Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o LUMAR

Pracowałeś w firmie LUMAR i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-01-14 17:19:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Praca w Lumarze to porażka, od wielu miesięcu dzieje się tu źle... szef jest niesłowny, od dłuższego czasu obiecują podwyżki, w kwietniu mówili że będą we wrześniu, a we wrześniu że za pół roku i tak można czekać i czekać a towaru masa, produkcja coraz wyższa a wypłaty gorsze niż w 2004 roku. Porażka
zdjecie uzytkownika
123 - 2012-01-30 09:58:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Lumar to najgorszy zakład w jakim można pracować, szefostwo traktuje ludzi jak parobków do pracy- szefostwu można tylko zachorować. pracujesz do póki dostają za Ciebie kasę np z urzędu pracy. a kierownicy szkoda gadać, jeżeli się nie umówisz z jednym czy z drugim masz złą opinie i lecisz , ludzie tam pracujący są pokroju szefostwa i kierowników, może warto się zastanowić przed pójściem tam do pracy dlaczego tylko starzy pracownicy tam się trzymają najdłużej i nikt ich nie zwalnia a co chwile ktoś nowy przychodzi i odchodzi...
zdjecie uzytkownika
Jerzy - 2012-03-07 20:15:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
A sanepid sprawdzil juz co lumar ma na magazynach - skad sol - skad masa jajeczna????? wie ktos ?? jutro pojutrze juz nic tam nie bedzie wiec do roboty sanepidowcy!!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-03 11:18:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pracownik opisałeś sytuacje z podwyżkami a czy teraz może się to zmieniło trochę? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Lumar dlatego się pytam. A na jakim poziomie są tam zarobki? Napiszcie taką średnią kwotę jak możecie
zdjecie uzytkownika
Do szefostwa - 2014-01-29 12:29:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Jak to jest, że wybrane koleżanki kierowników mogą wybierać sobie stanowiska na których danego dnia będą pracować, oraz mogą na hali korzystać z telefonów komórkowych??? Może w końcu i w Lumarze dojdzie do równouprawnienia i każdy będzie miał takie same prawa????
zdjecie uzytkownika
Pitu - 2014-02-17 16:43:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zgodzę się w 100% z postem powyżej, w lumar zasady powinny dotyczyć wszystkich, jeśli tak nie jest to działa to demotywująco.
zdjecie uzytkownika
pitu pitu - 2014-03-03 18:57:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pitu - demotywujaco!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUMAR

Twoj email:
Wiadomość: