AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

grzygor 2014-09-04 04:26:36
Najgorsza firma jaką poznałem przez dwa lata w której pracowałem.są to wykorzystywacze pracowników.płacą marne grosze.Na czym tylko mogą to wypłatę okroją,np gdy się pracuje na zlecenie to odcjągają jakieś śmieszne składki od zlecenia,te pieniądze oczywiście idą do ich kieszeni.Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi.
witula 2014-09-04 04:30:50
68HH86 2016-02-02 16:17:02
Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi.Jeszcze nie przyjmą a JUŻ WYRZUCĄ Z PRACY. Wszystko załatwiane po znajomościach a przeważnie w Piotrkowie przez "Wielką" Panią kierownikz Bożej Łaski
Zostaw swoją opinię o AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.