Dawn Pack Group

Waterford

Opinie o Dawn Pack Group

anonim 2009-03-08 19:28:32
Słowa kojarzące się z Dawn Pack Group (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..taki sobie. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .życzliwi.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Dawn Pack Group:
Najbardziej nie podobało mi się w Dawn Pack Group:
anonim 2009-09-14 19:41:46
anonim - 2009-03-08 19:28:32

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..taki sobie. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .życzliwi.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Dawn Pack Group:
Najbardziej nie podobało mi się w Dawn Pack Group:

tak zychlin
anonim 2010-03-25 16:50:12
Dawn Pack Group - 50% to ludzie Żychlina wiem bo tam pracowałem. Są to ludzie prymitywni za funta by każdego sprzedali ale bardzo pracowici i na ich Debilizmie żeruje agencjia csa z laneli
nugus 2011-04-20 16:27:44
brak słow aby opisac co tam sie wyprawia tragedja zakład bez rozwoju i szacunku dla zwykłego pracownika mobing bluzniersywa chamstwo i nic wiecej a wzafostwo z naczelnym personalnym nawet nie reaguje tylko przykjlaskiwuje jeszcze tej sytuacj brawo panowie polacy
anonim 2011-10-13 14:51:10
kiedy tam byles
Dar 2011-12-15 16:35:23
O Boże, a cóż to za język...?! Nie rozumiem pisowni co drugiego słowa więc jak mam wierzyć opinii????
popo 2012-05-03 22:41:18
bo pewnie z za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ia jesteś
WiemCoMowie 2013-05-04 21:05:19
Praca, jak praca... Nie jest lekko ale też nie jest ciężko. Warunki pracy, poza drobnymi zastrzeżeniami- w porządku. Wynagrodzenie w zależności od stanowiska- najniższe to bodajże 6,19/h. Nie ma problemów związanych z wypłatą wynagrodzenia, regularnie co dwa tygodnie. Średnio ok. 500- 600 funtów na wypłatę.Dałoby się żyć gdyby nie "wieśniactwo" przyjezdnych z jakiegoś Żychlina. Nigdy nie spotkałem bardziej zakompleksionych, a zarazem zawistnych, chytrych, zakłamanych, wrednych, zazdrosnych i prymitywnych ludzi... To po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Mogę się tylko domyślać, że powodem tych cech jest to, że nękani niegdyś biedą dostali coś, co wydaje im się szczytem marzeń i ambicji... A więc trzeba na nich uważać (najlepiej stronić) i wszystko będzie dobrze:)
2013-09-01 16:47:45
Pisal ktos 500-600 fula za 2 tygodnie, w godzinach wyjdzie to jednak ok 100-120 godzin.Nie zawsze jednak jest praca a wtedy siedzisz w domu i czekasz na wezwanie z agencji csa.Angaz tylko przez ta agencje,sa co prawda oferty pracy wywieszane na tablicy ale zeby z nich skorzystac trzeba dostac sie do srodka a bez przepustki sie nie da.Kontrakty daja po ok roku pracy lub wiecej treba miec szczescie i wytrwalosc czasami nie ma bowiem pracy dla nikogo z agencji :pazdziernik listopad.Szansa awansu ok 10 procent.Byly pracownik.
ddd 2013-09-16 17:53:48
obecnie trwają zwolnienia pracowników agencji z dawn pac.( na dzisiaj 16.09 - około 180 osób ).jesli chodzi o zarobki stałych pracowników tej fabryki - to około 6,5 za 1h( większosć) i około 35-47 godzin na tydzień.
lak 2014-10-06 11:39:14
ja dopiero wróciłem pracowałem tam jest dobrze i agencja tak samo uczciwa zero problemów z niczym w najgorszym wypadku praca 4 dni i tak tego w polsce sie nie zarobi tego nigdy a warunki dobre wróciłem bo musiałem zrezygnowałem z pracy ale wróce niedługo z powrotem i tutaj nie wracam
klasyk 2015-01-21 14:56:43
ja powiem tak pracowałem tam 6 lat jest to wyzysk pracowników , i jedna wielka dyskryminacja dla polaków . też jak kolega wspomniał Polak Polaka jak by mógł to by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tym zakładzie jest tam połowa zakładu z ŻYCHLINA . dobra rada szukajcie pracy ale nie w tym zakładzie . ZAKŁAD DAWN GROOP TO TYPOWE DNO BYŁO I BĘDZIE
Milus 2015-02-19 15:51:47
Ja pracowalam w Dawn Pacu 3 miesiace.
Prace da sie przezyc Oczywiscie trzeba liczyc sie z tym, ze kolorowo nie jest. Przez pierwsze tygodnie masakra. Po 10 godz w chlodni nie ma sie sily, ani ochoty na nic. Praca tylko i wylacznie stojaca, nawet na moment nie mozna sie oprzec, bo zaraz przylatuje leader i awantura gotowa. W sezonie (kwiecien-czerwiec) praca 6 dni w tygodniu i nie ma przepros. Ale do tego wszytskiego idzie sie przyzwyczaic. Po kilku dniach juz nie czuje sie charakterystycznego zapachu miesa, od ktorego az mdli, zimno przestaje az tak doskwierac, sluchawki juz nie uciskaja..W tej chwili za godzine placa 6,5 funta. Po 12 przepracowanych tygodniach placa tez za nocki i nadgodziny. Da sie zarobic. Zarobic i mnostwo odlozyc (bo nie ma kiedy wydac) Pozniej (ok sierpnia) wszystko sie wycisza, jest wiecej luzu, czasu. Ale wtedy dopiero na wierzch wychodzi zawisc ludzka. Kazdy kazdego pilnuje zeby tylko nie popracowal wiecej ode mnie, bo ja za malo zarobie ;/ Nikomu nie mozna ufac. Ludzie wymyslaja chore plotki zeby tylko innym uprzykrzyc zycie.
Podsumowujac: praca nie jest zla. Bywaja momenty, ze mysle o powrocie do Walii. Tu w Polsce takich pieniedzy sie nie zarobi. Tam sie trzeba nazapieprzac, ale przynajmniej uczciwie za to zaplaca
Jedyne co mnie powstrzymuje to atmosfera panujaca. Sa ludzie, ktorych juz nigdy w zyciu nie chcialabym spotkac na swojej drodze. Obluda, falsz, pazernosc- tym jest wypelniony ten zaklad, az po brzegi
nocny Wilk 2015-04-25 08:56:56
Jest różnie.
Styrany pracownik 2016-02-01 10:56:12
Świetny żart. Pracuję tam i wypłaty nie widziałam już od ponad miesiąca. W biurze ciągle kłamią. Zero szacunku dla ludzi. Godzin pracy w tygodniu tyle, co kot napłakał. Wypłaty na payslipie po 200 f za tydzień, tyle że jeszcze na oczy tych pieniędzy nie widziałam, bo mi łaskawie nie chcą jej wypłacić oszuści!!!

