Eximport

Żary

Opinie o Eximport

Pracujący 2013-02-04 23:00:18
Nie warto zaczynać z tą firmą. (usunięte przez administratora)
Pracownik 2014-08-28 21:00:14
Tragedia, jw. nie warto zaczynać z tą firmą, jeden wielki wyzysk i traktowanie ludzi jak roboli
NIE POLECAM !
pracownik 2014-11-16 20:24:51
totalna poraszka wyzysk za grosze.
pracownik 2014-12-30 21:50:58
Jak się pracuje to się dostaje. Nie ma pieniędzy za nic, a widać, że kogoś tutaj coś boli i chce dostawać kupę pieniędzy za ściemnianie. Nigdzie tak niestety nie ma i czas wziąć się do porządnej roboty a nie tylko narzekać i oczerniać. Jak się nie chce robić to się pracodawcę oczernia, bo tak najłatwiej. Napiszcie, gdzie pracowaliście i czemu już nie pracujecie może?
gg 2015-10-13 18:18:54
"Ogromny wkład w rozwój firmy EXIMPORT ma oddana i wykwalifikowana załoga. Kształtując politykę personalną kierownictwo firmy dba o stabilność zatrudnienia i o podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez jej pracowników.Yyyy????
Praca fajna,ludzie spoko.kierownik super,niestety zarobki słabe.Jak dostałeś daną stawkę to będziesz za nią pracować do końca życia,nie dbają o starych pracowników a szkoda bo operatorzy z doświadczeniem to "konie pociągowe" takiej firmy.
inspektor 2016-03-30 11:46:55
Bardzo fajna prężna firma , zarobki stałe plus premia prowizyjna zależna od wyników , każdy pracuje na siebie, umowy o pracę plus wszystkie świadczenia,warunki pracy bardzo fajne, na miejsce pracy u nich czeka się w kolejce.
Pz 2016-09-04 16:32:21
Nie polecam nikomu kontaktu z tą firmą zarówno od strony klienta jak i pracownika.Tragiczna jakość wyrobu, firma pracuje na przestarzałych najtańszych maszynach bez przeglądów, nie wspominając o BHP.Folie wykonywane dla firmy farmaceutycznej są produkowane w brudzie bez żadnej odzieży ochronnej, zaś ESD nie ma z nim nic wspólnego, od strony pracowniczej kiepska płaca, wyzysk, odzież ochronna używana itd.
NIE POLECAM
nomi 2016-09-04 20:33:47
Posiadanie 3 letniego doświadczenia raczej nie stanow dużego wymogu do spełnienia, bo w końcu zarobki są adekwatne do obowiązków.
Albin 2016-11-20 15:17:03
Pracowałem tam kiedyś. Totalny wyzysk.
Albin 2016-11-22 05:19:11
Tragedia. Pracowałem tam kiedyś.
Zostaw swoją opinię o Eximport - Żary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eximport