Eximport

Żary

Opinie o Eximport

Pracujący 2013-02-04 23:00
Nie warto zaczynać z tą firmą. (usunięte przez administratora)
Pracownik 2014-08-28 21:00
Tragedia, jw. nie warto zaczynać z tą firmą, jeden wielki wyzysk i traktowanie ludzi jak roboli
NIE POLECAM !
pracownik 2014-11-16 20:24
totalna poraszka wyzysk za grosze.
pracownik 2014-12-30 21:50
Jak się pracuje to się dostaje. Nie ma pieniędzy za nic, a widać, że kogoś tutaj coś boli i chce dostawać kupę pieniędzy za ściemnianie. Nigdzie tak niestety nie ma i czas wziąć się do porządnej roboty a nie tylko narzekać i oczerniać. Jak się nie chce robić to się pracodawcę oczernia, bo tak najłatwiej. Napiszcie, gdzie pracowaliście i czemu już nie pracujecie może?
gg 2015-10-13 18:18
"Ogromny wkład w rozwój firmy EXIMPORT ma oddana i wykwalifikowana załoga. Kształtując politykę personalną kierownictwo firmy dba o stabilność zatrudnienia i o podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez jej pracowników.Yyyy????
Praca fajna,ludzie spoko.kierownik super,niestety zarobki słabe.Jak dostałeś daną stawkę to będziesz za nią pracować do końca życia,nie dbają o starych pracowników a szkoda bo operatorzy z doświadczeniem to "konie pociągowe" takiej firmy.
inspektor 2016-03-30 11:46
Bardzo fajna prężna firma , zarobki stałe plus premia prowizyjna zależna od wyników , każdy pracuje na siebie, umowy o pracę plus wszystkie świadczenia,warunki pracy bardzo fajne, na miejsce pracy u nich czeka się w kolejce.
Pz 2016-09-04 16:32
Nie polecam nikomu kontaktu z tą firmą zarówno od strony klienta jak i pracownika.Tragiczna jakość wyrobu, firma pracuje na przestarzałych najtańszych maszynach bez przeglądów, nie wspominając o BHP.Folie wykonywane dla firmy farmaceutycznej są produkowane w brudzie bez żadnej odzieży ochronnej, zaś ESD nie ma z nim nic wspólnego, od strony pracowniczej kiepska płaca, wyzysk, odzież ochronna używana itd.
NIE POLECAM
nomi 2016-09-04 20:33
Posiadanie 3 letniego doświadczenia raczej nie stanow dużego wymogu do spełnienia, bo w końcu zarobki są adekwatne do obowiązków.
Albin 2016-11-20 15:17
Pracowałem tam kiedyś. Totalny wyzysk.
Albin 2016-11-22 05:19
Tragedia. Pracowałem tam kiedyś.
byłyPracownik 2017-07-09 11:47
Nie polecam tej firmy. Zero szacunku dla pracownika. Pozytywne komentarze napisane zostały przez właściciela... Uważają się za niewiadomo kogo ważnego a pracuje tam 20 osób czyli jest to firemka jak sklep osiedlowy ! Lepiej iść gdzieś indziej niż tu do pracy. NIE POLECAM
Pracownik 2017-07-21 07:15
Żal żal żal. Nie warto z tom firmom zaczynać.
Edyta 2017-07-23 18:15
Do wydawania opinii @Edyta prawo ma każdy na tym forum, zadowoleni pracownicy również. Ważne jest tylko podawanie uzasadnienia dla swoich twierdzeń, zwykłe nie polecam, nie wnosi tutaj nic merytorycznego.
Zostaw swoją opinię o Eximport - Żary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eximport