Rucker Polska

Opinie o Rucker Polska

le constructorue 2009-07-17 12:43:59
Witam.Firma Rucker zajmuje sie ogolnie projektowaniem, wielu tam studentow simru leci do pana magistra g. który to super rzeczy obiecuje i na wykladach opowiada, rekrutacja jakis tescik catiowy i juz sie jest w firmie, nawet nie trzeba go do konca zrobić.Można też zrobic u pana prezesa dyplom. Pozniej to sie zaczyna jazda. Jezeli mamy propozycje umowy o prace/zlecenie to dostaje sie kase za sprzedane godziny tzn ze od wlasnego widzimisie kierownik mowi ja bym to zrobil w 40h a pracownik to robi w 80 to sie dostaje za 40 h kase. takim cudem mozna wypracowac z 1500 zyka pracujac po 160-180 h miesiecznie, ale wlasnie to nie jest koniec , bo to jeszcze pol problemu bo z czasem dochodzimy do wprawy. caly system polega na tym ze o robote trzeba żebrać, czyli chodzic od kierownika do kierownika pytac czy cos jest do zrobienia , dzwonic pytac itp. w przypadku umowy o prace sa podobne warunki tylko sie dostaje 800 zyka podstawy plus jakies tam zapewnienia ze spoko spoko firma zapewnia okolo 100h na miesiac godzin gwarantowanych. Najlepsza w tym wszystkim jest gadka prezesa. Aha zapomnialem dodac ze teraz wiadomo po co jest umowa lojalnosciowa na 3 lata(bo tyle max jest w kodeksie pracy) bo oczywiscie znajdzie pan prezes studenta jelenia i mu wmówi ze zapewni mu super zawod i szkolenie ktore trwa 1 rok a po tym szkoleniu 2 lata trzeba to odrobić, istna bujda. jak jest szkolenie i oni izamiast inwestowac to placą 1,5 zyka a potem za te superrr szkolenie trzeba odrobić 2 lata chyba ze prezes wysle do niemiec na delegacje i placi kase polską. Co do klimatu to ok,ludzie rewelacja, projekty zależy, z jednej storny plastiki, z drugiej pianki aż po blachy. Caly system polega na tym że jak jest robota to niezłą kaske można wyciągnać a jak niema to robote powiedzmy chlopaki rozdzielaja miedzy starymi pracownikami a nawet teraz jak jest kryzys to starzy pracownicy nic nie mają. podsumowując to chyba umowa lojalnosciowa na początek wszystko tlumadczy, jak jest dobra robota i pewna to pracodawca nie musi sie martwic ze pracownik ucieknie a jak jest [usunięte przez moderatora] to podsyla na 3 lata lojalki, ciao, jestem wolny :D
inż. 2009-09-03 08:42:18
Jak bym słyszał swoje mysli. Dokładnie tak jest !!
konstruktor 2009-12-14 15:55:41
powiem tak, tez bylem w tym [usunięte przez moderatora] pracy, se te 700 zyka może prezes w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] , a to co kolega napisał wyżej to wszystko prawda. od siebie dorzucę ze jak pracowałem na początku to ludzie tam w czasie wakacji nawalali po 9-10h i sie dziwiłem. Niemiaszki jezdza na wakacje to wypychaja robote do polski a na zime zastoj [usunięte przez moderatora] wiec chlopaki zeby wyjsc na swoje nawalali po 10h , jejejejje
2009-12-14 15:59:41
Im głupsza trzoda tym trudniej być pasterzem
pracownik 2010-01-31 12:53:50
Ostatnią opinię pewnie sam prezes wpisał. Bardzo dobrze ona świadczy o jego stosunku do pracowników.
anonim 2010-06-12 10:43:07
To nie jest prawda. Nasz Prezes jest super. I to nie prawda, Ze dach przecieka. I to nie prawda, Ze o robote trzeba zebrac. Ja nie musze.
Pensje ss wysokie, a czynsze niskie.A koledzy Prezesa pomagaja mu zalatwiac robote. I w ogole jest bardzo dobrze. No i na koniec : lubudubu,lubudubu, niech nam zyje Prezes naszego Klubu.
zniesmaczony 2014-02-28 08:20:58
Witam, jak obecnie wyglądają warunki finansowe, czy można dobrze zarobić, posiadając 4-letnie doświadczenie. Nadal jest tak tragicznie jak parę lat temu?
,jhn b 2016-05-19 23:25:51
te cztery lata doświadczenia, to jednak sporo, to naprawde kawał czasu @romek. CHętnie bym do nich aplikowała, sądzę, że byłabym dobrą kandydatką tutaj, tylko niestety nie ma żadnych ofert pracy. Gdyby coś wewnetrzenie w firmie rzucili że szukają, dajcie znac
Zostaw swoją opinię o Rucker Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rucker Polska