Wydawnictwo Jedność

Opinie o Wydawnictwo Jedność

@Intro 45

Witam zapraszamy i zachęcamy do przesłania CV. Następnie ustalimy termin spotkania na którym porozmawiamy również o kwestiach wynagrodzenia w naszej firmie. Pozdrawiam

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Introligator w Wydawnictwo Jedność? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wydawnictwo Jedność?

Standardowych oczywiście jak kwestie związane z: - doświadczeniem - motywacją - planami zawodowymi - oczekiwaniami co do warunków pracy Standardowo jest to luźna rzeczowa rozmowa

Marzena

Czyli chyba nic hardcorowego? :D To dobrze, mnie rozmowy stresują mega. A czy jest tylko jedna rozmowa czy więcej etapów się odbywa? I można już poznać ofertę, a jeszcze lepiej wynegocjować odpowiednią stawkę? Czy raczej nie są otwarci na takie negocjacje?

Nowy wpis

@Marzena

Witam Wszystko zależy od doświadczenia...

Wojciech Nowy wpis
@Wydawnictwo Jedność

Ja mam takie pytanie, co robicie z osobami, które nie mają doświadczenia ale silną motywację do pracy i chciałyby rozpocząć karierę zawodową w tym wydawnictwie? Piszę o sobie, bo nie pracowałem w takiej branży a chętnie bym zaczął. Jest możliwe jakieś (usunięte przez administratora) stażu? Próbowałem znaleźć coś na stronie albo w sieci ale niestety nic nie ma, więc zapytam ;)

Nowy wpis

@Wojciech

Witam Dla osoby bez doświadczenia z silną motywacją wewnętrzną, jasno określoną ścieżką kariery, chęcią rozwoju oraz wyznaczonym celem w życiu znajdziemy miejsce. Podczas rozmowy dokonujemy analizy kandydata a czasem już na koniec rozmowy rekrutacyjnej składamy propozycję przystąpienia do szkolenia na stanowisko w zależności od predyspozycji i wykształcenia. Obecnie również mamy takie osoby z branż nie związanych z poligrafią które są w trakcie szkolenia. Zachęcam do aplikowania na adres podany na stronie lub w ogłoszeniach. Następnie ustalimy indywidualny termin i porozmawiamy. Dziękujemy za zainteresowanie.

Intro 45

Na jaką stawkę może liczyć introligator , operator sztancy, foliarki, krajarki oraz lakierowki UV z grupą inwalidzka umiarkowaną ?

@Intro 45

Jak wygląda ścieżka kariery w Wydawnictwo Jedność? Czy trudno jest zdobyć awans?

jan

Awansujesz bez problemu! Nawet na dyrektora! Powodzenia!

Krystyna
@jan

na stanowisko dyrektora? a nie preferują osób z zewnątrz? tak właściwie to z jakiego stanowiska tutaj można byłoby na niego awansować i po ilu latach pracy?

Przedstawiciel Handlowy

Witam chyba za wcześnie pochwaliłem Pana profesjonalizm . Umawialiśmy się że poinformuje mnie Pan o decyzji TAK lub NIE informację miałem otrzymać w zeszłym tygodniu a ty cisza !!! Proszę szanować ludzi bo dzięki nim Pan pracuje. TAKĄ WIADOMOŚĆ WYSŁAŁEM DO PANA ŁUKASZA K. PROWADZĄCEGO REKRUTACJĘ !!!!

Ile chcę zarabiać i czy znam rynek księgarski (katolicki) i czy mam rodzinę.

Czy rotacja pracowników w Wydawnictwo Jedność na Operator Maszyn Introligatorskich jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 13 marca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

W związku z ciągłym rozwojem naszej organizacji, wymianą jak i zakupem nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych poszukujemy osób spełniających nasze oczekiwania z doświadczeniem, zmotywowanych wewnętrznie do rozwoju z możliwością przeszkolenia na wymienione w ogłoszeniach stanowiska. Zachęcamy do aplikowania pod podany w ogłoszeniu adres e-mail.

Kris

Raczej pracownicy odchodzą

Krystyna
@Kris

"raczej"? Jest to dość częste zjawisko czy raczej spowodowane naturalną rotacją? Ile mógłby tu wynieść średni staż pracy?

Jakie są mocne strony pracodawcy Wydawnictwo Jedność?

Stokrotka

Takie,że wiedzą jak wyzyskiwać pracownika.

Jakiś czas temu firma Wydawnictwo Jedność poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Operator Maszyn Introligatorskich? Jakie wrażenia?

Witam Najlepszym sposobem na poznanie tych "wrażeń" jest aplikacja na poszukiwane stanowiska a jeśli Twoje doświadczenie, pasja, wykształcenie nas zainteresują zaproponujemy termin spotkania rekrutacyjnego. Zapraszamy.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników, ale także klientów.

Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Zapraszamy do rozmowy i pozostawienia obiektywnych, merytorycznych opinii.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: jednosc@jednosc.com.pl

Serdecznie pozdrawiamy
Gośka

Niestety firma niegodna polecenia. Katolicka tylko z nazwy a w rzeczywistości gnojenie i zmuszanie do pracy ponad siły. Notoryczne nadgodziny, praca w soboty. Co jest uważam skandalem. Pip miał by w tej firmie co robić, tylko Co z tego jak starzy pracownicy są zastraszeni i krzywo patrzą jak ktoś się stawia i chce pracować zgodnie z prawem i według tego co ma na umowie. Kierownictwo inteligencja nie grzeszy i tylko ciągle im mało. A operatorzy to już inna historia. Obgadywanie i często krzyki są na porządku dziennym. Jak ktoś chce szargać sobie nerwy i boksować sie z kierownictwem to zapraszam. W przeciwnym wypadku odradzam.

Al

A ja pozdrawiam młodą i piękną panią operator.

Justyna
@Al

Nie po to chyba chodzi do pracy jakaś pani, żeby zbierać komplementy…. Co za brak szacunku do kobiety. Wszystkie tak tam traktujecie??

Czy pracodawca Wydawnictwo Jedność motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Roger z Kreskòwki nie znasz ?

Tak motywuje! Tym że się odchodzi z pracy bo życia nie ma ????

Olka

Tak motywuje,żeby szybko zmienić pracę.

Firma nastawiona tylko na własne zyski - pracownik traktowany podmiotowo - często stosowany (usunięte przez administratora) . Kadra zarządzająca pozbawiona fachowości poligraficznej a nastawiona na sterowanie ludźmi jak marionetkami. Nie jest szanowana faktyczna praca

Julia

Hej, zauważyłam, że Jedność szuka obecnie pomocnika operatora na maszynach introligatorskich :) Jako, że to stanowisko pomocnika, chciałabym dopytać - jak wygląda w wydawnictwie możliwość awansu? Po jakim czasie od zatrudnienia można przejść wyżej? Jak należy się wykazać? I jak po takim awansie zmienia się nasz zakres obowiązków oraz stawka? :D

Iwona

Byłam wysyłana do najgorszej roboty, gdzie koleżanki brygadzistki M w tym czasie nic nie robiły tylko sobie spacerowały i popijały kawę poświęcając czas na prywatne rozmowy i wychodząc co 30 minut na papieroska, oczywiście one mają immunitet a reszta niech haruje. Gdy stanęłam na chwilę to byłam upominana. Nie polecam

Ignas
@Iwona

Nie polecasz to po co tam pracujesz.praca jak każda inna .Nie ma najgorszej pracy tylko trzeba nauczyć się ja wykonywać a nie obgadywac innych.Zawsze możesz zmienić pracę nikt cię tam nie trzyma na siłę, to o co ci chodzi.Nie masz pojęcia co to znaczy najgorsza praca i bzdur nie pisz.

Ewka
@Iwona

Ale co do kopania dołów, bo dla mnie to by była najgorsza robota .Kawy i papierosa tez nie wolno to chyba dla ludzi a nie dla dzieci takich jak ty skoro tak ci oto chodzi.Ty też nie pracujesz skoro obserwujesz gdzie kto się porusza .Trzeba zacząć od siebie a później opisywać innych A co do rozmów to lepsze prywatne niż obgadywanie bo tam chyba praca na tym tylko polega to się chyba zatrudnię ha ha.Jednym słowem dziecinada skasuj ten wpis bo się osmieszasz ,wszystko jest dla ludzi ,nigdy nie odpoczywasz tylko charujesz ale jesteś biedna aż mi cię szkoda bidulko haha.

AleXandra

Generalnie praca jak każda inna tylko atmosfera jest bardzo ciężka. Jeśli jesteś słaby psychicznie to nie polecam. Stali pracownicy myślą że są Bogami i nikt im nie może nic zrobić więc pozwalają sobie na wiele rzeczy, dochodzą do tego nawet groźby. Nie przyucza się nowych osób tylko obgaduje na każdym kroku. Ale ryba często psuje się od głowy , zmianowi obgadują razem z pracownikami. Tzn. z tymi z którymi się kolegują, jeśli nie pasujesz do ich pseudo chamskich priorytetòw to jesteś tłamszony i poniżany.

Maja
@AleXandra

Jasne - tylko osoby z silniejszą psychiką będą w stanie znieść ciężką atmosferę w pracy. No ale nie wspomniałaś nic odnośnie warunków, jakie oferują w Wydawnictwie Jedność pracownikom. Co z zarobkami? Są adekwatne do ilości powierzonych obowiązków?

Sylwia
@AleXandra

A jak oceniłabyś możliwości rozwoju zawodowego w Jedności? Piszesz, że pracownicy z dłuższym stażem uważają się za bogów, wiesz może jak wyglądała ich ścieżka kariery w firmie?

Sylwia

Cześć! Zastanawiam się, jak bardzo rozwinięta jest obsługa sklepu internetowego w Jedności? Czy całością zajmuje się jedna osoba, czy większy zespół? Chcę wiedzieć, jak wygląda struktura firmy.

