Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Kotka

Tak czytam wasze komentarze i chyba się w głowach wam poprzewracało. Po pierwsze kierownicy zarabiają całkiem sporo ponad 4 tysie więc to wcale nie mało. Oczywiście będą głosy oburzenia ale skoro tak każda trzyma się stołka, boi się postawić to chyba coś jest na rzeczy że nie jest im źle. Zwłaszcza że taka kierowniczka jak chce robi jak nie to w biurze siedzi wiecznie (pozdrawiam Lubaczów) więc wiecie nikt jej nic nie powie. Po drugie żale do związków. A czy ktoś się do nich zapisał. Czy w ogóle jakoś oficjalnie było na jakimkolwiek zebraniu o związkach? Nie. Po za tym firma celowo nigdy nic i nich głośno nie mówiła bo to jest potężna siła i im mniej pracowników do nich należy tym lepie dla nich. Piszecie musimy coś zrobić a co niby jak lizuski kieri na temisie nie wychyla się w imię tej swoje marenj pensji. Ha ha ha. Możecie pomarzyć o strajku ale nigdy się nic niestety nie zmieni. Bo zawsze się znajdzie ktoś kto się wyłamie.

Kierownik
@Kotka

Jeśli 20 zł ponad 4000 to całkiem sporo dla ciebie no to ok. Dla mnie to marne grosze, ale nie narzekam. Osobiście nie znam żadnej kierowniczki, która siedzi w biurze i się obija, a pracuje już 10 lat. Wszystkie (usunięte przez administratora)na sklepie i w tak zwanym międzyczasie próbują nadrobić sprawy biurowe, których też jest niemało.

Dziewczyny, trzeba szukać pracy, z końcem 2024 roku pepco zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać...

Pati

Też o tym dziś słyszałam od swojej kierowniczki, mi tam jest szkoda, parę lat tu pracowałam i było ok.

Ula

Skąd te plotki wyssałaś ? Z małego palca ? Pepco ma 1300 sklepów w Polsce. Dzis informowali nas o nowych lokalizacjach na 2025 więc zmień informatora

Gggfa

Dziewczyny była dziś jakaś gadka na temat tych zamykanych sklepów na teamsie czy narazie cisza od rejonowej?

Weronika
@Gggfa

Chyba coś ściema . Nie jest tak źle. https://fashionbiznes.pl/pepco-kontynuuje-dynamiczna-ekspansje-i-oglasza-zmiany-w-zarzadzie/

Bydgoszcz

Kasjerzy czy u was też kierownik siedzi cały dzień w biurze i nawet za dostawę się nie bierze ? Zostawia identyfikator na kasie bo ona nie ma czasu

O.n.a

U nas też siedzi cały dzień w biurze, a grafiki to jakieś nieporozumienie. Jedne i te same dziewczyny mają długie weekendy, a kolejne tyrają za nie, no bo ktoś musi. Mam nadzieję, że to się niebawem ukróci i przy redukcji etatów będzie to brane pod uwagę.

Walentynka
@O.n.a

Mam nadzieję że rejonowa w końcu się weźmie za te grafiki i sprawiedliwe weekendy. To już jest chore co się robi. Siedzą całe dnie a później walą z pompy że kasjer ma biegać za (usunięte przez administratora) U nas jak dam dzwonek to po czasie dopiero wychodzi

Walentynka

I za to siedzenie w biurze też niech się wezmą. Udają że pracują w biurze hihihihi 8-16 śmiech

Martynka
@Walentynka

No właśnie niech rejonowe wezmą się za sprawiedliwe grafiki. U nas kierownik to najlepiej jeden weekend pracujący a reszta weekendów wolne bo ona musi spędzić czas z dziećmi. A my kasjerzy to co nie mamy rodzin?

Ewelina
@Martynka

Rejonowe nie mają czasu na takie rzeczy. Tabelki uzupełniają i zdjęcia wysyłają

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Ktos

Ktoś coś więcej wie na temat zamykania sklepów? Najlepiej szukać już teraz czegoś nowego?

