Opinie o wurth.pl - Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Würth Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Würth Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Würth Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Phkandydat

Cześć, czy dalej obowiązuje czas pracy PH 8,5h i w piątek szybciej się kończy ? Jak to wyglada ? Wiem ze kiedyś tak chyba było

Obserwator
@Phkandydat

Znam przedstawiciela, który non stop siedzi w domu, o 9 jest w domu o 13 też, o 15 kończy pracę. Służbowy telefon, tablet, nikt nie weryfikuje jego czasu pracy. Robi sobie co chce

Akimov
@Phkandydat

Tylko elita w centrali ma taki przywilej. Handlowcy nie

Rejon poznań Dywizja samochodowa Twrmin II kwartał 2021 Pani z HR i przyszły kierownik w sklepie Wurth(na zapleczu w sali) Opis spotkania: Rozmowa I etap Oceniam na + merytoryczne podejście i ogólną atmosferę w czasie rozmowy Przedstawienie firmy, oraz opis stanowiska - podstawowe pytania o doświadczenie, oczekiwania finansowe i dlaczego würth. Istotną kwestią jest dla Würth wiedza o motywacji pracownika ponieważ chcą wiązać się z kandydatami na dłużej, zapewniając odpowiednie warunki i narzędzia do tego. Pani. Hr podkreślała, że jest to dla nich kluczowe i prosiła bym opisał co jest dla mnie ważne (poza $). Niestety jest to prawda- mamy 2021r i firma proponuje 3k brutto podstawy. Zapytałem, czy firma zdaje sobie sprawę, że kasjer sprzedawca w dużej sieci (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę) dostaje 3450 brutro podstawy + jakieś dodatki --- dlatego Taki poziom wynagrodzenia jest w tych czasach dla mnie po prostu żenujący. Zarówno Pan kierownik jak i Pani z Hr próbowali mi przedstawić plusy Würth i systemu premiowego dzięki któremu wyciągne o wiele więcej - niemniej jednak wskazałem że podstawa jest dla mnie szokująca. 10 lat temu miałem taką podstawę kiedy stawiałem pierwsze kroki w handlu w spożywce oczywiście plus premie, a od tak dużej organizacji ( wejdzie na ich stronę tam są informację o historii i Rozwoju i sukcasach finansowych) i tylu dywizji/ działów ilości produktów! oczekiwałem minimum 3,5k -4k netto podstawy, ale to zdecydowanie Poza zasięgiem. Na koniec wymiany zdań zostałem poproszony o wybranie jednego z 3 przedmiotów leżących na stole - wszystko po to by pokazać sposób prezentacji i opisu funkcjonalności potencjalnemu klientowi - scenka bez dialogów - tylko improwizowana prezentacja. Podsumowując - pani z HR b dobre wrażenie Pan kierownik ok Ogólna rozmowa również ok Warunki finansowe - podstawa nie do przyjęcia Decyzja: tel z propozycją próbnego dnia pracy z ich strony - z mojej str odmowa. Znalazłem pracę jako PH na pół województwa za 4k netto plus premie w innej branży. Uważam, że dla osób bez doświadczenia szukających na gwałt pracy i " doświadczenia w papierach" jest to jakaś opcja - dla.firmy która szuka ludzi na stałe - marne szanse przy takich prpgach i tego co oferuje rynek.

Mozemaroisz

Jakiś czas temu byłem na drugim etapie teraz się nudzę i mowie zobaczę opinie ;) wyglada to tak — przyjeżdża po Ciebie kierownik burak który odmruknie albo i nie na dzien dobry. Dostaniesz trzy produkty do prezentacji u klientów ja miałem jakieś smary w sprayu. Jakie możesz mieć pojęcie o produkcie który pierwszy raz masz w ręku.. to prezentujesz ogólnikowo zastosowanie itd.. stary burak kierownik nic się nie odzywa. Na samym końcu zrobił przemówienie niczym świadek jehowy ze za mało mówiłem o produkcie itd. Zrozumiałem z tego tyle ze jak nie wiem o właściwościach produktu to mam mówić ze opakowanie jest czerwone. Bo ludzie tego nie wiedza jak im nie powiem.. kurde normalnie amway… Ok to zarobki to 3000 brutto i da mi znać do kilku dni czy mnie wezmie do pracy… na rozmowie powiedziałem ze poniżej 4000 brutto podstawy nie jestem zainteresowany.. to chyba logiczne ze jak biorą mnie na drugi etap to dadzą 4000 brutto… dobrze minęło kilka dni dzwoni wielki Wurth zrobił kazanie z którego wynika ze jestem beznadziejny ale da mi szanse… wyśmiałem gościa i powiedziałem goń się idi oto ;) Tak to wyglądało Teraz pracuje w firmie gdzie mam prawie 2x taka podstawę i kierownik mnie szanuje i jest super atmosfera

