KRP VII

Opinie o KRP VII

anonim 2010-06-12 18:51:38
Bez nadziejnie bajzel
Iza 2014-04-18 18:23:47
TRAGEDIA !!!! PRACA POLICJI TAKA SAMA JAK SAMEGO KOMENDANTA. POLICJANCI Z DROGÓWKI ZŁAPALI CHRZESTNĄ MOJEGO DZIECKA KTÓRA JECHAŁA DO MOJEJ CÓRKI NA RONDZIE WASZYNGTONA I ZAMIAST WYSTAWIĆ JEJ MANDAT I NADAĆ PUNKTY KARNE WZIELI OD MLODEJ NIEDOSWIADCZONEJ DZIEWCZYNY PIENIĄDZE. CIEKAWE CO NA TO ŚWIEZY PAN MISZTAL I KOMENDANT KSP PAN(usunięte przez administratora) JAK WIDAC KORUPCJA NIE SKONCZYŁA SIE W POLICJI. POWINIEN O TYM DOWIEDZIEC SIE KGP PAN DZIAŁOSZYŃSKI. SPRAWA W OGÓLE POWINNA TRAFIC DO tvp bo jest to kpina!!!!!! POLICJANCI KPIA SOBIE ZE SWOJEJ PRACY.
ambra54 2014-06-05 21:50:23
To ty dopiero się o tym przekonałeś? Refleks masz... Nie od dziś wiadomo o wyjątkowej słuszności powiedzenia "najciemniej pod latarnią". A KRP VII to wyjątkowy przykład tej słuszności. Niestety.
jew 2016-04-27 08:49:02
Strasznie tu cicho od jakiegoś czasu, Kochani wchodzę tu zapytać czy wie ktoś może czy na tą chwile są jakieś zatrudnienia i czy można próbować swoich sił
Zostaw swoją opinię o KRP VII - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRP VII