Opinie o KRP VII w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KRP VII. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KRP VII o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRP VII w Warszawa

Nn Nowy wpis

Wiem o tym co stało sie w latach 2017 ,2018 i 2019 na ulicy grochowskiej 119 w wyniku obserwaci policyjnej z uzyćiem sprzętu policyjnego o nazwie LARD z udziałem policjantuw Darlicki Malicki Sobotka Lenartowicz Zimnoch Zientara i inni 2018 styczeń luty mam wasze fotki z godzin porannych i puźny wieczur gdzie doszło do znęcania się nad 6 letnim dzieckiem ide z tym do prokuratury głuwnej rzecznika praw dziecka itp oraz telewizj i sądu w sztrasburgu powodzenia pozdruw bukaciaka aspirancie Sobotka

GRRemlin Nowy wpis

...a moją skromną osobę spotkała taka oto sytuacja, że st. post. pANI gnich z krp wawa vioi wlasnie ma wszczęte postępwoanie nie tylko z wydziału kontroli ksp ale i prokuratury , konkretnie nie wiem do któej jednostki przekazano sprawę na mój wniosek ale całość objęta została nadzorem przez Prokuraturę Regionalną. Pani Gnich jak się okazuje prowadząc postępowanie nie dość że udostępniła moje dane osobowe pisemnie podmiotowi któemu nie przyswługują takie ingfformacje to dodatkowo innym pismem przekazała odnosnie mopjej osoby szereg nieprawdziwych informcji co do stanu faktycznego, ba - mało tego nie dość że nie prawdziwe to w zupełnej sprzeczności z dokumentacją i notatkami w tej sprawie dotychczas sporzadzonymi. Z powództwa prywatnego wytoczyłem własnie również sprawę tej Pani. Z urzędu postawione zostały 3 arttykuły.... Uważam osobisćie ale to moje subiektywne uczucie ze Pani Gnich tutaj świadomie postępowała w tej sprawie liczac że zapewne jak się udalo zapewne kilka razy dotrychczas to iteraz. Źle trafiła. Pozdrawiam

Karol Nowy wpis

Czym spowodowana jest cisza na forum ?

jew Nowy wpis

Strasznie tu cicho od jakiegoś czasu, Kochani wchodzę tu zapytać czy wie ktoś może czy na tą chwile są jakieś zatrudnienia i czy można próbować swoich sił

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KRP VII odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
ambra54

To ty dopiero się o tym przekonałeś? Refleks masz... Nie od dziś wiadomo o wyjątkowej słuszności powiedzenia "najciemniej pod latarnią". A KRP VII to wyjątkowy przykład tej słuszności. Niestety.

Iza

TRAGEDIA !!!! PRACA POLICJI TAKA SAMA JAK SAMEGO KOMENDANTA. POLICJANCI Z DROGÓWKI ZŁAPALI CHRZESTNĄ MOJEGO DZIECKA KTÓRA JECHAŁA DO MOJEJ CÓRKI NA RONDZIE WASZYNGTONA I ZAMIAST WYSTAWIĆ JEJ MANDAT I NADAĆ PUNKTY KARNE WZIELI OD MLODEJ NIEDOSWIADCZONEJ DZIEWCZYNY PIENIĄDZE. CIEKAWE CO NA TO ŚWIEZY PAN MISZTAL I KOMENDANT KSP PAN(usunięte przez administratora) JAK WIDAC KORUPCJA NIE SKONCZYŁA SIE W POLICJI. POWINIEN O TYM DOWIEDZIEC SIE KGP PAN DZIAŁOSZYŃSKI. SPRAWA W OGÓLE POWINNA TRAFIC DO tvp bo jest to kpina!!!!!! POLICJANCI KPIA SOBIE ZE SWOJEJ PRACY.

Bez nadziejnie bajzel

Zostaw merytoryczną opinię o KRP VII - Warszawa

• Jak się pracuje w KRP VII?

Zobacz opinie na temat firmy KRP VII tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRP VII?

KRP VII