RADOM
@Mozemaroisz

Coś w tym jest bo w radomskim wurth ciągle nie ma Pana kierownika bo dorabia w sklepie obok. Dobrze że ma pracowitą koleżankę.

Suchy
@Mozemaroisz

Po tym co napisałeś to w sumie cieszę się ze nie pracujesz w tej firmie. Pozdrawiam.

2etap

Wurth szuka idiotów którzy będą dawać się wykorzystywać przełożonemu bedzie ciagle mało i mało, na wspólnej jeździe zachowanie wręcz burackie z kijem w (usunięte przez administratora) a na koniec jazdy dowiesz się o 2k podstawy na rękę ;) jak powiedziałem ze rozwożąc jedzenie uberem wiedej zarobie to obraza majestatu. Tam nikt nie przyjdzie do pracy kto pracował w handlu i ma porównanie przełożonych oraz zarobków

Przedstawiciel Handlowy

gruba baba z hr i łysy kierownik beznadzieja nie polecam szkoda czasu nie mogą znaleźć nikogo

psychologiczne głupie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Zalosnafirma

Ta firma jest żałosna maja wymagania ogromne a płaca 3000 brutto to jest coś nieprawdopodobnego wielka niemiecka firma płaci 3000 brutto

W tej FIRMIE przy 2 etapie rekrutacjina na stanowisko przedstawiciela handlowego pomimo warunków jakie przedstawiłem jeździłem z kierownikiem Wurt po swoich klientach(oczywiście za darmo) który po zakończeniu zaproponował najniższa krajowa a w trakcie tankowania samochodu dzwonił do swojego przedstawiciela i informował że będzie dokładał mu terenu. Czyli moich klientów u których byliśmy. poważnie to jakaś żenada. Umawiają się że przystają na Twoje warunki a po wizytach proponują najniższa krajawa. Wtedy mają już kilku nowych klientow. Bo sam ich zdradziłeś. Tak wygląda proces rekrutacji.

Były

Ale czego można wymagać po firmie narzędziowej w której kierownik prowadzący dywizję metal mówi do klienta że "śrubokrety mają termin ważności" ????

Jarekpomorze

Witam jak obecnie wyglada proces rekrutacji ? Chciałbym podjąć rękawice i spróbować swoich sił - miasto Słupsk dywizja auto. Ogłoszenie ostatnie było we wrześniu 2020r i znowu się pojawiło. Proszę o informacje o procesie rekrutacji i wdrożeniu w pierwszych dniach.

Były
@Jarekpomorze

To i tak długo wytrzymał jak od września zaczął

Żal.pl

Dzień dobry, do wszystkich chętnych podjęcia pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy w tej żałosnej firmie! Szkoda waszego czasu.Zarobki kpina.Wyrobienie planu ponad nic wam nie da, bo i tak wydymają was na hajs. Ciągłe cisną aby robić więcej.Ci co mają ambicje szybko z nich rezygnują.Mobbing dzień w dzień.Klienci mają was za wyrzutków.Nic dziwnego skoro na tym rejonie przez ostatnie 3 lata przewinęło się 4 handlowców.Po roku pracy w tej pseudo firmie na moim regionie przewinęło się masa ph. 90 procent z nich rezygnuje po maksymalnie roku. Pracuję w handlu od 11 lat ale ta praca wyglądała bardziej na żebractwie niż na byciu przedstawicielem. Z tego co wiem jest to wewnętrzna polityka firmy.(usunięte przez administratora)

Mateusz

Podstawa 2100 na rękę to w dzisiejszych czasach śmiech na sali za taką pracę. Nie polecam ze względu na finanse. W podobnych firmach z technik zamocowań podstawy są na wysokości 3500-4500 na rękę .