Jeśli chodzi o poziom ludzi tam pracujących, ŻENADA! Ludzie przyjechali z biedoty i patologi, a teraz tu robią patlogię. Zero kultury. Tylko ploty, wyzwiska, przekleństwa, kradzieże, podstępy i oszustwa. Ludzie traktują się nawzajem jak śmieci.

Nie przyjeźdżajcie tu, jeśli chcecie być zdrowi na umyśle, bo tu można zwariować do reszty.

Zasady bhp często nie są przestrzegane. Człowiek wraca do domu poobijany, poobdzierany, z siniakami i guzami. Już nie wspominając, co ludzie robią z mięsem, które potem trafia do pakietów i jedzie do sklepów...

Ktoś się powinien tym zająć i zrobić tam porządek. Tylko kto wygra z takim koncernem?
Moro 2016-06-18 21:25:49
teraz to się wszystko zmieniło dobre czasy minęły nie polecam tej roboty teraz ludzie robią bo 2 lub w dni na dwa tygodnie , nie szanują człowieka każdy ucieka jak ma cos innego i na pewno się tam jak na razie nie poprawi, dobre czasy jak na razie minęły , ...... no oczywiście sa wyjątki gdzie ludzie pracują 4-5 dni na tydzień
obiektywny pracownik 2016-07-05 22:20:39
wszystko jest na czas i nie ma problemów z wypłatą. obecnie jest problem z pracą- mało dni pracujących dla pracowników agencji ( od 1-3 ),niektórzy więcej ( 4-5) ale to wyjątki( jakies specjalne miejsca pracy) . zakład stracił dużo zamówień u ważnych klientów i problemem może być Brexit ( firma miała duże dotacje, a teraz może nie mieć).
frank 2016-07-09 21:39:49
Nie byłbym aż tak sceptyczny @obiektywy pracownik brexit może przynieść jakieś skutki i owszem ale za długi czas raczej teraz nic się nie stanie. Do tego czasu firma może coś wykombinować i mieć nowe lepsze kontakty
Zostaw swoją opinię o Dawn Pack Group - Waterford
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dawn Pack Group