Daga
@Ktos

Będą zamykane sklepy nierentowne. Trzeba byc zorientowanym do kiedy firma ma podpisaną umowę najmu i czy sklep nie przynosi strat. Z tego wszystko da się wywnioskować. Informacja o zamknięciu razem z wypowiedzeniem (długość zależy od stażu)

Aga

Dopracowanie do całego etatu płatne 80% ????? Gdzie w umowie taki zapis ? Czy to jest legalne wogole ? Dlaczego nikt o tym nie informuje wcześniej - zapieprzam tak samo jak reszta robię cały etat tak samo jak oni i łaskawie dowiaduję się że zapłacą mi 80 %??? Po 2 latach nie dość że zabrali człowiekowi pół etatu to taki cyrk , czas uciekać

Daga
@Aga

Chyba żartujesz, prawda? Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia to takie regulacje zawsze są zawarte w umowie. Skąd dostałaś takie info? Od kierownika czy z kadr?

Aga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Była u nas rejonowa. Rozmawiała z Margaret. Sklepy mają być sukcesywnie zamykane, w pierwszej kolejności te z kończącą się umową najmu lokalu

Zoska
@Karolina

Po co otwierać nowe sklepy, budować nowe budynki, żeby później je zamknąć? Chyba że wtedy pepco dostanie większe odszkodowanie ogłaszając np upadłość

Koko
@Karolina

Po co siać zamieszanie? Zamykając wszysykie sklepy... "sukcesywnie "w Polsce do końca roku czyli ponad 1200 sklepow oznaczało by pewnie bankructwo tej firmy skoro najwięcej sklepow otwartych jest wlasnie w PL. Sa otwarcia od początku roku jeżeli miało być tak jak piszesz jaki miało by to sens dla firmy??

Huwwka
@Karolina

Mają być zamykane te co są nie rentowe a nie wszystkie. Te które były otwierane lokalizacja przy lokalizacji w większych miastach a g... Robią... Śmiejecie zament.. Zamykają Niemcy i Àustria bo klienci tam nie pokochali pepco i ciągną grupę w dół wynikowo...

Mmm
@Karolina

Hej , w takim razie jak to się ma do sklepów otwieranych? Otworzą w marcu a w grudniu zamkną?

Dorota
@Mmm

Nie ma rzetelnych informacji dla nas pracowników sklepów a więc tworzą się jakieś domniemania że szczątkowych informacji które ktoś skądś uzyskał . Stąd to zamieszanie i niepewność. Pytanie czy to jest ta uczciwość i szacunek wobec pracownika ? Na pewno nie .

Patusia

Dziewczyny nie bójcie się odejść! Mnie trzymał w tej firmie tylko strach przed nowym i umowa na czas nieokreślony. Teraz wiem, że nie jest to warte tego wszystkiego, że jest dużo pracy gdzie pracodawca docenia swoich pracowników. Tu jest pełno wykluczających się aspektów. Brak możliwości zostawienia herbaty na socjalu gdzie wyłożenie towaru który nie mieści się na magazynie który został ekstremalnie zmniejszony przez NL jest ok. Wysyłanie pracowników na pomoc czy inwentaryzacje do sklepów oddalonych nawet o 70 km gdzie nikt z nas nie dysponuje nawet prawem jazdy dla kierownika rejonu czy regionu to nie problem. Ma ktoś być i tyle. Inwentaryzacje zamiast robić na spokojnie i dokładnie w nocy bądź zamknąć sklep firma woli żeby robić to na otwartym przy klientach gdzie margines błędów jest duży. Więcej zaufania firma ma do klientów którzy nas kradną niż do pracowników. Zawsze coby się nie działo stają po stronie klienta. Więcej za mniej to hasło którym kierują się już od dłuższego czasu tylko już nie w aspekcie zakupów a wyzysku pracownika. Wysyłanie list wyprzedażowych popędzanie w mejlach by było to już zrobione gdzie nachodzi to na siebie z gazetka i duza dostawą a przez redukcję etatów na sklepie są tylko 2 osoby jest nierealne. Sprzątanie szczytów pod gazetki i wyprzedaż z jednoczesnym wyszukiwaniem towarów wyprzedażowych i obsługa klienta jest niemożliwe do zrealizowania w odpowiednim standardzie. Jako że na sklepie jest już tak mało etatów w chwili gdy ktoś weźmie l4 można zapomnieć o grafiku bo niestety reszcie załogi sypie się grafik a co za tym idzie plany w życiu prywatnym. Pepco lata temu to był naprawdę dobry pracodawca, pracownik czuł że się liczy wiadomo, że nie było lekko jest to praca w handlu na dodatek fizyczna ale pracownik czuł że się liczy. Teraz jesteśmy tylko numerkiem w systemie któremu trzeba wysłać najniższa krajowa na numer konta. Z tej małej puli pracowników trzeba jeszcze wysłać kogoś na wyżej wspomniane inwentaryzacje czy pomoc gdzie kr nie idzie wytłumaczyć że nie ma kto wtedy u nas pracować. Traktują nas jak roboty które przez 12 h muszą STAC na kasie żeby klient nie zobaczył że się siadzie. Długo myślałam o odejściu aż w końcu po tym jak przez ostatnie 2 miesiące mijałam się z mężem a do pracy szłam z płaczem przez ból kręgosłupa stwierdziłam że coś należy z tym zrobić. Znalazłam pracę gdzie czuje że się liczę, gdzie nie idę ze strachem, niechęcią i płaczem a s uśmiechem. Ten statek już tonie należy uciekać ...