Brat
@Mateusz

To prawda niestety . Jak nie zrobisz planu to dostajesz 2100. A plan zrobić jest ciężko ktory z miesiąca na miesiąc zwiększają.

Eloelo

Co sądzicie na temat pracy jako pH w dywizji instalacji budowlanych? Lublin

helo
@Eloelo

nie dostaniesz więcej niż 3200brutto.

Czy firma Würth Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bonifacy

Oczywiście, że ponoszą całkowite koszty szkolenia. Dojazdu na nie, etc.

wow

@Zibi serio proponują dzień próbny za darmo?

Zibi

Witam czy to normalne .że po rozmowie kwalifikacyjnej jednym z elementów jest darmowy dzień dla firmy bez umowy -jeździ się z osobą z zarządu po klientach- która to sprawdza naszą pracę -chyba ktoś sobie coś pomylił !!!? Pierwsze w razie wypadku nie ma się ubezpieczenia a praca za darmo chyba to nie w Polsce nawet za granicą za dzień próbny miałem płatny. ... Będzie trzeba to zgłosić do odpowiedniej instytucji

Przem12
@Zibi

Faktycznie jest to dziwne. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. Ja akurat biorę udział w rekrutacji w Bydgoszczy. Poziom rekrutacji jest niski

VIN
@Zibi

Oczywiście że nie jest to normalne. Na dzień próbny powinieneś dostać umowę zlecenie. To jest nielegalna praktyka a według polskiego prawa ich obowiązkiem jest zapłacić za wykonaną pracę. Chyba że zgłosiłeś wolontariat. Zgłoś to w PIP-ie.

PeHowiec

Ciśnienie, ogromny stres i ciągle poscig za wlasnym ogonem. Kontrola kontrola ciagle telefony od przelozonego ile dzisiaj etc? Gra nie warta swieczki.

Smaugt

A co to jest za twór?

Bolek lolek

Witam. Ok 60 ofert pracy z Wurth , to świadczy o dużej rotacji w firmie czy to jakiś system firmy np pracownicy wymieniani co pół roku ? Zaczynam przygodę w poszukiwaniu pracy może ktoś ma wiedzę na taki temat i skąd to się bierze ?

Wurst = Worst
@Bolek lolek

Wurst może to i globalna firma z perspektywami ale nikt się nie utrzyma w firmie gdzie nie jest doceniany, równo traktowany czy chociażby szanowany. Każdy idzie tam z wielkimi nadziejami a po kilku miesiącach okazuje się że jesteś zwykłym numerkiem w ewidencji jakich przed i po tobie było setki. Nie dajmy się zwieść sloganami dużych korporacji, dla nich liczą się numerki w tabelkach a nie człowiek. Pracownik dla nich to zło konieczne a nie filar prężnie działającej marki.

Zawiedziona Pracownica
@Wurst = Worst

Zgadzam się z przedmówcą. Ta firma nie docenia pracowników. Potrzebnych jest kilka miesięcy, żeby się wdrożyć, by móc pracować na najwyższym poziomie. Niestety nie uzyska się pochwały od przełożonych za dobrą pracę, tylko wytykane są błędy. Jest to demotywujace i bardzo stresujące. Oczekiwania są bardzo wysokie - pracownik sklepu po miesiącu czasu powinien być już samodzielny, a nie ma do tego odpowiedniego warunku, bo na dwie osoby przysługuje tylko jeden komputer, co uniemożliwia naukę i sprawną pracę. W sklepie panuje taka biurokracja, że brakuje czasu na obsługę klienta. Jestem rozczarowana podejściem do pracowników. Liczą się wyniki a nie pracownicy.

BN

Jaka jest wysokość podstawy? Czy firma ma widełki czy to kwestia indywidualnej rozmowy?

KAMIL

Byłem na rekrutacji z Panią HR i Panem KR. Przyznam duże rozczarowanie zwłaszcza Panią HR - pytania na poziomie lat 90-tych' Oceniam to spotkanie bardzo nisko, myślę że osoby rekrutujące nie mają sprecyzowanego profilu kandydata, po prostu nie wiedzą kogo szukają.

Karol

Jak z dyspozycyjnością w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Würth Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Würth Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Würth Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Würth Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Würth Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Würth Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Würth Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 373 ocen.

Würth Polska Sp. z o.o.