Europejska Grupa Finansowa

Legnica

Opinie o Europejska Grupa Finansowa

anonim 2009-06-12 19:38:05
W Europejskiej Grupie Fnansowej zarobki są do (usunięte przez administratora)prowizja 950 +150 zł, za klienta płaca śmieszne pieniądze ,aż 10 polskich złotych ,a wymagania jak na zachodzie. Dobrze się zastanówcie zanim złożycie tam CV !!!!!!!!!!!!!!
Anonimowo1 2010-07-06 22:00:48
Zgadzam się z przedmówcami. Bardzo dużo pracy a małe zarobki!!! Aby było dobrze-musisz zostać "prawą rączką szefostwa"...aż się nie chce komentować...
anonim.m 2012-06-29 12:50:56
Firma, w której nie musisz starać się pracować - wystarczy mieć odpowiednie kontakty z szefostwem a pracę masz zagwarantowaną :)
Anonim____ 2012-11-28 12:31:04
Ooo.. tak! zgadzam się - nie musisz umieć wiele - a nawet można rzec, że wystarczy umieć czytać z kartki - A pracę masz - ale pamiętaj - nie "całujesz rączki szefa" - wypowiedzenie masz zagwarantowane :))
anonimowy 2013-07-11 12:46:02
Musisz sama (sam) doświadczyć.
Zatrudnią Cię na umowę zlecenie - a będziesz pracować, tak jakbyś był/a z umową na czas nieokreślony :)
Powodzenia :)
DeltaOffers 2013-09-23 09:58:06
Nie ma tragedi, jezeli jestes strudentem za zaocznych to dobra praca, wymagan nie ma wiele - ktotak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to jest nierobem poprostu. w 2008 roku faje były po 8 zł jakoś tak - i zarobek to 1100 zł a teraz jest tak: 13 zł faje i zarobek 1400 jak było lepiej?:))
grzeniu 2013-11-05 22:51:47
Firma ok, pracowałem tam ok roku i faktycznie pracodawcy są uczciwi, atmosfera super.
anonim 2015-01-27 22:54:18
Jako pracownik firmy nie mogę przejść obojętnie wobec wpisu niezadowolonej byłej pracownicy która napewno nie podołała powierzonym obowiązkom i została zwolniona a odpowiedzialnością obarczach innych..to praca dla odważnych,zmotywowanych i pilnych dziewczyn.
W imieniu załogi wypraszam sobie wypowiedzi dotyczące nas pracowników które godzą w nasze osoby.Mamy długie okresy stażu pracy,stałą ekipę w firmie,różnice wiekowe pracowników nie stanowią dla nas barier,pracujemy wspólnie.To dobrze świadczy o nas jako zespole i wyjaśnia dlaczego nie ma miejsca dla rozkapryszonych,nieogarniętych osób.
Marta 2015-05-31 22:48:15
korzystałam z tej firmy.Najpierw do mnie zadzwonili,trochę nie wierzyłam,ale skusiłam się.I dobrze.Za jakiś czas dostałam pieniądze na konto,a kwota też nie była mała,takiej to się nie spodziewałam.Można się z nimi dogadać co do prowizji.
Ciachhho 2015-07-16 20:41:50
z tego co mi wiadomo to ciągle jest nabór. Poprzez ramstand
No cóż... 2015-09-01 20:22:28
Na wielu innych forach krążą nieciekawe plotki na temat tej firmy. Nie bierzcie mnie zbytnio pod uwagę, ponieważ mam zaledwie 13 lat.Znam ludzi prowadzących tą firmę: sympatyczni ludzie, wyglądają na uczciwych.
Pracownica 2016-07-26 08:14:31
Tak są przyjęcia do działu Call Center. CV można składać osobiście na ul. kawaleryjskiej 1(budynek metal bud) w sekretariacie lub email na biuro@egf.net.pl w temacie napisać Call Center. Każdy ma u nas szansę. Plotki które tworzą leniwe "kobiety" są wyssane z palca. Oczywiście są jakieś granice. Jeśli pracodawca widzi, że jego pracownik skupia się na czymś innym niż na pracy to nie będzie chciał mieć takiego pracownika ponieważ nie jest efektywny(oczywiście są upomnienia).
Umówmy się! ŻADEN pracodawca nie będzie trzymać pracownika który nie stara się, przychodzi do pracy jak za karę. Lepiej samemu spróbować niż czytać plotki leniwych"kobiet" które najzwyczajniej w świecie nie dały sobie rady u nas bo były za bardzo leniwe!
POLECAM!
done 2016-07-30 23:12:07
Ciekawe czy w najbliższym czasie pokażą się u nich jakieś oferty pracy, wiecie może? Dzięki za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Europejska Grupa Finansowa - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejska Grupa Finansowa