RFC Information Technology

Toruń

Opinie o RFC Information Technology

anonim 2010-06-11 18:54:05
Właśnie wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną na Doradcę Biznesowego sieci PLAY, rozmowa ma się odbyć w Toruniu na ul. grudziądzkiej 144 firmie Cemtel. czy ktoś pracował lub pracuje i może coś powiedzieć o tej firmie ?
a 2010-06-13 21:13:43
RFC [usunięte przez administratora] NIE POLECAM[usunięte przez administratora]
anonim 2010-06-14 21:01:06
Praca w Play bardzo się opłaca, ale pod warunkiem, ze jest się zatrudnionym w P4 a nie u jakiegoś dealera, który tylko sprzedaje usługi Playa, a samym Playem nie jest. Prowizje po dwóch miesiącach czasu, nie wypłacane na czas, umowa na zlecenie[usunięte przez administratora] . Firma to jakaś żenada, siedziba to prawdopodobnie mieszkanie właściciela, wszystko odbywa się w stodole na grudziądzkiej gdzie pracują telemarketerzy w skandalicznych warunkach. Umowa to paranoja 40 stron, zapisy absurdalne [usunięte przez administratora] umowa lojalności oraz konkurencji które nie mają wartości [usunięte przez administratora] weksel wciskany do podpisu to w ogóle przesada.
Zostaw swoją opinię o RFC Information Technology - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RFC Information Technology