledwo chodzą. Wszystko się zacina, paragony godzinę wychodzą. Klienci się już burzą. Na 5000 informacja tylko, że była aktualizacja systemu i dziś w nocy miała być kolejna i będą kasy działać dobrze. Niestety problem dalej. Kolejki do kasy a na zakończenie poprzedniej transakcji trzeba czekać kilka minut.

Kvi

U nas problem z kasami jest od ponad 2 tygodni. Informacja na 5000 taka sama, jednak problem ciągnie się już tyle dni, na szczęście jedna kasa działa, mimo wszystko jest to uciążliwe. Masakra

Dada

To co się teraz dzieje w tej firmie to cyrk. Prędzej czy później ta firma upadnie z taką kadrą zarządzająca. Jaja z hitem cenowym od miesiąca, chodzimy jak głupie i zmieniamy co kilka dni cenówki bo ktoś wymyślił że jednak ma być inaczej. Przekładanie pustego stołu kvi na hot spot. Polki w naszym sklepie są puste, dostajemy dwie palety na tydzień a później dostajemy zje.be że nie ma utargu. Rejony podzielili tak, że sklepy oddalone o kilka km nie są w naszym tylko te oddalone o 50 km. Cyrk. Jedna osoba weźmie l4 i już jest problem i rejonowa wypisuje maile że pilnie potrzebna pomoc w innym sklepie a wy głupie jeszcze tam jedziecie. Szukajcie nowej pracy bo ten statek tonie

Kepko

Jak dlugo trwa szkolenie na lidera zmiany? I gdzie jest przeprowadzane?

Ewela
@Kepko

Jeżeli awansujesz z kasjera na lidera to nie musisz przechodzić szkolenia 2 tygodnie w sklepie szkoleniowym, jeżelin jesteś nowo przyjęta to 2 tygodnie w sklepie szkoleniowym. Ogólnie nie polecam być liderem.

Hhh
@Ewela

Jak najbardziej obowiązuje szkolenie 2tyg w sklepie szkoleniowym. Kasjer, a lider to zupełnie dwa odrębne szczeble.

Ewela
@Hhh

Na początku stycznia była informacja, że przechodząc z kasjera na lidera nie obowiązuje już szkolenie w sklepie szkoleniowym, szkolisz się u siebie. Zatrudniając się na lidera przychodząc z zewnątrz nadal obowiązuje szkolenie, ale jak jest w praktyce to już nie wiem.

Pracownica która ma dość!!!!

Cześć dziewczyny, czy u Was też jest wymóg wybierania urlopu wypoczynkowego w styczniu i lutym bo ma być mniej pracy????

Ludzie
@Pracownica która ma dość!!!!

Poczytajcie kodeks pracy. Nawet jeśli kierowniczka wam wciska kit, że macie wybrać urlop bo taki jest wymóg, to pamietajcie, że urlop jest WASZ i tylko WASZ. I nikt nie ma prawa wam na siłę go wciskać bo to wy dysponujecie swoim urlopem.

Pafri
@Pracownica która ma dość!!!!

A nie chodzi o zaległy? Zaległym kierownik może dysponować i wydawać po swojemu. Z bieżącego roku absolutnie nie. Czyżby ktoś panikował u góry, że mimo ich świetnych obliczeń, jednak nie damy rady wykorzystać urlopów i teraz będą cisnąć?

Pracownik który ma dość

Nie chcę po co mi teraz urlop, chcę sama o nim decydować i mam do tego prawo zgodnie z kodeksem pracy ale pepco ma najwyraźniej swoje prawa i swoj jakiś inny kodeks skoro zostałam do niego przymuszona.

Janka
@Pracownik który ma dość

Na początku roku powinien być robiony plan urlopów , każdy podaje terminy swoich , jeśli urlopy się pokrywają to wtedy może nie dać takiego urlopu. Zgłoś rejonowej zaistniałą sytuację.

@Janka

Jak rejonowe kazały tak robić bo to polecenie z góry. To nie jest wymyśl kierownika. Centrala uwaza że styczeń i luty nic się nie dzieje na sklepach to można pracowac po 2 osoby a reszta urlop wybierać.

@Marta

Będzie przestój w dostawach w związku z tym co się dzieje na świecie. Dlatego jest odgórne polecenie, żeby wydawać zaległe urlopy.

Te ich odgórne polecenia nie są zgodne z kodeksem pracy. Pracownicy sami ustalają urlop. Ja nie potrzebuje urlopu ani w styczniu ani w lutym. Za to w kwietniu 5 dni oraz 6 w październiku jak najbardziej. To pracownika urlop i tylko pracownik ma prawo o tym decydowac- bez znaczenia jakie stanowisko zajmuje i w jakiej firmie pracuje.

Rozumiem , że całe lato masz urlop?? Hehe. Wymiar urlopu 26 dni, więc jak wezmę w maju i październiku parę dni to chyba mi coś zostanie? No chyba że się myślę hehe.

