e5 Polska

Opinie o e5 Polska

lid 2012-02-09 16:45:27
firma kiedys była fajna

ale teraz idzie na dno i nie polecam jej nikomu
ciezko spełnic oczekiwania, gdy pracodawca rzuca kłody pod nogi
ale o co kaman 2015-10-16 14:53:58
http://www.praca.pl/archiwum_475841,e5_polska_sp_z_o_o,warszawa,firma.html matko ile ta firma ma ogłoszeń na to samo stanowisko, i to tylko w ciągu 4 lat. Nikt się nie sprawdzał czy o co z nimi chodzi???
?? 2015-10-28 11:42:06
pozytywna zmiana? jak na to samo stanowisko praktycznie nieprzerwanie szukają kogos? w żadnej branży nie spotkałem się z czymś takim
ala 2016-01-15 12:05:21
Prace w torunskim oddziale tej firmy stanowczo odradzam. Proponuja smiecowe umowy. Na stanowiskach Kierowniczych dziwni ludzie. Przez nieudane wdrozenie systemu crm (o czym sie nie mowi) praca zalosnie monotonna. Jak z obecnej perspektywy przypomne sobie prace w tej firmie, to jest to zalosna parodia. Z reszta przyjmuja ludzi bez doswiadczenia, aby placic malo i aby przeszla smieciowka. Wyzysk. ktory z reszta kwitnie w polskich firmach ze wzgledu na zly rynek pracy.
bob 2016-03-04 17:58:59
nie polecam, firma idzie na dno. praca po 10 godzin na dobę za niewielkie pieniadze. zarzadzanie z kosmosu, nie ma mozliwosci spelnienia oczekiwan szefostwa no i zbiorowa odpowiedzialnosc za bledy kierownictwa.
A 2016-09-21 20:53:20
A 2016-09-21 20:54:34
Zatrudniają kilku handlowców co 3 miesiące. Co daje przez rok ok 60 osób. Płacą 1500netto. Na półkach w sklepach nie widać ich produktów więc pewnie coś się kończy.... Prace handlowa można okreslic jako telemarketing.
e09 2016-10-16 15:36:47
no ciekawey to bardzo moim zdaniem temat jest, niby dlaczego tak jak to opisujesz mieliby na tak krótki tylko okres zatrudniać handlowców i ich nagle zwalniać? ciekawa tez co z osobami które osiągały świetne wyniki
Zostaw swoją opinię o e5 Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e5 Polska