Opinie o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ADAMS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ADAMS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

Mirek

Na jakie zarobki może liczyć operator sklejarki z dużym doświadczeniem? Pracowałem kiedyś w tej firmie i zarobki były co najwyżej słabe. Czytam opinie że zarobki są zadowalające? Czyli coś się poprawiło?

Ktos

Firma dla ludzi, którym nie jest szkoda nerwów, a niektórzy pracownicy wręcz uwielbiają grać na nerwach drugiej osobie. Nie polecam.

Beata
@Ktos

hmmm no a nie da się po prostu pracować w spokoju na swoim stanowisku?

Grafik

Niestety, ale nie mogę polecić pracy na dziale graficznym. Wszyscy z pozoru sympatyczni, ale jak na chwilę wyjdziesz, jesteś na urlopie albo chorobowym to rąbią (usunięte przez administratora) równo. Nieraz słyszałam nieciekawe opinie na mój temat. Byłam z resztą zatrudniona co prawda jako młodszy grafik dtp, ale zamiast uczyć się porządnie tego, co miałam robić czyli przygotowywać pliki do druku to byłam non stop wysyłana na cięcie wykrojników i pakowanie do wysyłki oraz uzuepłniałam jakoeś dane w excelu. Rozumiem, że to również była nauka, jak najbardziej byłam w to zaangażowana jednak po wielu miesiącach nie dopuszczania mnie do głównej pracy straciłam zapał. Nagle zostałam zwolniona, ponieważ rzekomo sobie nie radziłam, ale jak miałam skoro nawet nie zostałam zbytnio dopuszczana do pracy, którą miałam wykonywać? Niestety, ale wyszłam stamtąd głupsza niż byłam i mam nadzirję, że nie będę miała okazji współpracować jakkolwiek z tym działem.

Korzenna

Pracuję w tej firmie 4 lata. Wcześniej pracowałam w innej branży, i powiem szczerze z własnej perspektywy, dojazd mam całkowicie za darmo, więc nie ponoszę dodatkowych kosztów, moja wypłata mnie satysfakcjonuje, chociaż na święta mogliby dać troszkę więcej albo np dać coś jeszcze na Wielkanoc. Chcę nadmienić że w poprzedniej pracy musiałam miesięcznie zrobić 30nadgodzin żeby mieć taką wypłatę jak tutaj na czysto. Soboty są fajnie płacone. Jedyne o co można się przyczepić, to miło by było jeśli szef i szefowa wchodząc na halę produkcyjną pierwsi mówili pracownikom "dzień dobry" okazali by większy szacunek każdemu bez względu na staż pracy, w końcu to my jesteśmy sercem firmy. Więc drogi szefie, wiedz że NAJGORZEJ nie płacisz ja osobiściena dojazdach oszczędzam. Pozdrawiam

Rudaa

Nie polecam, sami Pisowcy we firmie ????

Dawid
@Rudaa

To faktycznie niedobrze, współczuję :D Ale nie da się odłożyć polityki na bok i robić co do ciebie należy po prostu?

Gruby

Nie polecam ! wypłata z cala premia to kpina. Ludzi na produkcji traktuj jak ulomnych. Firma jest ok jak ktoś chce krótko popracować i szukać czegoś lepszego. Długo tutaj pracowałem, niestety zupełnie nie doceniają pracowników z wysokim stażem, dlatego zwolniłem się i poszedłem do innej firmy. Teraz jako kierowca tira nie narzekam :)

Koksu
@Gruby

To po co aplikowałeś, skoro tak mało? Masz podane widełki w ogłoszeniu, a przed zatrudnieniem podają Ci dokładną kwotę. Ogarnij się Gruby.

@Koksu

też się ogarnij bo widzę, że nadal tam pracujesz xD

adolf

aja słyszałem że jest tam duża rotacja szczególnie na magazynie? czy to prawda? ludzie odchodzą po paru dniach? jest tam duża rotacja

Szarlatan
@adolf

Tak rotacja ogromna wyzysk ludzi za marne pieniądze

Magazynier
@adolf

To nie jest prawda. Gdyby tak było to ogloszenia by sie powtarzały a nie ma ich prawie wcale.

@Szarlatan

pracuje duzo ukraincow bo polak nie bedzie pracowal za takie grosze

Dawid
@Gruby

To minimalną dają czy co? I na jakiej umowie zatrudniają? Mam nadzieję, że nie na śmieciówce?

Zakręcona
@Dawid

Umowa o pracę, 3 zmianowa a nie 4 brygadówka, a widełki masz podane w ogłoszeniu (więc jak jest dla Ciebie za mało, nie musisz aplikować - dla mnie spoko) :) a do tego za transport nie musisz płacić, bo od nas z Szamotuł (z Obrzycka startuje) i chyba z jeszcze z Buku i Poznania jedzie autobus z firmy

Damian

Wczoraj byłem na rozmowie rekrutacyjnej i bardzo polecam firmę! Płace są normalne, jak wszędzie, ale podejście kierownika bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Aplikowałem na stanowisko operatora, miałem kilka pytań o maszyny i premię. Przemiła pani od rekrutacji zadzwoniła, wiedząc, że tak szczegółowo mi nie będzie w stanie odpowiedzieć i poprosiła o podejście na rozmowę kierownika. Przyszedł kierownik i specjalista od Druku, wszytko szczegółowo mi wyjaśnili, starali się dokładnie odpowiedzieć na każde pytanie i zaproponowali oprowadzenie po hali produkcyjnej, żebym mógł zobaczyć maszyny! Jeszcze nie byłem na tak przyjemnej rozmowie rekrutacyjnej! Właśnie tak powinno się traktować ludzi! Mam nadzieję, że dostanę tę pracę :)

Szarlatan
@Damian

To zobaczymy jak będziesz pracować wyzysk za grosze (usunięte przez administratora)

były
@Damian

pani od rektutacjii nic nie wie

Agnieszka95

Firma Adams to jedno wielkie (usunięte przez administratora) zero szacunku dla pracownika, wypłaty może i na czas, ale zawsze jest "jakiś powód" żeby zabrać komuś część premii. Jeden z brygadzistów cwaniakuje co to nie on. Szef nawet dzień dobry nie odpowiada, jak już się łaskawie pojawi. Współpracownicy są bardzo różni, ale lepiej nikomu nic nie mówić, bo nigdy nie wiadomo, kto jest "uprzejmie donoszę". Zdecydowanie nie polecam pracy, w tej firmie.