Xxx

Jaki przestój ? U nas codziennie dostawy po kilka palet i jakoś nie widać żeby miało być ich mniej , wcale też nie widać żeby roboty było mniej , może i jest miejszy ruch , ale ruszyły gazetki, dostawy są duże , a jeszcze nie wspomnę o wymyślaniu i przenoszeniu sekcji..

@Xxx

Co rejon to inne informacje. U nas było powiedziane, że będzie przestój i w sumie jest. Dostawy raz - dwa razy w tygodniu. Po 2-3 palety.

Ewelina

U mnie bylo juz 7 palet a jeszcze jest jutro. Sklep nisko budżetowy.

Ola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Nowa ja

Hej, czy to prawda, że znowu mają być cięcia etatów? Jak to u was wygląda? Ile was jest na sklepach wysokoobrotowych?

Da się. Są sklepy 4,5 etatu a nawet 4!! Żenada.

Nowa ja
@Marta

Jeśli u nas do tego dojdzie to najwyższa pora się zwolnić. W 4, czy 5 osób to dramat na takim sklepie pracować.

Nula
@Nowa ja

My pracujemy od jakiegoś czasu w 4.5 etatu.Dwie funkcyjne od ok 2 lat.O normalnym urlopie po za sezonem letnim to sobie możemy pomarzyć,a już sobie nie wyobrażam jak latem będziemy pracować w 3.5 przez dwa miesiące..Do domu wracam i padam na pysk.Doszło chorobowe i było nas 3.5.Tego się nie da opisać.Jesteśmy wyczerpane psychicznie i fizycznie Z drugą funkcyjną w ogóle się nie widzimy.Pani Małgosiu tak się nie da pracować.Co z tego że pozwalaniacie pracowników i zatrudnićie nowych.To są tylko słupy,a my starzy pracownicy jestesmy obciążeni podwójne.Brak słów.

hmmm
@Nula

Niestety same sobie na to pozwalajcie i wypruwacie flaki dla Pepco.Wina leży poniekąd po waszej stronie.Wyjście jest zawsze.Naprawde pisze to bez żadnych uszczypliwości.Jak pokazujecie że dajecie radę to będzie jeszcze gorzej.Wytrzepią jak mogą , a jak będziecie zbędne to bez skrupułów podziękują.Dla nich jesteście niczym.Zadne stanowisko nie jest zaszczytem co więcej im wyższe tym gorzej.W Pepco kierownik jako stanowisko to śmiech a nie żaden zaszczyt i powód do dumy

@hmmm

Niestety to prawda. Parę miesięcy temu zwolniłam się z Pepco. Dziewczyny, to że tu narzekacie to nic nie da. Będzie jeszcze gorzej. Polecam zmienić pracodawcę.

Ania@pracownik

Hej pracuje w tym sklepie 17 lat i mam pytanie czy macie może wgląd do regulaminu funduszy świadczeń Socjalnych. Bo od nikogo nie można się niczego dowiedzieć.

Chciałabym zatrudnić się w @Pepco...mam doświadczenie w handlu, z klientem, obsługą, dostawami itp. Powiedzcie mi proszę czy prawdą jest, że Pepco zatrudnia osoby mieszkające w okolicy? Wysłałam dwie aplikacje, mam kawałek, ale dobry dojazd prawie drzwi w drzwi. Byłam też zapytać o pracę w pobliskim sklepie, niestety nawet CVki nie chciała Pani obsługująca przyjąć. Nie zbieracie CV "na zapas"? ???? Przez ostatnie lata pracowałam w podobnej sieci sklepów, ale potrzebowałam zmiany. Bardzo żałuję, że nie dostałam szansy ????

Praca w sklepie to pewna specyfika. Jest robota do zrobienia, są wymagania. Atmosferę tworzą ludzie choć nie zawsze się to udaje. Nie boje się wymagań i ciężkiej pracy. ????

Gośka

My też nie boimy się wymagań i ciężkiej pracy, a jest na prawdę ciężko. Co chwila zmieniane priorytety, robienie zdjęć i tłumaczenie się czemu sprzedaż nie idzie. To prawda, że atmosferę tworza ludzie i to właśnie dzięki nam kieszenie centrali są wypchane. A nowa pani dyrektor redukuje etaty do minimum. Chcesz sama robic po 3 palety bo jesteś sama z kasjerka, chcesz nie mieć przerwy bo co chwila dzwonek na kasę bo kolejka??? Zapraszamy serdecznie. Ja złożyłam wypowiedzenie bo przy 4 etatach to nie da się normalnie pracowac. Tak jak dziewczyny wczesniej pisały, czasy Pana Radka już nie wrócą.

J
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Cześć! Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie na stanowisko asystenta kupca. Może się ktoś wypowiedzieć na temat tego stanowiska? Tak generalnie czy warto czy nie ma co sobie tym nawet głowy zawracać?

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1363.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1187, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 723 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 683 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.