Kolbus

Pracowałem w tej firmie 14 miesięcy. Nigdy nie dostałem umowy o pracę, duża hierarchiczność, zwykli pracownicy sa pomiatani strasznie, człowiek jest tam tylko trybem w maszynie. 14 Miechów i te podziały, najlepiej mają drukarze, dużo zarabiają i są względnie szanowani, ale pomocników swoich gnoili strasznie. Zysk, chaos, sporo alkusów, atmosfera często fatalną. Dla mnie to była pierwsza praca w życiu w sumie dlatego cenne doświadczenie ale dziś... Współczuję ludziom którzy muszą tam pracować, autentycznie. (usunięte przez administratora) z ogromną hierarchicznościa nawet jak robotę na produkcji. Nie ma nic wspólnego z katolicyzmem, i to wszystko bierze się już od samego księdza.

Czy Wydawnictwo Jedność zatrudnia studentów?

Mm

Cały czas zatrudniają studentów bo już nikt nie chce tam przychodzić. Zakład żyje tylko takimi ludźmi. W tej firmie pracuje się jak w obozie.

Sebastian
@Mm

Co masz na myśli mówiąc że pracuje się tu w ten sposób? Na jakie zarobki można liczyć w Wydawnictwie Jedność i czym konkretnie zajmują się tu pracownicy? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

Mm
@Sebastian

Pracuje się tam ponad siły A i tak nawet dziękuję nie usłyszysz lecz tylko pretensje że za malo. Pensja najniższa jaka mogą dać. Codziennie dźwiganie ciężarów ponad miarę i nikogo to nie obchodzi że po całym tygodniu możesz stracić siły.

Trochę prawdy

Witam. Oczywiście moja opinia nie będzie się bardzo różniła od pozostałych. W pracy nie ma zadnych szkoleń. Po prostu przychodzisz na dane stanowisko i musisz sobie radzic. Juz nie wspominając o tym ze ludzie ze zlecenia sa pomijani w sprawie BHP co było sytuacja komiczna. Bo w czasie , gdy pracownicy mieli szkolenie my mielismy pracowac. Jest tutaj podzial osoby ktore maja umowe o prace sa nazywani przez przelozonych pracownikami a my bylismy kim ?. Pomijając fakt, ze pracownicy wiedzieli wiecej niz szary Kowalski ze zlecenia. Umowa po 1.5 msca ? . Zapomnij! Nie wiadomo w ogole od czego zalezy ze umowę dostaniesz. Znajdą się i tacy co maja po 1.5 roku stażu i do tej pory umowy nie otrzymali. Bardzo duza rotacja. Omijac szerokim łukiem. Szkoda Twojego czasu :)

Wiki

Nie polecam pracy w tej firmie. Beznadziejne zarobki i atmosfera do (usunięte przez administratora) Żadnych szkoleń dla nowych pracowników, wszystkiego trzeba się nauczyć samemu. Wiecznie pretensje, że czegoś nie wiesz. Obgadywanie i wyśmiewanie innych jest tam normą. Kierownicy też wybrani chyba po znajomości, bo niekoniecznie się nadają na to stanowisko.

Gregor

Miałem starać się o pracę ale lektura opinii ostudziła moje plany!

Mistrz Polski
@Gregor

Pracę dostał byś od razu ale co dalej to lepiej nie pytaj

Łukasz
@Gregor

Lektura opinii jest ważna, gdyż dzięki niej możesz poznać warunki zatrudnienia, ale czasem warto zaryzykować i dowiedzieć się u źródła jak wygląda praca. Rozmowa z rekruterem mogłaby Ci to nakreślić, więc jeśli zmienisz zdanie i zdecydujesz się złożyć CV, napisz jak Ty postrzegasz zatrudnienie.

Korek od butelki
@Łukasz

Masz rację Łukasz Nie zawsze opinie odzwierciedlają faktyczną sytuację. Spróbuj sam, nic nie tracisz.

Taktoja
@Łukasz

Sama praca spk. Pracownicy przy maszynach ok.(usunięte przez administratora) W tej firmie nie ma systematyczności brak jakiegokolwiek rozporządzenia!(usunięte przez administratora)

Justyna
@Taktoja

Doceniam to, że postanowiłeś pozostawić tu swoją opinię, ale następnym razem pamiętaj, iż na GoWork.pl niewskazane jest używanie żadnych danych osobowych. Z Twojej wypowiedzi wynika, że głównym problemem w Wydawnictwie Jedność jest niewłaściwie zarządzanie, ale sama praca tam jest w porządku. Powiedz, czy osoby, które dopiero rozpoczynają tam pracę są odpowiednio do niej przygotowywane? Mam tu na myśli różnego rodzaju szkolenia wdrażające.

xx
@Justyna

jakie szkolenia :D

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Jedność - Kielce

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Jedność?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Jedność tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Jedność?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Jedność?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Jedność napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Jedność