Ona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Dziewczyny jakie województwo dostało już informacje odnośnie zamykania się?

Malami

Witam, może ktoś zdradzić ile zarabia kierownik Pepco?

Ela Ela

4 tyś to w jakiejś małej dziurze zabitej dechami zarabia tak kiero. To ja 4 tyś zarabiałam jak byłam zastępcą.

Awir
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Cześć, pracuję w @Pracodawca już jakiś czas, ale właśnie kilka dni temu dowiedziałam się , że Kierowniczka dostała do wypełnienia od Rejonowej „tabelkę” ( osobiście odbieram to jako kapownik) w której ma podobno zaznaczyć /ocenić pracę kasjerów bo jest oczywiście optymalka i ucinają etaty …, a w razie sprawy w sądzie będą mieć argumenty … do czego to zmierza?a i najlepsze podobno trzeba tam podać liczbę dni w których kasjer był na zwolnieniu lekarskim i że to też ma decydować - usłyszałam od kierowniczki: no wiesz - dyspozycyjność . W głowie się nie mieści :(((((((((((((( czy inne Warszawy coś wiedzą?

Micha
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Podpowiedzcie czy można teraz zatrudniać tylko na 0,5 etatu czy 0,75 też może być?

Ona

Ile zarabia się w Pepco?

Niko

Czy w Krakowie są już jakieś zamknięcia?

Gabi
@Niko

Gdzie już zamknęli sklepy ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Co to za podatek osobowy, który potrącają z wypłaty?

.....

Szukam kontaktu do Związków zawodowych może ktoś ma namiary ??

Kasa
@.....

Powinniśmy złożyć do pracodawcy petycję o podniesie pensji oraz dodatkowe etaty ,pracujemy ponad siły za marne grosze ,jeśli się do petycji nie ustosunkuje to strajkujmy takie mamy prawo ,związki zawodowe powinny działać w tym kierunku ale cisza

Pracownik16
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Też chętnie się dowiem jak to z tymi zamknięciami? Ktoś coś już wie?

Julka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy gdzieś już zamknęli sklepy co nie robią budżetów itp. ?? Ile czasu przed dali znać ?

Czarna Mamba

Jak u was jest z umowami po okresie próbnym? Na ile dostałyście pierwszą, drugą i kolejną umowę? Zastanawiam się nad pracą w Pepco, ale słyszałam różne opinie co do umów

@Czarna Mamba

Pierwsza na 3 miesiące, druga na rok, trzecia na 9 miesięcy, czyli tyle ile może być na czasie określonym tyle korzystają, a i może być tak że rok i 3 miesiące będziesz na pełnym etacie a później kierownik ci powie "no przykro mi ale w firmie zachodzą duże zmiany, akurat ty musisz zejść do 3/4 etatu" I bedziesz (usunięte przez administratora) na same popołudnia i soboty całymi dniami ???? a pracownik na całym etacie będzie sobie pracował 2 soboty kiedy ty na 3/4 będziesz miała 3-4 soboty u niedzielę handlowa ????

Jdhk

Ciesz się że masz umowę o pracę a nie zlecenie. W (usunięte przez administratora) się przewraca. Myślisz że od kierownika coś tu zależy. Dostajesz info i przekazujesz dalej. Nie masz żadnego wpływu na to co się w tej firmie wyprawia.

Dnoiwodorosty

Nie dają wcale, u nas w rejonie same redukcje. Komu się kończy umowa ma. Pecha. Dosłownie mimo że jest dobrym pracownikiem. Dodatkowo te dpd na co komu to? Skoro ludzi się pozbywają.

Czarna Mamba

#Nick Okres umów na czas określony może być na max 33 miesiące

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1362.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1187, z czego 114 to opinie pozytywne, 350 to opinie negatywne, a 723 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 683 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.