mf system

Stargard Szczeciński

Opinie o mf system

anonim 2010-06-12 10:08
miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie, bardzo duże wymagania, zaplecze techniczne żałosne,środki ochrony osobistej musisz zapewnić sobie sam.Właściciel zarabia w euro płaci oczywiście dużo mniej w złotówkach i do tego paru dziwnych ludzi. NIE POLECAM
jasio 2014-05-07 01:15
widac po ofercie pracy umowa zlecenie i tyle w temacie widac ze dorobkiewicze i naciagacze Firma raczej bez perspektyw takie male [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie wydaje bo mocna firma daje umowe a firma niepewna zatrudnia na umowy smieciowe
muds 2014-05-31 08:09
co wy wiecie o firmie nic tylko naszekacie
dobi 2014-06-25 19:28
firma do bani, a ludzie nienormalni nie polecam tej firmy.
przemek 2014-08-05 10:14
nie polecam tej firmy placa po 5-6 euro na h , smiech na sali jest tam kierownik nazywa sie przemek, alkoholik i glab nic nie umie, tylko jezyk francuski umie , jak go zlapie to mu glowe rozwale
tobiasz 2015-02-12 09:06
hm..Problem w tym ,że łapani w siatkę sa nieudaczniki którzy chcieliby zarabiać po 15 euro a nie potrafią nawet własnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podetrzec bo są takimi nieudacznikami nawet nie potrafiąc uciec przed tą siatką .. Sierota można być ale fujara trzeba się urodzic i być całe życie .. Także uzalanie się nad samym sobą to typowe dla tej rasy .. Boże czemu takim nieudacznikiem mnie stworzyłeś .. Hehe
rychu 2015-02-13 05:17
Hahaha..dobre..dobre..Tobiaszu..A Ty Przemek to co? Wyje..li cie? No to rzeczywiście niezla fujara musiała z ciebie być..słyszałem ze ten kierowniczek to się nie patyczkuje z takimi..i ma chłop racje..nikt nie będzie je..l na nierobów i nieudacznikow. Jak szukasz Przemek pracy to weź się za rozrzucanie gnoju..za 2.50 no i umowę będziesz miał..haha gówniana wtedy będziesz mógł się swiniom poskarzyc ze widły masz za duże i za ciężkie..może cię one wysluchaja hihihi
Riki tiki 2016-05-22 21:38
Ty buraki jak znasz komunikatywnie Polski i umiesz pisać (widocznie tak chyba że ktoś robi to za ciebie) to jesteś przyjęty no i musisz chociaż potrafić zamiatac
rysiek 2016-05-24 19:10
Gigant konstrukcji stalowych tylko gdzie on je stawia liczy sie kasa a nie ludzie statystyka ma byc wykorzystywanie ludzi umowy smieciowe ilość nic po za tym a sproboj odmowic wyjazdu to mas cieplo tak ze jak sa durnie i dadza sie kiwac niech ida pracuja a szef na takich będzie bil kase i na narty z ulubiencem jezdzil bardzo polecam!!!!
Riki tiki 2016-05-24 22:10
Mam pytanie dlaczego usunięto mój wpis?co prawda zabolala?
Riki tiki 2016-05-24 22:36
Czesc ondi! Szerze to wiedziałeś że tam będziesz pracował a aplikujac swoj język w szefa dupe to liczyles na podwyzke i tak ciezka bo nie kazdy tak jak ty zdolal by to zrobic
Ja 2016-05-29 20:35
Gadacie głupoty o panie frankowskim ze taki czy taki A to dobry człowiek z wielkim sercem owsiak przy nim to pikus Daje pracę tym kturych nikt inny niechce nawet za darmo a on jeszcze płaci do tego kocha zwierzęta, parę lat temu jak w policji zrobiło sie gorąco to wszystkie psy fałszywe musiały spi*rdalac zeby emerytury im nie zabrali I szlajal się taki kundel po tym Stargardzie to jeden oplul to drugi kopnol aż Frankowski wielkie serce to przygarnelo wyszkolil wychował standardy podwyrzszyl i pies wierny nie wiem czy mu tyłka nie podciera A pan za to wierność daje mu wszystko co może dac oczywiście nie ze swoich tylko z zanizonych wypłat bo jak podwyżka 'przecież mam psa na utrzymaniu'
Anonim 2017-04-04 10:37
Kasa jest do D.....po za tym traktuje pracowników jak murzynów zero szacunku. Nie polecam tej firmy wykorzystuje ludzi. Jest Pierdo...... kłamcą i oszustem!
Zostaw swoją opinię o mf system - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mf system