Ciekawy

Jak wyglada praca na produkcji ? Jakie sa relacje pomiedzy pracownikami ? Jak wyglada praca operatora ?

leo
@Ciekawy

pracowałem tam kiedyś nie podobało mi się

@Ciekawy

Praca na produkcji różni się w zależności od maszyny. Są pracę na podajniku, przy odbiorze opakowań, układanie na palecie. Im bardziej zautomatyzowana maszyny tym więcej kontroli i przygotowania, a mniej powtarzalnej pracy fizycznej. Z reguły jak ktoś potrzebuje pomocy to jest reakcja. Jest niewiele benefitow (nie ma np. opieki medycznej) ale za to też nie ma współczynników jak w korporacjach, nikt Ci nie liczy jak efektywnie pracujesz. Wiadomo jak ktoś siedzi i nic nie robi to Brygadzista prędzej czy później to zobaczy i mozesz mieć rozmowe

Guru
@Marek

W tej firmie jest jeden brygadzista na zmianie C. Pozostali bez komentarza.

Czapla
@Marek

Tu się zgodzę. Brakuje takich różnych dodatków jak np pakiet zdrowotny, bony na bilety do kina itd. Brak kreatywności co do zachęcenie pracownika do pracy. I jeszcze jedno. Powinno się wyróżniać tych pracowników co nagminnie nie korzystają z L4 i są zawsze dyspozycyjni i zawsze można na nich liczyć. Chociaż dodatkową premia na wakacje czy w inny sposób. Zawsze to buduje.

Czapla

Hmm. Pracuje tam kilkanaście lat. I owszem docenia się człowieka . Jeśli chodzi o operatora. Bo osobę która z nim z nią pracuje to już raczej nie. A plan wykonuje nie tylko operator tylko zespół. Jedynie co to potrafią Cię porównać do kogoś kto potrafi niby więcej jest autorytetem.A tak wcale nie jest. Osoba pracująca z operatorem umie nie raz więcej niż inni. Dbają o porządek ład, o dobro firmy ale to nic nie daje stwierdzam po latach pracy. Wychodzi najlepiej ten kto ma wy....... na wszystko robi swoje 8 godz i do domu.

malinowynos

wszystko spoko, ale brakuje owocowych czwartków [*]

Czy ktoś się orientuje jak wyglada sprawa z „bonami pienieznymi na święta”?

xyz
@Kandydat

Są, ich wysokość zależy od stażu pracy. Ostatnio były karty Edenred, wcześniej bony do Auchan.

Rty
@Kandydat

Dostaniesz 100 zl kpina

Zadowolony

Polecam firmę, szczególnie na operatora. Maszyny nowoczesne, co jakiś czas coś nowego dochodzi, uczciwe rozliczanie, wypłata zawsze 10 na koncie.

Często macie dni wolne ?

Basia
@Michał

w czasie wakacyjnym 2 tygodnie + urlop na wigilię i sylwestra (31). Ostatnio mieliśmy urlop za 1 w poniedziałek (czyli długi weekend) Generalnie nie ma problemu żeby wykorzystać wolne jakie Ci przysługuje :)

Jak szefostwo w ADAMS Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Szefowa uśmiechnięta i uprzejma. Szef poważny i konkretny, ale zawsze dobrze traktuje ludzi. (usunięte przez administratora);) Ale generalnie są ok.

nobody

na szczęście etap pracy u p.Skrzyniarza mam za sobą. Cieszyłem się jak mnie przyjeli, ale teraz ciesze się znacznie bardziej ze mnie tam nie ma. Wypłata podstawowa (czyli biednie), do tego premia. O pozostałym "benefitach" nie warto wspominać. Generalnie (usunięte przez administratora)

Jak długo czekaliście na odzew z ADAMS Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jeżeli dostaniesz telefon rekrutacyjny, zawsze dostajesz informacje zwrotną (czy będzie negatywna czy pozytywną). Ja czekałam 4 dni.

Młody

Hej, czy ADAM'S gwarantuje autobus z Poznania do Baranowa?

Bad
@Młody

Nie

Patyczak
@Młody

Tak....tylko muszą mieć odpowiednią ilość bo po 5 osób nie opłaca się puszczać busa

Jaki jest wkład kierownictwa Firma ADAM’S w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Da-ek

To co mi przychodzi do głowy, to imprezy integracyjne, zawsze są na sportowo, konkursy, zabawy. Ale jak dla mnie chyba przede wszystkim to, ze u nas stawia się na szacunek dla drugiej osoby. Zawsze łatwo uzyskać pomoc, czy odpowiedź na pytanie. Wiadomo, tak jak wszędzie są spory i czasem ktoś coś powie głupiego, ale sytuacje się rozwiązuje i z powrotem panuje spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMS Sp. z o.o. - Baranowo

• Jak się pracuje w ADAMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ADAMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMS Sp. z o.o.