Opinie o LUMAR w Byczyna

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LUMAR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUMAR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUMAR w Byczyna

Człowiek Nowy wpis

Cześć, czy warto będzie aplikować na mechanika maszyn? widziałem ofertę na stronie dla specjalisty ds. utrzymania ruchu. Widzę, że okres próbny trwa od 1 do 3 miesięcy, ja akurat mam już doświadczenie, więc może po pierwszym już się uda być na umowie o pracę z opisu, a nie wiecie przypadkiem na jakiej stawce?

marek Nowy wpis
@Człowiek

Witam proszę o kontakt 888301515 poszukuję mechanika od zaraz , mieszkanie gratis i dobre warunki zatrudnienia.

Czy pracodawca LUMAR motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

On

On nikogo nie motywuje oszukuje wszystkich i okrada

Małgorzata Nowy wpis
@On

I jak niby odnośnie prowadzenia działalności miałoby to być jakkolwiek skuteczne? co masz także przez to wszystko tak naprawdę na myśli?

XZXZXZXZ Nowy wpis

Tam się pracuję na akord ? jaka ogólnie atmosfera na hali ? co tam się dokładnie robi na produkcji ? jakieś doświadczenie wymagane ?

Małgorzata

Ktoś jeszcze w grudniu niecierpliwił się w związku z podwyżkami. Ciekawa jestem czy do dziś wleciały jakieś inflacyjne? Da ktoś znać jakiej wysokości?

Kiedy jakieś podwyżki zarobków bo od lat takich nie było zarabiamy że ledwo na sól starcza a łazi coraz więcej nierobów

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LUMAR? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LUMAR?

ckd

Z tego co wiem to nigdy nie były organizowane, a za 20 lat ciężkiej pracy i zaangażowania w firmę - ani 5 zł.

co to za firma do cholery starzy pracownicy pracuja na wszystkich stanowiskach i taka sama kasa jak mlodzi co nic nie umieja to jakies absurdy sa

franc

panie jakie ppk tam nic nie dziala a ludzie tyraja za grosze a narzedzia do pracy nie maja certyfikatow takie firmy powinno panstwo zamykac

a ppk jak tam dziala

marcin

Ludże maja dość traktowania miedzy filipinkami a pracownikami ponieważ kierownik zmiazny traktuje filipinki łagodnie bo z nimi romasóje i daje im lżejszą prace od innych pracowników a szef i szefowa o niczym nie wie co się dzeje na zakładzie pracy to skadal

jasiu

ta firma to (usunięte przez administratora) praca na a kort za za ropki jak u psa a szew ostwo wiozi się naj leprzymi furami to skadal jak się traktuje ludzi

Edyta
@jasiu

Rozumiem, że jesteś rozgoryczony, ale bardzo bym Cię prosiła, żebyś jednak zachował tu większy spokój. Dla Ciebie to akurat zarobki w LUMAR stanowią największy problem. A co z pozostałymi rzeczami? Jak ma się kwestia ubezpieczenia - jest ono zapewnione?

Poldek

Firma działająca prawie trzydzieści lat, wypracowała sobie bardzo dobre opinie więc polecam pracę!

EU

Jak wyglada procedura Coronavirus (COVID-19) w Firmie czy przeszczegane jest noszenie maseczek i czy zglaszane sa przypadki zakazen do Sanepidu .

@pracownik bardzo przykro słyszeć. Rozumiem, ze raczej zostaje się na swoich stanowiskach przez cały czas ? A czy można liczyć na dłuższe zatrudnienie, czy jest duża rotacja ?

Jak wygląda ścieżka awansu w LUMAR?

Tam nie istnieje coś takiego jak AWANS

10.09.2019

Kiedy podwyżka płacy w firmie? Pracodawca wymaga od nas zmniejszonych zuzyc np środkow bhp i kartonow (odnaszac sie do pisma), to może nastapił ten moment na podwyzke? Bo jak na razie wszystko stoi!!! A w sumie to nie bo ceny życia rosna jak szalone. Chyba pora na kolejna petycje!!! Jeśli nie, to podziekujcie pracownikom w inny sposob, bo potrzebujemy tego a nie pisma odpowiadajacego na tablicy ogloszen. Mozna powiedziec to pracownikom wprost bo trudna sytuacja firmy jest normalna - no chyba ze trwa od zawsze... (a tutaj chyba tak jest)

Dziś kupiłam w Netto słodycze z firmy LUMAR. Bardzo mi posmakowały, więc chciałam zobaczyć co to za firma. Najpierw się najadłam a potem przeczytałam o tych pleśniach , szczurach i myszach. Wiem, że ktoś rozgoryczony nie będzie pisał pochlebnie ale, żeby aż tak strasznie tam było? Chyba na razie odrzuciło mnie od słodyczy i to nie tylko na LUMARowskich. Pewnie jest tak i w innych firmach produkujących żywność.

Zła M.

Cieszę się że uciekłam z Lumaru. Zarobki tragiczne. Lepiej już uciekać do stolarzy, gdzie przynajmniej kilka złotych więcej się dostanie. Tutaj praca podobna ale za niższe pieniądze. Z tego co wiem, to pracownicy nadal zarabiają poniżej 2 tys. W 2019 roku?!!! To chyba kpina. Ponoć nawet wyrównania nie było... Poczekajcie, za 2 lata zrówna się pensja z minimalną. W zeszłym roku tyle zleceń zrealizowanych dla czołowych supermarketów a podziękowań dla pracowników 0! Uciekajcie, ja już to zrobiłam i nie żałuję.

mm
@Zła M.

witam czy mogę prosić o bezpośredni kontakt do Pani

Iwan

Macie jakiś powód, że nie korzystacie z tego forum? Można starać się o pracę, potrzebujecie kogoś?

Zdecydowanie nie polecam. Przy rozmowie o pracę informacja o dobrych zarobkach, a dostaje się przy dobrych wiatrach 1500 zł. Zarówno pracownice jak i atmosfera w firmie tragiczna. Jedna osoba donosi na drugą. Przy rozmowie nie ma informacji o pracy w soboty, a potem się okazuje, że jedna w miesiącu musi być obowiązkowo odpracowana, bo potrącą z wypłaty. Dodatkowo za sobotę dostałam raz wypłatę nawet nie 70 zł. Zdecydowanie nie polecam.

mb
@2106

witam czy mogę prosić bezpośredniego maila do Pani

Joanna

@Pracownik to firma nie przechodzi kontroli sanepidu? Chyba jak taka kontrola się odbywa, która jest wymogiem produkcji produktów do spożycia to akceptuje taki stan rzeczy jak jest. Czyli standardy muszą spełniać. Ty uważasz, że jest inaczej, tak? Co dokładnie budzi Twoją wątpliwość?

Zostaw merytoryczną opinię o LUMAR - Byczyna

• Jak się pracuje w LUMAR?

Zobacz opinie na temat firmy LUMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUMAR?

LUMAR